|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Avgustovska RR plaza
9.8.2019 16:12:57   
flamingos


IZVORNA PORUKA: MimaKos

Ohooo flamingos, svaka cas_t! Divno izgleda . Ja sam od jutros u gradu, ispijam trecu kafu i sejk :))


Hvala draga.Pozdrav


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Avgustovska RR plaza
9.8.2019 17:35:01   
lesica
Ooo flamingos, čestitke! Vi to krenuli ozbiljnim koracima ka zlatoj svadbi.

"Bar dan žene, gde ste, šta se radi?
Ima li vrućine kod vas, ili smrada kao u Bg-u?

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Avgustovska RR plaza
9.8.2019 18:04:42   
Ana RR
Majku mu, sela na terasu da se suncam i aj sto smrdi nego sto su muve poludele. Jbt!
Srecna godisnjica, flamingos 😊

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Avgustovska RR plaza
9.8.2019 19:11:38   
emicaa
Ja pijuckam energetski napitak,mada ni 10 mi nebi pomoglo 😂Cekam da svekrva dodje sa kolacima pa da posle kukam 

Flamingos koliko ti imas godina kad si vec toliko dugo u braku?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Avgustovska RR plaza
9.8.2019 19:26:08   
MimaKos
Ljudi nije vruce nego pakao, mi iskoristili danas popust u c&a, 50 % na sve vec snizeno, sa 3500 hiljade haljinicu sam joj platila 600 🤗 sa sve kaisicem i salom, predivnih stvari ima ali se vec sve razgrabilo


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Avgustovska RR plaza
9.8.2019 21:26:38   
Olga75
Ahoj,
konačno je malo prijatnije, izgorećemo ljudi dragi.
Nego, je l još smrdi po BGD? Svi kukaju kako se oseti na stajnjak, ko da đubre njive al rano je za to, tek u oktoMberu se vuče đubre user posted image . Mada, raskopali ste grad, ko zna šta se od kanalizacije polomilo. Kod nas oko svake kiše smrdi al mi smo na bari i mulju pa smo navikli user posted image
E, MimaKos, bila ja juče u c&a, bokte ko da džabe dele, ušla sam i izašla- ne mogu ja da se otimam oko stvari, matora sam za taj posO.
Flamingos, srećna godišnjica user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Avgustovska RR plaza
9.8.2019 21:33:03   
lesica
Trenutno, onako... Vonja tek tek, al zato danas dok je zvezda pekla, ajoj.
A zvanična objava gzzjz-a u skraćenoj verziji bi glasila : Od smrada niko umro nije, te vi vidite šta ćete.
I tako...čari metropole 😂

Nego, kome to svekijevci idu na odmor sutra? 😁🎉



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Avgustovska RR plaza
9.8.2019 21:48:40   
Olga75
Pa, vidi, u pravu su ljudi.Od smrada još niko nije umro a do zime ima vremena user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Avgustovska RR plaza
9.8.2019 22:25:34   
flamingos
Danas pakao,veče prijatno u selu,ali od komaraca ne može da se sedi napolju.Laku noć želim svima


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Avgustovska RR plaza
9.8.2019 22:31:32   
flamingos


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ja pijuckam energetski napitak,mada ni 10 mi nebi pomoglo 😂Cekam da svekrva dodje sa kolacima pa da posle kukam 

Flamingos koliko ti imas godina kad si vec toliko dugo u braku?
U septembru punim 46


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Avgustovska RR plaza
9.8.2019 22:32:23   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Olga75

Ahoj,
konačno je malo prijatnije, izgorećemo ljudi dragi.
Nego, je l još smrdi po BGD? Svi kukaju kako se oset_i na stajnjak, ko da đubre njive al rano je za to, tek u oktoMberu se vuče đubre user posted image . Mada, raskopali ste grad, ko zna šta se od kanalizacije polomilo. Kod nas oko svake kiše smrdi al mi smo na bari i mulju pa smo navikli user posted image
E, MimaKos, bila ja juče u c&a, bokte ko da džabe dele, ušla sam i izašla- ne mogu ja da se otimam oko stvari, matora sam za taj posO.
Flamingos, srećna godišnjica user posted image
Hvala,i vi da ste živi,zdravi i srećni


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Avgustovska RR plaza
9.8.2019 22:33:20   
flamingos


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Ooo flamingos, čestitke! Vi to krenuli ozbiljnim koracima ka zlatoj svadbi.

"Bar dan žene, gde ste, šta se radi?
Ima li vrućine kod vas, ili smrada kao u Bg-u?
Hvalaaa,nadamo se i zlatnoj svadbi...


