|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 43 [44] 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/19
28.9.2019 14:08:00   
flamingos
Pari,draga,hvala na pitanju,bolje je.Evo crta nešto.Želim vam lep provod.Pozdrav❤.Svima želim prijatan vikend.Ovde je lepo vreme,toplo.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1076
   RE: Razgovori mama 09/19
28.9.2019 15:48:36   
Sanjica26 RR
Само да вам махнем. Надам се да сте сви добро. Дан је предиван. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: Razgovori mama 09/19
28.9.2019 21:38:06   
vocicana
Pari, mi smo dobro, za nama neka lepa nedelja bas lepog raspolozenja, zadovoljna sam.
Sredjujem nokte, pa malo kasnim sa pisanjem sada, ko zna da li ce da objavi post.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: Razgovori mama 09/19
29.9.2019 8:15:25   
flamingos
Dobro jutro mame,jeste li se odmorile,kako su dečica?Naše dete je super,lepo je spavala,konačno izbacila svu tu sluz iz nosća koja joj smetala.Evo spava,ja da popijem kafu,pa da spremam ručak,oeglam.Lepo provedite i ovaj dan vikenda.Pozdrav svima


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1079
   RE: Razgovori mama 09/19
29.9.2019 9:04:30   
Ivanka 75
Sluz... Smuci mi se sluz... Ova moja pocela da kaslje, sliva joj se iz nosa...
Nisam pametna sta da radim, ako opet ode na bronhitis ko zimus flipnuću
Dobro jutro! 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1080
   RE: Razgovori mama 09/19
29.9.2019 9:59:12   
flamingos
O Ivanka,muke.Znam,užasno je.Namuče se deca.Bogu hvala pa joj ne ide na pluća,ona to ispovraća i ne sliva joj se.Nije podložna ni temperaturama.Ljubimo vršnjakinju da što pre prestanu te muke.Držite se.Kod nas ofanziva trajala dva dana i super je,evo spava kao top.Ako izgrešim-znaj da flamingos nije stavio naočare❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: Razgovori mama 09/19
29.9.2019 10:23:03   
vonavoj
Jutro.ivanka,tako se i meni sliva..samo neka se naliva cajem,serbet,limunade..nema druge.Mene juce glava bolela,masirala se,popila lek,reko aj da proset_am malo,vratila se izmerim 130/90,reko ok,nije strasno i pre spavanja 160/100,sto nikad nije bio.tacno panika..i popijem bromic,lepo sam spavala,do 9 skoro..ali opet sam ustala ukocena,i pritisak 130/90..stigao me stres,umor..A tata pekao papriku,moram da ljustim,a lepo sam rekla da necu nista,hocu da odmorim...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1082
   RE: Razgovori mama 09/19
29.9.2019 11:02:48   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Von, moras da pomognes tati😉
Mi stigosmo sa sluzbe. Sinoc sam pripremila gibanicu. Sad se pece. Sad cu do pijace da nakupujem za rucak i za ostale dane da spremim. Sutra nosim urin na urinokulturu. Izgleda me je opet napala bestija. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1083
   RE: Razgovori mama 09/19
29.9.2019 11:47:05   
vonavoj
Moram,moram,evo do sad sam pomagala sad sam se popela da popijem lek za glavu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1084
   RE: Razgovori mama 09/19
29.9.2019 12:39:50   
pari
Nas dve napolju...

Mene boli zub, desni...ne znam ni sama sta...tup bol,konstantan...sutra cu kod zubara,a bas ne volim i bojim se...bljak...Moram i do radnje danas da kupim par stvari...a sve me mrzi...
Kako ste mame? Rosi?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1085
   RE: Razgovori mama 09/19
29.9.2019 14:24:03   
Mirko Svirko
Zdravo drage mame, dan je predivan. Ali bas predivan. Mi do sada jurcali. Pravila decica bazen sa nekim motkama busili zemlju.. Bas se lepo izigrali. Nas je mucio slajm i slivalo se iz nosa i negde mu se u grlu zaglavi i dok ne ispovraca nista. Za sada je ok. Mene boli glava od kasljanja. 
Kako ste vi? Kako su vam decica? ❤❤❤

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1086
   RE: Razgovori mama 09/19
29.9.2019 14:38:36   
Filadendronka
Samo da vam mahnem!! Flamingos, dobro je da je dete sad ok. Von, valjalo bi da malo nekako usporis, ne valja takav pritisak u nasim godinama. Znam da je lakse reci nego uraditi, ali glavno je da majka bude zdrava kako bi mogla i deca uz nju da budu dobro. Pari, super za frizuru. Sanjice, tebe bas muce te bakterije. Ne znam da li si probala sa cajem od divlje kruske, kazu da je zakon. Mi smo bili sad na hipodromu, bas lepo provedeno prepodne. Stariji poceo da slinavi, a kako i ne bi kad ih je u vrticu 33 u sobi! Preneo izgleda i bepcu koji je nocas plakao i nekako disao na skrge. Lepo provedite ovaj suncan dan!! 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1087
   RE: Razgovori mama 09/19
29.9.2019 15:25:12   
flamingos
Fil,draga,hvala,i vi da što pre ozdravite.Ljubi mališane.I tebi veliki pozdav i poljubac.Mi se spremamo za šetnju,prelepo je vreme❤


