|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/19
14.9.2019 9:22:52   
flamingos
Joj Emice dobra si,došlo dete da ti se javi,da znaš gde je,dušica draga.Kad je naše detence bilo manje,kažem joj da me pusti bar deset_ak minuta da samo zatvorim oči i ne prođe deset_ sekundi a ona me pita:"Mama,jesi li se naspavala".Mislim,to se dešavalo kada sam umorna od neprospavanih noći dok je bolesna.Mala je bila,šta zna dete šta je deset_ minuta.Inače,danju nikad ne spavam,to nisam volela ni kao dete,a ni sad,ma koliko da sam umorna-nema šansi danju da zaspim


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Razgovori mama 09/19
14.9.2019 9:50:14   
IvanaSK RR
Dobro jutro.  Maca odspavala do devet 😀 ali juce ujutru ustala u pola osam,ceo dan nije spavala i sinoc tek u jedanaest zaspala. Sinu dosli drugari i ona naravno nece u krevet. 
Za rođendan sinu smo pravili u igraonici kad smo mogli finansijski. Prosle godine je vodio drugare u bioskop. Maci smo za sada samo obelezavali uz tortu kuci.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Razgovori mama 09/19
14.9.2019 10:06:30   
Maraj
Jutro i od nas.
S je standardno ustala u 6. Pa je i sve nas probudila. Tako da je sad uspavljujem. Ja planiram da isprz8m fasirane dok.ona spava . Posle samo i pire krompir da spremim, da mozemo da izadjemo napolje...

Sanjiceuser posted image diiivno za stan.
Miliuser posted image sou. Pa sta se on zamislio kad te na ulici nije video. Kod nas nista bolje. Umorni smo i mm i ja. Tj vise ja....tako da se mimoilazimo.i mi

< Poruku je uredio Maraj -- 14.9.2019 10:07:46 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Razgovori mama 09/19
14.9.2019 10:08:10   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

I ja sam tu,Dora dosla da me probudi da mi kaze da mora u wc 😂 jako bitna informacija

Mi cemo u njemacku u kupovinu pa na utakmicu


Emice,meni se moje javljaju i preko dana da idu do wca🤬🤬

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Razgovori mama 09/19
14.9.2019 11:16:09   
smeško
Dobar dan!


Rosi, bar da ste kod kuce, u poznatom okruzenju. Zelim vam brzo ozdravljenje!
Sanjice, cas_tis kad dodje vreme, ne volim ni ja unapred. 💖Mi, ipak, necemo u Tumane, jer mene jos razvaljuju rebra. Pitala dr i kaze da kontuzija boli od 30 do 50 dana😫. I boli koliko i prelom. Sjajno.
Mi cemo ove godine u igraonicu. I to sa M drugarom. To mu je najbolji drugar iz vrtica i rodjeni su istog dana. Podelicemo troskove i tako se isplati. 
Imam paprikas od juce i supu koju nismo juce ni probali. Idemo u kupovinu. Imamo neku svadbu u kraju mm, 12. oktobra. Trebalo bi ici, jedino me muci sto je J mali za to.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Razgovori mama 09/19
14.9.2019 12:12:12   
Duškić
Mi sad iz parkica.
Sanjice, divno.
Ivana, super da ste duze spavale. Mi ne.
Sad teram sina da spava!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Razgovori mama 09/19
14.9.2019 12:14:25   
flamingos
Duškić ako ste šetali,lepo vreme.Evo ja popakovah u auto šta treba,sedoh da popijem kafu i oko 14:10 odosmo.Pozdrav svima


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Razgovori mama 09/19
14.9.2019 12:20:15   
emicaa
Von ma ona mene obavjestava kad treba obrisati guzu jer njoj se gadi 😂 A zna sama,samo eto dama.

Mi se vratili iz prodavnice pa cu sa djecom u set_nju a coek ode oprati tepihe.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Razgovori mama 09/19
14.9.2019 13:48:32   
Rosita
Ćao mame. Mene stigao umor i loše raspoloženje. Potrebno mi je da konačno sve ide svojim tokom i da se bavim nečim bre normalnim. Kad razmišljam šta je mene držalo ceo život, to je bilo učenje, štrebanje, rad... Došla deca i okrenula život naglavačke. Zapravo, donela život,život koji jeste. Pa sad moš- nemoš. Ukratko.
Imamo 6 inhalacija dnevno. Pulmikort ćemo imati mesec dana. Kad pomislim na kuvanje ručka , aaaaa. Inače, ja imam neki osip po nogama.  Juče vidim stariji sin ima par fleka po licu i isto gde, gde po telu. Ne žali se ni na šta, ali nešto je manje energičan. 
Sanjice, odlično ♥️. Von, lepo se provedite. Pari, to spavanje stvarno prekršili svaku meru. :(



Lep dan svima želim.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Razgovori mama 09/19
14.9.2019 13:59:33   
Sanjica26 RR
Devojke, kad se bude ostvarilo onda cu da se radujem.

