|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 7:51:50   
MimaKos
Da , Preobrazenje, srecan praznik i vama. Ja sam kao mala ustajala da pogledam u nebo, a eto sinoc zaboravih, a bila sam budna :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 9:18:06   
Maraj
Jutro mame
Kod nas noc katastrofa
L je jaukao, plakao.... na kraju sam mu dala brufen, tek onda je zaspao.
Poludecu vise...eto grlo ga boli. Nos curi.kad kine, slinci istrce, do tepiha.... mislim se da ga odvedem danas kod dr...sta mislite? Problem sunjegovi krajnici....sve mu se zadrzava na grlo. Stalno muku mucimo sa tim grlom, samo da mu opet ne odena usi....

Sanjice,,pricala sam skoro sa Anom, moji su iz tih krajeva....i Anin neko, zaboravih vec ko, dal deka user posted image
Tako da smo svaki letnji/zimski rasput, bili tamo, a i naravno.u poseti manastiru. Divne uspomene....krivo mi sto duuuugo nisam.bila.... nemam vise zive bake/deke, pa ni ne idem tamo..

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 9:41:14   
vonavoj
Jutro.Pokusavam da pijem kafu,M je postao nemoguc,otvara friz,zamrzivac, kida zastite,nista ga za decu ne interesuje..jedva cekam da krene u vrtic,bas sam zla..ali bas mi tesko.Mm poceo da radi,jadan,nije mu se islo na posao,sta je odmor od 2 nedelje,nista...to i mene ceka kad se vratim,necu ni da mislim o tome.Maraj,vodi ga kod dr..ako my je to slaba tacka.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 9:46:02   
jess021
Jutro!


Ja evo gledam u praznu solju, nisam ni skontala kad sam popila kafu.😆
Maraj, pogledaj mu sama krajnike, naprskaj malo tantum ili apis golu. Ja mojima, ako krene nos, stavljam Rudiceve kapi. Prave ih u apoteci. 
Njih dve u vrticu, brzo prodje vikend.
Znate da sam izgubila novcanik, a pre neko vece  sam ostavila tel ja krovu auta, ali srecom bio.mrak, pa ga niko nije uzeo dok sam ja skontala, jutros ne mogu da nadjem kljuceve od stana. ...mm poludeo od mene.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 9:54:58   
Maraj
Jao jess...bas te poteralo....
Kakve su to kapi? Kupicu,nije mi problem, samo ne znam sta. Gledla sam mu krajnike. Uvecani su ,standardno...Ja mu prsnula marisol i operil P. Slaba vajda....

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 10:00:08   
jess021
Rudiceve kapi se prave po receptu, a izmedju ostalog sadrze i dexametason, nama su stvarno odlicne. Svaka apoteka ima recept. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 10:05:22   
Maraj
Jess i kada ih dajes deci,kad imaju sekreciju iz nosa ili za otpusavanje?
Meni L nenormalno slini. Ocito ga i grlo boli. Danas nece da kaze ,a nocas je prevristao. Strah me da mu opet ne ode na usi. U junu je primao injekcije pwnicilina.... i evobsad opet grlo...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 10:11:40   
Duškić
Jess, pa sta se to desava zeno..
Meni se to desavala kad sam bila u drugom stanju user posted image

Da, praznik, zahladjenje odmah.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 10:15:33   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: jess021

Rudiceve kapi se prave po receptu, a izmedju ostalog sadrze i dexametason, nama su stvarno odlicne. Svaka apoteka ima recept. 


  jess i ja prvi put za ovo cujem, a bas bi nam znacilo, narocito sad pred vrtic..


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 10:17:52   
Duškić
Ni ja nisam cula za te kapi. Nikad.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 10:21:29   
vonavoj
Jess,sta ti bi? Nesto te muci? Da nisi trudna i zaboravna?Ni ja nisam cula za te kapi.Uspeo je da razbije tanjir,moram da premestam stvari po kuhinji,no no,ne radi kod njega..odlepicu..popila sam brufen,glava me boli,hormoni,ciklus.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 10:23:45   
MimaKos
Von, citam gore sta si napisala , kao ja da pisem, ista situacija, strasno...  nista mu ne mogu. Plus mu trojke rastu i gore i dole, pa je stvarno nepodnosljiv. Cak mi i odlazak na more sada zvuci kao nocna mora, kako li ce tek to tamo da izgleda 10 dana...


