|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nalazi obdukcije
16.10.2019 10:02:15   
Mirko Svirko
Ljudi meni za bris ne mogu da nadju rezultate pa se svi zivi izredjaju na tel i kao sacekajte gospodjo i 100_x_ sam ih zvala.. Mame zovite, izludite ih pozivima. Pa to je vase i morate znati. 

(odgovor članu Beba andjeo)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Nalazi obdukcije
16.10.2019 10:11:35   
kamičak
Nastavice da te ignorisu dok  umesto tebe ne pozove tvoj pravni zastupnik ili Jos bolje licno ih poset_i. Zalosno sto se tortura nastavlja posle najgoreg gubitka koji coveka moze da zadesi.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Nalazi obdukcije
16.10.2019 10:15:37   
Beba andjeo
Upravo sam se vratila iz bolnice, očekivan odgovor, obdukcije nema😠😠😠😠


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Nalazi obdukcije
16.10.2019 11:21:17   
Mirko Svirko
Znaci strasno. Da li posle najveceg gubitka,zena mora i to da prodje? Ne verujem.

(odgovor članu Beba andjeo)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Nalazi obdukcije
16.10.2019 11:26:11   
Beba andjeo
Ne znam, ne gine im tužba... 


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Nalazi obdukcije
16.10.2019 12:47:30   
kamičak
Pokusaj, Bebo, da sacuvas psihicko zdravlje u svemu tome, znam da ti nije lako..Kad bi vise roditelja imalo snage da reaguje mozda bi ovakvih propusta bilo manje.


(odgovor članu Beba andjeo)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Nalazi obdukcije
16.10.2019 13:31:02   
Beba andjeo
Ma sva sreća pa me drže koliko toliko normalnom sin i ćerka, moram ustvari zbog njih da budem normalna, ali sve mogu da oprostim, ali dete ne mogu da praštam, podići ću ceo Vršac u vazduh, ne znam ni gde mi je dete sahranjeno a znali su da traže 700€ za sahranu


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Nalazi obdukcije
17.10.2019 23:22:01   
BOKICINA MAMA
Strasno....Kao sto neko napisah pravni zastupnik pa da vidis kako sve bude gotovo.Dobila sam nalaz posle skoro godinu dana 


(odgovor članu Beba andjeo)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Nalazi obdukcije
17.10.2019 23:29:53   
Beba andjeo
Ne razumem zašto im toliko treba da daju nalaz, prosto mi ne ide u glavu, nalaz obdukcije i posteljice ispario, nalaz revizije su mi dali posle nedelju dana


(odgovor članu BOKICINA MAMA)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Nalazi obdukcije
17.10.2019 23:33:03   
BOKICINA MAMA
Pa eto ne znam nalaz uredan totalno.Krajnja dijagnoza da se pupcanik obmotao oko vrata Gusenje


(odgovor članu Beba andjeo)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Nalazi obdukcije
17.10.2019 23:38:52   
Beba andjeo
I šta to nisu mogli odmah da daju, ma to treba po kratkom postupku


(odgovor članu BOKICINA MAMA)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Nalazi obdukcije
5.11.2019 18:32:18   
Maruska15
Dobro veče. Stigao mi je nalaz sa obdukcije. Pola je napisano na latinskom i ja ne umem da protumačim. Volela bih da mi se javi Maslačak,ako bi neko mogao da je kontaktira. Ili ako neko drugi sa foruma ume da pročita o čemu se radi neka mi se javi. Hvala.


(odgovor članu BOKICINA MAMA)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Nalazi obdukcije
5.11.2019 18:38:03   
kamičak
Maruska, kako se ti drzis sada?

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Nalazi obdukcije
5.11.2019 18:39:37   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: kamičak

Maruska, kako se ti drzis sada?
Hvala na pitanju. Više ne plačem. Ali me toliko staza u grudima da čak dobijem napad panike. Na izgled sam dobro,ali iznutra se kidam...


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Nalazi obdukcije
5.11.2019 18:40:25   
Maslacak15
maruska tu sam. okaci nalaz ili mi posalji na pp. nadam se da si se ok oporavila koliko je to moguce....pozz draga.


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Nalazi obdukcije
5.11.2019 18:42:07   
kamičak
Zao mi je, cuvaj se. Cesto se set_im tebe i tvoje pesme o Andjeli.

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Nalazi obdukcije
5.11.2019 18:42:07   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: Maslacak15

maruska tu sam. okaci nalaz ili mi posalji na pp. nadam se da si se ok oporavila koliko je to moguce....pozz draga.


Ma ne mogu nešto da udjem na moja rr. Moraću javno da okacim onda. Ili preko maila?


