|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
6.7.2012 16:30:39   
Linonina

IZVORNA PORUKA: Nada RR

Linolina ,cini mi se da sam te vec upozorila za cirilicu . user posted image


Не, нити било ко на то има право, јер не видим зашто би ме било ко упозоравао што пишем једним од два наша уставна писма.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
6.7.2012 21:26:24   
Anoniman
Ne pises po zidu svoje kuce , vec na forumu koji ima odredjena pravila user posted image to nije nista licno user posted image
Da ne bude da sam uzalud usla u temu , gde se bese kupuje ono ulje cajevca ?

(odgovor članu Linonina)
  Direktna veza do poruke: 527
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
6.7.2012 22:29:37   
maya78
Imas u Maslini koliko ja znam a ti proveri nazovi ih
http://www.maslina.rs/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=168

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
6.7.2012 22:31:18   
Linonina

IZVORNA PORUKA: ribizla

Ne pises po zidu svoje kuce , vec na forumu koji ima odredjena pravilа...


Онда прво прочитај правила коришћења овог форума, па ми тачно наведи на које од њих мислиш или још боље - не мешај се јер ово није тема.
Ја не сматрам да нарушавам било шта пишући само ћирилицом, а у правилима приликом регистрације на овај форум то правило, да се не пише ћирилицом нисам прочитала.
Али ако ипак постоји ја се извињавам свима, пошто то правило не прихватам, престаћу са постовима.
Али тема су памучне пелене, тако да не би да настављам.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
6.7.2012 22:31:43   
Anoniman
Maya , nista bez tebe user posted image Hvala !
Linonina , izvini na mesanju ! user posted image

< Poruku je uredio ribizla -- 6.7.2012 22:34:44 >

(odgovor članu maya78)
  Direktna veza do poruke: 530
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
7.7.2012 0:22:53   
Bebilina
Linonina evo ti mojih razloga za takav deterdzent:
Prvo: na kozu ne stavljam nista sto ne bih pojela- doslovce. user posted image Posto preko koze u krvotok dospe 60% onoga sto se na nju stavi koristim samo organske, bio i ekoloske proizvode. To vazi kako za kozmetiku, tako i za deterdzente za ves i kucnu hemiju. Pored etike i zastite zivotnu sredine razlog je to sto imam ekcem koji se javlja kao reakcija na bilo kakvu hemiju- iz kozmetike, praskova i hrane, tako da sam pokretni tester- treba mi par sati da od reagujem i na najmanju kolicinu hemije...
Drugo: ovaj proizvod da bi mogao da sluzi za sve sto sluzi i da to bude potvrdjeno Kosher i islamskim pecatom mora da ispunjava bas sve sto na etiketi kaze. Ti se pecati jaaaaaako tesko dobijaju. E ako kaze da je bezbedan za sudje (sto ti kazes da se pojede sa tanjira) onda je za pranje vesa jos bezbedniji. Standard pranja vesa mu je za mene zadovoljavajuci jer je skinuo fleke sa skolske garderobe mog starijeg deteta. A nesto da bi bilo antibakterijsko (za ves ili kupatilo) ne mora da bude sona kiselina, smrdi i przi sve pred sobom. Ima prirodnih sastojaka poput cajevca recimo koji ima antibakterijska svojstva, aloja je takodje superiorna biljka, tako da ne sumnjam i da proizvod dovoljno dobro dezinfikuje.
Svejedno posto je tema pelene i ja ga planiram skoro iskljucivo za njih i pranje vesa koristiti nemam sumnji da ce one sa njim i par kapi cajevca ko i do sad biti dezinfikovane. A to sto su od bambusa (prirodna antibakterijska i antifungalna svojstva materijala koja smo vec pominjali) i bice susene uglavnom na suncu je jos jedan plus za cistocu user posted image
To je moje rezonovanje, al nekom recimo nije cisto dok kiselinom i hemijom iz mirisa ne "izgori" disajne puteve, tako da ovako sta pojedincima nece ulivati poverenje u cisto. user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Linonina)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
7.7.2012 17:08:39   
Anoniman
Kakav li je OVAJ prasak ? Dosta je jeftiniji od ecovera i cini mi se da manje treba za pranje sto bi znacilo da duze traje ? Jel neko probao ili planira ? Isto bih ga u pocetku koristila za pelene a mozda i za sve decije stvari ..