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 10:25:47   
Ana RR
Dobro jutro user posted image mm i ja sedimo na terasi i pijemo kafu, ja radim. Proleteo mi vikend, uh.

Maraj, pokojni deda mi je iz tih krajeva user posted image još uvek imamo kuću u jednom selu između Bele Palanke i Pirota. Na žalost, više niko ne živi tamo, sve je to počelo da propada. A nekad smo leta obavezno provodili u selu.

Jess, krenulo te, treba ti još jedan odmor definitivno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 10:30:40   
vonavoj
Mima,na moru je imao punu slobodu,isao po pesku,a sad u kyci zatvoren i smislja gluposti.Popne se na sto i vozi kolica..heeelloooo..Njih dve su bile milice za cuvanje,nikakve fiks ideje nisu imale..a on uzas.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 10:54:13   
Ana RR
Hahaha Von, on me podseća na mog Marka user posted image sa 8 meseci se peo na fotelju pa sa nje na hranilicu, pa onda sedne u nju na dve sekunde i onda nazad... i tako non stop. Svuda ga je bilo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 11:17:23   
MimaKos
Ja ziva nisam, kakve njemu gluposti u momentu na pamet padnu.. a pentranje po stolovima i stolicama je doveo do perfekcije :)) jednom nam je zamalo na glavu ih hranilice pao...


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 11:34:19   
Maraj
Von,nama je S bila nemoguca,sad po povratku s mora. Valjda je i bioritam promenila...ko zna....
A sto se hranilice tice...i moj L je preskakao kad jese bio mali. I naravno pao je sa nje. Tj sa one tacne . Popeo se na tacnu od hranilice i sa sve tacnom pao na pod. Isekao je i ruku tad i polomio tacnu

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 11:50:43   
Ana RR
Moj nije padao user posted image imam i snimak kako sav ozaren se pentra i smeje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 11:58:25   
Maraj
Pa ovaj moj se sa kreveta popeo na hranilicu koja stoji pored kreveta. Ali tacna stoji na njoj i on sedne na tacnu, tacna pukne od njegove tezine i eto...isekao se tad prvi put. Nista strasno nije bilo... samo covek da se stresira. Imai nesto vise od god dana

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 13:53:05   
Filadendronka
Mi nocas posle ponoci pravac Tirsova. Danima vec temperatura koje cas ima cas nema, a boginjama vec 10. dan. Juce dosli iz sela, on samo place, pa opet temp i retka stolica. Dali pred spavanje Paracetamol i on se i dalje budio i plakao. Pipnem ga, leden i glava sva mokra. Upao u hipotermiju, ispod 35 temperatura pala. Pravac UKT i tamo hvala Bogu sve ok. KS uredna, pregled takodje, kazu reakcija na boginje. Poludecu vise! Cak i za more ne znam sta da radimo u ovom ludilu! 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 13:57:32   
Ana RR
O, Fili, pa nikako da vas prođe :(

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 13:57:58   
Duškić
Smirice se to Fill, polako. Stresno je to previse ali sta da radis, bitno da su rezultati dobri.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 14:00:46   
vonavoj
Fili,za koliko dana idete? Trebalo bi da se sredi za 7 dana max..Uspela sam da sredim deciju sobu i ispremestam kuhinju,sad bi mogla da spavam.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 14:01:37   
MimaKos
Filanderonka, mogu samo da zamislim kako ti je ali ce to svakako proci. Na moru ce mu se i koza brze regenerisati, i sigurno ce mu prijati. Samo kada bi se ta temperatura regulisala do polaska, neka lezi kuci i odmara sto vise..


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 14:08:19   
vonavoj
Ja sam besna na sebe,promenila.sam mu vlazne maramice,i uopste nisam skontala da se od njih ojeo,sve sam mislila da je od mora,peska,guma ga kao nazyljala za vodu...Moracu par dana da izbacim i da ga perem i vratim stare vlazne.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here