|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ApRRilski bar
19.4.2019 20:16:27   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Palacinke samo sa orasima i dzemom, posebno mi je zadovoljstvo...mmm
Pa mlada si za menopauzu...joj ja sam imala te neke napade valunga i slicno zbog nekog hormonskog disbalansa, ali proslo je, nadrljali su svi kada dodje taj period.



Voci, nakupilo se stresa od 2012 kad mi je tata umro. Pokusala sam hormonskom terpaijom da sredim ali cim prestanem da pijem lekove ciklus izostane. I tako u krug. Sad sam u predmenopauzi, ono glavno tek dolazi. Najvise mi smetaju promene raspolozenja, bes, nervoza, uznemirenost, pocinje i nesanica, guram polako, nisam dobila od proslog septembra. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: ApRRilski bar
19.4.2019 20:19:07   
vocicana
Oh...bas mi je zao, mlada si stvarno. Ali ako je tako bog rekao, neka. Ali zato cu ja da lilkam i spremam, a ti pisi uvek kada te uhvati...a i kada te ne uhvati. Zaboravila sam da te stavim u temu koga bi volele upoznati sa foruma, na spisak veoma dragih forumasica i strasno si nedostajala.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: ApRRilski bar
19.4.2019 20:22:43   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Oh...bas mi je zao, mlada si stvarno. Ali ako je tako bog rekao, neka. Ali zato cu ja da lilkam i spremam, a ti pisi uvek kada te uhvati...a i kada te ne uhvati. Zaboravila sam da te stavim u temu koga bi volele upoznati sa foruma, na spisak veoma dragih forumasica i strasno si nedostajala.user posted image

Hvala 🤗


Tek zadnjih meseci sam se smirila malo, a i dosta toga se izdesavalo, nije mi bilo ni do cega. Da mi nije moje divne porodice ne znam kako bih sve prebrodila. Njih dvone su mi najveca radost i pokretacka snaga. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: ApRRilski bar
19.4.2019 20:28:14   
vocicana
Njih dvone su mi najveca radost i pokretacka snaga
koliko volim kada ovo procitam.
Nista lepse od toga, od vrednosti jedne porodice, od deteta koje zraci srecno i zadovoljno i supruznika koji je uvek tu.
Ej, da znate samo da mi se strasno pije pivo. Svako vece bas imam potrebu da ga popijem, da li postajem alkos user posted image ili mi fali nesto cega u pivu ima, ne znam, ali spavam divno posle njega.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: ApRRilski bar
19.4.2019 20:38:39   
Ivanka 75
Daj pivo, i ja ga volEm😊

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: ApRRilski bar
19.4.2019 20:43:45   
Ivanka 75
Voci, veruj mi da bi oterala sve u persun da mi nije njih dvoje. I sto je najgore, dok trepnes prodjose godine. Svaki dan i svaki mesec resavas po neki problem i provuku se i dani j meseci i godine.
A ovaj moj zasluzuje medalju kad trpi mene nervoznu, nije mu lako majke mi! Ova menopauza pravo u glavu udara, nisi svoj uopste 😁 
Mada.... Malo se vadim na nervozu u poslednje vreme, tako puknem, istresem se pa kazem, hormoni su krivi za sve 😁

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: ApRRilski bar
20.4.2019 7:27:21   
Duškić
Kafica spremna.
Ja gledam sta se radi po Rr .
Dobro jutro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: ApRRilski bar
20.4.2019 8:45:34   
vocicana
Duskicu, ko moze i za mee nesto, hajd da ti pravim drustvo.
Zene lepo da pšrovedete dan danas.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: ApRRilski bar
20.4.2019 8:59:10   
Ivanka 75
Kafica se srče, kuća Buka na tv-u, mašine rade uveliko, da doručkujemo pa neki na posao a neki na neke radionice, neki kose u selu... I tako.... 😊
Zdravo vikendu! 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: ApRRilski bar
20.4.2019 9:58:03   
bubulence
Jutro!

Mi smo popile kafu, sada odosmo na pijacu. Samo da znate da je danas Lazareva subota, ne preterujte sa poslom 😉

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: ApRRilski bar
20.4.2019 10:19:32   
Maslacak15
Evo ja doruckujem plazma tortu i nes kafu. I posle se pitam zasto kilogrami ne idu na doleuser posted image Nego pomagajte, ocu da ugasim ovu nagradnu igru i nikako mi ne ide, kad kliknem da odustani da mim przorce gde to treba da potvrdim ali n emogu da kliknem na ok.... Nerviraju me ovi prozrcici sto iskacu....

