|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Majski baRR
7.5.2019 23:12:53   
bubulence
Pirinac progutala pre sat, ne pomaze. Sipaj dupli pasulj😁


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Majski baRR
7.5.2019 23:15:33   
Sanjica26 RR
Bubi, jel si probala rupurut. To smes u trudnoci. Ja sam to pila jer sam imala groznu gorusicu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Majski baRR
7.5.2019 23:16:52   
bubulence
Jesam, on mi pomogne trenutno. Ali sam i njega popila tj posisala oko 8 pa se plasim da je rano za sledecu tableticu... 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Majski baRR
7.5.2019 23:18:47   
Sanjica26 RR
Znaci nema efekta. user posted image Meni je bukvalno gorusicu przila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Majski baRR
7.5.2019 23:23:15   
bubulence
Meni je najbolje kada kombinujem rupurut i sodu bikarbonu (onu iz apoteke), ali nisam stigla da kupim sodu. Isli kod drugara veceras, i kao kupicu kada krenemo kuci, zadrzali se malo duze a kod nas sve apoteke rade do 20h. Nemamo dezurnu.



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Majski baRR
7.5.2019 23:25:29   
Ivanka 75
Sto ne potrazi u komsiluku sodu?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Majski baRR
7.5.2019 23:25:57   
Ivanka 75
Mozda neko ima... 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Majski baRR
7.5.2019 23:35:15   
bubulence
Ma ja zivim u penzionerskoj zgradi, svi uveliko spavaju. Nema veze, sedim, gledam tv. Prezivecu ovu noc, sutra kupujem 2 kutije sode i 3 kutije rupuruta😂


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Majski baRR
8.5.2019 8:50:20   
Ivanka 75
Dobro jutro
Bubi kako si? 
Ja zadnjih pola sata spasavam moju orhideju. 
Prebacih je u vodu po savetu strucnjaka 👍

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Majski baRR
8.5.2019 9:13:11   
bubulence
Ivankoo, spavala sam sat ipo, osecam se kao kuvana kokoska a brdo obaveza danas... Nego, prezivecu.. Odoh sada da se sisam da bar pokusam da licim na nesto😂


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Majski baRR
8.5.2019 9:18:26   
Filadendronka

Za ime sveta koji je to uzrast?  😱Za orhideju nastavljam pricu u temi “sobno cvece”Bubulence, takodje sam kao kuvana kokoska ili da se bolje izrazim kao kuvana noga! Jedino oprah kosu jutros, ali sva je prilika da od feniranja nema nista. 
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75


Sve redom! Jedan me bocka prstom i ponavlja teacher teacher teacher 
Drugi pliva po stolu i raznosi deci knjige

Treca se svadja sa njim nemoooooooooj tooooo da raaaaadddiiiiissss
Cetvrta se uhvatila za glavu a ostali se smeju
Izasla sam sa casa, ucutali su, kad sam se vratila cas je postao normalan i moglo je da se radi kako treba 😊
IZVORNA PORUKA: kamičak

Ivanka, jel treba nekog da bijemo? :)






(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Majski baRR
8.5.2019 10:00:09   
Ivanka 75
Ova grupa je treci razred. Strasno su nemirni pa moram povremeno da ih prodrmam. A tuzakam i roditeljima povremeno 🙄😁

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Majski baRR
8.5.2019 11:11:46   
Ivanka 75
Boii me glava, od levog uveta ka potiljku, popila sam nimulid pre 1h i jos nije poceo da deluje kako treba 😔

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Majski baRR
8.5.2019 12:50:50   
Filadendronka
Promena vremena tj. atmosferskog pritiska stvara glavobolju. Inace ne pratim bas vremensku prognozu, ali sad mi rece komsinica da za sutra opet najavljuju kisu i zahladjenje. Secam se kraja maja 2015. godine kada smo u zimskoj jakni stavljali venac na kapiju za moju svadbu, a da je na sam dan svadbe bilo preko 30 stepeni. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Majski baRR
8.5.2019 13:01:48   
Ivanka 75
Ovo nije normalno... I muka mi je., i povraca mi se
Sve sto ide uz glavobolju

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Majski baRR
8.5.2019 14:23:43   
bubulence
Ivanka, malo pre sam isla da uzmem vitamine u apoteku. 10 ljudi ispred mene, bar 5oro je tražilo bilo sta samo da prodje glavobolja... Sigurno je zbog ovih naglih promena vremena 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Majski baRR
8.5.2019 14:26:51   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: bubulence

Ivanka, malo pre sam isla da uzmem vitamine u apoteku. 10 ljudi ispred mene, bar 5oro je tražilo bilo sta samo da prodje glavobolja... Sigurno je zbog ovih naglih promena vremena 





Verujem... Mene i dalje boli, sad se preselio bol na potiljak, nije jak ali i dalje mi muka. Nadam se da  e proci kad izadjem napolje i podjem kuci. Mozda odem peske. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Majski baRR
8.5.2019 18:14:36   
emicaa
Djevojke pecem strudlu,da vam upakujem po parce 😁
Mene je juce glavila bolila,poludila kad nisam.Sto je najgore tablete uopste nisu djelovale.Jutros sam dobila pa sam ok.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Majski baRR
8.5.2019 18:17:11   
bubulence
Emice opet strudla😁!? Sta te briga kada si manekenka💕. Ja porucila picu za veceru


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Majski baRR
8.5.2019 18:26:15   
flamingos
Moj savet-naproksen,imam migrenu i glavobolja nestane vrlo brzo,inače-haos,glava puca,mučnina.Dobar je i protiv zubobolje.Pozdrav


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Majski baRR
8.5.2019 18:29:53   
kamičak
Moja terapija glavobolje je kombinacija kafe i boravka na svezem vazduhu

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Majski baRR
8.5.2019 18:33:25   
emicaa
Bubulence prava manekenka,kad bih jela sta bih htjela i koliko bih htjela bila bih kao slonic 😂
Filadendronka ja nemam pojma kakve su te,imam nimulid i jos neke sto u njemackoj kupujem.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Majski baRR
8.5.2019 18:37:08   
Filadendronka

Dolazi mm sa posla sa istim simptomima. Ja sad iz parka, ne pamtim odavno da mi je bilo prijatnije. Vetar razduvao smog, a trava sveze pokosena, suncano... 
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ovo nije normalno... I muka mi je., i povraca mi se
Sve sto ide uz glavobolju



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Majski baRR
8.5.2019 19:34:07   
Olga75
Ahoj!
vidim problema sa glavoboljom, užas je to još kad je migrena pa imaš auru, znaš šta te sledi
da vam kažem, ovo vreme to je krivac za veći deo tih muka.
Kod nas jutros oko 0 pa onda oko 18 i sunčano a sad evo kiše ponovo u najavi, bljak bre! Mi jadni ložimo već nedelju dana a imamo one crepane peć- pa jbt dok to zagrije, znači da pratim prognozu ko s uma sašlauser posted image
evo moji pre paaa oko sat vremena otišli na balet- sunce, prijatno- deru se na mene što sam im kape dala a sad- kiša ima da se sruči za po sata najvše.
I ajde sad ti, majčin sine, ostani stena stamena i nemoj da te boli i žiga išta
Pobiće nas ovo veme, ja kad vam kažem!

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Majski baRR
8.5.2019 19:41:35   
kamičak
Za sutra je najavljena kisa tokom veceg dela dana..iskoristismo par suncanih sati danas. Ko nece da pije lekove za glavobolju, neka proba masazu slepoocnica etarskim uljima nane ili eukaliptusa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here