|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
3.5.2019 16:30:00   
kamičak
Ja volim da kazem za bikove da imaju svoje ja, ne znam zasto ostatak sveta to zove tvrdoglavoscu :)

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
3.5.2019 16:38:06   
BubaBubica


Od aktivnosti i preterivanja sa njima vidim nema ništa. Ja sam po ceo dan na nogama i sa mm imamo odnose i još uvek se nisam porodila. A stvarno sam aktivna i previše. Mislim da telo više reaguje kad se smiri i relaksira, zato najviše porođaja krene noću, kad je telo opušteno. A aktivnost ustvari pomaže da se održi kondicija. Naravno da ima trudnoća gde je grlić slab pa tad aktivnost pokrene porođaj ali ovako jok. Koliko se ponekad raspadam baš me zanima otvorena sam bar cm.

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
3.5.2019 16:53:40   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: eca89



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Joj Eco, muke tvoje user posted image biće to pravi Bik, koliko ja vidim, tvrdoglavo a nije se ni rodilo još uvek user posted image



Ana, na majku. I ja sam bik, a tvrdoglava sam, katastrofa. Starija cerka je kao i muz vodolija, dosta je blage naravi. A druga ce biti moj covek😂😂, bas ce nam biti veselo.


Eco, sve razumem, ja sam bik/jarac user posted image dete lav a muž riba. Šta misliš ko je najgore prošao user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
3.5.2019 16:58:23   
eca89
Sou Ana😂!
Odradih i vrucu kupku, od ulja mi bas dodje muka.Stavila sam i neko etericno ulje lavande, da se malo opustim. Mm, kaze sta si zapela, kad bude htjela krenuce, jedino mi je sad frka, da mi izazivaju bolove umjetno, jer u prvoj nisam to okusila, ali sta bude, bice😁😞!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
3.5.2019 17:19:52   
Filadendronka
Devojke, kad smo vec kod horoskopa, ja “ribica” sa dva “ovnica” i “blizancem”. Samo da se utepam! 🤣

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
3.5.2019 17:50:33   
kamičak
Sa rogatima je zabava zagarantovana :)

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
3.5.2019 18:18:38   
dunja RR
Bubi meni su je tražili na prošlom porođaju a sada ne.
I čini mi se da mi dr u DZ kada sam joj tražila uput rekla, taj vaš dr je neka stara škola, kada vam to traži. Ako se dobro sećam njenih reči ..
A sada me porađao isti dr, ali eto, nije tražio ovaj put.

IZVORNA PORUKA: BubaBubica
Izvadila krv i briseve, imam još koprokulturu ali razmišljam da je ne uradim. Nikad do sad mi to nisu tražili a plus moram u Pančevo u bolnicu da nosim što mi je daleko. I na porođaj mi je daleko ali tamo moram da odem hahahaha a ovo stvarno ne znam šta će im.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
3.5.2019 18:19:22   
dunja RR
Ecooo, pa jel to već kraj user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
3.5.2019 18:37:43   
Filadendronka
Meni je koprokultura pokazala salmonelu, a isto sam razmisljala da li da uradim ili ne. Pila sam 4 dana antibiotik i naredna tri rezultata bila  negativna. Takodje testirali se odmah mm i dete, obojica negativni u startu. 
Da li je bila greska prilikom analize ili sam prosto bila kliconosa i dalje je pitanje. Inace sve termicki obradjujem, zivim u gotovo sterilnim uslovima, pa opet... 
Tako da moja preporuka obavezna analiza zbog mogucih posledica. Bolje sve na vreme. 

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Bubi meni su je tražili na prošlom porođaju a sada ne. I čini mi se da mi dr u DZ kada sam joj tražila uput rekla, taj vaš dr je neka stara škola, kada vam to traži. Ako se dobro sećam njenih reči .. A sada me porađao isti dr, ali eto, nije tražio ovaj put.
IZVORNA PORUKA: BubaBubica Izvadila krv i briseve, imam još koprokulturu ali razmišljam da je ne uradim. Nikad do sad mi to nisu tražili a plus moram u Pančevo u bolnicu da nosim što mi je daleko. I na porođaj mi je daleko ali tamo moram da odem hahahaha a ovo stvarno ne znam šta će im.
 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
3.5.2019 19:14:26   
eca89


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ecooo, pa jel to već kraj user posted image



Jeste, Dunjci. Samo sto nikako da se porodim, evo vec 6 dana preko termina. 
Nego, popih ricinusovo ulje i vrelu kupku i evo vec 2h me boli naprijed stomak, onako slicno menstrualnim. Sa kcerkom znam da su me krsta boljela, ali se ne sjecam za stomak.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
3.5.2019 22:57:36   
vonavoj
Eco,tako je mene treci put,samo napred,kao menstrualni,ja to nisam ni smatrala kao bol..i odem na pregled,5 prstiju! Navijam!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
3.5.2019 23:20:32   
Filadendronka
Eco, meni je drugi put isto kao Von sto kaze. Ne mora da krene od krsta tj. mislim da te krsne kontrakcije nisam uopste ni imala.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
3.5.2019 23:41:35   
bubulence
Nema je vec sat vremena na fejsu 😂, to mi je dugo za nju... 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
4.5.2019 0:49:35   
dunja RR
Fili nisam sigurna 100%, ali mislim da i analiza urina pokazuje salmonelu, ukoliko je ima.
Ali moguće da je kod tebe bio lažno pozitivan nalaz, jer imala bi simptome, salmonela nije naivna ..


