|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 2:51:29   
Rosita
Naravno, najstrašnije zapušen a nema šta da se izvuče, T šiba, držimo ga i tako.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 6:31:17   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. P dva puta samo kakio u toku noci. Ja ne znam kako da vam opisem tu stolicu. Sve stolice imaju sadrzaja jer on jedee. Evo pecem mu jabuku. Tako da to nije vodeno vec nesvareno. Protrci samo kod njega. Krisom jedemo da se debeli ne bi grebao jos od nas. Pij3 uredno. On dobro izgleda. Nije klonuo. Nos mu isto curi. 


Inac3 evo mm ima temp (neka mi je Bog u ppmoci) 😂
Rosi bas ga muci. Pobegni bre sa njim dole u Srbiju malo u  planinu. Kad ozdravi. Mali plabinskog vazduha.  Nadam se da tvok N bar vise nema temp.
Ljubim vas odoh

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 7:38:13   
Milena18
Dobro jutro!

Ljišo, super što ste bolje! Je l'' nema više krvave sluzi?
Rosita, kako ste od jutros?
Kod nas standardno, M u vrtiću, ja stigla na posao. Loše sam noćas spavala, valja nekako izdržati osam sati ovde. Odoh po kafu.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 7:40:58   
Misha i Ljisha
Milena ima sluzi. Evo od kad je ustao vec sam.mu dva puta prala guzicu. Dadoh enterofuril i malo.kasnije cu prolife. Nadam se da sad bar sat vremena nec3 kakiti. Micko.moj.mali. raspolozen je evo perka kao zube


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 7:55:38   
bubulence
Ljiso, Masa i ja smo bile u bolnici (samo 3 dana) zbog proliva sa sluzi i krvi, i tamo su nam rekli da enterofuril odmah izbacimo i da ga vise nikada ne dajem deci... I od trenutka kada smo ga izbacili stolice su se smirile, samo je bila jos 2 dana na infuziji jer je skroz malaksala (preko 20 stolica dnevno je imala i uz to i povracala). 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 7:56:39   
jess021
Jutro mame! Ja dovezla auto na servis pa cekam da otvore. 

Ljiso, Rosi javljajte kakvo je stanje. Ljiso, neka pije sto vise tecnosti, ako tako cesto ima proliv.
Maraj, ja sam obe krstila za prvi rodjendan. Nekako mi to ide jedno uz drugo.
Mama Jo, ne pricaj mi o haosu. Ne znam kad cu neko prolecno spremanje da uradim, verovatno na jesen.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 8:20:02   
Maraj
Jutro
Ja uspavljujem S. I ona poblesavila. Milion puta se budi nocu. Nesto je muci. Valjda zubi
Jess ja cu je krstiti sigirno za prvi. Al.ne znam dal da slavimo i u igraonici. Tak nastavak me "muci" user posted image
Ljiso ampula ide na prazan zeludac. Daj mu ujutru prolife
Rosi zao mi je sto se i vi mucite

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 8:36:47   
mama Jo
Jutro.
Rosi, Ljisho mislimo na vas i samo da sto pre prodje, drzimo fige.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 9:20:05   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Jao Maraj sinoc si mi trebala napisati user posted image ne dadoh mu jos.

Bubi nama je dr preporucila enterofuril. Juce popodne mu dadoh prvi put i danas ujutru. Evo opet je kakio i sad spava. Nemam pojma sta se vise desava sa njegovim stomacicem. Ali stvarno ako ne bude bolje mozda je i bolje da idemo u bolnicu s tim sto mi je bezveze nit je malaksao ni klonuo i jede i pije i veseo je ali nesto se zbiva.

Pomisljala sam cak danas da ga drzim ceo dan u gacicama user posted image i svakih pola sata na nosu. Majke mi. Guza mu se ojela najstrasnije iako nije uopste ni 5 min usran ja ga odmah perem pod tusem, guzu lepo istusiram. (mada stisne jadan guzicu jedva ga operem)

Mm spava. I P spava. Ja pijem kaficu iskreno da dodjem k sebi. D je u vrticu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 9:26:19   
bubulence
Ljiso, videces, u decijoj bolnici je enterofuril zabranjen.  Ovde je sada zabranjen i kod pedijatra... 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 9:32:35   
Ana RR
Ja sam jednom, pre dve, tri godine, tražila u privatnoj apoteci enterofuril i nisu mi dali. Kažu da može samo uz odobrenje lekara. Nisam ga na kraju nikad ni kupila, uvek dajem smectu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 9:33:49   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: bubulence

Ljiso, videces, u decijoj bolnici je enterofuril zabranjen.  Ovde je sada zabranjen i kod pedijatra... 



