|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
25.9.2019 23:11:43   
bubulence
Popki draga, srecan rodjendan 😘, da si mi ziva, zdrava, srecna, voljena i da se porodis brzo i lako 😁. Sto se tice ljubavi, nije glupo pitanje... To je ono sto se svaka od nas pita u trudnoci sa drugim, trecim, cetvrtim detetom... A odgovor je - naravno! Ne da ga volim, nego ga obooozavam! Toliko nas sarmira iz dana u dan da ne mogu da vam opisem. Velika je maza, smeje nam se, guce, sestre obozava. Kada mu se one obrate on cikne od srece❤️. Nekako mi se cini da su one sve to kasnije radile... Uglavnom, ceka vas neizmerna ljubav, najnezniji dodiri, pogledi, najlepsi mirisi (ne racunajuci pelene😂). Tako je da porodjaj u poređenju sa svim tim jedna velika 0!

Ljubim vas sve❤️

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
26.9.2019 7:12:55   
Beca.t
Bojana, bolje da imamo nego da nemamo apetit 😀😀😀 Kum zakazo vencanje za 1. Maj sl. godine pa racunam izbacicu grudi u prvi plan to mi je prilika posto inace nisam prsata 😉
Bubi, divno si nam rekla, bas ti hvala od srca! Izljubi bebca za nas, dusa slatka i mirisljava.💞 Ima da uziva pored 2 sestre kao car! 
Dobro jutro trudnicice!!! 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
26.9.2019 9:01:52   
Maruska15
Dobro jutro ženske. Bubulence i sve ostale sa troje i više dece vi ste bogate zene!! Nema lepse od velike porodice. Beco ne da sam prsata trenutno... hahaha gledam juče svoje stare brushalt_ere,ustvari novi su bukvalno a ja neću više nikada moći da ih nosim. Pa ono je smešno,za tri broja su mi sada vece grudi 😁 Jao ženske ja se taman resila gljivica,kad od juče opet počeo svrab i neki žuti isečak,ne znam više šta ću. Kandida je živi užas. Moraću opet kod lekara...ide mi svrab užasno na živce.


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
26.9.2019 10:35:47   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Maruska15

Dobro jutro ženske. Bubulence i sve ostale sa troje i više dece vi ste bogate zene!! Nema lepse od velike porodice. 



Bogat je svako ko ima dete ❤️. Sada cu vam prepricati razgovor mene i mog velilog deteta, malo duzi pa koga smorim neka ne cita do kraja 😁. Nedavno je dobila prvu peticu i odvela sam je da sama izabere sta zeli da joj kupim. Naravno i mladja sestra se ogrebala za poklon 😁. Izadjemo iz knjizare i pita mene moje dete : mama jesmo li mi bogati kada mozes tako da mi kupis sta pozelim. Rekoh, jesi li nekada legla uvece gladna? - nisam. Jesi li otisla prljava u skolu? Nisam. Kada vikendom ujutro svi lezimo u jednom krevetu, je li pun ili prazan? Prepun! Kada se svi zajedno grlimo da li nas je malo ili mnogo? Mnoogoo jedva da znamo koje je cija ruka😂. Kada te ljubimo za spavanje koliko poljubaca dobijes? (broji ona u sebi ''100'' od mame, ''100'' od tate, ''100'' od seke, bata jos ne zna..) uuu mama bar 300 poljubaca dobijem... Pa Emilija jesmo li mi onda bogati? Emilija: coovece, a ja mislila da se vaze samo pare😁. 

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
26.9.2019 11:06:20   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: Maruska15

Dobro jutro ženske. Bubulence i sve ostale sa troje i više dece vi ste bogate zene!! Nema lepse od velike porodice. 



Bogat je svako ko ima dete ❤️. Sada cu vam prepricati razgovor mene i mog velilog deteta, malo duzi pa koga smorim neka ne cita do kraja 😁. Nedavno je dobila prvu peticu i odvela sam je da sama izabere sta zeli da joj kupim. Naravno i mladja sestra se ogrebala za poklon 😁. Izadjemo iz knjizare i pita mene moje dete : mama jesmo li mi bogati kada mozes tako da mi kupis sta pozelim. Rekoh, jesi li nekada legla uvece gladna? - nisam. Jesi li otisla prljava u skolu? Nisam. Kada vikendom ujutro svi lezimo u jednom krevetu, je li pun ili prazan? Prepun! Kada se svi zajedno grlimo da li nas je malo ili mnogo? Mnoogoo jedva da znamo koje je cija ruka😂. Kada te ljubimo za spavanje koliko poljubaca dobijes? (broji ona u sebi ''''100'''' od mame, ''''100'''' od tate, ''''100'''' od seke, bata jos ne zna..) uuu mama bar 300 poljubaca dobijem... Pa Emilija jesmo li mi onda bogati? Emilija: coovece, a ja mislila da se vaze samo pare😁. 