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Avgustovska RR plaza
9.8.2019 22:34:07   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Olga75

Ahoj,
konačno je malo prijatnije, izgorećemo ljudi dragi.
Nego, je l još smrdi po BGD? Svi kukaju kako se oset_i na stajnjak, ko da đubre njive al rano je za to, tek u oktoMberu se vuče đubre user posted image . Mada, raskopali ste grad, ko zna šta se od kanalizacije polomilo. Kod nas oko svake kiše smrdi al mi smo na bari i mulju pa smo navikli user posted image
E, MimaKos, bila ja juče u c&a, bokte ko da džabe dele, ušla sam i izašla- ne mogu ja da se otimam oko stvari, matora sam za taj posO.
Flamingos, srećna godišnjica user posted image
Hvala od srca,da ste živi i zdravi


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Avgustovska RR plaza
9.8.2019 22:36:35   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Majku mu, sela na terasu da se suncam i aj sto smrdi nego sto su muve poludele. Jbt!
Srecna godisnjica, flamingos 😊
Hvala najlepše.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 7:18:07   
vocicana
Flamingosu i Sanjici srecna godisnjica braka, dobro jutro ostalim devojkama, ja sam stigla na posao, lepo sam spavala, a moram da se odmorim, malo mi je bilo, juce sam imala aktivan dan. Bas!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 8:51:26   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Flamingosu i Sanjici srecna godisnjica braka, dobro jutro ostalim devojkama, ja sam stigla na posao, lepo sam spavala, a moram da se odmorim, malo mi je bilo, juce sam imala aktivan dan. Bas!
Hvala draga,da ste živi i zdravi


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 8:55:06   
flamingos
Sanjice,srećna godišnjica,zlatnu svadbu dočekali.Živeliiii!!!


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 10:48:50   
flamingos
Gde ste mame?Evo mi se spremamo da idemo kod moje sestre bliznakinje.Popila je tableticu naša ćerkica i nadam se da izdrži ovu paklenu vrućinu.Javljam se kad dođem.Selo je udaljeno trideset_ak km od našeg.Spremaju ručak,prasence,da se okupimo i sutra odlaze...


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 11:18:39   
MimaKos
Mi dosli na bazen hotela u okolini Nisa, nema guzve, vreme fantazija... 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 12:04:51   
Ivanka 75
Saniice, srećna godišnj8ca, dugovečni bili 😊
Ajte na Dane banice u Belu Palanku sa nama, da jedemo pite i banice 😊

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 12:12:44   
Sanjica26 RR
Blagodarim. Ivanka moja, a mi dolazimo u sredu u Belu Palanku user posted image Necemp se tu zadrzavati, nego samo prolazimo. Vodimo mamu u Divljanu. Cula si za to mesto?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 12:19:58   
bubulence
Gde ste devojke moje!?

Srecne godisnjice brakova😁❤️! I kod nas je vruce, mi smo jutros isli u set_nju od 2 sata ali smo hvatali samo hladovinu... Sutra sam obecala deci soping u NS ali ne znam kakvo vreme najavljuju... Ako bude isto ovako toplo ima da se skuvamo... 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 12:22:51   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Blagodarim. Ivanka moja, a mi dolazimo u sredu u Belu Palanku user posted image Necemp se tu zadrzavati, nego samo prolazimo. Vodimo mamu u Divljanu. Cula si za to mesto?



Divljana je dečije odmaralište pored Palanke, šta će tvoja mama tu? 
Nekad su tu deca isla na rekreativnu, ali prestali, bili migranti jedno vreme u odmaralistu. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 12:29:15   
Sanjica26 RR
Ima tu jedan manastir. Mamu vodimo tamo. Na nekoliko dana. Poznanstvo sa igumanom manastira (nekada nije bio iguman) traje vec 20 godina. Sestra i ja kad smo isli na pripreme. I u setnji spazimo crkvu i svratimo. Upoznamo oca Serafima. Uvek je u teškim momentima bio sa nama. Kad sam trebala da idem na operaciju došao je da me isprati. Kad se tata posle operacije probudio njega je zatekao u sobi. Ja sam ih povezala sa ocem Serafimom. Tata kad se upokojio, otac Serafim je pozvao mamu na "rehabilitaciju". Mislim da ce mami da prija.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 12:50:14   
Ivanka 75
Evo malo atmosfere

user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Spinalna
vidra13

Ako znate da idete na CR, za koju anesteziju biste se odlucile

totalna (54%)

spinalna (46%)


Ukupan broj glasova: 109

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here