|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 18:54:47   
Misha i Ljisha
Mama jo ukucaj geografski jezik..moja D ima i jako grozno izgleda ali je normalno stanje 


Elem kaze dr da amo za hospitalizaciju. Ali on je uprkos svemu dobro raspolozen i pije i jede. Sluz i krv i po preko 10 stolica na dan je za bolnicu. Kaze sutra cemo ici ako je bolje ostajemo kuci ako je nepromenjeno.idemo u bolnicu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 18:55:59   
pari
Joj Ljisho :( nadam se da ce mu biti bolje!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 19:06:28   
mama Jo
Citala sam i o tome Ljisho, ali nesto mi se ne cini da je bas toliko, pogledacu jos jednom.
Pih, drzimo fige da bude bolje ❤

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 19:15:32   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Tako je Ana... ne zali se da je boli, sve normalno guta i jede a citam da to moze biti strptokok user posted image



Marku je to bađ brzo prošlo. Prskala sam propomint sprej, sad sam se setila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 19:32:12   
Maraj
Joj ljiso..drzim fige da prodje do sutra
Mama jo jel na jeziku? Ja te razumela da si napisala na jeziku. Jel u korenu jezika? Ako jeste, onda je to normalno stanje. Isplezi svoj jezik najvise sto mozes i videces da i ti to imas(ako si mislila na jezik)
Mi kuci. S sad vecerala...
Rosi ne odgovori mi za rodjendan... gde ste slavili? Razmisljam kakk da obelezim S prvi rodjendan. Ja bih je krstila taj dan kao i L al ne znam dal da obelezavamo rodjendan

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 19:35:36   
Ana RR
Ja nisam razumela da je na jeziku već na ždrelu. Možda sam pogrešno razumela.

Izludeće me ovo moje dete user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 20:05:07   
mama Jo
Na jeziku je, ja sam verovatno zbunjujuce objasnila, sad sam procitala svoj post user posted image
Maraj, to mi sad i mm kaze, da tako izgleda koren jezika svakog coveka user posted image
Evo sad gledamo jedni drugima jezike plazimo se kao da nam nesto fali user posted image izgleda da to stvarno nije nista, vidim i sebi to, i njemu 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 20:07:57   
pari
Hahaha,dobro je mama jo 🙂

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 20:10:09   
mama Jo
Eto kad majka ni iz cega stvori sebi problem user posted image ceo dan mislim da je to sigurna neka bakterija,vec razmisljam kako cemo otici da uradi bris... bez puke potrebe. Boze sacuvaj

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 20:14:47   
Misha i Ljisha
jao mama jo ti si kao mm. Ja bolje da vam ne pricam razne teorije mm. Ja se trudim da ne razmisljam. I trudim se eto samo da ni ne mislim na kaku pa kad prodje sat vremena izmedju kakanja dodje mi da napravim narodno veselje.


Maraj vidim mnogi krste decu za prvi rodj. Mi nismo D krstili na rodj vec na Svetu Petku jer je uvek celivala bas ikonu Svete Petke i nijednu drugu. Pavle stalno uzima Sv Djordja ako bude bas uporan mozda mozda 6tog maja iako sam ja mislila za Svetog Petra da ga krstimo jer mu je tad imendan (Sveti apostoli Petar i Pavle) 12. jula

Mm otiso na streljastvo. Priprema za radnicke igreuser posted image nasekirao se pa nije hteo da ide zbog P pa ga jedva oterah. Samo mi ovde dize tenziju hihihi...D je eno u kupatilu sredjuje se sve ide svojim tokom normalnim. I P sam gledala guzu da nije slucajno kakao. Nije. Sve ok za sada. Dadoh mu i enterofuril il kako se vec zove

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 20:57:53   
vocicana
Donela sam malo pre jednu kofu od poludisperzije od svekrve, koja ce nam sluziti za vodu, dok bude ovog nestajanja dok urade taj kruzni tok, moje dete unosi kofu, sipa smoki u nju,, nije previse prljava ali nije ni cista, ali ladno seda I jede smoki iz toga, sta meni kroz glavu treba da prodje? Kako god to smesno izgledalo, odmah su mi u glavi misevi, Hantan groznica I sve po redu. Boze koliko mi je zao sto nisam dijabola, bez znanja I osecaja, samo da ne znam nista.
Inace dobro vece, ja sam stigla razvaljena sa posla, sela nisam u prevodu, pacijenti kao sa konkursa, a samo mi je jos ovo falilo. Ne moze da spoji mesec uvrticu, taman se ponadam da je ok, ono nesto mora da me nervira I kida.
A sada idem u akfanu da posluzim pice.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 20:57:58   
mama Jo
Dobro je Ljisho, samo neka tako ostane da bude sve u redu 😊
Joj ja nekada isto tako kukam jaoj treba mi pomoc, onda kad ta pomoc dodje ipak sam u varijanti - najbolje funkcionisem kad sam sama sa njima user posted image
Na konto toga sto si rekla da je tm otisao- neka ga samo da ne sizi ovde 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 20:59:52   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Boze koliko mi je zao sto nisam dijabola, bez znanja I osecaja, samo da ne znam nista.