Bravo Bubulence,tako se vaspitavaju deca. Mudro i poučno rečeno. To su prave vrednosti. 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
26.9.2019 11:10:59   
Beca.t
Bubi, rasplakala si me 😘😘😘😘

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
26.9.2019 11:14:23   
blizanac2
Divno Bubi! Prebogata si! ❤️❤️❤️


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
26.9.2019 11:28:58   
vonavoj
Bravo bubi!

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
26.9.2019 13:24:45   
Beca.t
Poslednjih dana mi se vratio onaj grozan gorak ukus u ustima nakon jela...joj sto je ruzno. Prija mi limunada, kiselo..mm.da li ce tako do porodjaja? Lelele 😣 Imate li vi to? I kako resavate?
Idem danas na UZ pa vam javljam devojke.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
26.9.2019 13:28:20   
blizanac2
Meni voda ima slatkast ukus. 🙄 A kiselo ubijam. Meni se vratile mucnine, bile prestale na par dana, ja se taman ponadala to je to, i sad opet, svako jutro ista prica. Ja jedva cekam sledeci uz. Ti danas gledas svoju bekanu.🤗❤️


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
26.9.2019 23:00:14   
popkica bebic
Dobro veče, mame.... Ja umesto da spavam, gledam u decu i molim Boga da se oporave. Ćerka mi povraća na svakih 27 sati, a kadar je došao iz škole i sin se ispovracao u mlazu. Ne znam kakav je je ovom virus ili šta je već, nemaju povišenu temperaturu, ne boli ih stomak ni želudac, ali samo odjednom izbace sve.

Zvucacu sebično, ali bojim se za sebe zbog bebe. Bubulence, raaplaka me. I ja svoju decu učim tako, da je porodica najveće bogatstvo! 😘😘😘 Za sve vas! 

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
27.9.2019 6:41:10   
Beca.t
Dobro jutro mame bila juce na UZ. Beba je dobra, raste i mase, kaze dr da je dugacka bas kao i moja cera. I da izgleda opet lici na tatu 😂 Sve je hvala Bogu kako treba, tako da kontrola za mesec dana.  Moj muz je visok i tamnoput a ja svetla, tako da je njegov gen jaci, ljubi ga zena 💞 A moja cera presrecna sto je videla bebu.
Popki, nisi sebicna nego brines za bebu kao sto brines i za njih dvoje samo su oni veci pa zato tako razmisljas. Bice sve ok, samo pozitivno razmisljaj i videces da cete zaobici virus. Imam jednu mamu iz vrtica kojoj je 10 dana pred porodjaj sin dobio boginje u vrticu, i prepala se, ali srecom porodila se posle 15 ak dana kada mali vise nije bio zarazan.
Danas imamo goste, pa da smislimo sta cemo da ih ponudimo 😀

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
27.9.2019 8:30:53   
Maruska15
Dobro jutro. Super Beco,bebica napreduje 💝

I ja sam svetle puti,zelene oči a muž tamnoput. Cerka je povukla na njega,ja kao da joj ništa nisam. Ostaje nada da će ova Bekana da liči na mamu 😁

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
27.9.2019 8:47:31   
blizanac2
Dobro jutro mame. Bravo za bebu, samo neka raste. 😍Popki, pojacaj malo vitC+cink, super je u odbrani od virusa. Deci obavezno bulardi da malo pokupi te toksine iz stomacica. Radim u apoteci pa su to neki saveti koji upale kod takvih situacija. Ne zameria sto sam dala sebi slobodu da dam savet. 


Jel neka od vas imala problem sa zatvorom? Mene sad to malo izludjuje, cini mi se da me nekad boli stomak jer idem svaki treci dan u toalet. 

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
27.9.2019 8:47:38   
popkica bebic
Jutro mame! Ja pečem bruskete deci kako bi oporavili želudac. Dan će izgleda biti lep. Budući da sina jutros nisam odvela u školu, naspavala sam se konačno.

