|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 9:01:42   
pari
Evo sad dobro raspolozena skroz! Nestala nam struja :(



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 9:02:05   
emicaa
Ovaj put je Dora donijela,ali ona samo kasljuca.David svako 6-7 sati dobije temperaturui malo oklemuti.Kad sirup pocne djelovati i on kao u struju ukljucen.Ja sam najgora 😫



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 9:19:11   
Mirko Svirko
Dobro jutro mame.. Svasta ste posale od jutros evo sada citam...Pari, jel prosla temperqtura?Drugi malisani,ne mogu sve bas da povezem lepo. Milena super za voznju,cestitam. To je jedan veliki korak. Posle si sam svoj covek.
Mi ustali stavila rucak sredila malo i da posle idem po upute... Pozdrav za sve 😘😘😘

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 9:28:23   
Ana RR
Jess, šaljem brzom poštom da stigne do ručka user posted image user posted image

Maraj, dobro je, ipak sam uspela da skontam user posted image

Von, to radi i moj Marko. Nije skoncentrisan, ne čita pažljivo... skoro je odgovor za 8. zadatak napisao na mesto 10. zadatka a odgovor 10. na mesto 9og... dok sam skontala šta je šta jbt user posted image

Pari, jel idete kod lekara?

Milena, kako ste danas?



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 9:51:48   
pari
Mislim da necu danas kod lekara...od kako je ustala je raspolozena...videcu popodne i uvece kako bude pa cu sutra kod lekara ako procenim da treba...

Meni ovo deluje kao virus sa temp i nosicem.
Ana, jesi se malo odmorila? Kako je tm?
Von, kako tvoja glava?
Ja sam sva kilava, nocas sam jako malo spavala

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 9:56:05   
kamičak
Da nam ozdrave sva deca i mame brzo, podivljase virusi zbog toplog vremena 😮


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 9:57:16   
vonavoj
Pari,upravo se dvoumim popiti ili ne lek...tup bol,da me samo iritira.Hvala mamike,lakse mi je kad cujem da i drugi grese,ocigledno su jos odsutni.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 10:03:13   
kamičak
Von, pojesce ona gradivo kad bude htela..koncentracija je u skolskom dvoristu 😁


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 10:40:28   
Mirko Svirko
Posto sam ja malo zamlacena,a k da ne bi pisala u temi "narodna medicina" post za postom. Pisem ovde za svinjsku mast. Sad sam dobila tacnu informaciju. Sprema se u hladnom vodi tj pere. S tim sto moha baka prvu prokuva pa kad se ohladi ispira. E to je to. I u 9 voda se pere. Znaci ne kuva se. To sam ja u glavi nesto zakuvala. Eto da ne zbunjujem ringerajke i da ne sirim dezinformaciju... Pari zelim vam da brzo prodje ta temp i nosic. To najvise mrzim kad vidim da nos krene znaci haos u najavi. Von, ne znam kako da ti pomognem meni pomogne brufen 600 za glavu. A par puta je bilo bas grozno pa sam bila i diklofenak duo. 
Kamicak, kako si mi ti? Pozdrav za sve ❤❤❤

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 10:49:39   
vocicana
Neznam da linegde vec pada kisa, ja joj se jako raduejm, da malo prestane da bude ovako bolesno toplo. Cekam kada su virusi u pitanju, da li ce mali da dobije varicelu, krenula je u vrticu, bio je u kontaktu, pa cemo videti.
Ja sam sada razmutila farbu, kuvam kaficu, pa da predjem u kupatilo da obavim taj deo za sledecih dva meseca. Da vidim zivo me zanima kakva cu biti ovog puta, prosli put sam se nesto zazutela.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 10:57:41   
vonavoj
Ne pomogne ni brufen..U 10 o 15 sam popila dexomen,aj da probam..jok,ne popusta jos,sad cu da utrljam opet konjsku mast,da se izmasiram..pritisak mi je ok 110/75..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 10:59:43   
Sanjica26 RR
Vratila sam se iz sela i otisla sa mm do katastra. Konacno su nas pozvali. I uzeli smo poslednji dokument za kredit. Aliluja. Juce mi sw gospodin iz katastra naljutio. Galamio. Ali ja sam i dalje bila ljubazna i pored toga. Danas mi se izvinio.


