|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/19
27.9.2019 7:53:31   
Maraj
Jutro mame...ja po kuci...dok decu spremim za vrtic i za kod b&d pa ja na posao...
8nace ja sam juce toliko pokisla da je to strasno. Na poslu sam tako mokra bika. Sve se susilo na meni. Ma uzas...ne pamtim da sam ikad toliko pokisla...a imala sam kisobran...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: Razgovori mama 09/19
27.9.2019 7:57:07   
Mirko Svirko
Dobro jutro mame kako ste?Kako su deca pored ovih respiratornih infekcija? Kod nas u vrticu vlada i stomacni virus.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: Razgovori mama 09/19
27.9.2019 8:03:36   
flamingos
Dobro jutro,može kafica?Evo ja pijem,pa odoh u kuhinju da spremam ručak,mom dragom je danas rođendan-u to ime-šta ko pije,ja častim.Živeliiii!!!Nadam se da su deca dobro❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: Razgovori mama 09/19
27.9.2019 8:35:42   
vonavoj
Moze kafica! I srecan rodjendan!Ustala sam sva slogirana,baca me...a vodim M kod kardiologa zbog suma,sama,naravno,a on treba da lezi mirno,kako da nece...Emice,nista ne radim ceo dan,tj.nista se ne vidi,ali bi se videlo da ne radimo zaist!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: Razgovori mama 09/19
27.9.2019 8:38:57   
emicaa
Von vidjelo bi se i te kako.Kod mene se vec sad vidi da jos nista nisam uradila 😂

Dobro jutro mame,nas dvoje odveli T pa set_ali,sad se vratili kuci.Ona ganje autice a ja ovde.Kupila mu prekjuce neki kamioncic sa 4 auta,ne prestaje se igrati sa njima.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: Razgovori mama 09/19
27.9.2019 9:20:11   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Ja sam ovih dana u onom raspoloženju kad mi je muka od kuće. Non stop sve ispočetka i non stop haos. Samo se vrtim u krug.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: Razgovori mama 09/19
27.9.2019 9:41:50   
flamingos
Hvala Von❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1057
   RE: Razgovori mama 09/19
27.9.2019 10:20:26   
Mirko Svirko
Srecan rodjendan muzu,  flamingos..
Napokon lepo vreme,napokonnn nema kise...Jos da se zavrsi rucak...Mene boli stomak nisko ali prezivecu. Ili neki buscopan da malo pomogne...Kako ste vi mame? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1058
   RE: Razgovori mama 09/19
27.9.2019 10:32:46   
flamingos
Hvalaaaaa❤






(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1059
   RE: Razgovori mama 09/19
27.9.2019 11:38:25   
Milena18
Flamingos, srećan rođendan mužu!

Von, javi šta je rekao kardiolog.
Ja ne stižem ni da radim ništa po kući, osim vikendom. Jeste haos, ali šta da radim...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1060
   RE: Razgovori mama 09/19
27.9.2019 11:43:43   
flamingos
Hvala Milena❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1061
   RE: Razgovori mama 09/19
27.9.2019 11:46:51   
vonavoj
Ivana,ja sam u takvom raspolozenju vec duze.Inace,nasi doktori su neupotrebljivi,toliko su ih upregli za komp,admin,da se pacijentu ni ne obrate..nacekali se,jurila sam ga,haos pravi...poslusala ga,i samo kucka,kucka.ne obraca se uopste meni..uz nije slobodan,da opet dodjemo 3.10..na uz. Ja kazem i sta mu je,pa znate ekg ima neke promene,ali bez uz nista ne mogu reci (a on plakao i skidao ekg)...ima taj sum,cuje se,ali ima sad i slajm,jer je prehladjen i tako...opet ispocetka..Bitno da mi zakazala kontrolu 6.10.2020.!?!kaze kad vam odgovara,u 8 ili 12,reko ne znam,tad cy raditi! Ne znam gde sam sutra,a ne za godinu dana!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1062
   RE: Razgovori mama 09/19
27.9.2019 12:19:35   
Ana RR
Joj Von, ovo je strašno sa zdravstvom... evo mm su iskulirali. Privatno je uradio rendgen (rekao joj je da može da uradi na onkologiji odmah, svekar je radio baš na rendgenu i sve poznaje mm tamo, ali mu samo treba uput zbog njih tamo, da mogu da pravdaju, ma kakvi, neće), rekla mu dođi odmah ujutru da pogledam snimak, on otišao juče a ona ne radi. Umesto da ga primi neko drugi, sestra mu rekla da dođe sutradan tj danas. On otišao jutros, neki dr mu rekao ja ništa ne mogu da ti prepišem, evo ti hitan uput za fizijatra, neka oni pogledaju. On ode tamo (drugi dom zdravlja, drugo naselje), pritom je u užasnim bolovima već dve nedelje, sinoć ga čujem kako kuka od bolova, i oni tamo mu kažu da ne mogu da ga prime user posted image bombu mi im bacila. Internista mu rekla da mora što pre da reši taj bol jer mu srce pati zbog toga ali džabe! Ko da reši? Jutros je išao i holter da stavi, privatno naravno. Muka mi je, muka!

