|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 14:36:36   
IvanaSK RR
Smesko,ledja nikako. Kad krenu suze na oci uzmem Aflamil pa malo popusti. Kod dr cu nadam se posle praznika. Ove nedelje sam zatrpana roditeljskim,kontrolnim,projektima...kao da ja idem u skolu. U nekom trenutku se i sin pogubio,sta,kad,kako🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 14:41:50   
pari
Ajoj Ivana...ledja te bas drze...
I mene sinusi jos uvek...boze,koliko li ce da traje ovo...
Lep nam je dan bio juce,a i danas je...Juce bili puno napolju,i danas cemo se potruditi. Imamo jako lep park odmah pored stana,to je sreca,a malo dalje nam je kej...to idemo vikendom ili popodne sa mm.
T mi kaslje prilicno, a i curi joj nos uglavnom ujutru...
Kako ste druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 14:51:54   
Ana RR
Ivana user posted image baš te stislo, jbg.

Pari, divno! I ja bih rado šetala po NY sada user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 14:54:54   
pari
Mi smo zapravo u Jersey City i gledamo na NY (bukvalno imamo pogled iz stana na Menhetn)...metroom nam treba 15tak min...Meni se svidja ovde...grad je,oko 300.000 stanovnika,ima puno parkova,kej divan,a opet jako si blizu NY.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 14:58:52   
Sanjica26 RR
Pari, vazno da ste svi skupa zajedno i da je lepo. user posted image Uzivaj koliko mozes.

Meni je danas popustio stomak. Pravim planove sta da spremam za Vaskrs. Danas sam kupila neke namirnice. Sutra cu jaja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 15:07:02   
Ana RR
Sjajno Pari, tačno mogu da zamislim user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 15:11:03   
pari
Ana 😊Sanjice, to je tacno...jako mi znaci sto smo zajedno...pogotovo sto ne znam kad cemo ponovo biti...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1257
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 15:20:28   
smeško
Sanjice, nemoj dva puta da mi kazes.😂


Pari, uzivaj. Nema vece srece od porodice na okupu. 💖 T mozda reaguje na promenu klime. Mozda bi i ona mogla da pije neki probiotik? A za tvoje sinuse stvarno ne znam sta da kazem. Verujem da te bas nerviraju i muce.Ico, ne znam kako izdrzavas. Ja ne mogu ni da se skoncentrisem na papire kada me stisnu ledja. 
Ljisho, da mi je da te vidim u tom krevecu.😂😂

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 16:07:42   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: smeško

Sanjice, nemoj dva puta da mi kazes.😂





Evo jos jednom dodji.user posted image user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 16:25:40   
jance
I tako, beba vristala ukupno sat vremena. Nije se lepo probudila pa joj se onda nije svidelo sto sam joj prvo zamenila pelenu pa tek onda je podigla pa se toliko razvristala da nisam mogla da je smirim.

Ako mi jos jednom dragi mi muz kaze kako hoce jos jedno dete, tacno ima da mu odmah predam papire za razvod. ja ova vristanja ne trpim ponovo!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1260
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 16:33:03   
Ana RR
Joj jance user posted image

Mm i ja ručali, sad pijuckamo crno pivo. Još malo pa završavam sa poslom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 19:26:27   
Misha i Ljisha
Jance razumem te skroz. A veruj mi da ti je sin ovaj.moj tek bi onda siznula. On se prvih pola godine samo drao. Non stop. Jadnicak moj mali. I sad je njakator ali je mnogo bolje. Pre neki dan kaze mm ja cu uzeti slusalice da vas ne cujem (imamo neke haj tek slusalice kad ih stavis nista drugo okolo ne cujes🤣) . On ne moz3 vise psihicki da podnese dranje i kenjkanje a verujte mi sad je pesma kako je bilo. Sad batke kenjka za standardne stvari tipa kad mu se spava i nekad za stomacic. 😁 a nocu s3 dernja i dalje ko blesav i izvija meni u rukama. Samo cekam kad ce mi ispasti. Velik je. Debelic je. Uzela mu kuma sorc za decu od 2 godine ne mozemo uopste sorc da mu navucemo 😂😂😂 valjali smo se od smeha.
On sad spava. Jeeee. Dusu da danem. D i mm dosli, mm pravi veceru. Ona je prepuna utisaka iz starlanda. Kazu ne.mozemo da iskoristimo u dva puta. Tako da Maraj obavezno kad budete vodili tvog Lazu povedite jos jednog drugara.  Ne mozete da idete dva puna na isto ime. Truba..nema veze bitno da su se ona i tata proveli. Potrosili su silne novce na arkadama. I mm je igrao igrice😂 u svakom slucaju bilo im je super.
P i ja bili dosta napolju. A i bili smo vredni u kuci. Ja zadovoljna danasnjim danom

