|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 8:13:25   
Filadendronka
Htedoh reci iskljucivo.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 9:43:48   
mama Jo
Dobro jutro. Jeste uranili? Hladno i kisa, nasi planovi za rostilj se pomeraju u rernu i nista specijalno necemo.
Jako lose smo spavali, U sam do 3h nosala, non-stop se budila, onda je malo odspavala pa opet od pola 5 do 9 nosanje i spavanje na meni. Bas sam slomljena.
Kako ste mame?
Von, cestitam vam godisnjicu ❤

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 10:38:01   
Ana RR
Dobro jutro user posted image

Ružnog li vremena... svo troje smo se uspavali, ja sam u minut do 9 upalila laptop. Sad sam skroz šlogirana i počinje glava da me boli.

Raspisala sam se i ja po forumu, misliće neko da jurim nagradu a zapravo samo ubijam vreme dok nema posla user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 10:55:44   
Maraj
Jutro mame
Mi cekamo moje da dodjuuser posted image kupili smo rostiljuser posted image
Inace S bila juce na kontroli. Primila hepatit B vakcinu. Ne stigoh da se javim. L poblesavio. Bas ponekad ispoljava ljubomoru prema S. A jos joj ne da i svoje igracke...a ona otima...pa vriste oboje user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 11:01:11   
Duškić
E pa i mi urAnili.
Za 1.maj je prosto neverovatno da ne pada kisa.
A sto mi se spava. ..prehladjeni sinko i jaaa.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 11:11:07   
Maslacak15
dobar dan. Mi cemo danas lagano. Sad smo ioanako svaki dan u pogonu od 8-18h. F ide na neki rodjendan to je jedino u programu. Samo to ovde funkcionise jos od nekog cetvrtog rodjendana, odvedes dete i posle dodjes po njega. Ocu reci roditelji ne prisustvuju decijem rodjendanu. Neznam sta bih mogla da skuvam. Ima jos neka polovina pileta u frizideru, ce da vidimouser posted image .

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 11:18:26   
Ana RR
Maslačak, i ja imam neke delove pileta user posted image batake i karabatake, pa ćemo da vidimo šta ćemo sa njima. Komšije zovu da spremamo roštilj ali zima jbt. Pritom ja radim do 5 pa jedino da dođem na spremno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 11:18:38   
Filadendronka
Pozdrav svima, vreme je bas sugavo i duva vetar kao lud. Bas steta sto ljudi ne mogu lepo u prirodi da iskoriste ove neradne dane. Mi smo svakako u kuci zbog bepca, pa se dovijamo kako sa starijim da provedemo sto kvalitetnije vreme kad smo vec u zatvorenom. 

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 11:24:04   
vocicana
Dobro jutro, ja pecem klincu neke lisnate kiflice za dorucak, danas radim drugu smenu, mi i ne idemo nigde za 1 maj, ja sam radno obavezna, bas sam smorena, ne znam koja mi smena vise ne prja da li druga ili treca. Ali sto se mora nije tesko.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 11:30:24   
Filadendronka
Voci, svaka ti cas_t za rad po smenama. Meni je to bila nocna mora kad sam radila kao novinar. Tokom noci ne znam kako se zovem, a da ne pricam da radim nesto ozbiljno. To mi je odmah proslo kroz glavu kad sam posle ponoci otisla u porodiliste. Mislila sam da ce samo da me otaljaju, jer kome se jos radi u to (ne)vreme. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 13:12:57   
Milena18
Gde ste, mame?
Von, srećna godišnjica!
Muž završio krečenje, danas se konačno od sveki vraćamo kući, ne mogu da dočekam. Ovo sebi više neću raditi 😁 Sledeći put kad budemo krečili, nas dve ćemo lepo na putovanjce.
Grozno je vreme svuda izgleda. Mi smo juče malo izlazile, ali opet nas uhvatila kiša u povratku.

