|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 20:11:49   
Maslacak15
dobro vece. Evo ja konacno kuci. Isla kod A na prvi roditeljski sastanakuser posted image . Na novom poslu jos adaptacija ali promena prija. Mm se odlicno snalazi u ulozi domacice, on ima jos mesec dana za odgoj deteta i vodi je na navikavanje u vrtic. Bila je danas 40 min sama. Vaspitacice su zadovoljne. Tu mi je i tata, sezona rodjendana pa je to redovna poseta. Veliki decaci su super. Idem malo da ljudikammsa ukucanima hihii.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 20:13:15   
Maraj
Ma ljiso ko da je ona razmusljala o tekstu. Dete naucilo pesmicu i doslo da se pohvali. A vi je kaznili user posted image
Jao to su neiskvarene duse user posted image verujem da ona pojima nema sta je u tekstu

< Poruku je uredio Maraj -- 28.3.2019 20:14:56 >

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 20:21:42   
Misha i Ljisha
Ma da nema tri cuke da je rekla ista lose. Ma strasno. Ona zna sta su jaja. Kokosija 😂 morcija i slicno hahah..ko zna mozda ona sad to vezala za pricu o Uskrsku. Pitaj Boga. Sto ti kazes doslo dete da se pohvali. 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1328
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 20:33:21   
Sanjica26 RR
Kaznili ste je zbog pesme??



Samo da mahnem. Sela sam da radim cim su deca legla. Jos u 8.  Posle cu da pisem ako budem imala kad. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 20:47:59   
Misha i Ljisha
Sanjice izrecitovala je neprikladnu pesmicu i to joa treneru. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1330
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 20:48:09   
vocicana
Moj ce vrv biti u krevetu istoo rano, jutros mu se spavalo strasno. Stigla sam na posao, ne volim trecu smenu. Pisah skoro, bas sam intenzivno razmisljala da trazim premestaj, bas mi treba malo mira.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1331
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 21:03:12   
Sanjica26 RR
Ljiso, verovatno i dalje ne shvata da je ta pesmica losa cim je i treneru recitovala. Ne treba zbog toga da bude kažnjena. To je moje misljenje.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 21:12:58   
Maraj
Ja peglala do sada. Sutra idemo da predamo za pasos pa smo i decu kupaliuser posted image ja prala kosu
S se sad probudila pa je uspavljujem. Jedva cekam da zaspi pa da se istusiram

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1333
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 21:38:40   
pari
Bas mi hrce T 😞 sta to moze biti?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 22:12:26   
Rosita
Ljišo, možda je dovoljno bilo da joj objasnite zašto to ne valja. Žao mi je, u suštini nije kriva 🙁
Ja D objasnim ružne reči koje čuje. Razne na pi.. i td. On zna šta su intimni delovi. Onda mu kažem to je ružan, pogrdan naziv za intimne delove i koristi se kao nekulturna psovka. On to razume i dovoljno je. Pre neki dan drugarica je rekla dečacima "idioti". Objasnila sam mu tačno psihološko značenje i rekla da je pita je l zna ona šta to znači, da je iskritikuje i objasni joj. Sve to ja demistifikujem. I pi... I ono drugo, treće...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1335
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 22:15:05   
Milena18
Dobro veče!

Pari, verovatno joj je nosić zapušen.
Sanjice, jesi li ti bolje? Kako je T?
Ljišo, meni je reakcija tog trenera preterana. Kako je ona uopšte mogla da zna da je to nešto nepristojno? Pa niste je sigurno učili da je jaje ružna reč. Razumela bih da je u pitanju neka psovka ili da je dete starije, ali ovako mi je besmisleno. Osim ako ste joj detaljno objasnili anatomiju muškog tela i još štošta, ona sigurno ni sada ne shvata zašto je kažnjena.
Moje dete spava još od pola devet. Živeo vrtić! Ja spremila šta ćemo obući sutra, skuvala ručak za dva dana, sada sledi opuštanje.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 22:19:55   
Misha i Ljisha
Razgovarali smo mi sa njom h vise navrata a propo pesmica tih i rekli joj da su ruzne i da sadrze ruzne reci. Nismo isli do objasnjavanja jaja😨 ali je valjda to kul i in tamo  sa drugaricama i ponavlja ih  stalno i donosi nove. 
Ona se "uspali" nemam drugu rec za to neko euforicno nekad njeno stanje i ne  zna da stane nekad. Ti je problem. Cak i kad se igra sa P pretera. 
U svakom slucaju danas je recimo na karateu bila sjajna. I vratila se i srecna. Ona voli mislim kao i svako da bude pohvaljena. Jako joj tesko palo sto je neko kudi. Tako da verujem da je naucila lekciiju

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 22:21:37   
mama Jo
Vece, moji u krevetu ja da se tusnem pa im se pridruzujem.
Milena super, bar si mirna dva dana, ja vec sad razmisljam sta sutra da kuvam.
Laku noc mame i mirnu noc vam zelim.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1338
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 22:23:53   
Sanjica26 RR
Moj muz misli da opet ne saljemo Sofiju u vrtic. user posted image Kaže evo opet je proslinavila.

Milena, bolje sam. Tacnije od veceras kao novauser posted image Evo radim nesto, pa cu posle da gledam seriju na fox life. Nastavili su serijom "To smo mi". Sinoc sam videla, ali mi se previse spavalo da bi do kraja odgledala. Imam opciju da vratim.