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Meni je koprokultura pokazala salmonelu, a isto sam razmisljala da li da uradim ili ne. Pila sam 4 dana antibiotik i naredna tri rezultata bila  negativna. Takodje testirali se odmah mm i dete, obojica negativni u startu. 
Da li je bila greska prilikom analize ili sam prosto bila kliconosa i dalje je pitanje. Inace sve termicki obradjujem, zivim u gotovo sterilnim uslovima, pa opet... 
Tako da moja preporuka obavezna analiza zbog mogucih posledica. Bolje sve na vreme. 

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Bubi meni su je tražili na prošlom porođaju a sada ne. I čini mi se da mi dr u DZ kada sam joj tražila uput rekla, taj vaš dr je neka stara škola, kada vam to traži. Ako se dobro sećam njenih reči .. A sada me porađao isti dr, ali eto, nije tražio ovaj put.
IZVORNA PORUKA: BubaBubica Izvadila krv i briseve, imam još koprokulturu ali razmišljam da je ne uradim. Nikad do sad mi to nisu tražili a plus moram u Pančevo u bolnicu da nosim što mi je daleko. I na porođaj mi je daleko ali tamo moram da odem hahahaha a ovo stvarno ne znam šta će im.
 




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
4.5.2019 7:37:57   
eca89


IZVORNA PORUKA: bubulence

Nema je vec sat vremena na fejsu 😂, to mi je dugo za nju... 






Spavala sam bubi zeno😂😂! Znas da ja nisam nocna ptica!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
4.5.2019 8:01:56   
bubulence


IZVORNA PORUKA: eca89



IZVORNA PORUKA: bubulence

Nema je vec sat vremena na fejsu 😂, to mi je dugo za nju... 






Spavala sam bubi zeno😂😂! Znas da ja nisam nocna ptica!



A sto mi ne spavamo zbog tebe to nema veze!?!? 😁

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
4.5.2019 8:58:06   
Filadendronka
Dunja, bas mi je bilo neverovatno da salmonela prodje bez simptoma. Tako su mi potvrdili i lekari gde sam radila analizu, ali za svaki slucaj sam popila antibiotike posto sam bila na pragu porodjaja.Eca ceka Djurdjevdan. :) 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
4.5.2019 9:33:55   
JelenaJekac
Eca je na posmatranju dok se ne porodi 😂 Mi samo da vam mahnemo, idemo na kontrolu. Uhvatila me neka nervoza, ne znam ni ja zasto. Poljubac za stomacice 😇


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
4.5.2019 10:23:04   
kamičak
Cudi me da nije i ranije zadrzana, ipak je dosta prebacen termin. :) Navijamo 

(odgovor članu JelenaJekac)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
4.5.2019 10:26:37   
bubulence


IZVORNA PORUKA: kamičak

Cudi me da nije i ranije zadrzana, ipak je dosta prebacen termin. :) Navijamo 



Nije nigde zadrzana. Ceka ctg, imaju hitan CR pa ona ceka... Rekla sam joj da trazi danas da joj urade i pregled da zna na cemu je... 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
6.5.2019 8:59:46   
Filadendronka
Ecoooo, izvini na kasnjenju, ali srecan ti rodjendan! Naravno i devojacka Slava! Da uskoro grlis svoju bebu. 💕🌸 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
6.5.2019 12:14:59   
popkica bebic
Zdravo! Srećna slava svima koji danas slave!

Ja se ne javljam, samo kukam, trenutno sam pod virusom, temperatura, sinuzitis, grlo, kašalj i naravno dobih amoksicilin. Nego, virus će proći, ali da li ijedna od vas ima brzo lupanje srca i veći broj otkucaja? Meni idu i preko sto, pritom se vrlo brzo zamaram, i naravno da pomišljam na najgore stvari u vezi sa srcem. Zakazala sam pregled kod kardiologa. Ekg je dobar. Baš me je strah.... 😱😥😮

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
6.5.2019 12:29:21   
bubulence
Da, imam. I imala sam i u prethodne 2 trudnoce. Srce mora da napumpa vise krvi i zbog toga se desava... Citala sam o tome na netu ali sam uvek pitala i dr. I svi kazu da je normalno.

Ja ne mogu da lezim na levoj strani, odmah me steze, srce pocne ludacki da lupa, ne mogu da disem, dobijem mucnine i vrtoglavice. Pitam sada dr da li mogu da lezim na desnoj strani, on kaze da legnem kako menu odgovara, nema veze na kojoj je strani. 

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
6.5.2019 12:49:27   
eca89


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Ecoooo, izvini na kasnjenju, ali srecan ti rodjendan! Naravno i devojacka Slava! Da uskoro grlis svoju bebu. 💕🌸 






Hvala puno, ja sam danas zadrzana u bolnici. Otvorena sam 2cm, ali ne znam da li ce mi danas izazivati, ili ce sutra ujutro.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
6.5.2019 13:50:07   
IvanaSK RR
Eco,mislimo na tebe ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here