|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/19
17.8.2019 22:27:06   
Rosita
Veče.

Milena, od septembra.

Von, ništa mi ne pričaj. Ja sam konstantno umorna. Moj temperament skroz suprotan od dečjeg. N uz 90 posto situacija glasan da grmi i u isto toliko ide na suprotnu stranu od one gde bih ja, u stanju bi bio da ode bilo gde, za "dođi" , "ode mama" i sl. ne daje pet para. Tvrdoglav I uporan u punoj najavi I to više od velikog. Veliki se smiruje, ali mali opasan. Evo sad ga uspavah. Trči, viče Apoteka, otisouser posted image .

Budite zdravi i laku noć.

< Poruku je uredio Rosita -- 17.8.2019 22:28:20 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Razgovori mama 08/19
17.8.2019 22:44:56   
vonavoj
Bas tako rosi,dobro si opisala.ne reaguje ni na sta,cak sta vise,radi suprotno i ono sto on hoce..njih dve nisu bile takve,ali ni priblizno.Ne mogu reci da sam umorna,ali nemocna🙄sto psihicki ubija..uspavljivanje mi pada najteze,ne zeli nikad da spava..A da ne pricam koliko voli wc solju,smece..sva vrata u kuci otvara,podmece stolicice i penje se..kida zastite na kuhinjskim delovima...Ali zato covek pije na solju jogurt,vody iz case..poceo da zeza sa hranom😂Milena,bitno da ste se osolili.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Razgovori mama 08/19
17.8.2019 22:53:23   
smeško
Von,a je l''pada? Moj J se ubi padajuci i stalno udara glavu. Odlepljujem.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Razgovori mama 08/19
17.8.2019 23:12:18   
vonavoj
Ma kakvi,ne pada uopste. Neverovatan je. Na plazi,pesak,nizbrdo,jok,samo ako krene da gubi ravnotezu,ispruzi ruke i cucne. Bas sam ga snimala..svi misle da je stariji.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Razgovori mama 08/19
17.8.2019 23:23:40   
smeško
Fenomenalan je!💖

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Razgovori mama 08/19
18.8.2019 6:34:15   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: smeško

Von,a je l''''pada? Moj J se ubi padajuci i stalno udara glavu. Odlepljujem.


moj ne udara glavu ali su man kolenca bas odrana .. hoce da trci, ne da ruku, padne i nastavi da trci... 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Razgovori mama 08/19
18.8.2019 8:18:13   
smeško
Dobro jutro.


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Razgovori mama 08/19
18.8.2019 8:47:08   
Milena18
Dobro jutro!
Von, pa on je baš spretan. Moja sa tri godine i dalje pada svaki dan, jako je nepažljiva, a neustrašiva. Sve bi htela i sve brzo, a ne gleda kuda ide.
Mi se probudili oko 8. Baš smo se naspavali. M već nekoliko noći kašlje, a danju ne, ne znam šta je to.



< Poruku je uredio Milena18 -- 18.8.2019 8:48:23 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Razgovori mama 08/19
18.8.2019 8:57:31   
vonavoj
Jutro! Mozda joj se uvece sliva,ima li sline?Spretni su,svo troje,ne brzaju,oprezni su.Joj,sva sam mrzovoljna,juce sam dobila..grr

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Razgovori mama 08/19
18.8.2019 9:09:32   
Milena18
Verovatno da je to u pitanju, Von. Malo joj curi nos, mada sasvim malo. Nadam se samo da se neće razboleti, ove nedelje i mm i ja počinjemo da radimo.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Razgovori mama 08/19
18.8.2019 11:13:35   
vocicana
Dobar dan devojke.
Milena, nadam se da ce sve biti ok. Moj se zakasljava non stop/ Ajaooo, juce je vrhunac bio sa nejelom, nesto je kilav a bled kao krpa. Polazi da vadimo krv. Kks odlicna i onda sam se malo smirila.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Razgovori mama 08/19
18.8.2019 11:20:40   
MimaKos
I ovaj moj je malo kenjkav od juros, i kao dani njega hvata prehlada..


