|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 17:12:47   
vonavoj
Odlicna boja! Super ti stoji,i friz je odlican!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 17:12:51   
Ana RR
Pari user posted image baš ti lepo stoji plava i ti si jako lepa user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 17:14:08   
Ana RR
Prebacila sam fotku u temu Frizure user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 17:15:33   
pari
E super Ana...tek kad sam je stavila sam shvatila da sam trebala u tu temu!

Hvala Ana i Von 😍

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 17:29:15   
emicaa
Evo i mene,nahodala sam se danas.Posle skole odvela Doru kod drugara pa nas dvoje isli u prodavnicu. Onda opet po Doru.Sad konacno gotovo sve za danas.Jos ih trebam okupati.Sreca pa ne moram spremati veceru,sveki napravila vise pa ce i nama donijeti.Jos sutra skola i dvije sedmice raspusta,radujem se vise od djece 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 17:32:47   
IvanaSK RR
Kad ce nama raspussssttttt🤣 
Ja sam radila,pa onda rucak,pa po kuci,i sad opet sudovi,ves..uf,prokleto zensko. Maca kasljuca i dalje mada nije mnogo strasno.
Pari,odoh da te vidim 😀

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 19:29:36   
pari
Da li ste mozda nekad kupovale nepromocive pantalonice za decu tj.za kisu? Meni T non stop pada ili sedne na beton koji je mokar cesto ili blatnjav...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 19:33:57   
emicaa
Pari obavezno,moji ne izlaze bez njih ako je mokro napolju.
Ivana pa vi ste tek krenuli,cekaj malo 😂



< Poruku je uredio emicaa RR -- 26.9.2019 19:34:40 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 19:34:59   
pari
Nesto nisam to vidjala ovde...gde kupujete?

Emice, znam da ti nisi ovde...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 20:21:35   
emicaa
Ma bude u Lidlu,jakne i hlace za kisu.Ja svojim u liflu kupujem



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 21:04:05   
Maraj
Vece mame.
Pari, diiivno ti stoji plava!!! Bas mi se svidja.
Meni treba kabanica za L. Gde to da uzmem i koje su cene. Ovo sa kišobranom...dosta pokisne, mislim se kabanicu da mu kupim.

Mene nesto kicma danas boli tacno oseca.da he gibekoloski . Kao kad sam rrudna bila...dal je ovulacija...ko ce ga znati, al ceo dan me nisko boli...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 21:04:27   
flamingos
Ivančice,nadam se da će kašalj brzo prestati.I ja ću Pari sad da te vidim.Tek sad sedoh.Pravila sam muzu tortu za rođendan,čisti,peri,žensko vazdan nađe posla.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 21:21:07   
emicaa
Znate sta je meni moja T orije par dana rekla.Vracamo se u stan nakon sto sam je pokupila iz skole a ja se jedva vucem.pita ona sta mi je,ja kazem da sam se umorila.a ona kaze "a sta si radila,ne vidim" Kad je pukla nisam,ali sam rekla cekaj cekaj da budes i ti mama pa cu te pitati sta si radila



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 21:22:37   
pari
Hehe emice, oni su preslatki!



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 21:32:01   
Maraj
Emiceuser posted image zar i ona user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 21:59:59   
Sanjica26 RR
Еми, па стварно шта си радила.user posted image

Уписујем часове (што се види по ћирилици) и да се спакујем у кревет. Скидам и неку музику да имам за ауто. Сутра ме село зове.

Девојчице су заспале. Сутра су са мм пошто је празник. Иду прво на службу, па кући. Т иде после подне у школу. А ова мала се извукла јер мм сутра не ради. Синоћ ме пита да ли може да остане петком код куће. Тако је било прошле године, јер нисам имала часове. Ове године сам јој рекла да не може, јер имам и петком. Али смо се договорили да ћемо свакако да питамо васпитачицу да ли може некад да изостане и ићи ће код моје маме на недељу дана. Она је после ручка одмах питала васпитачицуuser posted image Баш је шмизла.


Ивана, хоћу и ја рапсусттттuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 22:08:49   
IvanaSK RR
Kabanice kupiti kod kineza😀 nepromocive pantalone nemam pojma,to nisam nikad kupovala. Jedino one ski mi padaju na pamet.
Emice,bez komentara,blago nama zenama...
Hvala Flamingos,mislim da ide na bolje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 22:16:38   
Milena18
Ana, nemam reči za lekare, i za znanje, a i za taj komentar "nije to ništa" Tako je i sa mojom mamom bilo, skoro dve godine im je trebalo da dijagnostifikuju Hašimoto. Da li je dobila terapiju? 



Ja danas ostala na poslu duže, dok sam došla kući bilo je već skoro šest sati. Posle toga mi vreme proletelo, kao da sam deset_ minuta provela sa M. Dogovorile smo se da sutra idemo u šetnju i na pomfrit kad padne mrak. Ne znam kud joj pomfrit pade na pamet, ne sećam se ni kad smo ga poslednji put jeli.

Sada ću malo čitati, pa odoh u krevet. Laku noć!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 22:18:32   
flamingos
Emice,nezahvalan ti je naš posao,ali šta ćeš.Hoću i ja raspust-a tek smo krenuli u školu,ha,ha.Ma sad će to,prođe evo skoro pa mesec dana


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 22:28:50   
Duškić
Emice, navikli sve na tacnicu pa ne primete.
Moji zaribali pa ne idu u vrtic, akcija po citav dan.
Samo da vam mahnem.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 22:45:06   
flamingos
Duškić,mašem i ja tebi.Što pre da ozdravite❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 22:49:27   
emicaa
Ali sad zadovoljna odgovorom mm " nek mama jedno jutro ne radi nista pa ces onda vidjeti".Jedno jutro kad sam isla na posao rekla mu da malo pospremi po stanu,on pospremio,povadio sudje i stavio prljavo u masinu.Ocistio kuhnju,usisao i obrisao podove.Tad je rekao da tek sad vidi kako je meni svako jutro.

Sanjice jel tu predskolsko obavezno svaki dan ili smijes ponekad ostati.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 22:54:44   
Sanjica26 RR
Ma, sigurno da može da se izostaje ali predskolsko jeste obavezno. Zbog toga smo pitali vaspitacicu da li može da se izostaje. Rekla nam je da može posebno kad je dete bolesno. 
I oni koji ne idu u vrtic moraju da idu u predskolsko. Za njih posebno vazi da moraju da idu. Oni provode cetiri sata dnevno. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 23:05:54   
Mirko Svirko
Drage mame, kako ste? Kako su vam deca?Brzo ozdravljenje. 
Ne znam tacno sada ko je pitao za nepromocive pantalonice, ali toga ima na sajtu kupujem prodajem. Potrazite..
A kabanice kod kineza. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: Razgovori mama 09/19
26.9.2019 23:06:26   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Milena18

Ana, nemam reči za lekare, i za znanje, a i za taj komentar "nije to ništa" Tako je i sa mojom mamom bilo, skoro dve godine im je trebalo da dijagnostifikuju Hašimoto. Da li je dobila terapiju? 



Milena, pa skoro toliko se i moja mama pati sa simptomima. Našetala se po lekarima, pritom sa, tek sada shvatam, očiglednim simptomima. Kao zombi je već mesecima, mesecima unazad. Bezvoljna, hronično umorna, bez apetita, ne jede ništa a goji se... strašno. Toliko sam besna i ogorčena, i znog nje i zbog mm. Pa jbm ti državu i zdravstvo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here