|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/19
11.7.2019 10:27:40   
vonavoj
Nema Sanjice da se javi?Ima 37 temp,jeo,ali ide samo zamnom..sad ga nunam..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Razgovori mama 07/19
11.7.2019 10:28:32   
MimaKos
Sa bolesnom decom bolje ne, svasta moze da zakaci..


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Razgovori mama 07/19
11.7.2019 11:44:45   
flamingos


IZVORNA PORUKA: MimaKos

Sa bolesnom decom bolje ne, svasta moze da zakaci..


Pa da,tako prenose jedno na drugo i idu u krug.Mi dete odmah povučemo iz škole,čim joj nešto fali


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Razgovori mama 07/19
11.7.2019 11:45:54   
doramar11
Von, pa tebi zeno puca kicma koliko vidim. Svaka ti cas_t kad imas snage toliko.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Razgovori mama 07/19
11.7.2019 11:52:09   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: MimaKos

Sa bolesnom decom bolje ne, svasta moze da zakaci..


Pa da,tako prenose jedno na drugo i idu u krug.Mi dete odmah povučemo iz škole,čim joj nešto fali


vi da ali nazalost vecina ne, bolasna deca i u skoli i u vrticu..


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Razgovori mama 07/19
11.7.2019 12:04:47   
flamingos
To i jeste problem,što pustaju bolesnu decu u školu,vrtić


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Razgovori mama 07/19
11.7.2019 12:09:21   
emicaa
Von vi ono idete brzo na more jel da?Ja bih ga odvela bas zbog toga.Sa sjecom se nikad ne zna,kod njih lako od nista predje u upalu.

Mija Dora je sinoc do 11 plakala za babom,rogove sam dobila.Ali to je plakanje kao da je nikad vise nece vidjeti.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Razgovori mama 07/19
11.7.2019 12:40:05   
flamingos
Duša draga,voli baku.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Razgovori mama 07/19
11.7.2019 12:45:57   
MimaKos
Jooj mukica, kako se ve,u za babe i dede, moja je za dedu bas vezana kao mala bila


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Razgovori mama 07/19
11.7.2019 13:00:25   
vonavoj
Odvescu ga,jer sam dobila termin..ima 37.2 i jeo je..idemo sledece nedelje u Sokobanju,pa pocetkom avgusta na more..Emice,ljubav je to,nemoj tako.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Razgovori mama 07/19
11.7.2019 13:19:12   
jance
Dobar dan. Nema me danima, ne stizem. Izigravam kuvaricu, spremacicu, animatirku i tako sve odjednom. Beba se upravo samostalno posela onako pravilno sa boka, a pre 4 dana je propuzala, onako malo smesno, ko gekon. Provela sam ceo dan ribajuci pod da bih je mogla pustiti da puzi po podu i cim sam je pustila nasla je kablove gde nisam ni znala da ih imam. I tako je opet u ogradici dok ja ne uredim kablove.... Inace voli da se penje preko svega i da se pridize na noge iako ni nlizu od stabilnog nije. Ovo dvoje velikih mi zivce kidaju i jedva cekam da ih sledece nedelje posaljem na 4 dana na kamp. Posto necemo na more zbog sredjivanja stana,  valjda ce se ovako zabaviti. A vi? Kako te? 😁

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Razgovori mama 07/19
11.7.2019 13:37:57   
vonavoj
Jance,isto tako😂😂dodaj pms i dete sa temp.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Razgovori mama 07/19
11.7.2019 13:44:57   
Maraj
Dan mame...ja me stižem da se javim....organizacija oko rodjendana, more da ne spominjem, nismo jos krenuli da se pakujemo. Zezam mm. On kad je momak bio, 10 dana se ranije pakovao user posted image ovaj put cemo se pakovati pred put. Ne znam ni sta nas ceka tamo
...valkda ce se rasciatiti ovaj haos od sinoc...kazu i nocas ce biti oluje, al manje nego prosle noći

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Razgovori mama 07/19
11.7.2019 14:16:17   
jance


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Jance,isto tako😂😂dodaj pms i dete sa temp.



