|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 16:38:34   
Filadendronka

Mi smo takodje solo, muka ziva. :( Razmisljam sta cu od proleca, cujem da nema sanse da bude slobodnog mesta u nasem vrticu od aprila. 

IZVORNA PORUKA: Rosita

Ćao mame, kuvam, N spava i kenjka, moram do njega svaki čas. Bio je sam 20- ak min, prvih 10 ok, drugih preplakao. Bolesne dece svuda ☹️. Roditelji u BG koji nemaju babe i dede mogu da se slikaju. 
Želim vam svima lep dan.



(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 17:02:01   
flamingos
Fil draga,ljubi dečicu.Tebi pozdrav i poljubac❤


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 19:30:16   
Rosita
Von, to zvuči dobro, ne brini se unapred.


Ja ću se pucati. N balavi opet u potocima i krenule mu sline  😵
Sve neke neprijatne informacije, ali neću o tome, biće dobro.
Les, pogledaću.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 20:00:16   
flamingos
O Rosi baš mi je žao.Što pre mi budite dobro.išla sam sa sestrom po dete u školu i evo večerala je i piše domaći.Sad ispratismo moju sestru i tako...😢


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 20:14:47   
pari
Flamingos,ona samo danas bila? Ne vidjate se bas cesto?


Joj Rosi, nadam se da ce ipak biti dobro!
Mi isli do akse, kupile i za M patike, super na snizenju i za nju cipelice chicco isto na snizenju. Jos da nadjem cizmice br 20 za nju...nema nigde...
Mene sinusi bole bas...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 20:24:19   
vonavoj
Zene,nije mi dobro,ali zaista,3 nedelje je bolestan sa temp,a nije my nista..evo ssd opet 37.8..kenkav yzasno..sad ima i sline...sve od kad je mmr dobio!?!?ne mozemo da sastavimo 5 dana..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 20:25:43   
flamingos
Pari,draga,da,dolazila na kratko.Viđamo se,u avgustu su dolazili,pa smo se posećivali,mi išli kod njih,oni dolazili kod nas.Sad samo na dan došla.Tamo su svi.I muž,deca,unučići.Unučići su tamo rođeni.Doćiće opet moja"doda",tako od malih nogu jedna drugu zovemo.Fali mi,kako starim sve mi više nedostaje.Obzirom da nas život nije mazio...svaka sa svojom mukom i tugom živimo.Tešimo jedna drugu...Plus toga,rano smo oba roditelja izgubile.Život je takav...


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 20:27:56   
flamingos
Von,baš mi je žao😢Ljubim da brzo ozdravite.Muke sa temperaturom


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 21:11:45   
Maraj
Vece mame. Ja uspavljujem S pa da vam se javim..sto se ujedanja tice,moja S jma 14 meseci, sisa i dalje al me nije ni jednom ujela. Al zato brata...pa to je uzas...jadnicak, moj sin sav je u masnicama. Rekla sam mm da mora da kaze da ga S ujeda. Ima par masnica po rukama i ledjima. Pomislice vaspitacice svasta. Mada vidi se da ide oblik u krug (od gornjih i donjih zuba)...al otkud znam sta mogu da pomisle.
Uglavnom S poblesavila. Cim joj mesto nije po volji on L ujede. Cak i kad hoce da se mazi, ujede ga.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 21:41:21   
Sanjica26 RR
Dobro vece.

Bas mi je zao sto su deca bolesna. ☹️
Danas je dan bio udarnicki. Samo sat vremena sam bila u stanu. Cim sam zavrsila casove oko 2, isla sam po S, pa po mm jer je opet odvezao auto kod majstora🙄 Samo sam malo prilegla, na pola sata i aj opet na posao. Dosla u pola osam i evo rucak se pece za sutra. Mrtva sam umorna. Sad da pripremim sebi dorucak za poneti. I da ostavim deci sta ce da obuku. Sutra me isto nema ceo dan. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 23:32:01   
flamingos
Laku noć želim svima,sanjajte divne snove.Dečica da ozdrave,mame da se naspavaju i odmore.Svima veliki zagrljaj i poljubac❤.I da niko nikada ne bude bolestan


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 7:17:14   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Vec sam u selu. Pozdravila vas je Dragana Mirkovićuser posted image Stalno prolazim kroz njeno selo.
Kako su deca? Von, Rosi?
Milena, kako je tvoje detence?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 8:29:30   
Mirko Svirko
Dobro jutro mame, kako ste? Kako su vasa deca?Mi oka nismo sklopili,sin se budio mucio ga je kasalj cele noci. Sada onako vrtoglavo set_amo po stanu..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 8:42:31   
Rosita
Ćao mame. Deca otišla u vrtić. N plače neopisivo. Evo me napolju, za 5 min idem, opet 15 min mi rekli. D mi uopšte skoro nije plakao. Bio je on malo tužan posle mesec dana, ali ovo dranje ne. 


