|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
14.6.2019 14:34:46   
jess021
O Zemunka, cestitam od srca!!


Bas lepa vest🤗

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
14.6.2019 14:36:01   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Hvala zene user posted image , Von, Dunjci user posted image
Imam ceru od 7,5god i sina od 1,5god.

Ja sam 8+2 nemam ama bas nikakve simptome. Mi smo prekjuce dosli sa mora, ovde je toplije nego sto je tamo bilo :D, tako da jos nisam stigla da "ukuvam". Upravo se dogovaram za 15god mature sutra, ali Luka se jos uspavljuje sisajuci user posted image i to bi bio prvi put da (proba da) zaspi bez mene :D, pa iskeno jos vagam ....

Beco, nisam puno u toku - ali da nisi imala hematom? Ja ga imam, imala sam i u drugoj i rekose mi dva DR ako bude krvi (ali ne mnogo) da se ne uplasim. Kada ides opet kod DR? Bice to ok!!!



Zemunka, bravoo! Mnogo mi je drago da sada dosta porodica ima troje i više dece.
Nemam hematom, sve je ok na UZ bilo ali pošto je vantelesna, verujem da može biti mmogo faktora zbog silnih terapija. Čekam sledeći UZ pa ćemo videti. Dobro došla ponovo@

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
14.6.2019 16:47:36   
popkica bebic
Mnogo se radujem novim drugaricama trudnicama! Dobrodošle! A naročito mi je drago što je više nas koje čekamo treće, četvrto dete! Hvala Bogu! Baš mi je drago...

Jaoj, sada opet kuknjava... Vruće je, klimu nemam, pritisak nizak i samo se vučem po kući. Teško mi je da kuvam, a volim to, samo što je sada vruće. Grudi su mi ogromne, imam utisak da me kičma i zbog njih boli, a znojim se.... U svakom slučaju, radujem se zbog lepih stvari ovde. 👶💞😘

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
14.6.2019 17:01:39   
Bebana17
Zemunka, bravo!!! Cestitam na novoj trudnoci, a bome i na podmlatku sto ga vec imas. Uzivaj sto nemas mucnine, ja sam 7+1 i uveliko me muce, dok ih u prethodnoj trudnoci nisam imala nijednom.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
15.6.2019 8:07:10   
Maruska15
Dobro jutro trudnice moje drage. Meni je danas 26 rodjendan. Pre nedelju dana sam dobila najlepši poklon,pozitivan test  na trudnocu. Ovoga puta mi je i sam Bog čestitao svojim blagoslovom.  Hvala mu. Ovo mi je druga trudnoca,imam bekicu od 9 meseci. Ali majka ne bi bila majka da ne brine uvek... Htela bih da pitam da li su bolne grudi obavezne na početku trudnoce,pošto mene ne bole? 


(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
15.6.2019 8:46:38   
eca89


IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Dobro vece trudnice, primate li me u ekipu user posted image ...
Treba ubiti nekako ovo leto, a kako drugacije nego na RR user posted image



Jao, Zemunka cestitke, divno! Ja te se sjecam, dugo nisi pisala. Kako su djecica?

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
15.6.2019 8:54:31   
vonavoj
Bas mi je drago zemunka,sto nas ima sve vise sa troje dece! Kako si ti? Nije te dugo bilo.Beco,mene grudi nisu bolele🤪nijednom.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
15.6.2019 8:58:52   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Maruska15

Dobro jutro trudnice moje drage. Meni je danas 26 rodjendan. Pre nedelju dana sam dobila najlepši poklon,pozitivan test  na trudnocu. Ovoga puta mi je i sam Bog čestitao svojim blagoslovom.  Hvala mu. Ovo mi je druga trudnoca,imam bekicu od 9 meseci. Ali majka ne bi bila majka da ne brine uvek... Htela bih da pitam da li su bolne grudi obavezne na početku trudnoce,pošto mene ne bole? 





