|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ApRRilski bar
4.4.2019 19:49:13   
veselicaa
Bubi bas tako,mene nervira i sto se nikada ne predstave,nije njima do druzenja samo dodju po nagradu.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: ApRRilski bar
4.4.2019 20:08:41   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: bubulence

Bilo je jos oset_ljivih tema, gde se mama izjada i zaista podeli veliki problem sa forumasicama a dotična se ubaci  i napise takvu glupost da bih je izlupala po guzici samo tako. Ne znam kako je nije sramota




Tako je, bas to, to me izludjuje, samo da bi dobila poene na postove, isto stvarno ne znam kako ih nije sramota. Ma kad je neko ok i zanimljiv i duhovit neka pise po svim temama ceo dan i dobija sve nagrade, to je akroz u redu...
Na zalost, vise je onih drugih. I to zbog kreme... aman!!


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: ApRRilski bar
4.4.2019 20:36:47   
Olga75
Ahoj!
ma, cure ispiz...a sam baš, mislim tema je ozbilja, razne reforme, menjaju se udžbenici i puf: moje će imati ove jezike. Pa šta me boli gospoja, moje će imati Nemački i koga briga. Pa jbt. Ajd kad piše tamo po kerovima i kojekuda pa okej ali udžbenici i još nema dete u školi pa wtf user posted image
Nego ja čekam Zver, sad je na oko pola sata, malo jače- pratim je na satu ( super je to stvar da vam kažem) sva sam obučena i obuvena. Evo matori nešto priča, verujete vi meni da ja njega uopšte ne slušam, dosada matora!

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: ApRRilski bar
4.4.2019 20:37:44   
vocicana
Nemam komentara, a vidim da ste se raspisale. Nego knjiga verovatni nije interesantna, mozda je vec dobila, pa nece vise da pise to sta ima da napise.
Ja jos malo da sredim malog, da konacno odem i operem kosu. Sutra radim prvu u subotu ceo dan, vracam kolegi smenu, ali sve ce da prodje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: ApRRilski bar
4.4.2019 20:44:04   
veselicaa
Stize ti detence user posted image Moja S kada se vrati samo prica o tome sta radila,gde isla,evo jos uvek nam prepricava proslu ekskurziju user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: ApRRilski bar
4.4.2019 20:46:34   
vocicana
Pa sta ces lepse od toga! Neka pricaju i moj istrtlja ceo dan kada nismo zajedno, ziva nisam za subotu kako ce bez mene ceo dan, udavice me uvece.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: ApRRilski bar
4.4.2019 21:21:19   
bubulence
Eto Zvercice, prezivela mama rekreativnu 😁. Ja ne znam kako cu preziveti kada do toga dodje...

Olga da nam sve prepricas... Treba otvoriti temu ''kako mama da prezivi prvu rekreativnu nastavu'' 😂. Voci, ti radis smene od 12 sati? Ja popila pola case piva, pojela cips pa onda i jednu jabuku jer me grizla savest zbog nezdrave ishrane u trudnoci 😂

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: ApRRilski bar
4.4.2019 21:38:04   
Sanjica26 RR
Imamo tekst kako preziveti prvu detetovu ekskurziju. user posted image KLIK Samo je to nista.

Ja bih sve to uzela sto nabrajate danima, ali nikako da dodjem u kafanu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: ApRRilski bar
4.4.2019 23:04:47   
mama Jo
Hahahaha user posted image sjajna tema user posted image ja sam cas u tom fazonu, cas u fazonu - hoce li vise te ekskurzije samo da malo negde ode na par dana user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: ApRRilski bar
4.4.2019 23:09:33   
veselicaa
Hhaha mama jo.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: ApRRilski bar
5.4.2019 7:35:39   
vocicana
Ja sluzim samo burek sada, sa sirom i to 1~4. Sa cim god zelite.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: ApRRilski bar
5.4.2019 7:50:14   
medamisko

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Ja sluzim samo burek sada, sa sirom i to 1~4. Sa cim god zelite.