(odgovor članu Bebilina)
  Direktna veza do poruke: 532
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
7.7.2012 17:55:40   
Anoniman
Jel OVO isto sto i OVO ?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 533
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
7.7.2012 17:57:54   
Maya21
jeste isto je samo mi nije jasno otkud tolika razlika u ceni... ok, razlika u kvalitetu ali bas tolika...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
7.7.2012 18:10:15   
Anoniman
Ni meni nije jasno otkud tolika razlika , prirodno je i jedno i drugo , mislim od istog drveta je poreklo , pa sad kako da znam razliku user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 535
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
7.7.2012 19:12:21   
Verus
Mislim da je esencijalno ulje koncentrovanije, zato i skuplje...al za pelene ti ej ok ovo jeftinije
IZVORNA PORUKA: ribizla

Jel OVO isto sto i OVO ?


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
7.7.2012 23:36:21   
Bebilina
Ribizla ok mi deluje ovaj prasak, ja bih 100% probala user posted image
Ovo prvo ulje mi deluje neprirodno jeftino... Mislim da je jako razblazeno i da od njega treba mnogo da bi dezinfikovalo... Cena drugog je realnija za dobar i kvalitetan cajevac. Nemoj zaliti para jer stavlja se samo par kapi i bocica jako dugo traje. Ja sam, ako se dobro secam, jednu od 100ml skoro godinu dana imala...

< Poruku je uredio Bebilina -- 7.7.2012 23:38:53 >


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
8.7.2012 11:42:37   
Anoniman
Ma da , uzecu ovaj drugi , a probacu i prasak pa cu uporediti

(odgovor članu Bebilina)
  Direktna veza do poruke: 538
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
8.7.2012 16:00:33   
nenja22
htedoh isto da kažem za čajevac, mora da je mnogo razblažen ako je onoliko jeftin, a onda kad sam malo bolje pogledala pa videla kirka proizvođač, jasnije mi je, imaju svašta za ništa para, ali ne valja ni toliko...
ja sam nabavljala OVAJ i tih 50ml izađe na oko 17 eura, više nego preko sigurno, ali opet, mislim da je relativno ok odnos cene i kvaliteta.

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
8.7.2012 17:25:51   
Anoniman
tih 50ml za 17 e naspram ovih 10ml za 10 e ispada bas povoljno user posted image
kako si nabavljala , gde se to uopste kupuje u kakvim prodavnicama ili apotekama mozda ?
ili na crnom trzistu user posted image

< Poruku je uredio ribizla -- 8.7.2012 17:26:23 >

(odgovor članu nenja22)
  Direktna veza do poruke: 540
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
8.7.2012 17:56:07   
nenja22
nabavljala - naručivala od dobavljača za sebe, pošto nema baš potražnje da stoji u apoteci user posted image tako da, možda da pitaš u nekoj apoteci gde imaju Jamieson_ove proizvode, pa da ti naruče, ako ima tu u ponudi, ako ne, ću da šaljem ako treba user posted image

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
9.7.2012 1:10:25   
nenja22
a evo ih naše lepe, konačno sedoh da skinem fotke user posted image

user posted image

user posted image



_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
9.7.2012 11:39:48   
Anoniman
Kak`e su slatke user posted image
Mi cemo veceras da ih preuzmemo user posted image

(odgovor članu nenja22)
  Direktna veza do poruke: 543
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
9.7.2012 23:50:43   
Bebilina
Nenja user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
12.7.2012 14:23:19   
Anoniman
Evo ih nase pelenice user posted image
user posted image
ovo su coveri u 2 velicine
user posted image
i vreca , bambus ulosci i jastucici user posted image
user posted image

Pelene su neverovatno mekane , uzela sam i ulje cajevca u celzijus apoteci ako nekom treba , imaju herbin za 600 din 10 ml , to je po meni ok , neka srednja cena , ako ne budem bila zadovoljna uzecu neki drugi ..
Eto jos samo da dodje beba user posted image

(odgovor članu Bebilina)
  Direktna veza do poruke: 545
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
12.7.2012 14:24:58   
lesica
Kakva ce macka da bude Marta user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
12.7.2012 14:38:32   
Maya21
jao Marta ce da bude prava user posted image user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
12.7.2012 19:57:33   
maya78
jaooooooo Ribizla kako su lepe pa ti imas koliko vidim i neke nove dezene user posted image user posted image user posted image super su

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
12.7.2012 22:52:40   
Bebilina
Joj ribizla preslatke su user posted image
Greota ih prekriti coverom i odecom, samo da pustis da se guza u njima reklamira user posted image
A jel i vreca od bambusa? Jel imas vecu sliku samo nje?

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu maya78)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
12.7.2012 22:54:35   
Bebilina
Sad sam ukapirala da je vreca za odlaganje- jel tako? Nije za spavanje user posted image
Eto ideje- bambus vreca za spavanje! Ja bih to uzela user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here