|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
23.7.2019 16:31:04   
Beca.t
Hvala na infu, videcemo. Ko god da dobije sigurna sam da ce biti pravi izbor.😀 lepo je da se neko odlucio da pokloni jedno testiranje. 


Maruska divne vesti, dusa draga malena. Samo napred! 🤗😘


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
24.7.2019 9:09:23   
Bebana17
Dobro jutro, meni i nije tako dobro, al ne dam se. Od tri ujutru nisam spavala, mucio me zeludac, da bih tek malo pre strasno povracala i sad mi je hvala Bogu lakse. Danas idem do dr, da vidim kad moram na komisiju za produzenje trudnickog,nisam sigurna kako to sada funkcionise, a pre toga vodim decu na vakcinaciju. 

Popkice, neka ti selidba bude sto laksa, ako tako nesto uopste postoji ☺. 

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
24.7.2019 9:15:59   
popkica bebic
Dobro jutro! Bebana, hvala na lepim željama... Uteha mi je to što idem u grad, rodno mesto i mesto gde su svi naši, a kad prođe gužva oko premeštanja stvari, barem će biti čisto svega jedno doooobro vreme. 😁

Mene stvarno muče creva. Ponekad sam luda načisto. Gastroenterolog mi je, da izvinite, radio rektalni pregled, fuuuuj, uh! I na osnovu simptoma reče da nije ništa strašno, ali ubiše me misli. Stalno negde boli. Nadam se da beba vrši pritisak na creva. Dođem ovde i mračim, izvinite.... Ljubim vas sve! 

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
24.7.2019 10:00:49   
Beca.t
Bebana, i ja idem na komisiju. Dala mi je dr uput, i treba da se javim na opstini kojoj zivim par dana pre isteka 2 meseca od otvaranja bolovanja. Idem oko 5.8. pa javljam. A ti nam javi rezultate testa.
Sledece nedelje idem kod dr na UZ u Misovic pa cekam instrukcije za prenatalni. Od jutros opet zigne desno nisko pa pusti ali nije bolno kao ligamenti...valjda je i to normalno ipak bebac raste. Stalni brinem.🙄
Popkice, srecno preseljenje i bicete super, videces! 

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
24.7.2019 10:05:44   
popkica bebic
Draga, isto ili mene žiga sa desne strane tako da nisam sigurna da su ligamenti. A budući da žiga i sa leve, onda sve mislim da su creva. Uh! Zbunjujem te.... Oprosti.... Samo, i meni je tako, često zigne i desno, nisko. 😘



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
24.7.2019 10:33:38   
Beca.t
Ne zbunjujes me, bas mi treba vase iskustvo. Ovo kod mene nisu crevca, nego blago zigne, ma valjda je dobro. Pitacu dr kada odem. 


Popkice kad se porodis proci ce problem sa crevima, videces.

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
24.7.2019 10:44:59   
Bebana17
Mene ne ziga blago nista, nego kad cepne grc u materici ne znam kako se zovem, tj. vise sa strane me uhvati. To sam imala i u prosloj trudnoci, i dr mi objasnila da su to grcevi materice i javljaju seu trudnoci. Ne mogu ni da ustanem ni da legnem.


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
24.7.2019 10:47:29   
Beca.t
To mi se isto desava kada kinem ili napravim neki nagli pokret, bas tako kako opisujes. Sigurno je sve ok. Ja sad imam utisak da uvece osecam pomeranje u stomaku, ali je verovatno do creva koja budu puna:)

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
24.7.2019 11:23:19   
Bebana17
Stigli su mi rezultati nifty testa, dobicemo malu, po testu zdravu, devojcicu. Cerka mi je presrecna jer joj stize seka.


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
24.7.2019 12:34:59   
popkica bebic
Bebana, bravo za djevusku! 😁👏👧👶

Baš se radujem što je, Bogu hvala, sve dobro! To je najvažnije, ali lepo je kadar već imate četvoro dece da bude 2:2. 😅😊

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
24.7.2019 12:35:23   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Bebana17

Stigli su mi rezultati nifty testa, dobicemo malu, po testu zdravu, devojcicu. Cerka mi je presrecna jer joj stize seka.





Bravoooo!!!!

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
24.7.2019 19:52:03   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Bebana17

Stigli su mi rezultati nifty testa, dobicemo malu, po testu zdravu, devojcicu. Cerka mi je presrecna jer joj stize seka.





