|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 7:36:40   
Maruska15
Pari hvala na dobrodošlici. 💝


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 7:39:02   
pari
Nažalost ja ne mogu da pomognem, ali sigurna sam da će ti neko odgovoriti. Ako ne, probaj na fb grupama sa savetnicama za dojenje...

Žao mi je što ti se to desilo :(

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 7:54:34   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: pari

Ivanka, kako si?



Odlicno, malo me jos probada stomak ali sve manje i manje. 
Maruska, jesi li probala da privijas peesun na grudi, on zaustavlja laktaciju? Ako su ti grudi tople stavi list kupusa. 
Ali cekaj da se jos neko javi sa savetima, ja ovo vadim iz malog mozga od pre dosta godina. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 8:44:45   
emicaa
Dobro jutro mame,srecko i ja bolesni.A da naglasim da sam i prije dvije sedmice bila bolesna.Dora za sad samo kaslje,otisla je u skolu

Maruska nadam se da si dobro,jako mi je zao zbog gubitka.A da ti dr propise tablete za zaustavljanje mlijeka?Von jesi li probavala nimulid?Mada nekad mi se cini da ni on vise nije kao prije

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 9:13:19   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Maruska15

Molim vas za pomoć. Većina verovatno zna da sam izgubila bebu u 22 nedelji. Nedelju dana sam bila bromokriptin za zaustavljanje laktacije po uputstvu doktora. Kada sam prestala,evo već drugi dan grudi su mi pune mleka. Strah me da ne dobijem mastitis. Šta da radim,pomozite mi?




Jesi li podvezala grudi? Uzmes pelenu,podignes bradavice na gore i zategnes najvise sto mozes. I smanji tecnost na najmanji nivo. Ja sam bila podvezana 10 dana. Pelenu skidas kad se tusiras,ali ne diras bradavice. I preko pelene/marame obuces jaci brus.Emice,i nimulid sam probala..jok,samo mi srce lupa od njega.

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 9:15:47   
emicaa
Von meni je Nimulid prije za 10 minuta rjesavao problem ali nesto mi je oslabio.Zadnji put kad sam ga kupila imala sam glavobolje satima nakon uzimanja



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 9:18:27   
vonavoj
Emice,mislim da ni glavobolje nisu kao sto su pre bile..a i rokam lekove,vise nijedan ne deluje. Leva strana vrata me boli,rame..docice mi danas oper maser,zalila sam mu se juce,reko umesto da mi bude bolje meni gore bilo posle masaze..a prosli put mi je bilo super,skoro 3 nedelje me nije bolela glava.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 9:57:54   
Sanjica26 RR
Samo da vam mahnem devojke. Imam pauzu, pa idem sad katastra. Stvarno su neverovatni. Znam da ce da me oteraju u tri lepe, ali moram da proverim sta je sa nasim predmetom. Posle na nastavu idem. Jutros sam T vodila na sistematski. Moramo da radimo vezbe zbog brzog rasta. Ide samo u visinu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 10:13:26   
kamičak
Von, jesi li bila kod fizijatra? Moguce je da imas problem sa vratnom kicmom po tvom opisu..


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 10:15:48   
flamingos
Sanjice,mašem i ja tebi.Deca kao iz vode,rastu,neka su živi i zdravi.Evo ja oko ručka,a nema vode,pa samo ređam posuđe u sudoperu.Šta radite mame.Mirko,javi kako ste.Pozdrav svima


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 11:18:05   
vonavoj
Kamicak,bila sam,i snimala vrat..dao mi ketonal da pijem i to je to...nista specijalno..Uzela sam sad i dexomen,da probam..ali cekam masera prvo.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 11:29:00   
emicaa
Sanjice kakve su to vjezbe 

Meni sad pade na pamet da danas Doru vodim logopedu,pa ranicu se majke mi.Jedva se po stanu vucem 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 12:00:12   
Ana RR
Ćao devojke! Nisam vas čitala ovih dana, pokušaću danas da se vratim unazad. Ko je bolestan, neka brzo ozdravi!

Kod nas ko živ ko mrtav - mm sad stegao lumbalni deo kičme, jutros nije mogao da ustane iz kreveta a danas mu počele terapije u dz. Jedva je otišao. Evo kuća u haosu, ja radim, on zaspao, ne znam kako ćemo sve raskloniti. Prekjuče smo nas dvoje teglili veliki slavski sto iz garaže do nas gore (mi smo na drugom spratu), ne znam kako ćemo ga vratititi dole :/ A noć subota na nedelju sam ja pekla praset_inu pa sam ustajala na svakih sat i po i vadila pleh iz rerne i bockala meso i prelivala ga. Od tada me boli dole nisko, pleh je bio jako težak. Em nisam oka sklopila em sam se iskilavila user posted image Jutrso ustala sa glavoboljom, popih odmah dexomen i bolje mi je samo sam umorna (treba da puštam plate danas, ne znam da li sam sposobna hahaha)


IZVORNA PORUKA: jess021
 
Ana, jesi zadovoljna menijem za slavu? Čitala sam sta si sve pisala, ne znam samo kad si sve to stigla, svaka čast. 



Jess, jesam se namučila ali sve je bilo savršeno. Mama mi je mnooogo pomogla jer mi je skuvala sarmu inače je ne bih ni pravila. Ne bih stigla. Sve ostalo sam sama. I definitivno sam opet previše spremila, mogu da ugostim još ovoliko ljudi user posted image a pojelo se dosta, pogotovo predjelo.