Srecom PMS prosao i Kiki je temp nestala, vise joj nije nista ali zato ubaci ambroziju i ostale inhalatorne alergije u jednacinu plus prasinu jer sredjujemo deciju sobu pa ces videti okvirno. I naravno to sto ne izlazim iz kuce danima... a znas koliko sam ja alergicna na zatvoren prostor i nemogucnost druzenja ili vidjanja drugih odraslih jedinki bilo koje vrste. 

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Razgovori mama 07/19
11.7.2019 14:23:13   
pari
Von, nadam se da ipak nije nista ali dobro je da idete kod dr, bices mirnija...Jance, drzi se! Proci ce i to sve....kad malo porastu...


Nama je danas rodjendan 😊 5 godina moj decko napunio...boze kad pre...divan je...Sad mi je vaspitacica poslala slike iz vrtica, odneli smo tortu jutros, lepo su se pocas_tili 🙂 U 6 nam je proslava u igraonici, u sustini uglavnom za drugare iz vrtica i jos par njih ovako. Pravimo zajedno bivsi muz i ja, meni je to logicno i bilo bi mi bezveze da pravimo odvojeno pogotovo u njegovom uzrastu. 

Kako ste druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Razgovori mama 07/19
11.7.2019 14:51:38   
MimaKos
Srecan vam rodjendan, dok trepnes, i moja uskoro puni 6 :)


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Razgovori mama 07/19
11.7.2019 15:26:22   
Maraj
Pari user posted image srecan rodjendan!!
Pa divno je sto tvoj bivsi i ti imate takav odnos. Svaka cast na tome i tebi i njemu
Ja po kuci sa S. L spava kod b&d. Snesto slabo danas spava. Mene stomak ubi vec 2-3 dana. Valjda ce user posted image krenuti uskoro...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Razgovori mama 07/19
11.7.2019 15:30:22   
MimaKos
Da, lepo je kada roditelji ostanu slozni roditelji, bilinu braku ili ne. Mi se vracamo iz skitnje, upeklo sunce pa i nije bas za duzu set_nju, naravno, zaspao odmah u autu, a nocu zurka!


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Razgovori mama 07/19
11.7.2019 15:33:19   
vonavoj
Pari,srecan rodjendan velikom decku!Sjajno sto pravite zajedno.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Razgovori mama 07/19
11.7.2019 15:34:23   
vocicana
Joj mame, sto mi je nesto bezvezan dan, od jutros.
Posla je bilo strasno mnogo, umorna sam od neke kolotecine, iz koze bih izasla. Maraj, mene je moja usrecila od juce posle podne. Ovaj PMS je bio neverovatan, sa nervozom i ujedanjem, muz je nadrljao, da ne kazem nesto drugo.

Pari srecan rodjendanko!!!user posted image

< Poruku je uredio vocicana RR -- 11.7.2019 15:40:58 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Razgovori mama 07/19
11.7.2019 15:34:26   
MimaKos
A decaku je sigurno drago sto su tu i mama i tata.. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Razgovori mama 07/19
11.7.2019 15:44:39   
Maraj
Voci mi bi u utorak trebali put mora da krenemo user posted image pa bih ja da mi prvih par dana budu u "kucnim uslovima"user posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Razgovori mama 07/19
11.7.2019 15:49:23   
Ana RR
Pari, srećan rođendanko user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Razgovori mama 07/19
11.7.2019 15:49:33   
vocicana
Joj strava. Mrzim to racunaje, a ja sam ti nepredvidiva sa ciklusom, samo sikcem kao zmija, samo mi nesto fali.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Razgovori mama 07/19
11.7.2019 15:52:55   
flamingos
Bogu hvala kad nema temperaturu,a tek ja,i klimaks me hvata pa sam vsebi samoj teška


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here