|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 21:26:49   
vonavoj
Ivana,ja sam nasla i ledene sladolede,kod nas je bilo svih vrsta.Inace,moja kucica moja slobodica😁

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 22:29:13   
kamičak
Ivana, u isto vreme predivan i tuzan opis "najboljeg drugara". Oni nas zaista cine boljim i ostavljaju cudnu mesavinu tuge i ponosa kada nas napuste 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
2.5.2019 22:58:06   
pari
Ivana, bas mi je zao! Grlim te!
Ja nikako da se javim... Idem po 2,3 puta napolje sa njima, dorucak,uzina,rucak...ves...onda mm dodje sa posla,proleti nam vreme i ponovo sledeci dan isto...Jedva cekam vikend...
Puno vas sve pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
3.5.2019 7:11:48   
jess021
Ivana🤗


Gde ste mame? Pari, samo uzivajte. Jel T bolje?Mi smo juce opet bili u Srbobranu, bas nam je bilo lepo. Ja cu danas posle posla konacno kod frizera.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
3.5.2019 7:26:21   
Filadendronka
Dobro jutro! Nadam se lepom vremenu da makar odem u set_nju kao covek.🕶🌞Jess, kad pomenu frizera, pre neki dan sam poslala poruku jednom devojci koja fantasticno radi pramenove. Da se raspitam kad radi i kako da se organizujem posto beba sisa na dva sata. Izvinila se i kaze da uopste ne prima nove musterije, prebukirana je. 😳😳😳 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
3.5.2019 9:16:05   
Ana RR
Dobro jutro! Kod nas sija sunce, biće lep dan. Ja ću da se preselim na terasu da radim samo sunce da pređe na tu stranu.

Pari, uživajte user posted image

Jess, joj blago tebi, ja već mesec dana ne mogu da se organizujem sa frizerkom. Sdd mi je kosa već došla do ramena user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
3.5.2019 9:23:51   
mama Jo
Jutro mame. Mi sinoc dosli za NS, mm i ja smo se siti ispricali tako da mi je sve potaman od jutros 😂😂
I ja sto godina nikako da odem kod frizera, sad sam se pre neki dan sama ofarbala 😏
Kod nas nesto oblacno.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
3.5.2019 9:52:36   
jess021
Ana, verujes li da nisam bila kod frizera sigurno godinu dana ako ne i vise. I za ovo sam se nekako jedva organizovala jer cu tamo sede ti bar 3 sata.


Mama Jo, neka ste se ispricali 😅

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
3.5.2019 10:02:16   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: jess021




Mama Jo, neka ste se ispricali 😅


user posted image
user posted image

Znaci jess neka promena frizure, a?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
3.5.2019 10:17:37   
vocicana
Dobro jutro mame. Ja sam isla za kratko dva puta, jer sam promenila boju kose, pa sam sada sve srecna kada pogledam teme, kako lepo sija, kako deluje zdravo. Sada je pustam.
Ja sam se sa mm ispricala jutros, mi inace mnogo razgvaramo, dok se ne dokacimo, pa ne razgovaramo uopste, ali sve je ok.
Nego da vam kazem, juce sam se vozila na trotinetu sa sinom, sto je lepoooo, blago ovoj deci, svasta imaju, boze koliko sam se lepo navozala.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
3.5.2019 10:41:15   
Ana RR
Mama Jo user posted image

Jess, svaka čast ali sigurno imaš i dobru kosu pa možeš da podneseš to. Ja pokušavam da održavam taj neki kosi paž (kraći) a to zahteva frizera barem na mesec i po. Međutim, nismo se videle od Februara, a od početka Aprila se kao dogovaramo i ne možemo da se uskladimo. Sad već ne mogu ni da je ispeglam kako treba, kao da je prerasla svoj maksimum.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
3.5.2019 11:20:39   
IvanaSK RR
Ju,sto se iznervirah.. Sinoc pisala post i nestao,sad opet napisah kilometarski i nisam kopirala😆
Ne znam ni sta sam sve pisala😂 
Jess,cekamo slikice. Anci,daj mi tvoju da vidim kolika ti kosa. Pari,uzivajtee. Mama Jo,jel ste samo pricali?😜
Ja moram da sredim kucu i pomognem sinu da završi prepricavanje lektire dok je maca u vrticu. Sa njom je sve to mucenje. A i sami smo,muz otisao na teren.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
3.5.2019 11:30:35   
Ana RR
Ne dam sliku, nisam se ispeglala user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
3.5.2019 12:01:00   
Misha i Ljisha
D, P i ja soliramo. Mm u Bg. P spava. Ja umesila testo za pogacice sa cvarcima. Jaoo sad to pola dana premesi pa premesi pa premesi 😂 smaranje al dobro nakanila sam se da imamo za veceru pa cu do vecere ispeci hehe


Procitah sta ste pisale. Al ne secam se. P drzim na oku non stop. Bili napolju i tako

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
3.5.2019 12:02:08   
Rosita
Hej mame. Starije dete ode kod rodbine u "Srbiju" što bi rekla Ljiša, mislila sam i mi da idemo ali najavljuju loše vreme, planina, sneg čak. Prijalo bi mi na mentalnom nivou ali mm ne može a da idem busom ne mogu sa N... Sve u svemu ne napustih zonu komfora u kojoj se baš i ne osećam komforno ovih dana , ali dobro, drugi put... Mi smo u kolima, N spava. Puno pozdrava 💞