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Razgovori mama 08/19
18.8.2019 11:29:59   
smeško
Mm ima vrtoglavicu od jutros. Vozim ga kod lekara. Sa sve decom.


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Razgovori mama 08/19
18.8.2019 11:46:33   
MimaKos
Ooo smesko, ovo nenormalno vreme, utice na svakoga!


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Razgovori mama 08/19
18.8.2019 11:49:25   
Duškić
Smesko, bice dobro.
Milena , Voci ova promena vremena i sve utice i na nas i decu


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Razgovori mama 08/19
18.8.2019 12:03:48   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Samo da mahnem. Nadam ste svi dobro. Ljubim vas.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Razgovori mama 08/19
18.8.2019 12:06:09   
Duškić
Cao,Sanjice!
Mi se sad spremano za dremku pa posle na Adu!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Razgovori mama 08/19
18.8.2019 13:10:00   
vonavoj
Smesko,sta kaze dr?Mi bili u nabavci,sad rucak..a tako bi lezala..da ima ko da mi spremi rucak.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Razgovori mama 08/19
18.8.2019 13:36:53   
Ana RR
Dobar dan. Mi bili na groblju, mom bratu je danas godišnjica. Dok smo sve obišli umorili smo se. Sad se krčka ručak pa ćemo posle negde u skitnju ili do mojih, tata mi došao.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Razgovori mama 08/19
18.8.2019 14:33:21   
pari
Smeško,kako je tm?


Milena,i meni često M kašlje samo noću...i na tome i ostane.
Kako ste mame?
Mi juče šetali po obližnjem gradiću gde je Dalijev muzej...išli smo sve sa T ali ipak nismo baš mnogo uspeli da vidimo...ali dobro,posle se prošetali,jeli...Nadamo se lepšem vremenu danas...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Razgovori mama 08/19
18.8.2019 21:24:15   
Maraj
Vece. Uleteh na rr cim sam videla Sanjicinu sliku na fbuser posted image
Sanjice bas si me oraspolozila slikom....ja sam krstena u tom manastiru,kao beba...

Inace iznetvirah se danas...juce se videli sa rodjakom. Rece da njeno dete kasljuca. I mi kao, ok...videcemo se napolju...
Jutros se L budi, kija, slinci na sve strane, i evo, zali se na grlo...pa.covek da odlepi vise. Prsnula sam mu apis golu i dadoh 2ml aeriusa, dasesmanji sekrecija,ako sta pomogne....

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Razgovori mama 08/19
18.8.2019 22:00:20   
MimaKos
Joj maraj, i mi smo takvi, i sve se nadam da ce ga proci, jos gledam da ga od starije izolujem koliko mogu... Vodila sam ga danas malo da se istrci gde nema ljudi, pa je i ruckao napolju, nesto mu je i apetit bio slabiji. 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 6:24:07   
Milena18
Jutro! Kako ste?
Maraj, nadam se da će ostati na kijanju i slincima.
M noćas nije kašljala. Još malo pa je budim za vrtić, a ja na posao.
Želim vam svima lep dan!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 6:36:33   
Duškić
Jutro, Milena, i moji kaslju, valjda ova promena nzm vise.
Maraj, da bude bolje .

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 7:45:39   
Sanjica26 RR
Dobro jutro radni narode.
Maraj stvarno? Mene vezuju lepe uspomene za manastir svetog Divljana i za ljude u njemu. Juce mi je bilo puno srce. Nisam bila 20 godina. I srecna sam sto sam dosla sa mužem i decom. Pricacu ti jednom prilikom kako sam dospela u taj manastir i zasto me vezu tako lepe uspomene. user posted image Inace mamu smo ostavili tamo.

Ja leskarim i spremam se psihicki za prvi dan poslauser posted image I odmah sednica. user posted image Deca i mm spavaju. Posle idu na Liturgiju. On sluzi, a one moraju da budu mirne. Danas je veliki praznik. Srecan praznik svima.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here