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1262
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 19:31:31   
smeško
Au, Ljisho, ja prvi put cujem za to.😂

Sto da krenu dvoje?🤔Sanjice, samo kazi kada ste raspolozeni! 😆💖

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1263
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 19:33:49   
Misha i Ljisha
Za sta? 😁 da je tolko debeo il da se tako drao


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1264
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 19:55:30   
smeško
Za star...sta vec. 😂

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1265
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 20:15:35   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: smeško

Za star...sta vec. 😂




Hahhah ja reko za.mog debelica hahah pa bila je nagradna igra na rr. Kako prvi put cujes? Nevo taman da mi sad neko kaze. Kakva jr sad nagradna igra u toku? 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1266
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 20:59:45   
Ivanka 75
Al ste turbo mame danas 😊
U petoj brzini! 
Ja nisam sela od jutrosz radionica farbanja jaja roditelji i deca danas pa bese veselo, fenirala sam jaja da se sto pre osuse 😊😊😊
Sela tek u pola 5 da rucam... 
Bese roditeljski kod Ivke, nisam isla, isao mm. 
Uciteljica besna jer su nemirni na casovima eng (a imaju spojena 2 casa sredom) pa ih nastavnica upisuje u dnevnik. Uciteljica dosad nije javno opominjala nikoga ponaosob ali jeste uopsteno nagovestavala roditeljima da razgovaramo da decom o ponasanju na casovima eng. 
Ja bi da upre prstom u nekoga pa da zavrsimo s tim... Ali toga nece biti... Guranje pod tepih... 
Posto nemamo sutra dete na rucku (ide na izlet) mene dragi izvodi  u grad. To znaci da izlazim iz kuce u 10 i vracam se u 22h... Jupiiii 😊

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1267
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 21:13:27   
Maraj
Ivankauser posted image super za izlazak
Von pa tvoja sestra i ti ste identicne! Bas bas licite! user posted image user posted image jeste li jednojajcane? Kako je sin reagovao kada je video? Jel se zbuniouser posted image

< Poruku je uredio Maraj -- 24.4.2019 21:15:16 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 21:24:31   
Misha i Ljisha
Ivanka sjajno. Tako smo mm i ja isli u izlazak kad smo D slali u kamp i izlete 😁 sad jos par godina nista od toga hahah...docekacemo valjda. Ja cekam da mi se sef javi. A iskreno najradje bih se srucila u krevet. Umorila sam se danas. Sami P i ja. Svasta poradih pored njega al uz konstantno "Ne Pavle Ne ostavi ti ne diraj".... jadno dete nece znati da kaze "da" idem samo non stop i vicem ne ne ne ne. Nasnimicu se na kaset_u i pustati ceo dan naizmenicno " Ne Pavle Ne Dunja Ne Sendi" 🤣


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 21:25:40   
Sanjica26 RR
Dobro vece.

Smesko, mi volimo goste tako da nam je svejedno.user posted image

Moje legose. Mm se malo igra sa njim.

Spremila sam fetu sa zacinskim biljem. Samo sam ja stavila koziji sir.user posted image

Meni od sutra pocinje raspust. user posted image Malo da danem dusom.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1270
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 21:48:24   
Ivanka 75
Gledamo kviz Igraj za zavicaj... Na Ivkin zahtev, voli kvizove
A ja sutra moram da se doćeram za grad, a nemam paradne cipelke za ovo vreme, bez štiklu 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 21:50:04   
Ivanka 75
Sanjice, meni raspust tek od 22h sutra 😊 Cekam 30ti da odemo u Soko banju kooooonacno negde da se mrdnemo

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 22:01:23   
Ana RR
Ivanka user posted image uživajte!

Moji muški će negde skitati u petak, biće baš toplo. U subotu će u starland, ja treba da dobijem pa neću moći da mrdnem iz kuće.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1273
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 22:04:02   
Ivanka 75
Kidlend starlend blago vama
Ovde nemas gde da odvedes dete... 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1274
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
24.4.2019 22:04:51   
Ivanka 75
Hvala Ana ❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here