T je juce dobila kontrolnu iz drustva. Dobila je 5. Apsolvirali smo je😀
Von, probaj da joj dajes slicne zadatke i nek cita prvo naglas i nek ti objasni sta je procitala. Možda je treba pomoc da nauci kako da razume procitano. Verovatno tu ima kocnicu. 
Sad pijem sa mm kafu i posle odoh u skolu. Danas tri puta, plus dva puta vodim T u muzicku i engleski. Cekam da se mm oslobodi muka, pa da ga upregnem😀

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 11:39:21   
pari
Meni T sad ima 39.3 :(



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 11:57:31   
Ana RR
O Pari :( jel idete kod dr?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 12:00:30   
Mirko Svirko
Jao Pari.. da sto pre prodju muke...Hocete li kod dr? Ne znam koliko je dete, ali koristis sirup ili cepic kod visoke temp?Nama tusiranje mlakom vodom uvek pomogne..Brzo ozdravite.. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 15:59:57   
pari
Nismo isli kod dr...

Posle paracetamola joj je spala temp ali evo sad opet ima, a prosle je 4h...moram da cekam da prodje 6h...Da li vi kombinujete brufen i paracetamol?Nije spavala sve do sad. Sad malo spava...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 16:08:14   
Mirko Svirko
Pari ja sam davala ali po savetu pedijtra  na 4h ali bila je bas visoka. Sve dok mozes tusiranje onda tusiraj da bi malo produzila vreme davanja sirupa.Probaj senf na stopala jedno 5-6 min i operi stopala. Opet kazem davala sam na 4h ali samo po savetu pedijatra, inace  dajem na 6h. Mozda ce se javiti neka mama koja ima vise iskustva sa tim. Ili mozda supozitorije da probas.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 16:10:02   
Ana RR
Pari, da, ja komibinujem kod visoke temperature.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 17:01:13   
bebilule
Pari, meni je doktorica jess rekla da se, kada je frka, na cetiri sata moze kombinovati paracetamol o brufen, oba pola od kilaze. Poslije mi je njegova prava dr isto rekla. 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 17:18:13   
emicaa
Pari rekose ti zene,kombinovanje svaka 4 sata.Ja svoje ne tusiram kad su pod temperaturom,ionako ih groznica trese jos da ih mucim.Svako radi naravno kako hoce i kako misli da treba.David je danas u pola 1 imao 39 od tad se nije vracala.Ja lezim,nadam se da cu sutra biti bolje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 18:19:40   
Maraj
Emice nista gore nego kad je mama sa decom prehladjena...
Pari, kako ste sada?.
Rosi, ima li te? Kako su deca? Kako je na poslu? Jel to posao koji si radila i pre trudnoce?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 18:32:31   
Mirko Svirko
Ja moje dete tusiram mlakom vodom i to nije stresno za njega. Ponese neku igracku i zaboravi da je bolesan na neko vreme. Tako dobijam na vremenu. A kad je frka dajem na 4h kao sto sma vec pisala. Kotistim i vinako sirce koje razblqzim i onda kvasim carapice. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 18:40:02   
pari
Isla sad po brufen jer ga nisam imala pa cu videti kako ce biti kasnije veceras pa cu joj dati ako treba...


Napolju bas zahladnelo i promice neka kisica...sto je ok jedino vetar ne volim

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 18:47:53   
Sanjica26 RR
Devojcice drage, imamo temu o temperaturi, pa tamo pisite. Nekom ce koristiti saveti, a ovde sigurno nece moci da nadju. Hvala! ☺️



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Razgovori mama 10/19
29.10.2019 21:31:34   
Mirko Svirko
Pari,kako ste?
Da li je prosla temperatura?
Mi sutra idemo da vadimo krv i nova doza plakanja 😥Ujutru nece smeti da jede dok ne vadi krv,pa da piski..  

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here