|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohađanje nastave od kuće
18.3.2020 5:37:06   
Misha i Ljisha
D je rekla isto da je sve radila. Medjutim ja nemam pojma kako to izgleda jer smo D zakljucali u sobu samu da moze na.miru da odgleda od P 😂😂😂


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Pohađanje nastave od kuće
18.3.2020 10:37:54   
princezica1
Za domaci zadatak uciteljica je predlozila da dete zasadi biljku i brine o njoj. Ostalo je uobicajeno.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Pohađanje nastave od kuće
18.3.2020 11:30:52   
Tiziana
Kod nas je uciteljica kod sina (IV razred) poslala i predavanja i domace zadatke. ne ceka da se skola organizuje.

Kod cerke uciteljica poslala sifre za el. udzbenike i to je to. 

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Pohađanje nastave od kuće
18.3.2020 15:39:48   
branki*
Ja cu da šiznem od pojedinih kolega pametnjakovića.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Pohađanje nastave od kuće
18.3.2020 15:44:21   
princezica1
Sto Branki?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Pohađanje nastave od kuće
18.3.2020 16:11:53   
branki*
To se pravi strategija oko nastave.barata se kompjutersvom terminologijom.platforma ova,platforma ona...ko ce vise vežbanja da prospe..Da bude što ekspeditivniji...jaooo....



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Pohađanje nastave od kuće
18.3.2020 17:40:21   
flamingos
Branki,iskuliraj ih😁Da je to moguće.Nama zadala učiteljica i srpski i matematiku,jutros odgledalo dete predavanje,napisala i eto.


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Pohađanje nastave od kuće
18.3.2020 18:23:12   
Ivanka 75
Jedna mama se buni sto mora detetu da pokaze neke stvari, hoce da uciteljica radi sa detetom online nasamo. Svi je iskulirasmo. Uciteljica se svojski potrudila, trazi da slikamo domace zadatke pa da saljemo a ova hoce individualnu.Nemam reci. Inace, ivka ceo dan radi neki domaci, te prepisuje kao da su na casu, tj skolski rad, pa sad radi domaci. Znaci ludilo 😀

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Pohađanje nastave od kuće
18.3.2020 18:29:05   
vonavoj
Ljudi su grozni..ali zaista..prvo sto to dete nije naucila da ukljuci malo mozak i da sama shvati neke stvari...nego sve na izvolite..moja T za sad radi sama,jer nastavljaju deljenje..

Ali zaovina mala ne ume,ceka pomoc..mislim da je to i do uciteljice,kako ih je naucila da pristupe zadacima.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Pohađanje nastave od kuće
18.3.2020 18:41:11   
Ivanka 75
Ma ta majka se stalno buni. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Pohađanje nastave od kuće
18.3.2020 18:53:43   
flamingos
Upravo tako Von.A i Ivanka reče da se ona uvek buni.Imamo i mi jednu takvu koja-kako deca izađu iz učionice ona ulazi sa obrazloženjem"Samo da pita nešto".Šta reći a ne zaplakati😁


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Pohađanje nastave od kuće
18.3.2020 18:55:46   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: branki*

Ja cu da šiznem od pojedinih kolega pametnjakovića.




Prestala sam da citam skolske grupe. Vise ni ne znam sta treba da uradim. Posalje se jedno uputstvo, posle pola sata drugo. Sutra vise to ne vazi. Ne zna se ko pije i ko placa. Oformila sam grupe sa decom. Sad sam mirna i sve njima saljem. Na kraju radne nedelje koja traje do subote saljem popunjem obrazac.

T sama sve radi. Ni ne zali se. Ona pohadja preko vibera sa redovnom skolom, solfedjo, skajp violoncelo (nastavnica je prati kako svira) i sutra krece sa engleskim jezikom privatno. Nastavnica im drzi cas preko skajpa. Ko izdrzi ovo pricace. user posted image


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 18.3.2020 18:56:22 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Pohađanje nastave od kuće
18.3.2020 19:10:34   
vonavoj
Bravo za nasu decu,bas sam ponosna! To je bitno za skolovanje,za byducnost,da se sami snalaze...za sve je ovo novost,prilagodjavamo se.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Pohađanje nastave od kuće
18.3.2020 19:22:39   
flamingos
Upravo tako Von.Jesi li dobro?


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Pohađanje nastave od kuće
18.3.2020 19:47:06   
vonavoj
Flamingos,nemam nikakvih tegoba,oko 17h me uhvati neka vrelina,izmerim 36.8..pa onda 37...skinem se,nalijem vodom i padne sama..nesto se muci..a peku me oci danima..kaze moj tata i njega peku oci danima.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Pohađanje nastave od kuće
18.3.2020 19:58:22   
princezica1
Imate na rts planeti sve casove ako dete propusti emitovanje na tv.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Pohađanje nastave od kuće
18.3.2020 20:51:23   
flamingos
Von,možda oči peku zbog alergija.


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Pohađanje nastave od kuće
19.3.2020 11:09:19   
princezica1
Krenulo je bombardovanje zadacima, idejama o e ucionicama. Zivo me zanima dokle ce trajati entuzijazam.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Pohađanje nastave od kuće
19.3.2020 15:43:52   
branki*
To ti pričam juče, princezice. 



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Pohađanje nastave od kuće
19.3.2020 16:18:15   
princezica1
Branki ti si nas insajder. Bude tu i lepih predloga. Pravicemo herbarijum.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Pohađanje nastave od kuće
19.3.2020 19:42:40   
branki*
Moji su danas bombardovani.tj ja sam bombardovana.neću im sve odmah prosleđivati. Jedno po jedno. Neka nauče jedno,dva..Pa tek onda treći predmet.šta ih zatrpavamo...



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Pohađanje nastave od kuće
19.3.2020 21:01:40   
princezica1
Branki tako je najbolje, potrajace sve ovo i na kraju se sve stigne.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Pohađanje nastave od kuće
19.3.2020 21:12:04   
gagana83
Uf, ovo već postaje zamorno. Kako će deca ovo, ja ne znam.

Una je prvo ispratila nastavu preko TV-a. 
Od 13.30h je na vezi sa učiteljicom. Ona ih postroji sve u 13.30 ispred telefona, na viber i onda im šalje šta da rade. Ja joj to otvorim na kompu, da ni bilo preglednije. Deca u medjuvremenu rade a i dalje su na vezi sa učiteljicom. Ona ih tu malo isproverava.
Onda se javio učitelj engleskog, dao mi šta da čitaju i pišu. Posle toga tičerka iz školice engleskog, takodje slala neke snimke plus domaći.A ja sam je dodatno izmaltretirala i našla neki klip na yt sa gimnastikom za decu. Ona je aktivna, oduvek nešto trenira i ne bi valjalo da se skroz ulenji jer pubertet stiže, polako ali sigurno.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Pohađanje nastave od kuće
19.3.2020 21:46:05   
Ivanka 75
Ova nasa im posalje sta da lrepisu u sveske i da domazi, ne zove ih. 

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Pohađanje nastave od kuće
19.3.2020 21:53:21   
vonavoj
Nasa za sad zadaje kao da idu u skolu,tu i tu stranu,znaju sta pisu u svesku iz knjige...dala nam je za 3 dana i rekla da ne preterujemo,da im ostavimo prostor i za igry.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here