|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: OktobaRRska krčma
20.10.2019 10:59:03   
Mirko Svirko
Ivanka probaj miksaj nista te ne kosta. Bitno da ne budes gladna

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: OktobaRRska krčma
20.10.2019 11:25:32   
vocicana
Poludim, kada samo sto se ulogujem, za drugi post mi pise da je istekla sesija.
Nista kod mene, momci su upravo napustili stan, bolestan broj sati provodim sa detetom, bas sam umorna umorna. Gde god krenula, sta god radila, on je tu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: OktobaRRska krčma
20.10.2019 12:12:36   
Ivanka 75
Jao Voci ja to isto govorim mojoj sestri. Gde god da ide, deca su sa njom. Bar jedno, dvoje.
Polude zena. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: OktobaRRska krčma
20.10.2019 13:05:48   
Mirko Svirko
I moje dete svuda sa mnom. Ja u kuhonji on se tu ugnezdi sa svim igrackama,ja odem da usisam sobu on te iste igracke uvije u jedno cebence i ko Snupi dodje u sobu. Ja ne znam gde ds odem a da ne krene i on.. Juce eto cuvale ga babe i onda malo kao olaksanje ali ih zato strucno zezao svih 5h ali strucno.. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: OktobaRRska krčma
20.10.2019 17:12:24   
branki*

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Jao Voci ja to isto govorim mojoj sestri. Gde god da ide, deca su sa njom. Bar jedno, dvoje.
Polude zena. 

e,ovo je i kod mene slucaj.mislim,ok,moji su,ali brate,postadoh zivcana vise.na pijaci danas oboje sa mnom,na buvljaku isto,ne mou ni da stanem da vidim sta ima,poa i zaboravim da kupim,bili posle do mojih,pa u park,zaglavili do 3 sata.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: OktobaRRska krčma
20.10.2019 17:28:31   
kamičak
Cao, mame, bili na Adi vreme je predivno..

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: OktobaRRska krčma
20.10.2019 18:52:10   
Mirko Svirko
Gde ste mame? 
Sta radite?
Mi pijemo caj od brusnice.
Da li je neko za caj? 
Pozdrav ❤


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: OktobaRRska krčma
20.10.2019 20:31:16   
vocicana
Ja sam za caj, za bilo sta, bas mi treba opustanje.
Danas nisam sa malim bila toliko i znaci bas. Stvarno pozivcanis, ne zatto sto gluposti ne volis svoje dete, ali jednostavno, to je prezasicenje, bas mi treba MOJE vreme.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: OktobaRRska krčma
20.10.2019 21:11:59   
kamičak
Voci, pa naravno da treba, mora covek nekad da se reset_uje 😊

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: OktobaRRska krčma
20.10.2019 21:46:39   
Mirko Svirko
Voci,potpuno te razumem. Ali veruj mi potpuno.Kad sam ja to rekla naglas pred mojom svekrvom ispade ne volim dete ili imam neki vid depresije. E kad sam tek to cula pao mi mrak 😲


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: OktobaRRska krčma
20.10.2019 21:58:00   
vocicana
To bi znaci bila katastrofa. Nikada moja sveki nije rec rekla, stvarno je uvek na mojoj strani. Ali sutra pre podne leskarim i opustam se, jer ga vodim u vrtic.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: OktobaRRska krčma
20.10.2019 21:59:51   
Filadendronka

Voci moja, mislim da sve majke misle tako samo neke nece/ne zele da priznaju. Mi kao da smo ludi otputovali u neki wellness/akvapark u sred oktobra sa malom decom. Ne znam gde nam je pamet bila za takav poduhvat. Beba sad ima temperaturu, a stariji deran je razbio bradu prilicno. Od wellness-a nismo videli ni “w”. Ne zalim se, generalno smo lepo proveli vikend ( svasta videli, proset_ali....). Nego prosto sa decom je sve drugacije. Ali stvarno bih nekad malo vremena da odmorim mozak, da ne strepim svake sekunde. 

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Ja sam za caj, za bilo sta, bas mi treba opustanje.
Danas nisam sa malim bila toliko i znaci bas. Stvarno pozivcanis, ne zatto sto gluposti ne volis svoje dete, ali jednostavno, to je prezasicenje, bas mi treba MOJE vreme.