Divno, sestre su najvece bogatstvo! Nema nista lepse nego kada gledam koliko se moje cerke vole. Ljubim vas stomacici moji

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
24.7.2019 22:04:16   
Beca.t
Bubi, hvala ti sto nadjes vremena i pored svih obaveza da nam se javis i podrzis nas. Ljubi decicu!!! ❤❤❤


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
25.7.2019 16:39:17   
Bebana17
Hvala vam lepe moje trudnicice i mamice, neka su nam sva deca ziva i zdrava, koji god da su pol.

Ja cu na komisiju tek u septembru, tad mi istice 60 dana.Inace sam nastradala od nekog virusa, povracam vec drugi dan, zajedno sa sinom. Zao mi njega, mada on to bolje podnosi od mene. U usta ne mogu nista da stavim, odmah povracam. 

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
25.7.2019 16:42:39   
bubulence
Bebana supa iz kesice je spas kod povracanja. Ali po malo... Probaj... I hajde neka sto pre prodje! 


(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
25.7.2019 17:32:09   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Bebana17

Hvala vam lepe moje trudnicice i mamice, neka su nam sva deca ziva i zdrava, koji god da su pol.

Ja cu na komisiju tek u septembru, tad mi istice 60 dana.Inace sam nastradala od nekog virusa, povracam vec drugi dan, zajedno sa sinom. Zao mi njega, mada on to bolje podnosi od mene. U usta ne mogu nista da stavim, odmah povracam. 



Drzite se! Moze pirinac, kuvani krompir i badem...i probiotik naravno.😀

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
26.7.2019 18:41:17   
marketing RR
Devojke, prijavite se za paket za trudnice. user posted image KLIK

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
26.7.2019 21:55:23   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Bebana17

Hvala vam lepe moje trudnicice i mamice, neka su nam sva deca ziva i zdrava, koji god da su pol.

Ja cu na komisiju tek u septembru, tad mi istice 60 dana.Inace sam nastradala od nekog virusa, povracam vec drugi dan, zajedno sa sinom. Zao mi njega, mada on to bolje podnosi od mene. U usta ne mogu nista da stavim, odmah povracam. 



Kako si bebana? 

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
27.7.2019 7:28:00   
popkica bebic
Dobro jutro! Trudnicice, pa gde ste? Zar neće niko da piše....? Mi sec još nije nismo odselili, imamo fore do sredine avgusta, dok se ne srede neki papiri i svašta nešto. A kuća u haosu. Kese i paketi na svet strane... Kako ste vi kojeg pišete redovno? Ostale debelice, javite se nekad.... Možda uživate nam nekoj plaži... 

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
27.7.2019 7:28:59   
popkica bebic
Joj, groznog li telefona i tastature.... 😡😡😡

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
27.7.2019 8:49:39   
Beca.t
Popkice, super da se javljas. Nema nešto društvanca za pisanje ali leto je pa se uziva u trudnoci.
Mi u iscekivanju UZ i uputstva za prenatalni.  I nadamo se odlasku na more u septembru. 😀

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
27.7.2019 9:25:27   
popkica bebic
Baš lepo što planirate more.... 🏊 Ja jedva čekam da se leto završi. Ubi me vrućina.... Baš teško podnosim. Mada me na jesen tek čekaju obaveze i novine.... 



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
27.7.2019 9:55:13   
Maruska15
Dobro jutro drage moje.. evo mene na terasi,pijem kaficu i uživam u suncu. Popkice  i ja se selim krajem avgusta ali u istoj zgradi samo na trećem spratu. U ponedeljak vadim krv za double test. Nadam se najboljem. Kako si Bekice?


(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
27.7.2019 12:51:47   
Beca.t
Pocela sam da jedem mada nije to bas onako kao uobicajeno. Ali mnogo bolje se osecam nego pre, pu pu pu. Danas sam usla u 13. nedelju, pa polako.


Juce smo bili kod kumova, neki ketering bio pa sam se prejela, oci gladne a stomak ne moze da prihvati 😀
Lose spavam i stalno mi se piski 😏 nikako da prodje ta faza.

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
27.7.2019 19:17:46   
Bebana17
Evo i mene, konacno mi je bolje, sad kad mi je muka znam da je od trudnoce, a ne od virusa. Ja sam danas jedva podnela vrucinu, dok nisam ukljucila klimu htela sam da umrem. Imam neke cudne bolove u preponama, podseca na upalu misica, ne umem ni da objasnim. 

Kako ste vi?

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here