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: ApRRilski bar
20.4.2019 10:40:39   
veselicaa
Draga klikni na odustani,mislim da ti se vise nece pojavljivati te ikonice.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: ApRRilski bar
20.4.2019 11:26:31   
Ivanka 75
Radim... Glava me boli... Ima da trpiiiiiim 

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: ApRRilski bar
20.4.2019 15:56:59   
Olga75
Ahoj!
Crkla sam! Šunka, kobaja i jaja skuvani. Od deset jutros matori loži po dvorištu, komšije su verovatno pop... al i oni to rade user posted image . Meso je ispečeno, ruska napravljena, oblatna gotova, supa se kuva, kolač ispečen. Ostalo mi je da napravim keks rolat i tu kao tortu. Još i da usisam i pokačim jaja na zavesu.Mislim da će Zvet to, nemam više snage.
Nego daj da zapušimo po cigar i popijemo kafu pa da idem da završavam.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: ApRRilski bar
20.4.2019 16:28:23   
Ivanka 75
Ahoj Olgice 😊
Prijatan vam svecani rucak! 
Kod nas pljeske iz Staru Srbiju 😊 
Ladi mi se onaj Anin i Olgin kolac sa vocnim jogurtom, još da ga šlagnem i gotovo 👍
Glavudža me i dalje boli a treba da držim čas... Eh živote i neradna suboto... 

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: ApRRilski bar
20.4.2019 17:17:06   
Olga75
Ivanka, pa je l si popila nešto user posted image ti se ženo namuči danas sa tom glavoboljom.
evo upregla sam čeljad a ja ko dokonuša sedim, pušim, briga me baš user posted image
pre par dana sam se ukočila u desno rame, ruka može iz lakta ali ne i više i onda sam kukala i sad se pravim da nije bolje a bolje je. Gooodine su mi trebale da shvatim da treba biti nežan cvetić user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: ApRRilski bar
20.4.2019 18:10:34   
jance
E tacno Olga. Sto rece neko ovde vec, onaj ko moze sve - radi sve!

Ja sedim napolju, unutra mi haos, i zezam muza i kolegu njegovog kako dva tapetara ne mogu jednu trambolinu da sastave user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: ApRRilski bar
20.4.2019 18:17:08   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Olga75

Ivanka, pa je l si popila nešto user posted image ti se ženo namuči danas sa tom glavoboljom.
evo upregla sam čeljad a ja ko dokonuša sedim, pušim, briga me baš user posted image
pre par dana sam se ukočila u desno rame, ruka može iz lakta ali ne i više i onda sam kukala i sad se pravim da nije bolje a bolje je. Gooodine su mi trebale da shvatim da treba biti nežan cvetić user posted image



Popila sam 2 Amigrena dosad, uminulo malo, oladila se glava, to znaci da popusta... Drugi nisam popila na vreme, da sam popila kad treba do sad bi proslo, bolje je nego jutros, jutros sam videla plavo 😊


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: ApRRilski bar
20.4.2019 18:18:33   
Ivanka 75
Jance, zovi na trambolinu! Kad je sastave 😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: ApRRilski bar
20.4.2019 19:21:13   
jance

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Jance, zovi na trambolinu! Kad je sastave 😂



evo smrkava se i jos nije gotovo. ne smem vise ni napolje da izadjem, ubice me pogledom obojica user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: ApRRilski bar
20.4.2019 19:41:32   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: jance


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Jance, zovi na trambolinu! Kad je sastave 😂



evo smrkava se i jos nije gotovo. ne smem vise ni napolje da izadjem, ubice me pogledom obojica user posted image



Slatko me nasmeja! Trebalo je da raspisu tender pa da se javi najbolji ponudjac a oni da nadglefaju radove sa pivom u ruci! 


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: ApRRilski bar
20.4.2019 20:30:32   
veselicaa
Gde ste zene,dajte picence,ovo kuckanje za wow je dosadnoooo user posted image user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: ApRRilski bar
20.4.2019 20:39:10   
Ivanka 75
Moze vecera mesto pica? Dragi pravio neke sendvice iz rerne pa izvolte 😊


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: ApRRilski bar
20.4.2019 20:40:32   
bubulence


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Gde ste zene,dajte picence,ovo kuckanje za wow je dosadnoooo user posted image user posted image



Gde si ti??? 

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: ApRRilski bar
20.4.2019 20:49:04   
veselicaa
Igram wow user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here