Moze , jeste rano ali i bice tezak dan,

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: ApRRilski bar
5.4.2019 9:01:26   
emicaa


user posted image
Djevojke moje izvolite,pricajte sta sam propustila ovih dana

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: ApRRilski bar
5.4.2019 9:22:51   
bubulence


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Ja sluzim samo burek sada, sa sirom i to 1~4. Sa cim god zelite.



Posto si osvojila nagradu neces proci samo sa burekom. Molim lepo, jedan sa mesom, jedan jogurt, i posle toga pola litre kafe. Za veceras neki alkohol

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: ApRRilski bar
5.4.2019 9:27:32   
veselicaa
Bubi i to da umesi,ne da kupi user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: ApRRilski bar
5.4.2019 9:29:05   
bubulence
Da umesi nego sta! Kada moze da mesi kiflice 2 dana za redom, moze jednom i burek 😁


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: ApRRilski bar
5.4.2019 9:30:01   
emicaa
Burek  sa sirom 😂😂😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: ApRRilski bar
5.4.2019 9:31:46   
bubulence


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Burek  sa sirom 😂😂😂



Gde te nadje ovako rano😂😂😂😂😂

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: ApRRilski bar
5.4.2019 9:33:12   
emicaa
Na tako nesto ista reakcija u svako doba 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: ApRRilski bar
5.4.2019 9:36:22   
bubulence
Sve ti zamisljam facu kada procitas burek sa sirom, mesom, krompirom... 😂


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: ApRRilski bar
5.4.2019 9:51:48   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Burek  sa sirom 😂😂😂

Ccc jos ne znaju user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: ApRRilski bar
5.4.2019 10:21:02   
emicaa
Mozda je to stvarno nekome nesvatljivo,ali mene stvarno jako iritira 😂
Kod nas kad ides u pekaru ima meni koji izgleda otprilike ovako:
Pita sa sirom
Pita sa krompirom
Burek (jer zna se sta je burek) 😂

< Poruku je uredio emicaa RR -- 5.4.2019 10:22:26 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: ApRRilski bar
5.4.2019 10:24:13   
Olga75
Ahoj!
otišlo dete u školu. Spavala je do devet skoro je zakasnila user posted image
Mogu vam reći da sam i ja odlično spavala. Ovde j oblačno i vetrovito. Dušu dalo da spavaš ili da se svađaš user posted image
Nego, jedna mama je poslala vašljivo dete i M drugarica je zapatila vaši od nje. Mogu misliti kakav će pičvajz da mi prostite da izbije. Ta mama ima četvoro, najstarija je osmi razred i osam godina je vašljiva. Ja sam šokirana. Ako si siromašna i blago ograničena ne daje ti za pravo da svoju decu zanemaruješ a tuđu ugrožavaš.
I tako ludnica od rano jutros user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: ApRRilski bar
5.4.2019 16:49:45   
jance
Da se zapljunem u kafani i da izjavim da ja castim! Javise mi iz banke da ipak mogu da podnesem zahtev za kredit. Toliko mi je laknulo da je i beba odmah zaspala, jadnica valjda osecala moju nervozu...

Olga ja bih stosta imala da kazem za vaske da budem iskrena. Meni je Kika imala vaske tacno godinu dana. Otarasili smo ih se kad sam je prebacila u drugi vrtic. Mi smo bili ta prljava i ogranicena porodica koju su hteli da prijave socijalnoj sluzbi jer donosi vaske u vrtic. A ja nema sta nisam radila da ih se otarasim, kod lekara je vodila, bogatstvo ostavila u onom salonu za trebljenje, pola familije angazovala da mi pomogne da je trebim sa stomakom do zuba. Vrticka grupa htela da pise peticiju da mi dete izbace iz vrtica i svasta nesto. Ne znam samo kako u novi vrtic nismo vaske donosili user posted image .

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: ApRRilski bar
5.4.2019 16:54:24   
bubulence
Jaaooo vasje, nicna mira. Moja Ema ima uuuuzasno gustu kosu, kao 3 prosečna deteta i jako se plasim vaski.

Jance, bas htedoh da pitam za kredit. Hajde onda, toci nesto hladno jer nas Voci i mama jo kuliraju a trebale su da cas_te danas... Ja cas_tim sutra za dobre rezultate 😁

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here