|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
27.7.2019 21:46:11   
Beca.t
Mi smo trudnice show 😀 Sve se pitamo sta i kako i jel normalno a ni jednoj nije prva trudnoca. 😀😀😀


Kud sam rekla da mi je bolje, evo veceras mi je bas muka, izgleda od kokica...😏 pijem caj od nane da mi bude bolje.
Nesto nam nema trudnica...makar i neka nova da nam dodje pa da se iskomuniciramo.
Danas pretoplo, mi smo pod klimom, isli predvece u bioskop, srecom na 100m od nas ali napolju je baš neko tesko vreme. Sad kao poceo neki vetric da duva. Moja dusa isla sa Tatom na bazene i sva je srecna. Kompletno uzivanje danas.


(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
27.7.2019 23:10:13   
Beca.t
Jaoj meni opet odjednom braon!!!! Toliko sam se smorila..msto bre tako?!  Brinem....


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
28.7.2019 6:58:55   
popkica bebic
Dobro jutro.... Još uvek mi se spava... Ali, moram na noge lagane!Beco, draga, kako si? Drži se. Ako možeš idi do lekara, bolje neka vidi šta je i kako je, mada sam ubeđena da će sve biti dobro. Znam da se bojiš, to je u redu, ali pokušaj da se nekako smiris. Nekim ženama se to dešava tokom cele trudnoće i opet Bogu hvala rode zdravu terminsku bebu. Ljubim te, drži se. Ostale debelice kako ste? 

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
28.7.2019 7:09:00   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Dobro jutro.... Još uvek mi se spava... Ali, moram na noge lagane!Beco, draga, kako si? Drži se. Ako možeš idi do lekara, bolje neka vidi šta je i kako je, mada sam ubeđena da će sve biti dobro. Znam da se bojiš, to je u redu, ali pokušaj da se nekako smiris. Nekim ženama se to dešava tokom cele trudnoće i opet Bogu hvala rode zdravu terminsku bebu. Ljubim te, drži se. Ostale debelice kako ste? 



Popkice, pisala je cini mi se bubulence da je imala tako povremeno braonkasto...mozda i gresim.
Dobro sam, smirila sam se. Sinoc mi je muz nabavio progesteron i primila sam, imam onako braonkasto u tragovima, za sada je isto ili cak manje u odnosu na pre mesec dana. Stalno mislim da nema veze sa terminom ciklusa? Mozda cu tako na svakih mesec dana...tesim se na taj nacin. Juce jesam malo vise set_kala i bila u prodavnici pre podne ali sam ceo dan posle odmarala, cak i spavala popodne. Ne verujem da je od toga pa bila sam skroz super i nisam imala nikakve tegobe.
Pustila sam poruku dr, nadam se da ce se javiti. Nedelja je pa ne znam gde je, i ona ima dusu da se odmori od nas sa mnogo pitanja. 

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
28.7.2019 10:14:58   
Beca.t
Rekla dr, bice ti ok. Drzite mii fige! Cekam utorak UZ. 


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
28.7.2019 10:45:16   
Bebana17
Beco, ja verujem da to stvarno nije nista, slusaj svoju dr, bice sve ok, tvoj bebac je jak. Ja sam cula da se nekim zenama uu trudnoci mesecima javljalo blago braon krvarenje u vreme kada bi inace dobile ciklus, mozda je tako i kod tebe. 


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
28.7.2019 11:25:31   
vonavoj
Beco,ima veze sa ciklusom,hormonima,sigurno.Ako je braon,to je stara krv,neki kapilar mozda pukao..samo se primiri.. bice sve ok.i ja sam imala braon u 16oj nedelji..u drugoj trudnoci.u prvoj u 7oj..stalno sam gledala u ves.

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
28.7.2019 11:48:05   
Beca.t
Hvala devojke, mnogo mi znaci vasa podrska! 🤗 Sreca pa za 2 dana UZ.  


Verujemo u najbolje! 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
28.7.2019 12:01:30   
Sanjica26 RR
Devojke, ne bih da budem dosadna, a zašto se za paket za trudnice? user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
28.7.2019 12:05:00   
Olga75
Sanjice, da se prijavim ja pa da ga nekom poklonimo user posted image
Zamisli, dva puta poklonjen poklon user posted image
Ništa, odoh vam iz teme da ne smaram user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
28.7.2019 12:07:52   
Maruska15
Jao meni sve gore mučnine,umesto da se smanjuju. Ne znam više šta da pojedem za doručak a da mi se ne smuci. Jutro mi je najgore. Beco moja kuma je imala redovno krvarenje u vreme kad bi trebala da dobije i tako do 5.og meseca trudnoće. I to ne braon nego malo slabije od menstruacije.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
28.7.2019 12:09:21   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Devojke, ne bih da budem dosadna, a zašto se za paket za trudnice? user posted image