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
3.5.2019 12:35:10   
Maraj
Gde ste mame. Ja bila sa L napolje. S odvela baba . Sad mi baba javlja da je S obavika i rucak. Milina. Da i ja danem dusom malo. Tek sad vidim koliko mi je sa L "lakse". Veci j razumniji. Bebama ugoditi.... treba ih i nosati...evo odmaram ruke user posted image
S i L se bas koskaju u poslednje vreme. Ona crče za njime. Samo ga juri. Uzima mu igracke. On se buni. Ne da joj . Jos kad mu poremeti neke igracke...ratno stanje u kuci.. sadsu malo razdvojeni pa mi prija tisina (L gleda crtace i gricka kiflicu user posted image )

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
3.5.2019 12:56:42   
Filadendronka
Peglanje gotovo, sad u set_nju posto je bebac budan. Vreme oblacno, ali nema kise naredna dva sata. :) Koristim Accuweather prognozu i gledam samo sta najavljuju u naredna dva sata. Sve preko toga mi je nepouzdano. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
3.5.2019 13:03:43   
Rosita
Maraj, tako i moji. Problem je što D voli da premeće N, da se rve i tako to, a N ne prija. N više nije u fazonu da crče za njim. Kad D pristane da smanji doživljaj,,N hoće da se igra jer on je maza, voli lagane igre. On legne na stomak, lice na stranu i čika da ga tako njuškaš, maziš, ljubiš. D je razuman ali opet, ne propusti da kaže N me udario, stisnuo me, ogrebao. A kad ja grdim N, brani ga 😁



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
3.5.2019 13:59:10   
Misha i Ljisha
Haha pa kad je to Srbija 😂 eh Rosi Rosi. To tako mi ovde kazemo. Znas kad uopste ne razmisljam niti se mislim kad neko kaze idem u Srbiju ili dole u Srbiju. 


Ovih mojij dvoje je milina gledati. D se lepo igra sa njim zasmejava ga jure se. Ona se sakrije pa je on trazi. E ladno trazi cova gleda iza vrata ispod pisaceg stola. Ma haos su. Naravno nije no D uvek u fazonu pa bude Mamaaaa skloni ga hocu da se igraaaam sama. I tako svasta bude. A on visi pored nje najcesce i kuka jer ne vidi sta ona radi za pisacim stolom 😂 
Mene brine sto ovaj ne prica. Sad je samo mama mama mislim da nista drugo i ne govori. Ranije je baba i tata. Al sad samo mama i to je to.
Ispekla sam pogacice. Male sam bas pravila ali nevu vise. Kad su jako male onda se ne listaju onako lepo. Ali lepe su. Hrskave.
.cekam da se P probudi pa da negde smugnemo. Da se malo druzimo. 


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
3.5.2019 14:15:34   
mama Jo
Ivana, bolje da ne pricam ovde user posted image

Mene nesto zub danas poceo da zeza, nije me zub boleo 20 godina, ovaj sam popravila pre 6 meseci i evo nesto me bolucka, moram otici da ga pogleda cika zuba. Inace sonoc nam crk'o fen, moramo uzeti novi (nije skroz otisao ali greje se brzo pa prestane i radi samo kad drzis jako prst na dugmetu)... ima li teme fen? Da vidim sta kazete, hocemo neki posten da uzmemo.

Maraj, tako je i kod nas... sa J mi je super, ona je skroz razumna i pored nje bih mogla svasta uraditi,... sto kazes - a bebama udovoljiti, jaoj.
Evo spavaju obe bili smo napolju dugo, mm i ja rucali pa im se evo malo pridruzili. Idem da malo dremnem.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
3.5.2019 14:15:39   
Rosita
Ljišo, N isto sad samo mama i eventualno NE. Doduše i tata,,ajde povremeno. Imao je Da, ali prestao.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
3.5.2019 14:40:47   
smeško
Cekaj, Maro kad dodje i trece. Nema dana odmora od njih.🤣

J spava vec dva sata, a cekamo ga da idemo u Ideu, pa po N druga. Prespavace kod nas, imamo dusek viska u njihovoj sobi. Tata nam danas radi celog dana pa smo vezani za Bg. Trebalo je samo jutros da radi, ali nesto se iskomplikovalo. A uzeo covek slobodan dan. Dolazio nam je i svestenik da sveti vodicu za slavu, valjalo bi i to spremati polako...I J zna samo mama. Koliko je okrenut meni, kao pijavica, nije ni cudo da je prvo to naucio.😂 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
3.5.2019 14:47:34   
pari
Moja T ništa ne govori tj.ona nešto brblja stalno na svom jeziku...Ali se ne brinem...i Mje kasno progovorio...sad ne zaklapa :-) 



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
3.5.2019 14:57:06   
Maraj
L i ja bili kod mojih. L cim dodje raskupusa njegove autice i naravno ne da da ih S dira. A i ona mali vrag, ne dira ih kad L nije tu. Cim se L igra sa njima, hice i ona. L ih poslaze u neku njegovu formu, a ona dodje, uzme jedan i krene da ga glodje. Onda joj on otima. Ona pocela da ase buni pa vristi. Jaaaaooo... i nasrćena njega ovako mala. Kad ga ščepa za majicu, ne pusta ga. A tek za kosu. Nece L da joj vrati..i mi ...samo vristimo na njega...kao S je mala, nemoj je. A ona i dalje nasrće na njega i uzima mu igracke. Tako da...dodjosmo L i ja kuci. On zaspao. Ja pojela bananu.
L ne zna da se igra sa S. I on je mali. Ima 3 i po. Uz to jos decak...
Sinoc su sr igrali...on bezi id nje , ona ga juri. Cika i vriska po kuci.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
3.5.2019 15:03:25   
smeško
Gresis da ne zna da se igra, samo mu se ne svidja.🤣 Nemoj ga toliko grditi i sputavati zbog nje, nije to korisno za njega na duze staze. To je moje iskustvo. Ni ona nije mala za ne, veruj mi.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here