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Nalazi obdukcije
5.11.2019 18:42:57   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: kamičak

Zao mi je, cuvaj se. Cesto se set__im tebe i tvoje pesme o Andjeli.
Srce moje. 💖


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Nalazi obdukcije
5.11.2019 18:59:08   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: Maslacak15

maruska tu sam. okaci nalaz ili mi posalji na pp. nadam se da si se ok oporavila koliko je to moguce....pozz draga.




user posted image user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Nalazi obdukcije
5.11.2019 22:49:10   
Mirko Svirko
Maruska kako si? Citala sam pesmu i pratila sta si pisala..❤❤❤

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Nalazi obdukcije
6.11.2019 8:32:26   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Maruska kako si? Citala sam pesmu i pratila sta si pisala..❤❤❤
Danas je tačno 3 nedelje kako sam ostala bez moje Andjele. Bolje mi je,duša i dalje boli i bolece uvek. Danas idem kod psihologa na razgovor. Više ne mogu da plačem,ali zato osećam pritisak u grudima i dobijam napade panike. Mislim da sam postala anksiozna,ipak sam doživela preveliki psihički i fizički stres.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Nalazi obdukcije
6.11.2019 9:38:43   
lesli


IZVORNA PORUKA: Maruska15



IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Maruska kako si? Citala sam pesmu i pratila sta si pisala..❤❤❤
Danas je tačno 3 nedelje kako sam ostala bez moje Andjele. Bolje mi je,duša i dalje boli i bolece uvek. Danas idem kod psihologa na razgovor. Više ne mogu da plačem,ali zato osećam pritisak u grudima i dobijam napade panike. Mislim da sam postala anksiozna,ipak sam doživela preveliki psihički i fizički stres.





Maruska 🤗Odlicna odluka da poset_is psihologa. Zelim ti da brzo naucis da zivis sa svime sto se izdesavalo! ❤️

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Nalazi obdukcije
6.11.2019 11:22:38   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: lesli



IZVORNA PORUKA: Maruska15



IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Maruska kako si? Citala sam pesmu i pratila sta si pisala..❤❤❤
Danas je tačno 3 nedelje kako sam ostala bez moje Andjele. Bolje mi je,duša i dalje boli i bolece uvek. Danas idem kod psihologa na razgovor. Više ne mogu da plačem,ali zato osećam pritisak u grudima i dobijam napade panike. Mislim da sam postala anksiozna,ipak sam doživela preveliki psihički i fizički stres.





Maruska 🤗Odlicna odluka da poset__is psihologa. Zelim ti da brzo naucis da zivis sa svime sto se izdesavalo! ❤️
Hvala draga. Nego nema Maslačka  da mi odgovori ...


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Nalazi obdukcije
6.11.2019 12:01:22   
Maslacak15
Tu sam Maruska izvini guzva uvek neka.... Ukratko nema ociglednog odgovora. ono sto me buni je da kazu da dete odgovarra gestacijskog starosti kad to jednostavno ni otprilike nije tacno. Presek glave je puno manji nego sto bi trablo da bude u toj nedelji. Ima tih nekih promena na posteljici ali mislim da iz ovog izvestaja ne mozes da zakljucis sta se desilo. I verujem da ti i oni nisu rekli bilo sta korisno posle ovog izvestaja. Pretpostavljam da na kraju nisi uradila NIFTY? Mislim da je trebalo. Zato sto verujem da je moguce da da je beba imala hromozomskih problema ali to se ovako osnovnom patologijom ne moze otkriti. Te nize postavljene usi mogu biti indikcacija ali nemora da znaci.
S jedne strane ne menja stvar, samo mislim da bi ozda tebi bilo lakse da prezalis ako je uzrok bio genetski i da se manje plasis kod narednih trudnoca. Ali tako je kako je. I ja se slazem da je dobro da si potrazila pomoc psihologa. budi jaka.

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Nalazi obdukcije
6.11.2019 14:16:30   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Tu sam Maruska izvini guzva uvek neka.... Ukratko nema ociglednog odgovora. ono sto me buni je da kazu da dete odgovarra gestacijskog starosti kad to jednostavno ni otprilike nije tacno. Presek glave je puno manji nego sto bi trablo da bude u toj nedelji. Ima tih nekih promena na posteljici ali mislim da iz ovog izvestaja ne mozes da zakljucis sta se desilo. I verujem da ti i oni nisu rekli bilo sta korisno posle ovog izvestaja. Pretpostavljam da na kraju nisi uradila NIFTY? Mislim da je trebalo. Zato sto verujem da je moguce da da je beba imala hromozomskih problema ali to se ovako osnovnom patologijom ne moze otkriti. Te nize postavljene usi mogu biti indikcacija ali nemora da znaci.
S jedne strane ne menja stvar, samo mislim da bi ozda tebi bilo lakse da prezalis ako je uzrok bio genetski i da se manje plasis kod narednih trudnoca. Ali tako je kako je. I ja se slazem da je dobro da si potrazila pomoc psihologa. budi jaka.
Hvala Maslačak puno. I ja sam shvatila da ima nekih promena na posteljici,nego svašta nešto piše tu na latinskom,a ja ne razumem o čemu se radi. Moraću da se strpim dok ne dobijem termin kod doktorke da mi protumači analizu. U zadnjem momentu su mi rekli da je sada kasno da radim nifty pošto prekidam trudnocu. 


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here