< Poruku je uredio Ana RR -- 28.10.2019 14:10:17 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 13:59:27   
jess021
Anci, šaljem ti ja adresu pa ti pošalji sve što je visak😂


Nisam ni sumLJala u tebe🤗
Pari, šta ćeš ti sa tom tvojom mucninom? Hoćeš li kod dr možda? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 14:20:49   
Milena18
Dobar dan!

Marusha, žao mi je zbog tvog gubitka. Dobro došla u temu.

Nisam ni ja stigla da vas čitam ovih dana. Učim da vozim, radim, i tako u krug. Nisam nešto ni u najboljem raspoloženju, ali hajde da ne mračim.

M od subote uveče kašlje i ima povišenu temperaturu, nadam se da je samo virus u pitanju. Ako bude isto i sutra, uradićemo krvnu sliku i crp pa kod lekara.

Grlim vas sve. Lepo provedite dan.


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 15:04:44   
Sanjica26 RR
Gde ste mamite?

Emi, mora da radi vezbe za leđa. Imamo zakazano kod fizijatra. I ja sam bila mrsavica ali mene je izvuklo plivanje. Prava sam kao strela. Nažalost nemamo zimske bazene da bi ona isla. 
Mm je juce razmontirao celu masinu za sudove. Pocela je da brljavi i neki smrad se osecao. Uzas jedan. Sad ode do svojih da ispere ona creva jer samo može bastenskim crevom. U kuci mi je sad haos. 
Naravno sekiram se oko njega. Sinoc i danas je imao jake bolove. Kaže ni posle operacije ga nike tako bolelo. Ni lekovi protiv bolova nisu pomagali. Barem da izlaze komadici, pa nek se muci jos malo. Tek kad uradi rengen znace se. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 15:11:57   
flamingos
Maruska,baš mi je žao zbog tvog gubitka😢Drži se,život je takav,znam,lako je to reći,ali samo onaj ko je to doživeo zna koliko to boli.Saosećam sa tobom,u potpunisti te razumem,život ni mene nije mazio,no dobro,neću o tome.Pročitaj u temi"Nema te"i videćeš,shvatićeš.Ljubim te,samo hrabro koračaj dalje.Ni sam čovek ne zna koliko je jak,u stvati,koliko mora da bude jak kada mu se dese tako teške i tužne stvari...


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 15:28:20   
vonavoj
O bre sanjice,opet ga boli..Meni bio maser,kaze kao da te je promaja udarila,nije mi tako u subotu bilo..lakse mi je malo,makar me ne boli glava,samo zateze.Maraj,kako su deca?Pari,jel ti i dalje muka,mozda od slajma?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 16:58:33   
pari
Ja mislim da mi je muka od slivanja.  Danas sam se malo prošetala i umorila de baš baš, kao da sam ne znam šta radila...


Ana, vi ste se baš umorili...nadam se da ćete se odmoriti ovih dana!
Milena, je l sve ok ili onako neko neraspoloženje?
I ja sam nešto onako.  
Von, kako je sad? Maraj, kako ste vi? 
Puno pozdrava mame!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 17:32:59   
vonavoj
Bolje mi je..ali dzabe,samo se nerviram i tacno oset_im kako sam opet napeta...M spavao 1h,ne zna sta bi..isla po T u skolu,opet dobila 4 iz matematike,bas sam besna..gde je pogresila,kao da ne cita..i sta sad,da je kaznjavam?!? Ne znam kako da se postavim. Vezbali smo i sve je radila bez greske,a tamo kao bez mozga. Moram da naucim da se ne nerviram za ocene,njene su,ja mogu da dubim na trepavicama 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 18:02:09   
flamingos
Von,deca su to,nemoj da se nerviraš.Trenutak nepažnje i eto.Anđela danas imala kontrolni iz prirode i društva,nije im još ocenila,18 pitanja imali.Pari,što pre da budeš dobro.Nema nam Mirka.Znam da su na operaciji.Ostale mame,dečica,kako ste?


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 19:17:28   
Sanjica26 RR
Dodjoh i skole odmah su me docekali mm-ovi bolovi. user posted image Sad ga je popustio bol. Dala sam deci veceru, spakovale su se. A ja odoh na probu hora. U komsiluku su mi probe.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 28.10.2019 19:18:32 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 19:36:50   
Mirko Svirko
Gde ste mame?Mo se vratili kuci. Zdravi smo sve je ok. Ali eto prvo ide specijalisticki pregled.Najbrze sto moze je da nas ubaci u cetvrtak za operaciju i mi se usaglasili. Tako d au cetvrtak idemo i tada je prijem. Posle je u 8h u petak operacija. 
Pisemo kasnije jos 😗😗😗

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 19:46:48   
pari
Dobro je Mirko! Ja sam mislila da vi danas idete na operaciju...ali dobro je da je sve dobro i uskoro cete i to resiti...


Meni T dobila temp :( zaspala malopre, sva je malaksala...izgleda virus jer ima temp i malo joj curi nosic...A taman su je danas ishvalile vaspitacice kako je danas bila super u vrticu, lepo se igrala, nije ljubomorna na drugu decu...I sad cemo opet praviti pauzu...Ali dobro, samo da joj sto pre bude bolje!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Razgovori mama 10/19
28.10.2019 19:57:13   
flamingos
Mirki,i ja sam mislila da danas idete na operaciju.Pozdravljam vas sve.Laku noć,odmarajte.Ljubite dečicu❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here