Draga Maruška, čestitam ti od srca! Kako je lepo čuti da mladi ljudi stvaraju porodicu, prelepo🤗
Mene u prvoj trudnoći nisu bolele grudi, bila sam potpuno bez simptoma. Čak i kasnije, odem na porodjaj a grudi ništa, dok žene oko mene sve kao Pamela Anderson😀 Ali, nakon porodjaja počela da dojim i grudi PUF, i sve tako do 16.meseci. 
Uživaj u divnim trenucima 😀

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
15.6.2019 9:00:05   
bubulence
Maruska, srecan rodjendan🌹❤️!

Nisu obavezne bolne grudi, meni su u prvoj trudnoci bile otecene ali nisu bile bolne. U drugoj se ne secam a sada su bile jako bolne a tek malo otecene... Hocu reci, svaki put drugacije... I sada razmisljam, nije mi jasno kako nisam skontala da sam trudna a sve simptome sam imala bar 2 nedelje

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
15.6.2019 9:07:30   
Maruska15
Hvala vam na odgovoru i čestitkama ❤

Pre očekivanog ciklusa samo su me malo pekle  grudi.   A sada ni to.  Za sad se ne osecam trudno.. hahahaMa samo da sve bude u redu sa bebicom. A mene što se tiče i ne trebaju mi simptomi 😁

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
15.6.2019 9:25:09   
popkica bebic
Dobro jutro! Maruska, SREĆAN ROĐENDAN i dobrodošla! Polako se puni ova tema, baš lepo! Mene su grudi bolele od starta u sve tri trudnoće. S tim što sada, u trećoj, u jednom trenutku su prestale na par dana, ja se nasekirala, a posle su nadoknadile sve. I dalje bole i znam da će tako biti i posle porođaja, dok se dojenje ne ustali. Nema pravila, moje drugarice ne znaju za bolne grudi. Ni ja se do osme nedelje nisam osećala trudno, a kasnije su krenule blaže mučnine, zanemarljive. Meni je prvi trimestar bio super, zato sam u drugom puna energije, ali malaksala i svašta me nešto boli, a uz to moja hipohondrija čini da svemu pridajem ogroman značaj i naravno opteretim se svim i svačim. 



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
15.6.2019 9:29:33   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Dobro vece trudnice, primate li me u ekipu user posted image ...
Treba ubiti nekako ovo leto, a kako drugacije nego na RR user posted image

Bravo draga,cestitam user posted image user posted image

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
15.6.2019 9:31:00   
Maruska15
Popkica babić. Hvala puno ❤

U prvoj trudnoci do 8 nedelje nisam imala simptome nikakve sem izostanka menstruacije. I sećam se da sam se svaki dan brinula i plakala zbog toga. Ali zato sam sa ulaskom u 8-mu sve nadoknadilia.  Povraćala  sam do besvesti,završila u bolnicu zbog toga... Ali eto i sada u drugoj trudnoci me muče išta pitanja.... I dalje sam isto paranoicna :D 

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
15.6.2019 9:31:08   
veselicaa
Puno novih trudnica,javite mi se u pp ili ovde sa terminom da vas stavim na spisak user posted image user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
15.6.2019 9:34:54   
Maruska15
Termin mi je 20.2.2020 po mojoj računici,a po uzv  ćemo da vidimo jula 😊


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
15.6.2019 9:37:54   
veselicaa
Na spisku si draga user posted image

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
15.6.2019 9:39:50   
Maruska15
Jaoo hvala,bas se radujem druženju sa vama. ❤


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
15.6.2019 9:43:05   
veselicaa
Uzivaj u pisanju i druzenju user posted image

< Poruku je uredio veselica RR -- 15.6.2019 11:35:29 >

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
15.6.2019 10:18:24   
Bebana17
Maruska, cestitam!!! I srecan rodjus! Mene grudi nisu bolele uopste, niti su bile otecene, a ovo mi je treca trudnoca, i u svakoj sam prosla bez tog simptoma. Prosto, nismo svi isti. Nekog ubijaju, a neko nema pojma da su tu.


