|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
21.6.2019 8:47:50   
Maruska15
Ma samo neka je moja bebica dobro,izdržacu sve.  Beco izmedju naših termina je 12 dana razlike 😊

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
21.6.2019 8:58:17   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Maruska15

Ma samo neka je moja bebica dobro,izdržacu sve.  Beco izmedju naših termina je 12 dana razlike 😊



Praticemo se, pa polako.😀 Sta reci, ja jedva cekam da prodju mucnine...pa da mogu normalno da funkcionisem.

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
21.6.2019 9:01:20   
Maruska15
Ja sam u prvoj trudnoci povraćala od 8-30 nedelje. Nadam se da sada neće biti tako,zato što imam malu bebu sa kojom sam skoro ceo dan sama,muz radi. I nemam nikakvu pomoć sa strane. 

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
21.6.2019 9:26:45   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Maruska15

Ja sam u prvoj trudnoci povraćala od 8-30 nedelje. Nadam se da sada neće biti tako,zato što imam malu bebu sa kojom sam skoro ceo dan sama,muz radi. I nemam nikakvu pomoć sa strane. 



Zelim ti da nemas takve tegobe! Od srca ti zelim minimalne tegobe.

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
21.6.2019 9:29:04   
popkica bebic
Dobro jutro! Kako ste? Beco, divan ti je datum za porođaj, tada sam se ja porodila sa cerkicom. 😉 Šta kuvati danas? Možda makarone? 😁Nemam volje da pravim ne znam sta. Hvala dragom Bogu, mene je baš postedeo mučnina. Imala sam ih do 4.meseca, ali ugl. noću i bez povracanja. Ali, zato me svaka kost boli, i inače sam hipohondar, pa nije svejedno. Ja i sama smislim razne boljke. 😒😁



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
21.6.2019 9:32:20   
Maruska15
Beco  hvala ti draga,takodje i ja tebi ležim laganu i lepu trudnocu 😊

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
21.6.2019 9:33:06   
Maruska15
Pardon želim 😁 telefon mi nešto baguje.

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
21.6.2019 9:48:12   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Dobro jutro! Kako ste? Beco, divan ti je datum za porođaj, tada sam se ja porodila sa cerkicom. 😉 Šta kuvati danas? Možda makarone? 😁Nemam volje da pravim ne znam sta. Hvala dragom Bogu, mene je baš postedeo mučnina. Imala sam ih do 4.meseca, ali ugl. noću i bez povracanja. Ali, zato me svaka kost boli, i inače sam hipohondar, pa nije svejedno. Ja i sama smislim razne boljke. 😒😁





😀 Hvala. 
I ja sam hipohonder ali selektivno...mrzim mucnine a o povracanju ne smem ni da pricam. Molim Boga da prodjem bez ovog drugog.


(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
21.6.2019 9:51:53   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: bubulence

Maruska ne znas sta je gore, da nema simptoma pa da stalno brines ili da se mucis sa mucninama....

Smizli ne mora nista da znaci, ja sam 3 meseca bila otvorena 2 prsta... 
Jel da,ja sam mislila to ide brze...Znaci mozda saceka i termin nikad se ne zna...


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
21.6.2019 11:31:19   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Beca.t



IZVORNA PORUKA: veselica RR

Trudnice koje niste na spisku javite mi termine da vas upisem user posted image user posted image



Termin 08.02.2020.

Na spisku si draga user posted image

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
21.6.2019 11:35:22   
Beca.t
Hvala. A gde je spisak? 😀


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
21.6.2019 11:38:59   
veselicaa
Na prvoj strani teme.

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
21.6.2019 15:21:19   
nata11
Juce je stigla nasa manekenka. Krenuli ugrusci krvi i brzinom svetlosti smo zavrsili na stolu. Nije bas islo po planu ali mala ljubav je tu.
Ocene 10.teska 2.8 kg. Pisemo detaljnije kada se sredimo. 

_____________________________





(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
21.6.2019 15:23:15   
vonavoj
U bre nato! Kakvi ugrusci krvi! Bitnk da je sve ok,cestitam!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
21.6.2019 15:44:13   
bubulence


IZVORNA PORUKA: nata11

Juce je stigla nasa manekenka. Krenuli ugrusci krvi i brzinom svetlosti smo zavrsili na stolu. Nije bas islo po planu ali mala ljubav je tu.
Ocene 10.teska 2.8 kg. Pisemo detaljnije kada se sredimo. 