Pa znaci ja sam sad umrla user posted image user posted image user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 21:01:16   
vocicana
Mama Jo, sta ti je, stvarno mi je zao, znas li koliko takvih imam oko sebe, ma duse me eto moja boli sto sam ovoliko napeta I ukljucena u sve.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 21:43:49   
vonavoj
Ljisho nadam se da cete proci bez hospitalizacije!Mama jo,umrla sam od smeha,mogu misliti kako je to izgledalo..Voci,bolje sto manje razmisljamo..Ana,sta ti radi sin?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 22:00:52   
Rosita
Dobro veče. 
Maro, za oba deteta sam slavila. U igraonici. Otpala sam jer sam dosta sama spremala. Nisu mi dolazili moji ni svekijevci, doćiće ovako da bi bili dan- dva sa decom,,a ne samo da se pojave tu.
N mi nije dobro. Brufen mu ne skida od 7 do 9. Tri puta je povraćao. U kući kolaps od povraćke i prljavih stvari. Stariji kod kuće, ja ne znam gde bijem, umorna kao pas, ceo dan N kenjkav, posla na pretek, hrane za pakovanje... Da, danas sam vikala. Od besa i nemoći. Juče smo završili 2 nedelje pulmikorta. Danas bolestan načisto. Ima li kraja?????



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 22:04:53   
pari
Joj Rosi 😞Mora proci...jednom ce sve to biti proslost ali sad je tesko...drzi se...nekako

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 22:11:46   
Misha i Ljisha
Rosi mozda je to ovaj virus sto ima moj P samo P ne povraca on ima proliv do beskonacnosti 😔 isto nije brufen skidao temp. Ni cepici. Polako. Bas mi je zao.
Ja se spremam kao da sutra idemo. Sad sam svetlela P iapod pelene i zavlacila prst da vidim da li se ukakao. Nije tj nema kake ali ima sluzi. Ostavicu ga takvoh sad iskreno da se odmori. Pa cu ga na prvo budjenje presvuci. 
Valjalo bih da zavrsim posao veceras al trebace mi snage za sutta. 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 22:15:16   
Rosita
Joj ljišo sad čitam :(. Nadrlja i on jadničak. Nadam se da nećete u hospi.


Ajde da kažem i koju lepu. N je bio juče ceo dan na visini zadatka, veseo, sa svima se družio, igrao gangam stajl (voli tu pesmu), super. Al eto, svilen, svilen bože mili.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 22:41:21   
Sanjica26 RR
Ja samo da grlnem Ljisu i Rositu. Brzo ozdravite.


Mama jo, ti si blesava kao struja. I, tebe grlim. 
Mrtvosana sam kao sto kaže Voci. A imam posla. Ne znam gde udaram 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 22:53:53   
jance
Rosi Ogiju je Pulmikort obarao imunitet dok se organizam nije navikao ( Ogi ga je koristio 6 meseci). Nocna mokrenja je imao od toga i svasta nesto sto ti pulmolog ili dr opste prakse ne saopste. Ja dosla do informacija na forumima. Pa se napravila pametna da pitam pulmo a ona sva iznenadjena, kao odakle vama te informacije, naravno da je moguce ali eto, ne deklamujemo mi svima sve nuspojave. A mi Ogiju skoro pelenu vratili sa 3.5 godine. Tako je bilo i sa imunitetom.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 23:02:27   
Rosita
Janče :( pa da, sve to ima svoje. Rogovi će mi izrasti do škole, a onda će početi da se granaju 😬



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 23:10:19   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: jance

Rosi Ogiju je Pulmikort obarao imunitet dok se organizam nije navikao ( Ogi ga je koristio 6 meseci). Nocna mokrenja je imao od toga i svasta nesto sto ti pulmolog ili dr opste prakse ne saopste. Ja dosla do informacija na forumima. Pa se napravila pametna da pitam pulmo a ona sva iznenadjena, kao odakle vama te informacije, naravno da je moguce ali eto, ne deklamujemo mi svima sve nuspojave. A mi Ogiju skoro pelenu vratili sa 3.5 godine. Tako je bilo i sa imunitetom.


Vidis Jance to mi nije nikad palo na pamet, a nisam ni nasla taj podatak.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 23:10:33   
Ana RR
Rosi pa majku mu user posted image igranka bez prestanka jbt. Brzo ozdravljenje želim. I vama Ljišo, nadam se da će sutra P biti kao nov.

Von, uradio domaći i zbrisao napolje a mm nije pregledao. I kad je M ušao u kuću onako umoran i znojav, mm uzeo da proveri domaći a ovaj se nalupetao žestoko. I još kaže pa tako treba. Odlepila sam, iscepala sam mu domaći iz sveske pa je ponovo radio a pošto mu je uveče koncentracija na nuli samo sam još više odlepila. Sutra će za kaznu da gleda drugare kroz zatvoren prozor, neće prismrditi napolje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 23:43:33   
mama Jo
Pozdrav u ponoc, do sada sam ribala i sklanjala haos koji dva mala deteta naprave, ne znam ni kada jer smo bas citav dan bili napolju. Isprosipale su neki sok u kuhinji na plocicama, to se sve ulepilo, ma haos, ali izribah sad i sto je trebalo i sto nije user posted image

Rosi, bas mi je zao, da vas sto pre prodje.
Ljisho, nadam se da ce P biti dobro do sutra. Je l' jede nesto?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here