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
15.6.2019 10:37:31   
Maruska15
Hvala  puno bebana17. Sta mislis kada bih trebala da odem na ultrazvuk? Pošto ovde u Švedskoj rade uzv  tek u 12. nedelji. A ja bih išla privatno,samo ne znam kada se vidi srčana radnja. Sada sam 5-a nedelja. 


(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
15.6.2019 11:18:30   
bubulence
Zavisi od uz...  Mada verujem da su tu odlicni aparati. Meni se u ovoj trudnoci srcana radnja videla u 7.nedelji a u prve dve tek u 8+... 


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
15.6.2019 13:40:45   
Zemunka85
Hvala dRRugarice moje nove i stare user posted image

Eco, Von hvala na pitanju super smo i klinci i ja. Ja redovno dodjem, na par dana .. ali nisam u poslednje vreme bas nesto pisala.
Klinci rastu (na stranu sto sam napisala da L ima 7,5, a ne 6,5 :D tj za dva meseca c eona 7 a on 2), dobri su. Ona sada u skolu, on taman krece u vrtic...
I ja sam planirala da se posvetim sebi, ko je trudnovao sa mnom prosli put setice se da sam diplomirala u prosloj trudnoci ,, ali eto .. desilo se skrooooooz neocekivano, nekako i dalje ne mogu da poverujem....

Maruska, ja jos malo ulazim u 10. nedelju i nemam ama basbasbas ni jedan simptom, ali niiiiiiii najmanji, tako da sve je to ok. Jos klinac od 21m sisa, znaci jako vuce, niti su mi osetljive grudi, niti bradavice. Ni mucnine, ni vrtoglavice, apetit isti .. ma nista ne osecam....
Desi se i da zaboravim da sam trudna, samo kada mi alarm zazvoni za AB (pijem zbog hematoma) potseti me ..
Meni ej glavna muka dojenje, DR kazu da prestanem ... a nit mi se prestaje nit znam kako cu :( :( :( ....
Ja sam zakazala Nifty za 1.7. ne mogu da docekam. Iskreno, sve mi je cudno, prosle obe trudnoce su mi termini bili isti dan i u ovo vreme sam vec bila 8.mesec .. sada kada pomisljam o stomaku u zimu .. nista mi nije jasno :D...

Sto se srca tice, pa sacekaj jos malo .. jos dve tri nedelje da se ne stresiras bzv ako srcane akcije jos nema, jer je skroz ok da se pojavi i u 8+ ...

Pozdrav trudnice odoh ceri da punim bazencic, jutros je imala nastup iz baleta pa sada malo da se opusti user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
15.6.2019 13:47:28   
Maslacak15
srcana akcija mora da se vidi na 6+1. Ako je trudnoca dobro datirana. Vaginalnom sondom. Ili otprilike dve nedelje od pozitivnog testa. Sa osam nedelja beba ima vec 2 cm i jace.... Pozdrav trudnice.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
15.6.2019 14:09:28   
bubulence
Zemunka, koliko sam citala dojenje je dozvoljeno u trudnoci u koliko je sve u redu... Ako tebi ne smeta ne moras da prestanes, uzivajte...

I nama se ova treca trudnoca desila iznenada, i evo me uveliko u 8.mesecu a jos uvek nisam svesna da cemo imati bebu 😂. Nekako je sve drugacije od prve dve planirane trudnoce... 

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
15.6.2019 14:12:07   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Maslacak15

srcana akcija mora da se vidi na 6+1. Ako je trudnoca dobro datirana. Vaginalnom sondom. Ili otprilike dve nedelje od pozitivnog testa. Sa osam nedelja beba ima vec 2 cm i jace.... Pozdrav trudnice.



Meni se  nije videla tako rano (prvi i drugi put) a mislim da jesu pogodili termine jer sam se poradjala kada je i predvidjeno... Nego mislim da su uz aparati u Srb malo zastareli... Sada treci put jeste registrovana ranije ali sam isla kod dr za koga kazu da ima najsavremenije uz aparate u Srb. 

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Porođajna priča: Moja beba je imala moždan...
Mali Tim je bio dugo očekivano dete. Svi smo mu se radovali, i mama i tata, kao i njegova starija sestra Tia.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here