|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/19
15.7.2019 9:29:54   
pari
Za sad nema temp...ako ne bude imala, necu je voditi, cekacu rezultate brisa sutra... jedino sto se dosta cuje dok dise, ne znam da li da joj stavljam fizioloski,izvlacim...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Razgovori mama 07/19
15.7.2019 9:34:07   
smeško
Dobro jutro! J nam jedva daje da popijemo kafu. Toliko je zahtevan. Jedino je na pesku divan. Juce nije imao T. Ja sam mu dala Palitrex. Sama. Jer mu rastu i zubici i sve trpa u usta. Nisam htela da se na virus nadoveze i bakterija. Pari, inhaliraj je slobodno.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Razgovori mama 07/19
15.7.2019 9:36:30   
pari
Da,mogla bih da je inhaliram...

Smesko,sve znam...i meni je T zahtevna jako, ne odvaja se od mene, pogotovo sad kad je bolesna...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Razgovori mama 07/19
15.7.2019 9:38:41   
Ana RR
Dobro jutro!

Joj Pari... čini mi se da je bila bolesna i prošli put pred put? Duša mala.

Moje dete juče imalo proliv, sinoć ga bolela glava. Nos mu je užasan, krklja negde u dubini, ne može da izduva. A u subotu putujemo user posted image upucaću se. Počela sam juče da ga inhaliram.

< Poruku je uredio Ana RR -- 15.7.2019 9:41:18 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Razgovori mama 07/19
15.7.2019 9:43:00   
pari
Ana, da, svaki put pred put...sta da se radi...Bice ti sin dobro do subote sigurno, ima vremena da se zaleci...

Mene jajnici poceli nocas da bole...ustvari ne znam da li su jajnici ali skroz donji deo stomaka me boli...nocas dosta bolelo,sad malo manje...valjda ce proci...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Razgovori mama 07/19
15.7.2019 9:45:15   
vonavoj
Ana,daj mu odmah prolife ampulu,indaj mu probiotik do puta i tamo 5 dana.Smesko,i ti si sama svoj dr,i ja isto..vec poznajem decu😂Ja sam nesto pijana,glava mi teska..hormoni.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Razgovori mama 07/19
15.7.2019 9:50:03   
MimaKos
Ana , nama je kad tako krkljaju obavezan operil, da se ne spusti.. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Razgovori mama 07/19
15.7.2019 9:51:54   
Ana RR
Von, dajem mu Flobian probiotik, nisam mu nikad davala prolife pa ne smem da rizikujem. On na neke loše reaguje. Operil p mu stavljam već neko vreme uveče. Danas konačno idemo kod zubara da izvadi zub, valjda će posle toga biti bolje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Razgovori mama 07/19
15.7.2019 9:54:03   
pari
Bice mu sigurno lakse posle zubara...I ja povezujem kod T nos sa zubima, meni ima logike da je to povezano,e sad,da li je tako... Doduse kod nje se verovatno puno toga spojilo...zubi,opao imunitet i malo je nesto napalo...


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Razgovori mama 07/19
15.7.2019 10:00:39   
doramar11
Trpaju ruke non stop u usta, balave zbog zubica i unesu svasta. Cini mi se da ih je nemoguce sacuvati.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Razgovori mama 07/19
15.7.2019 10:24:35   
MimaKos
Sigurno ce mu biti lakse posle zubara, samo da mu do subote bude bolje


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Razgovori mama 07/19
15.7.2019 10:41:11   
flamingos
Mame,sve vas pozdravljam,ljubite dečicu.Muke kad su mali,tad jedne muke,kad porastu druge i tako.


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Razgovori mama 07/19
15.7.2019 10:50:56   
MimaKos
Ma i ovo vreme blesavo, svi smo nesto kenjkavi... cas ledenica cas 100 stepeni..