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.9.2019 12:24:30 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1063
   RE: Razgovori mama 09/19
27.9.2019 13:59:09   
vonavoj
Ana,stvarno strasno! A sta da nemate za privatno,dokle bi cekao?!?! Sve se moze,ali sa vezom,a ovako kao obican gradjanin nista ne mozes..Mene izbacili sa decom kod zubara,ej,za potvrdu za vrtic,da pregleda J zube,samo da ih pregleda,ne da ih popravlja..prazna cekaonica..kaze nisam vas izabrani stomatolog! A nas ne radi..odlepila sam!? Tamo im ne treba dati plate,oni nista ne rade!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1064
   RE: Razgovori mama 09/19
27.9.2019 14:13:58   
Ana RR
Strašno!! Kad ih za decu nije briga, šta dalje reći..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1065
   RE: Razgovori mama 09/19
27.9.2019 14:46:08   
Sanjica26 RR
Dobar dan žene. Ja legoh. Bas me iscrpi put.Imamo kasnije goste. Najradije nikog ne bih primila. 
O zdravstvu necu da pricam, jer tako lose iskustvo imamo od kako se tata razboleo. Namucili su i njega i ostale moje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1066
   RE: Razgovori mama 09/19
27.9.2019 16:25:53   
smeško
Anci, bas sam htela da te pitam kako ti je mm, vezano za onu aritmiju.

Flamingos, srecan rodjendan suprugu! Mi smo zakacili neki stomacni virus, a glava me vec bolela. Tako da me sada boli ukupno pet dana uzastopno. Von, M je imao nepravilnosti na ekg-u kad je bio beba. Isto je vristao i skidao zabice. Na uz je sve bilo super. Pari, kako si lepa. Izgledas mladje sa plavom bojom! Super!Ja sam zakazala 12. Oktobra u 9h feniranje i sminkanje. Kupila sam dugu haljinu. Za onu svadbu u rodnom kraju mm. Brine me samo buka zbog J, ali nema njega sansi bilo ko drugi da cuva. Treba da putujemo 2h, da se prijavimo u hotel, obucemo tamo i tek onda odemo u restoran. Bas je cimanje. Bar necemo putovati uvece kuci. Prespavacemo u hotelu i sutradan cemo se druziti sa drugaricom mm, pa kuci polako.Emice, toliko mi slatko deluju tvoji postovi. Bas cesto. Nasmesim se obavezno.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1067
   RE: Razgovori mama 09/19
27.9.2019 16:36:13   
vonavoj
Smesko,utesi me.i ja kontam da je zbog plakanja.Uzivacete na svadbi,i vi ste stalno u pokretu,navikli su na buku.Mi 12.10.slavimo J rodjendan. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1068
   RE: Razgovori mama 09/19
27.9.2019 21:33:09   
Maraj
Vece mame. Moji polegali. I ja cu uskoro. Mi na kraju odlucismo da L slavimo rodjendan u nedelju ,i ako mu pada sutradan,u ponedeljak. Mamina ljubav, puni 4 godineuser posted image
Sutra pravimo salatice i razna predjela,vec sam obavestila b&d da preuzmu Suser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1069
   RE: Razgovori mama 09/19
28.9.2019 0:01:10   
flamingos
Laku koć želim svima.Gledaste li odbojku mame?Pobedismo,yeeee,idemo u finale.Legam,dete pisalo domaći.Sutra jos nesto da uči i ostao joj sastav iz srpskog da napiše.Muči je nosić,kija,ni sama ne znam koliko puta u toku dana kine.Nema temperaturu,super je ovako i lepo jede,ali taj nosić haos pravi.Zapušen joj,pa izbacuje iz nosića to je strašno.Ali dobro,guramo nekako.Nadam se da lepo spava,da se ne muči,dosadi joj više.Nadam se da su vam dečica dobro❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1070
   RE: Razgovori mama 09/19
28.9.2019 8:00:02   
vocicana
Dobro jutroooo kuc, kuc.
Evo mene iz zdravstvene institucije, vala, grozno da groznije ne moze da bude.
Elem, da sam 12 sati neko koga bi nesto pitali, crno bi bilo. Msm da bi me neki snajperista odstrelio v+cim napustim objekat.
Drzite se.
Decica sto pre da ozdrave, moj je isto slinav, ali sam ocekivala vezanu reakciju s obzirom na stomacni virus prosle nedelje, da se na ovako oslabljen imunitet nalepi neka nova muka. Neka samo ostane ovako, muz mi nece biti tu od srede, bas mi ne treba da se razboli mali.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1071
   RE: Razgovori mama 09/19
28.9.2019 9:25:54   
flamingos
Dobro jutro.Spava dete,loše je noćas spavala.Sad joj se pročistio nosić i spavka.Ja u kuhinji,pa da sređujem stan.Imam i brdo veša za peglanje.Mašina pere, i tako.Budite mi svi dobro❤

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1072
   RE: Razgovori mama 09/19
28.9.2019 10:26:05   
vonavoj
Jutro!Poslala sam decu i mm kod njegovih,vasar je,a kako sam se poslednji put provela,rekla sam da necu ici..grize me savest zbog M,a sa druge strane..sa tatom je,i ovako ga ne vidja danima..Mm besan,mislim se razmisli i nauci da cenis malo..vec mesec dana se raspadam...ne shvata da sam samlevena. Kaze necy nikog da molim,jos bolje...A mene uhvatilo grlo,slajm...sad cy polako da sredim kucu,peglam..nemamo vode do sutra,tako da ne mogu nista da perem. A veceras mozda i izadjem malo.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1073
   RE: Razgovori mama 09/19
28.9.2019 11:18:37   
Maraj
Jutro mame
Von iskoristi vreme bar malo i da odmoris
Ja po kuci. Pravim salate od jutros. Sad sam stala. Treba mi sunka za pola salata...a mm otisao pre 3 sata u nabavku i jos ga nemauser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1074
   RE: Razgovori mama 09/19
28.9.2019 11:28:20   
pari
Flamingos, voci, kako su deca?


Von, probaj malo da se odmoris...dobro si uradila!
Maraj, sad ce on 😉 ne nerviraj se...
Mi stigli u Ns, idemo na strand malo...tj.M otisao sa mojima, a meni T spava u autu pa cekam da se probudi na parkingu...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here