Beco, super za bebu. Najlepši osećaj i deo trudnoće, UZ. 😁Ja se nadam da ću se poroditi pre termina, ovo dvoje sam posle. 

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
27.9.2019 9:51:01   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Maruska15

Dobro jutro. Super Beco,bebica napreduje 💝

I ja sam svetle puti,zelene oči a muž tamnoput. Cerka je povukla na njega,ja kao da joj ništa nisam. Ostaje nada da će ova Bekana da liči na mamu 😁


Mm i ja tamni, starija cerka plavusa sa plavim ocima😂. Ne odgovaramo na pitanje na koga lici😂😂😂... 

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
27.9.2019 9:51:35   
bubulence
Beco bravo za bebicu! Samo neka raste❤️


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
27.9.2019 11:10:41   
AnaTamara
Poljubac za mamice, bebice i decicu 😘

Ja sam juce bila na ctg, dr je samo pogledao i rekao vidimo se 4.10.na ctg, a ja sam imala milion pitanja, izasla sam bas nesto razocarana 

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
27.9.2019 11:28:47   
popkica bebic
Draga AnaTamara, isto je i meni bilo na prvom CTG u. Ja milion pitanja, još najljubaznije kažem da mi treba uput za porodiliste, a on jao, pa zar nemate doktorku u dispanzeru za žene i td, pa mi jedva dade uput za briseve, a za kks će dr opšte prakse. Znači haos. A ako krene porođaj bez uputa, babice se deru na porodilje. Kao da je to vađenje zuba, pa ti treba ne znam šta. Joj, samo da se već jednom završi, ako Bog da dobro sve! 



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
27.9.2019 11:36:23   
Maruska15
Popki imas još malo do termina. Opusti se i uzivaj.Ja vama koje ste na kraju zavidim 🤣🤣🤣 Molim Boga da doguram do 36 nedelje i da sve bude okay. A onda bih volela odmah da se rodi.. ne dao Bog punih 40 nedelja. Mada što duže u tibi za bebu je bolje. 


(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
27.9.2019 11:38:59   
AnaTamara
Popkice, najgore je sto taj dr meni privatno vodi trudnocu 🤔 uspela sam da ga pitam za nalaze, rekao je sledeci put i to je to. Bas me briga, on ce biti na porodjaju, ako mi on ne da upute sta cu ja, a babice cu da uputim na njega



_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
27.9.2019 11:43:33   
popkica bebic
Moraću da promenim nick u Kukavica bebic. 😄😄😄 Jagodina vam se iskukah za sve pare, pomislicete da sam neka razmažena žena. A nisam, samo sam plasljiva, Kukavica Zecic. 😁🙈 Master, ako krene, valjda me neće zato ostaviti na parkingu porodilista. 😁



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
27.9.2019 11:45:04   
popkica bebic
Nije Jagodina nego ja. O, ludi telefon 



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
27.9.2019 12:30:12   
Beca.t
Devojke, sad je bas veselo na temi,svi smo u nekoj frci ali smo se vec navikle. Ana Tamara i Popkica su pred porodjajem, blagis vama! Da nas tesite kada stignu bebe i da nas ne zaboravite 😉
Kad smo nasle tamne muzeve😉 a i svetla deca su dobro dosla, nek niko ne pita na koga lice 😂
Devojke, ja samo racunam kad sta i kako po nedeljama,i samo da udjem u 37. sto kaze Maruska pa da mi lakne. A ceka nas zima i praznici sa gomilom hrane...lelelel

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
27.9.2019 13:25:01   
Bojana05
Ih kad se dogura do devetog meseca sve je onda lakse☺️☺️Ja se prehladila,jedva disem,kijam,stomak se rascepa od natezanja😭😭😭sta ste pile za prehladu u trudnoci,ima li ista sem cajeva,meda i limuna!?! A u nedelju slavimo rodjendane,ceka me pravljenje dve torte i jos nekih posluzenja a ja bih samo lezala...Jos me ova beba bas plasi,lenčuga neka,bas se retko mrdne i to samo kad ona hoce pa sve osluskujem,cekam🙄🙄😂😂😂Potpuno te razumem Popkice i ja sve govorim samo da me neki virus ne uhvati,deca su velika,izborice se,mora o bebcu da se brine sada🥰🥰

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here