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Razgovori mama 07/19
15.7.2019 14:34:58   
vonavoj
Gde ste mame?Boli me glava..i nerviram se..vidim M u usta bele tacke,kao afte..i grlo crveno..a nema temp,normalno jede..hoce li vise ti zubici.Poslala dr sliku,kaze daktanol i apis gola 5 dana,zivela nasa dr,legenda je..i to radi u drzavnom,nije da idem orivatno kod nje.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Razgovori mama 07/19
15.7.2019 14:48:56   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Gde ste mame?Boli me glava..i nerviram se..vidim M u usta bele tacke,kao afte..i grlo crveno..a nema temp,normalno jede..hoce li vise ti zubici.Poslala dr sliku,kaze daktanol i apis gola 5 dana,zivela nasa dr,legenda je..i to radi u drzavnom,nije da idem orivatno kod nje.
  i moja starija je imala skoro, ne znam koliko je dete, nama je pomogao daktanol oralni, ali jos vise to da se vlazan prst umoci u sodu bikarbonu i stavu na aftu, odmah prolaze


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Razgovori mama 07/19
15.7.2019 14:50:15   
Ana RR
Joj Von... jbt non stop nešto.

Mm svratio kod naše bivše dr (koja nam je kućni prijatelj), otvorila je privatnu ordinaciju pa je išao da je pita za neki antibiotik da ponesemo na more. I taman je ona poslušala Marka (iako nije pedijatar). Kaže pluća su mu ok, čini joj se da su mu krajnici vrlo malo uvećani ali nisu upaljeni, nema ništa na njima. Jbg, ne znam da li da ga vodim u dz, strah me da tamo ne pokupi nešto.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Razgovori mama 07/19
15.7.2019 14:51:01   
pari
Von,super sto mozes preko tel da se posavetujes sa dr. 

Mi bile napolju vise od 2h,fino je...Sad napravila rucak. U 6 mi dolazi M 🙂


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Razgovori mama 07/19
15.7.2019 14:58:18   
vonavoj
Probala sam sodu,ali ne saradjuje,mali je..daktanol i apis gola ce da rade.Ana,ako ti dr kaze da je ok,nemoj ga voditi. Mozda i ima yvecane krwjnike..i mene je orl pitao za M kako ima velike krajnike,a nije imao upale.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Razgovori mama 07/19
15.7.2019 15:01:50   
MimaKos
Sredice to daktanol, samo treba malo vise vremena.. dusa mala, koliko to boli


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Razgovori mama 07/19
15.7.2019 15:02:30   
Ana RR
Pa ja sam mu gledala krajnike i meni izgledaju isto kao i uvek. Ona ga sada prvi put gleda pa ne zna kako je inače. Videću kako će biti, dajem mu probiotik, vitamine, čaj...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Razgovori mama 07/19
15.7.2019 15:11:03   
vonavoj
To ti kazem,mozda i ima takve. Samo da se nerviramo..evo jedem cokoladu od stresa...iako sam popila.brufen u 10 i dalje me boli glava..Interesantno da M lepo jede,kao da nema nista u ustima,za sad...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Razgovori mama 07/19
15.7.2019 15:11:07   
MimaKos
Ana cim ona nista nije cula.ili videla dobro je, ne bih ti rekla da ga vidis pred put, ako zakaci nesto a vec je rovit...


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Razgovori mama 07/19
15.7.2019 15:16:38   
Ana RR
Videćemo. Malo je kilav ali nadam se da će pregurati. Samo danas da izvadi taj zub više, mislim da će mu nos biti bolje posle toga.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Razgovori mama 07/19
15.7.2019 15:21:35   
doramar11
Apis gola je i nama spas za crveno grlo. Vise i ne pitam nikog, sama kupujem sve osim antibiotika.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Razgovori mama 07/19
15.7.2019 15:22:39   
MimaKos
Ja ovo mog kenjkavca animiram ceo dan, ne znam vise sta sa njim, ili sam ga razmazila ili mu je neka faza, ali je toliko placljiv i svadljiv( ne zna da prica ali se svadja :)  ), nista mu ne drzi paznju..


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here