Pa mene strah da se prijavljujem,tek sam u 11 nedelji. Ali ako baš insistirate 🤣Kako da se prijavim?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
28.7.2019 12:51:07   
Sanjica26 RR
Maruška, super. Naravno da možes. Klik

Olgauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
28.7.2019 14:26:07   
Bebana17
Ja sam se prijavila za paket za trudnice, ali sam cetiri puta menjala tekst, pa tih 300 karaktera nije dovoljno nijednu moju misao da opisem, a ne da ispricam pricu... ili sam ja nesto pogresno uradila, uglavnom stalo mi je dve i po recenice da napisem, mora biti da ja gresim negde.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
28.7.2019 14:27:49   
Bebana17
Molim RR osoblje da mi pomogne, da li sam ja negde pogresila, ili zaista prica treba da bude tako kratka?


(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
28.7.2019 14:46:03   
doramar11
Napises komentar, pesmicu, nisam videla da neko pise price..

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
28.7.2019 16:06:32   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: Bebana17

Molim RR osoblje da mi pomogne, da li sam ja negde pogresila, ili zaista prica treba da bude tako kratka?




Bebana, maksimalan broj karaktera je 300. Moraces da budes kraca.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 28.7.2019 16:07:02 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
29.7.2019 13:56:30   
Bebana17
Dobar dan svima! Lakse se dise, barem malo, otkad je pala temperatura. Moj je muz danas celi dan u pokretu, ja sam sama sa decom, pa malo ludim, a malo uzivam... 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
29.7.2019 13:58:19   
bubulence
Cao stomacici moji❤️.

Beco, ja sam u sve 3 trudnoce imala braonkasto, u prvoj je to bilo skoro svaki mesec u vreme kada bih trebala dobiti m. Citala sam, a i dr mi je tada potvrdio da se desava i to vrlo cesto. Svakako treba da odes na uz da bi bila mirna... Ostale devojke? Dobre ste? 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
29.7.2019 14:11:29   
Beca.t
Bebana, nije lako sa puno dece 😀 Svaka tebi cas_t! Nadam se da malo odmore decica popodne pa sa i ti mozes.


Bubi, znaci nisam pogresila kada sam rekla da si ti imala povremeno braonkasto. Hvala ti na podraci! Znaci mi. Sutra na UZ pa se javljam.
Lakse se dise danas! Kako ste devojke? 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
29.7.2019 14:48:14   
Bebana17
Moja deca ne spavaju popodne, osim ako ne padnu od umora. Nadam se da ce se to promeniti kad krenu u vrtic od septembra.Beco, sve ce biti ok, sutra da vidis bebaca i bices mirna.






(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
29.7.2019 19:07:55   
Maruska15
Zdravo ženske 🥰 kako ste mi? Ja danas bila na bazen,ovde je pretoplo. Cudo jedno za Švedsku. Jutros sam bila da vadim krv za double. A uzv imam 12 avgusta. Ubi me mučnina. Jedino što ne povracam pošto pijem tablete. Ali stvarno se užasno osećam. Da nije toga,uzivancija.


(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
29.7.2019 22:08:26   
Beca.t
Marushka, i meni je opet muka ali popodne ako jedem vise nego sto bi trebalo i ocigledno mi neke stvari ne prijaju. Valjda to tako u naletima, zavisi od raspolozenja, makar kod mene.


Mnogo sam nervozna i promenljivog raspoloženja....sta da se radi, i to je deo trudnoce.
Ne brini za dabl i Uz, sve je to ok.

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
30.7.2019 10:32:07   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: Beca.t

Marushka, i meni je opet muka ali popodne ako jedem vise nego sto bi trebalo i ocigledno mi neke stvari ne prijaju. Valjda to tako u naletima, zavisi od raspolozenja, makar kod mene.


Mnogo sam nervozna i promenljivog raspoloženja....sta da se radi, i to je deo trudnoce.
Ne brini za dabl i Uz, sve je to ok.
Meni je apetit mnogo manji nego pre trudnoće. Za doručak mi nešto prija a isto to za večeru ne. Imam celodnevne mučnine. S tim što se primiri par sati nakon jutra i onda popodne opet kreću . 


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
30.7.2019 11:31:34   
Olga75
Trudnice, samo da podelim svoje iskustvo oko mučnine- meni je pomagala menta. Nekad sam uzela mentol bombon, nekad prožvakala listić mente a nekad popila hladni čaj. Jednom sam samo mirisala saksiju ( ko Ferdinand) i pomaglo mi je da prođe.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here