I on kašlje, inhaliram ga, koliko je već na pulmikortu, da nije ko zna šta bi bilo.
Sanjice, pozdravi i ti nju, fina je žena 😀
Odoh kod zeke dreke.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 8:48:31   
jess021
Dobro jutro


Rosi, da li sam te dobro razumela da N ostaje 15min u vrticu? 
Sanjice, kroz sljivike i livade jel😃
Ja na poslu, smizle u vrtiću. 
Pozdrav iz oblačnog Novog Sada. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 8:49:17   
IvanaSK RR
Dobro jutro,mame.
Von,kako ste?
Meni maca nesto jutros kasljala. Ne svidja mi se to,nadam se da nece nista biti.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 8:51:31   
flamingos
Dobro jutro,može kafica?Ovde pada kiša.Von,kako ste?Rosi pročitah.Samo dečica da budu zdrava,ostalo će lako.Sanjice,naše selo(a i selo odakle sam ja) je blizu rodnog sela Dragane M.A sestra je odmah iza njenog sela,možda tamo i radiš,selo je na slovo S?


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 9:10:04   
emicaa
Dobro jutro mame.Nadam se da cete se sto prije rijesiti temperaura i virusa.

Ja sam odvela djecu,jedno u skolicu drugo u zabaviste.Danas u 2 opet idem a Davidom u to zabaviste da upozna tetu sto ce mu drzati cas njemackog.sa tim krece posle raspusta.Meni je cijelo jutro cudna glava,vrti mi se,,susti u usima.Popila sam tabletu pa bar ne boli vise

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 9:12:05   
Mirko Svirko
Jel to period adaptacije? I mi smo isli na 15min,pa 20 min pa 30min pa onda koliko izdrzi do spavanja, pa jedan dan od silnog plakanja zaspao tamo..Ali je plakao i bacakao se, i tada je samo znao ne ne ne ne pa je to ponavljao. A sada kad budemo krenuli posle duzeg vremenskog perioda videcemo.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 9:16:39   
bebilule
Jutro mame. I ovdje kiša. Meni trenutno prija ovo vrijeme. Kada sam već u kancelariji, neka je tmurno. user posted image
Mučite se sa virusima vidim. Bzv. Rosi, vjerujem da vam je inhalacija preko glave. I meni čudno to za 15 min.
Von, kako je M?
Sanjice, tebi je taj raspored grozan, zar nije moglo drukčije? Moraš dosađivati, nije ok da te stave svaki dan po čas, dva u različitim školama...

Ja sam noćas imala žurku. Cijelu noć dežurala jer mi je neki osigurač počeo da klepeće. Gasila sve redom, zvuk ne prestaje. Zvala majstora, kao ne može sinoć, danas će. Ja se istripovala da će se nešto zapaliti. Isključim glavni, i dalje klepeće. Baš mi bila frka. Jutros prođem, opet kao trafo stanica. Vratim se, pogledam, na stolu ispod table sa osiguraćima ima sto, na njemu stoji neka Miloševa igračka na baterije. Uzmem, prislonim. Baterija crkla, ona ostala uključena. To je bila trafo stanica. user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 9:19:11   
Milena18
Dobro jutro!

Sanjice, hvala što pitaš, konačno je dobro. Išle smo juče kod lekara da je posluša za svaki slučaj i da uzmemo opravdanje, danas je krenula u vrtić. Kako su tvoje šmizle? Da li je S malo popustila što je predškolskog tiče, sećam se da joj se baš nije išlo?

Ivana, navijam da ostane na kašljucanju i da prođe već danas.

Rosi, 15 minuta je baš malo, na šta uopšte može da se navikne za tako kratko vreme... Kada će ostajati duže? Kod nas je prve nedelje bilo po sat vremena.

Bebilule, zar zbog igračke da ne spavaš user posted image

Ja sam juče najzad završila sa teorijskom obukom za vožnju. Ispit imam tek polovinom oktobra. Ali dobro, makar ću malo odmoriti i biti više sa M, ove tri nedelje smo se jedva viđale, nedostajala mi je. Inače M je sinoć naučila da kaže "na vrh brda vrba mrda", lepo kotrplja R, pa je sva važna. Kaže "Mama, ja kao da sam porasla" user posted image

Lep dan vam želim, a pre svega da budete svi zdravi.

< Poruku je uredio Milena18 -- 24.9.2019 9:21:20 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 9:22:04   
emicaa
Bebi 😂 jesil otkazala majstora 😂

Milena bravo za kao poraslu djevojcicu 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 9:24:38   
IvanaSK RR
Milence,nego sta nego je porasla dusa mila😀
A za voznju,ja sam to polagala pre sest godina mislim. I tek u zadnjih par meseci malo vozim😆 
I meni je bez veze to 15 min. Vidim da je sada u skoro svim vrticima adaptacija oko tri nedelje 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 9:25:09   
IvanaSK RR
Bebilule,slatko se nasmejah 😂😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Razgovori mama 09/19
24.9.2019 9:27:18   
flamingos
Bebi,prolaziš bez majstora,u stvari-bićeš ti majstor u menjanju baterija.Milena,super za tvoju devojčicu.Ne volim kišu,ubija me ovo vreme,sva sam smlaćena,opet i migrena kreće da me muči i sto čuda.Dete solpava,sinoć završila domaći.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here