Nas tri cemo da rucamo, pa da ja malo prilegnem. Zavrsavam ciscenje spavace sobe 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Razgovori mama 09/19
14.9.2019 18:37:45   
pari
Rosi, verujem da ti je bas tesko...i volela bih da pomognem nekim pametkim recima, a ne znam koje su...osim da ce proci i ovo i da ce doci dobar period sigurno...


Mi bili u ns danas, bilo je bas lepo...njih dvoje raspolozeni. Na strandu prepodne predivno, jako malo ljudi, sunce, voda...fantazija...najvise volim tako...mir neki i tisina...
user posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Razgovori mama 09/19
14.9.2019 19:08:23   
flamingos
Divno Pari,drago mi je da ste uživali.I mi se super provedosmo.Izigrala se dečica,mi se ispričali.Svi se pogostili i svako svojoj kući


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Razgovori mama 09/19
14.9.2019 19:13:34   
pari
Super flamingos...bas sam htela da pitam kako je bilo



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Razgovori mama 09/19
14.9.2019 19:37:58   
vocicana
Dobro vece devojke.
Jadosla kuci, radim noktice, sutra neplanirano radim trecu smenu, koleginica nije videla sina 8 meseci, a ide za Nis u ponedeljak, to im je sto im je, pa u sredu krecem sa svojom smenom.

< Poruku je uredio vocicana RR -- 14.9.2019 19:45:08 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Razgovori mama 09/19
14.9.2019 20:33:20   
Rosita
Flamingos, lepo je to prošlo. Odlično.


Pari, baš je divno, to bi i meni prijalo.
Voci, nije laka treća u zdravstvu. Evo, gledam, celu noć, kome lek, kome inhalacija, ovo, ono...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Razgovori mama 09/19
14.9.2019 20:45:40   
flamingos
Da Rosi,lepo je prošlo.Samo da se rešite tih inhalacija,terapija.Muke su to,znam.Verujem da si i neispavana,izmučena,brineš.Samo da sve to što pre prođe.Uz vas sam svim❤


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Razgovori mama 09/19
14.9.2019 21:00:05   
emicaa
Kako mi mrzim kad napisem post i ono tup nestane.

Rosi saljem ti velikog grlisu 😊Mi sno danas dva puta set_ali,znate koliko sam se umorila.Djeca su vozila trotinete.David nije spavao danas,,zato ce sad za par minuta u krevet.Razmisljam da sutra idemo negdje na izlet ali i mrsko mi 😑

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Razgovori mama 09/19
14.9.2019 23:12:27   
flamingos
Laku noć želim svima,sanjajte slatke snove.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 6:29:39   
Duškić
Dobro jutro!
Kao vmp. Ustala sam pre skoro sat vremena ne spava mi se. Gledam u tel. Vrtim se i sad kafu popila.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 10:02:47   
pari
I mi ustale rano...opet je loše spavala ali je barem spojila od 2 do 5 jutros pa sam se ipak malo odmorila. Ali je ustala kenjkava i zaspala malopre. 

Treba da idemo u šetnju sa mojom sestrom od tetke kad se probudi...
Rosi, kako ste?
Druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 10:17:25   
flamingos
Naše dete još spava.Šta radite mame?Ja piijem drugu kaficu,pa da sređujem stan,a dete kad ustane da jede,pa da piše domaći.Pozdrav zvima.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 11:23:15   
vonavoj
Evo nas u putu za Lazarevac,imamo drugaricu sa faksa,ima decu uzrasta kao T i J,i mnogo volimo da se druzimo sa njima,taj dan napunim baterije bas,nadam se da ce tako i danas biti.M napokon prespavao noc,pa sam i odmorna!juhu😂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 11:35:49   
flamingos
Srećan put,želim vam lep provod,uživajte.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 12:46:46   
smeško
Rosi, kako ste? 


Verovatno ima i teme o tome, ali moj telefon je tako nepregledan za to i ne nadjoh. J je odjednom postao tako besan. Jos nije prohodao i dosta ga je unazadilo obuzdavanje tokom sinovitisa. Hoda samo uz namestaj. Ima takve ispade besa da ne znam kako da se postavim i da li treba ici kod nekog strucnjaka. Trazi skoro stalnu paznju. Ne mozes ga ubaciti u kolica i izaci napolje da unosis drva npr, a on da bude dobar. Odmah sledi dranje i izlazenje iz njih. Iz stolice za hranjenje skoro isto. Zaigra se unutra, nije problem, ali ako mu ne das nesto sto je zamislio sledi pobuna. Udara glavom u nas ili u stolicu/kolica, rukom, vice. U nekim slucajevima krece i da vristi i stiska pesnice. I stalno se zbog neceg ljuti. Ja za takvu histeriju sa starijom decom stvarno ne znam. Ne znam da li ga treba odvesti negde.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 15:09:33   
Rosita
Smeško, unazadio ga jeste :(. To što pišeš deluje malo preterano, ali možda će sa prohodavanjem da jenjava. Prati, nikad nije loše posavetovati se, sama ćeš oset_iti da li ti/ mu je potrebno.


Meni starije dete danima kilavo i danas je cela kola ispovraćao, spava. Mali krči, bolje je volje.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here