Bubi nadam se da necu videti hehe...Uzdam se u poboljsanje. Juce je izgurao sat vremena bez kakenja a nadam se da cemo danas bar dva sata izgurati bez kakanja.
Inace citala sam uputstvo tog enterofurila i nemam pojma i dalje sta je taj lek i kako funkcionise.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 9:34:19   
bubulence
Dok sam radila u lilly, tamo farmaceut nije hteo da izdaje enterofuril ni uz recept, uvek su nagovarali da se uzme neka zamena


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 9:36:30   
bubulence
Ljiso zapravo i ja se nadam da necete videti sta je zabranjeno u decijoj bolnici 😊. Ali bih se svakako posavetovala sa jos nekim oko tih lekova... Mozda da pozoves halo bebu... 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 10:00:52   
vonavoj
Rosi,pisala sam ti nocas i nestao post!Drzi se,bas vas poteralo. Ko ce ga cuvati kad pocnes da radis? Zamisli njega u vrticu..Ljisho,kasnis sa prolife ampulom..odmah si trebala.Isla sam da upisem M u vrtic,i odmAh pitanje,majka sto tako rano u vrtic?! Pa zato sto nema ko da ga cuva?!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 10:03:12   
medamisko
Ja ne znam zasto se cude, takvo je vreme gde niko ne tolerise izostajanje, a pospesuju natalitet.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 10:04:07   
Ana RR
Što volim ta pitanja, Von. Eto došlo mi da ga dam u vrtić a ja da sedim i pijem kafu na miru. Mislim...

Mene grlo ubija, noćas me probudio bol. Ne mogu da gutam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 10:11:51   
jess021
Ljiso, ako nije malaksao i pospan, mislim da nema potrebe da ga vodis. Ne znam da li znas, ako bude potrebno, kod Nikolica mozes privatno primiti infuziju. Jest da platis ali ne strepis da ce pokupiti jos nesto. 


Rosita, kako ste?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 10:18:43   
bubulence


IZVORNA PORUKA: jess021

Ljiso, ako nije malaksao i pospan, mislim da nema potrebe da ga vodis. Ne znam da li znas, ako bude potrebno, kod Nikolica mozes privatno primiti infuziju. Jest da platis ali ne strepis da ce pokupiti jos nesto. 


Rosita, kako ste?



Jeste, svaka preporuka za Nikolica

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 10:28:49   
vocicana
Dobro jutro. Ja sam odvela dete u vrtic, od jutros takav stress imam, necu ni da pricam.
Enterofuryl ima I antibiotsko I probiotsko delovanje, Bosnalijek ga ja msm proizvodi, ovde se moze kupiti bez problema, ne razumem nitog soma u Lillyju kako nije hteo da proda? Strasno kakvi kreteni rade na raznim mestima.
Jedva cekam da se dan zavrsi, kada mi ovako pocne, bolje da se obesim.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 10:39:30   
IvanaSK RR
Dobar dan.Von,samo ti njega upiši u vrtic,pusti sta pricaju.Ljiso,Rosi,kako ste?Pari,vi?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 10:43:16   
pari
Ljisho,Rosi, nadam se da ce cam danas biti bolje!
Mene nesto u toku noci uhvatio nos i grebe grlo...da li su opet sinusi ili je samo prehlada...nemam pojma...
Mama mi sutra konacno izlazi iz bolnice, posle 3 nedelje. Ima neke promene na debelom crevu,ali nije nista strasno...imace neke lekove...
Ja danas saljem papire u ambasadu za vizu...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 10:51:37   
vonavoj
Voci,ko te dira?Ja sam davala J enterofuril,kad je imala.proliv 10 dana..ok,ima logike da ne treba deci dati sa prvim prolivom, virus,otrovi treba da izadju,ali kad vise nema sta da izlazi..to je iszo kao za odrasle loperamid,ja mislim.Pari,tako brzo daju vizu,posto hocete uakoro da putujete?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 10:56:24   
Maraj
Ma i ja sam L davala enterofuril. Sta su sad smislili ....ne doruckuje mi dete enterofuril al dam mu kad treba. Do sad je ja mislim u 2 navrata pio enterofuril. Da je toliko stetan zabranili bi ga

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 10:58:02   
Maraj
Ljiso ni ja nisam znala za prolife. Guglala sam uputstvo na netu jer nisam znala da otvorim bocicu user posted image i tu procitah da ide ujutru na nastinu

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Fluor
VVVV

Da li dajete deci fluor? Zasto?

Da (20%)

Ne (80%)


Ukupan broj glasova: 111

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here