Naatooo, cestitam ti draga ❤️ ❤️ ❤️, bitno da je sve proslo ok! Mazite se, volite se, uzivajte i pisi kada ugrabis vremena 🌹

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
21.6.2019 15:57:32   
veselicaa
Cestitam draga user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
21.6.2019 16:10:30   
Maruska15
Čestitam,sve najbolje!!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
21.6.2019 19:01:52   
bubulence
Jao zene, ja imam bas bolne kontrakcije. Samo nemam stezanje stomaka... Ali da boli-boli i to prilično 


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
21.6.2019 19:13:00   
Bebana17
Nato user posted image user posted image user posted image , neka je bebica živa i zdrava!!! Čestitam od srca!
Bubulence, nadam se da su bolovi prestali.
Dunja, mi smo na put uvek išli autom, jer je konfornije, a i gde bih smestila toliku decu u autobus :). Ja inače nemam ništa protiv putovanja i autobusom, ako je beba dobra, ali kad imamo mogućnosti da idemo autom, koristimo je. I muž i ja smo vozači pa nisu problem nikakve relacije. Najlepša su ta putovanja dok beba samo sisa, ne razmišljaš ni o čemu, samo se opustiš i uživaš.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
21.6.2019 19:19:00   
veselicaa
Draga odmaraj vise,bas puno setas.A i ova vrucina,pretoplo je.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
21.6.2019 21:33:25   
Beca.t
Natooo, bravooo!!! Neka je sa srecom! Odmarajte 😘😘😘


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
21.6.2019 21:34:08   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: bubulence

Jao zene, ja imam bas bolne kontrakcije. Samo nemam stezanje stomaka... Ali da boli-boli i to prilično 





Bubulence, kod dr idi.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
21.6.2019 23:19:22   
Filadendronka

Bubi, ja sam imala uzasne kontrakcije u devetom mesecu, toliko me presece da sam mislila da se svaki put otvorim po cm. Posle par dana odem na kontrolu i zatvorena skroz. Porodih se na dan termina. Ali ti opet za svaki slucaj idi da te neko pogleda da budes mirna.
IZVORNA PORUKA: bubulence

Jao zene, ja imam bas bolne kontrakcije. Samo nemam stezanje stomaka... Ali da boli-boli i to prilično 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
21.6.2019 23:19:59   
Zemunka85
Pozdrav trudnice user posted image .

Nato cestitam user posted image , blagis tebi user posted image . Uzivajte, nema lepse stvari <3!!!
Bubulence - bas kontrakcije? Ako je tako, ja bih isla kod DR ....
Maruska, eto simptoma, uzivaj sada user posted image . Ja sam prekosutra u 11, nedelji ne osecam aaaaama bas nista. Ja nisam u prethodne dve ni jednom povratila, niti imala mucnine. Ali imala sam gadjenje, a gladna. Za sad u ovoj trudnoci nemam ni to. Sem malo na grasak user posted image
Popkice - ja se nadam da ce te ta slomljenost poceti popustati skoro. Ima zena horor prodju taj prvi trimestar .. bas nema pravila.

Sto se mora tice, mi smo sa Larom isli prvi put kada je imala tacno godinu dana, tako se potrefilo. U trudnoci sa Lukom smo isto isli kada sam bila 7. mesec, i prosle god kada je imao 9m. Isli smo i na Zlatibor kada je imao 4M. Ove god na Peloponez, malo predaleko bi .. ne bih ponovo user posted image ...

Mi smo zavanicno 24h bez sisanja user posted image , ja to jako tesko podnosim. Basbas .. ali sto se mora, mora se ,,,
Inace meni je termin 23.1.
Ja sam zakazala i Nifty i dabl, sve redom :D. Tako bih volela da je devojcica - zbog Lare, da ima i sestru. Samo zbog Lare. Meni je aaaapsolutno svejdeno. Njoj cu dati da busi onaj veliki balon, sa baloncicima, kada saznam pol. To cu sama da organizujem, jer Nifty to nema user posted image , da joj bude zabavno. Iako cemo mm i ja tada vec znati, a mozda i njemu precutim pol cim saznam, pa tako sazna. Ne znam jos...

Inace, nzm sta mi je, cini mi se da ovaj treci put najvise razmisljam o porodjaju, a tek sam na pocetku. Bajkovito mi je da se desi prosli scenario, kada sam se porodila za 15min (na stolu sam bila 15min) tj oko 50ak min od kako sam se rastala sa mm. Bez epidurala, epiziotomije ... Imam suprotne strahove - te da ce da se oduzi, te da necu stici na vreme user posted image

Ja sam ovih dana u organizaciji rodjendan za klince, jeste da je krajem avgusta, ali izabrala sam odelca, iznajmila njemu Patrolne sape maskote, njoj onog disko robota i bas se radujem. Njoj je poslednja godina sa vrtickim drugarima, a njemu ce mozda biti prva (nadam se da ce krenuti u jaslice do tad). Sve u svemu jedva cekam i bas se radujem. A opet kada pomislim da ona krece u skolu samo par dana posle rodjendana,..ne zuri mi se bas :D.

Pozdravljam vas trudnjace, odoh da spavam, mi sutra imamo pre podne rodjendan, popodne svadbu. U nedelju sam planirala Laru da vodim u bioskop ima neki lep film sa delfinom, a ja njih oobozavam!


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
21.6.2019 23:20:39   
bubulence
Mi nemamo ginekologa vikendom... Ali sam, celo vece lezala, popila mg i smirilo se.. 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here