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1088
   RE: Razgovori mama 09/19
29.9.2019 19:38:37   
Rosita
Ćao mame. Imala sam radni vikend, a sutra idem na posao, muž će se baviti decom, tako je ispalo. Nisam vas čitala, a biće me svakako manje sad, ali trudiću se da svrati. Puno vas pozdravljam🧡



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1089
   RE: Razgovori mama 09/19
29.9.2019 20:18:28   
Maraj
Vece mame. Mi danas imali goste. Nešto kao predpremijera L rodjendana , koji je sutrauser posted image bilo lepo. Sad uspavljujem S. Nervozna...nihe dobro danas spavala...
Sanjice,samo brusnica i probiotik neki uzmi...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1090
   RE: Razgovori mama 09/19
29.9.2019 21:26:39   
flamingos
Mame,šta radite?Mi odgledasmo odbojku i sad se sredismo za krevet.Dete čita neku knjigu,pa na spavanje.Sutra pre podne u školu.Laku noć želim svima,sanjajte divne snove.Budite mi svi zdravi❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1091
   RE: Razgovori mama 09/19
29.9.2019 21:47:03   
Ivanka 75
Mi dodjosmo kuci, lep provod bio u kafani...
Sa civilizovanim ljudima, bas mi prijali iako mi se nije islo. 
Vodim Ivku sutra kod lekara da je poslusa, nakasljava se stalno, da ne napravimo neki dzumbus ko zimus.
Pila sam neki sardone iz vinarije Kovacevica... Mmmmmm takvo je da mozes do sutra da ga pijes... Mmmmmm

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1092
   RE: Razgovori mama 09/19
29.9.2019 21:55:00   
flamingos
Ako Ivanka,odvedi je,dosadan kašalj.Ljubi dušcu dragu da brzo ozdravi.Divnooo,znači-uživali ste


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1093
   RE: Razgovori mama 09/19
29.9.2019 23:30:56   
Mirko Svirko


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Dobro jutro.

Von, moras da pomognes tati😉
Mi stigosmo sa sluzbe. Sinoc sam pripremila gibanicu. Sad se pece. Sad cu do pijace da nakupujem za rucak i za ostale dane da spremim. Sutra nosim urin na urinokulturu. Izgleda me je opet napala bestija. 




Sanjice, ja sam imala bakterije u mokraci pre dva meseca i resila cajem koji se zove solubitrat. Na 3 nedelje mi je dr trazila da ponavljam urinokulturu. Pila sam i panklav i primala bocke. Ali caj me je na kraju spasio. Nisam imala ni u brisu ni u urinokulturi.Nema ga u Srbiji. Proizvod je iz Austrije. Ali se moze naruciti. Meni je licno donosila sestra.  I kosta oko 10e. To je prah uz koji dobijes i jednu kasicicu-dozer.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1094
   RE: Razgovori mama 09/19
30.9.2019 6:11:48   
flamingos
Dobro jutro mame,spremna je kafica,može?Da je popijem,pa za sat vremena da budim dete da ee spremamo za školu.Pozdrav svima


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1095
   RE: Razgovori mama 09/19
30.9.2019 7:26:40   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Dobro jutro.

Von, moras da pomognes tati😉
Mi stigosmo sa sluzbe. Sinoc sam pripremila gibanicu. Sad se pece. Sad cu do pijace da nakupujem za rucak i za ostale dane da spremim. Sutra nosim urin na urinokulturu. Izgleda me je opet napala bestija. 




Sanjice, ja sam imala bakterije u mokraci pre dva meseca i resila cajem koji se zove solubitrat. Na 3 nedelje mi je dr trazila da ponavljam urinokulturu. Pila sam i panklav i primala bocke. Ali caj me je na kraju spasio. Nisam imala ni u brisu ni u urinokulturi.Nema ga u Srbiji. Proizvod je iz Austrije. Ali se moze naruciti. Meni je licno donosila sestra.  I kosta oko 10e. To je prah uz koji dobijes i jednu kasicicu-dozer.




Mirko Svirko meni taj ne prija. Imam mucnine od njega. Setila sam se da je Nata pisala da je i njoj isto tako. A mom mm prija. Imamo ga kod kuce. Bas je mm sinoc pio. 
Cele noci nisam spavala. Samo sam isla u wc. Kad krenem na posao, moram da ostavim urin na analizu. 
Dobro jutro 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1096
   RE: Razgovori mama 09/19
30.9.2019 7:31:41   
pari
Mozda da krenes sa Cysticlean-om i cajem Josif Pancic dok ti ne stignu rezultati, svakako je ovo prirodno sve...


Meni je i dalje muka svako jutro...mozda i zato sto jedem dosta slatkog popodne i uvece...Jao samo da odem kod zubara danas...tek u 2 idem...da vidim sta je
Kako ste mame?
Rosi, srecan pocetak danas!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1097
   RE: Razgovori mama 09/19
30.9.2019 7:47:43   
smeško
Srecan rodjendan, Maro! Neka vam je ziv i zdrav decacic! 

Mi pijemo kafu. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1098
   RE: Razgovori mama 09/19
30.9.2019 7:48:14   
smeško
Citam i pisem kasnije. Samo sam htela da cestitam L divan dan. Ljubimo vas.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1099
   RE: Razgovori mama 09/19
30.9.2019 8:17:37   
pari
Srećan rođendan L Maraj! Da bude zdrav i srećan!



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 43 [44] 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 43 [44] 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here