T je slinava. Nema temperaturu, ali mozda je sutra ne posaljem u skolu. Javila sam uciteljici.
Imamo problem. Dve devojcice su joj kopale po pernici i nasle papiric koji joj je mm odstampao sa engleskim brojevima od 11-20 kako bi lakse zapamtila kako se pisu. I one krenule da je zafrkavaju kako ima puskice. I da govore drugima. DAnas joj je drugarica u muzickoj pitala jel ona stvarno ima puskice. T i ne zna sta su puskice i nema potrebe za time. Ali eto one sigurno od starijih braca i sestara znaju. Inace te dve devojcice stalno dolaze kod nje diraju joj njene sveske. Sad su kopale jer su vracale T hemijsku koju im je pozajmila. Nisu je ni pitale da li smeju. Kaže T nije joj problem da da bilo kome nesto, ali nije u redu da to zloupotrebljavaju. Ne voli da joj neko dira njene stvari.
Ma, opasne su deca danasnja. Zezaju je sto je mrsava. T je naucila da se ne kopa po tudjim stvarima. Ni moju tasnu ne sme da dira.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 28.3.2019 22:27:53 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1339
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 22:50:47   
Rosita
Sanjice, jesi li rekla sve učiteljici? Sa tom decom ima da se radi. Individualno, a odmah eto teme i za čoz.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 22:57:15   
Sanjica26 RR
Rosi, zajedno smo rekle. Uciteljica je odmah pitala zašto ste to radile. One se pravdaju. Posle je uciteljica rekla da ce sutra da razgovaraju u skoli o tome. Zbog toga bi najvise poslala T u skolu da konacno kaže sta ima. Ljuti se mm sto joj pricam sta treba da kaže. Misli da treba sama da se izbori jer ce biti i vecih problema. Ja ne mogu tako, a da je ne savetujem. Mene su sikanirali pocev od uciteljice, pa do pojediih ucenika. Jeste moja mama dolazila i borila se. I uspela je. Necu da dozvolim da pati. Ona je toliko oset_ljiva da je to strasno.


Uh, ja se jezim od toga i naljutim na ucenike kad jedni druge ponizavaju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1341
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 23:05:07   
Rosita
Ako ne može sama, naravno da ćeš joj pomoći. Ne vidim ništa loše u tome da se kod kuće pripremi, to će joj pojačati samopouzdanje. A to što želi tm, na kraju krajeva i svi mi, otresito i borbeno dete, nisu svi takvi... Mic po mic, male prepreke i korake nek sama preduzima, onoliko koliko može, pa svaki put malo više. Eh, dobra deca često nadrljaju :(



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1342
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 0:10:12   
Misha i Ljisha
Jao Sanjice tako se i ja nekad osecam kao da joj trpam svoje reci u usta. al dzaba kad ona ne zna da se snadje. Vec par puta ona meni prica da su je nagovarale da uradi ovo ili ono. Danas mi je ponosno rekla kako je rekla necu i recicu vas pa su je onda ostavili na miruuser posted image Ali verujem da je tesko "protiv" tih smizli kako ih ja zovem. Tako male a tako namazane.

Nedavno pricam sa D i kazem samo te iskoriscavaju (ovi nasi sada bivsi sustanari) i nakon nekog vremena dolazi D i kaze mama iskoriscavaju me ne zelim da se druzim sa njima. PRi tom ja nisam branila druzbu vec joj samo stalno trubim da ne mora da radi nista sto joj ne prija ako joj bilo ko od drugara kaze da nesto uradi.I trubim eto za te pesmice al nije urodilo plodom dokle god nisam vaspitacicu uvukla u to. Danas dolazi sa drugom pricom i kako je pricala vaspitacica o lepom ponasanju i tako.

PRocice sve to sve ce one to izgurati al dzaba kad kazu dobar i lud su braca i jos na to naivan... kombinacija haos. Amoja D nije nimalo borbena niti recita. Jedina mi je sreca sto zna i moze da kaze ne. Ali radimo jos na prepoznavanju "losih ljudi" jer u njenom ruzicastom svetu su svi sjajni i dobrice

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1343
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 5:48:44   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Mi cemo danas kod mojih. Da ja odradim sve casove sto bi trebala da imam za vikend.  Ne bih stigla zbog svadbe pa hajd da ne ispalim decu.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1344
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 6:45:50   
Sanjica26 RR
O Ljiso, kako vredna. Mene je probudio stomak, tacnije zeludac. Od juce me boli, a sad sam imala dijareju. Jedva sam izasla iz kupatila.
Sad cemo polako da decu budimo.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 29.3.2019 6:46:26 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1345
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 7:51:13   
pari
Dobro jutro!   Vec sam ostavila M u vrticu jer idu na izlet ceo dan u Pancevo u neki mini zoo vrt i da sade cvece...
A T procurio nos opet bas jako...osim ciscenje sa fizioloskim i noskom,sta jos radite? 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1346
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 8:08:40   
mama Jo
Jutro. Kakva noc, koliko budjenja zbog dece, besike... jaoj, bas bih se sad razvlacila, ali evo vec akcija.
Pari, je l' moras cesto da joj cistis nosic?
Kako ste ostale mame?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1347
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 8:11:01   
pari
Od jutros joj bas curi...kija...Do subote je bila na ab i stavljala sam joj one tobrex kapi u nos...Ne znam da li da joj sad stavljam jos nesto ili da samo cistim nos?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1348
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 8:14:14   
mama Jo
Joj ne znam, je l' mozes nekako da se posavetujes sa dr?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1349
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 8:16:36   
pari
Mozda i odem kod dr...taman nismo ni bili na kontroli...Nego kao ne bih da idem za svako curenje nosa...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here