< Poruku je uredio Milena18 -- 1.5.2019 13:14:04 >

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 14:02:30   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Tek sad sedoh. Ledja me ubijaju. Mm me je juce masirao, ali samo na trenutak je popustilo. Sve mi je to zbog sedenja kad radim za lap topom.
Deca se igraju. Njih tri se zive ne cuju. Skuvala sam im rucak. Sad cekam da se oglase. Mm danas nije kod kuce.
Napolju je bas hladno.

Von, srecna godisnjica.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 14:34:49   
Rosita
Hej mame. Ja nešto nemam vremena da pišem, a i nisam baš u formi. Ovde se mnogo piše ☺. Nisam stigla ni da čitam. Puno vas pozdravljam.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 15:09:47   
mama Jo
Rosi, bas sam se pitala gde si user posted image
Nesto smo svi malo ispali iz forme, ali dobro naidju i takvi dani.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 16:32:40   
Ivanka 75
Proset_asmo do Soko grada, uspooon, kozje staze 😊
Ali lepo! 
U povratku se sruci kisa, nije duvao vetar pa smo lagano dosli do apartmana. 
Sad odmaramo malo, bas smo se naset_ali, i kasnije opet u strapac! 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 16:36:48   
Filadendronka
Dok sam pokusavala da uspavam decu i sama sam zaspala. Stigao me umor samo tako i nocna ustajanja. Za rucak danas pizza i gotovo. Ivanka samo kad nema vetra nije problem za set_nju. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 16:51:15   
Ivanka 75
Mora da se nadje vremena za odmor Fili

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 17:47:18   
IvanaSK RR
Devojke,samo da vam mahnem i sve da vas ljubnem.

Mi smo danas nase kuce uspavali i bas mi je teško. Iscitah sta ste pisali ovde,ali sam sve zaboravila. :(

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 18:35:46   
Filadendronka
Ivana, bas mi je zao i skroz te razumem. Sad kad se set_im nekih svojih prica oko uspavljivanja dusa me zaboli. Jedino znam da je tako moralo da se njima olaksaju muke. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 19:40:27   
IvanaSK RR
Jeste,Fil, svesna sam ja svega.. Al trinaest godina zivis sa nekim,da je stvar pa vezes se,a kamoli zivo bice. Nekako sam se nadala da ce uginuti u snu jednog dana..  Mislim da je teze kad se ovako završi.. U stvari,tesko kako god.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 20:24:50   
Filadendronka
Bas je to dug period i sigurno ne znas za sebe. Ja sam imala dva slucaja uspavljivanja i to po hitnom postupku, strasne price. Od tad se nekako ogradjujem i ne dozvoljavam sebi da toliko zavolim ljubimca. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 20:30:38   
Duškić
Ivana, user posted image

Kako je hladno, juce malo pustili grejanje ali danas ne, pa sam malo klimu ukljucivala.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 21:41:45   
Milena18
Ivana, grlim te. Veliki je to gubitak.  


Mi smo konačno kod kuće. Super je okrečio mm, baš sam zadovoljna. I M sve vreme priča kako nam je lepa kuća i mazi zidove 😊 Joj kako je divno biti u svojoj kućici.
Njih dvoje već hrču, a ja ću pod tuš, pa ću malo čitati. 
Laku noć!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
1.5.2019 21:51:37   
Rosita
Ivqna, žao mi je, mogu da mislim koliko ti je teško. Grlim te.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 4:33:00   
Filadendronka
Jeste da je tesko ustajati nocu i to bukvalno svaku noc kako bismo nahranili bebe, ali to nekad donese bas lep osecaj. Gledam dečake i mm kako spavaju, napolju duva kosava i osećam da je bas hladno, ali mene obliva neka milina oko srca. Bez sale, samo da smo zivi i zdravi, svi problemi dodju i budu zamenjeni nekim novim pre ili kasnije. Hvala i vama devojke koje ste prava podrška i sto se kao zajednica ( ne) istomisljenika svakog dana borimo da resimo nedoumice koje nas muče.💗


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here