|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Junski barr
20.6.2019 14:04:24   
Ivanka 75
Pa da... Ovo su deca kojima je rodjendan u julu...
U septembru ce da bude iz avgusta.A neverovatno je da od 30oro dece nijedno nije rodjeno u aprilu! 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Junski barr
20.6.2019 14:12:09   
Ana RR
Svašta, meni je glupost slaviti rođendan posle mesec dana. Moj M je rođen u sred leta, kada su svi na raspustu i ne bi mi palo na pamet da mu slavim rođendan u septembru.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Junski barr
20.6.2019 14:17:01   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Marko je nagrabusio malopre a kupovina je bila juče user posted image mada nisam stigla njemu da kupim bermude, moraću danas da se zaputim opet. Da pokušam opet u Ada mall user posted image

Ana danas valjda nece biti poplave user posted image
Razumem te za lepotana i moje su ponekad samo za batine,ali se sve zavrsi kaznom i vikanjem.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Junski barr
20.6.2019 14:18:03   
veselicaa
Ovde deca slave rodjendane i kada su na raspustu,pa ko je tu dodje.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Junski barr
20.6.2019 14:25:00   
Ana RR
Vesi, nadam se da neće biti poplave user posted image

Ma dobio je po dupetu onako u prolazu, nisu to batine niti ga mi bijemo. Vičemo, kaznimo ali nema batina. Možda je trebalo hahaha user posted image

Mi slavimo rođendan tada kada i jeste i to je to, ko dođe dođe. Ove godine smo na moru u to vreme tako da ćemo proslaviti sa kumovima a kada se vratimo planiram samo da pozovem mamu i tatu na ručak ili da odemo negde na klopu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Junski barr
20.6.2019 14:27:52   
bubulence
Emi je 09.07...raspust... ali cemo slaviti tada pa ko dodje...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Junski barr
20.6.2019 14:34:09   
veselicaa
Mojoj S je pri kraju raspusta a A.na pocetku skolske godine.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Junski barr
20.6.2019 14:35:29   
veselicaa
Koji pljusak kod nas,celo jutro suncano,evo sada pljusak,grmi.Ana da nisi htela kod nas u sopinguser posted image user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Junski barr
20.6.2019 14:37:38   
Ana RR
Ahahahahaha user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Junski barr
20.6.2019 14:39:10   
Ivanka 75
Moj rodjendan je na sv Nikolu... Moji su mi uvek slavili na sv Nikolu... Sto znaci da mi pola drustva nikad nije doslo na rodjendan... I dan danas mi zao...
Uvek su mi govorili "tvoj rodjendan je tad i tad i gotovo", mama bila kategoricna sto se toga tice. Ni dan ranije, ni dan kasnije... 

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Junski barr
20.6.2019 14:46:52   
Ana RR
Mi slavimo na dan rođendana ako pada vikendom ali ako ne onda na taj dan proslavimo mi kući a za vikend u igraonici ili gde već. Baš je nezgodno kada ti je rođendan na tako veliki praznik. Kuma je rođena na Đurđevdan, a to joj je i devojačka slava tako da nikad ne proslavimo zajedno već ide kod njenih u selo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Junski barr
20.6.2019 15:04:48   
veselicaa
Ana kod nas je super soping,imaju svi poznati brendovi,ti bi uzivala.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Junski barr
20.6.2019 15:06:37   
Ana RR
Da, ja sam inače poznata šopingholičarka user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Junski barr
20.6.2019 15:08:19   
veselicaa
Ahahaha,znam da volis strane brendove.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Junski barr
20.6.2019 16:23:13   
veselicaa
Ajde kafa,prestala kisa,sada je bas fino,rashladilo se,ja oribala terasu.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Junski barr
20.6.2019 16:25:19   
bubulence


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Ajde kafa,prestala kisa,sada je bas fino,rashladilo se,ja oribala terasu.



Samo kada si stigla i da ribas 😂

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Junski barr
20.6.2019 16:27:31   
veselicaa
Sada ribanje samo napolje user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Junski barr
20.6.2019 16:41:15   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Ahahaha,znam da volis strane brendove.


Eeee jedno je voleti brandove a drugo je voleti kupovinu user posted image kad bih ja mogla da odem u jednu radnju i u njoj nađem sve što mi treba, pritom da ne moram mnogo ni da biram, eeee gde bi mi bio kraj. A ovako, da obilazim radnje, prebiram, preturam - jok ja user posted image samo kad me muka natera.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Junski barr
20.6.2019 19:28:32   
Ivanka 75
Zakljucana tema Razgovori...😊
Radim i kuvam se... 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Junski barr
20.6.2019 19:48:14   
Sanjica26 RR
Ja sad uđoh tamo. Nije zakljucana.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Junski barr
20.6.2019 19:56:47   
Ivanka 75
Meni nije bila... 😊
Glitch neki mozda od vrucine 👍

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Junski barr
20.6.2019 20:29:20   
veselicaa
Jel se pije nesto ovde user posted image
Mi setali,kupili Nini sladoled,sva se umazala,sad usli u kucu.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Junski barr
20.6.2019 20:44:38   
flamingos
Pije se kapućino.Nevreme je užasno,kiša pada,grmi,sevaju munje,haos.Nismo ni izlazili u grad


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Junski barr
20.6.2019 20:48:49   
veselicaa
Kod nas bilo oblacno i grmelo pomalo,ali smo otisli u setnju.Nije padala kisa,bas smo prosetali.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Junski barr
20.6.2019 20:52:58   
bubulence
Mi smo sada dosli iz set_nje, tek je sada lepo napolju, ali komarci.... Ono je haos... Nikada ih nije ovoliko bilo


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here