(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: OktobaRRska krčma
20.10.2019 22:05:29   
vocicana
Filadnednrone moj, ti i ja se razumemo, savrseno. Bas kako si rekla, neki ljudi prosto ne pisu o tome, ali i sama vidim da su sve majke nasiljene, od umora, od nemanja, od oobaveza, zato sto smo svi u tempu koji nas satire, a sve je na nama. I jbg bas

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: OktobaRRska krčma
20.10.2019 22:28:35   
Mirko Svirko
I moja sveki je na mojoj strani. Ali hoce ponekad kao dobronamerno da me pecne. Sve smo mi mame takve, pa prosto i deca su vezana za nas i sve je to ok. Ali i nama tteba odmor od svega. Nekad i nas nesto zaboli. I mi ustanemo na levu nogu. Ali guramo dalje..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: OktobaRRska krčma
20.10.2019 22:31:15   
Filadendronka

Pravo da ti kazem nekad smo i same krive. Postoji uvek ta zelja da budemo zene, majke, kraljice. Ali prosto ne mozeeeeeee uvek tako da bude. Hiljadu obaveza imamo na glavi, a i dalje se medju zenama vidi neko nadmetanje. Umesto da se razumemo posto smo u istoj corbi, mi postavljamo jos vise standarde koje ni robot ne moze da ispuni bez pomoci nekoga sa strane. Zato nam povremeno treba reset_, da ozivimo ponovo od silnih funkcija koje ponavljamo svakog dana i svakog casa. 
IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Filadnednrone moj, ti i ja se razumemo, savrseno. Bas kako si rekla, neki ljudi prosto ne pisu o tome, ali i sama vidim da su sve majke nasiljene, od umora, od nemanja, od oobaveza, zato sto smo svi u tempu koji nas satire, a sve je na nama. I jbg bas



(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: OktobaRRska krčma
20.10.2019 22:40:14   
bubulence


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Ja sam za caj, za bilo sta, bas mi treba opustanje.
Danas nisam sa malim bila toliko i znaci bas. Stvarno pozivcanis, ne zatto sto gluposti ne volis svoje dete, ali jednostavno, to je prezasicenje, bas mi treba MOJE vreme.



Naravno da treba, nedavno sam pisala negde na rr da ja moram, ali moram bar pola sata dnevno da odvojim za sebe, svoj mir i tisinu. I ne mislim da sam zbog toga los roditelj. Nemam taj luksuz da ih neko uzme na pola dana ili dan ali da imam, rado bih decu prepustila nekom a ja uzivala. Kada sam sa njima njihova sam 100%, pevam, igram, citam, crtam... Ali sam zeljna odmora i tisine

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: OktobaRRska krčma
20.10.2019 22:49:30   
Mirko Svirko
Filadendronka, sve si u pravu, bukvalno smo u istom sosu. A mi sve mozemo i jos preko toga. Reset_ovanje naravno.. Eto meni sin ne ide u vrtic od juna tada je bila Klincezijada za kraj godine i ucestvocali smo i to je to, verujte mi da sizim ponekad ali to mi je sto mi je.. Izvedem ga malo i onda bude sa decom ja sa drugim mama, i onda eto malo odmora. Nekad spava popodne pa ni tv ne palim samo uzivam u kafi i tisini.Nekad ga uzme moja sveki ali eto njih za za 15-20min.. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: OktobaRRska krčma
21.10.2019 8:53:02   
Ivanka 75
Dkbro jutro, ajmo na virtuelnu kaficu 😊
Kampovanje u domu zdravlja pocelo.... 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: OktobaRRska krčma
21.10.2019 8:58:24   
Duškić
Joj, Ivanka, moze kafica.
A ste tamo da bacim pogled!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: OktobaRRska krčma
21.10.2019 9:56:05   
kamičak
Pijemo kaficu, drage 😃


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: OktobaRRska krčma
21.10.2019 12:17:04   
vocicana
Ivanka, kampovanje kod mene nije ni prestalo, samo ne idem u dz, nego resavam sama, jbt bas smo kilavi.
Ajmo neka kafa, trac partija.
Dali neko zna kako je Masnina sestra? Nigde je nema ne pise, bas mislim na nju neko vreme unazad.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: OktobaRRska krčma
21.10.2019 12:34:46   
Sanjica26 RR
To sam se i ja pitala za Masnicinu sestru.


Mrtva sam gladna. Nisam stigla da doruckujem. Imam jos jedan, pa kuci. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: OktobaRRska krčma
21.10.2019 12:41:53   
Mirko Svirko


user posted image
Moze kafica? 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: OktobaRRska krčma
21.10.2019 12:47:43   
Ivanka 75
Pitam koleginicu da me menja u  cetvrtak i ona se misli i trazi izgovore, pa jebexxxxx mu mater ne idem u provod

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: OktobaRRska krčma
21.10.2019 12:50:41   
Mirko Svirko
A zna ta kolegenica situaciju kompletnu? Ako zna onda jeb.... ti zivot 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here