|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde je sta povoljnije?
10.7.2018 17:04:04   
Maraj
Ja sam uzimala pampers i to u aksi. Pa uvek su neke pampers na akciji. Jedan mesec one u kutiji drugi mesec u kesi. Uglavnom svaki put ima neke akcije pa sam tamo uzimala

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: gde je sta povoljnije
12.7.2018 15:23:57   
Rosita
U mani je 60% snizena letnja kolekcija i jos ponesto. Trenerka 1900 , sad 760 za N, plus majica 270.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: gde je sta povoljnije
6.8.2018 12:13:48   
mama Jo
Office shoes ima akciju 50% na sve.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: gde je sta povoljnije
25.8.2018 21:32:42   
vocicana
Gde da nadjem bas akciju za tablete za sudo masinu? Da li je neka od vas bas ovih dana isla u nabavku? Hvala unapred

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: gde je sta povoljnije
25.8.2018 21:43:11   
Sanjica26 RR
Voci, pogledaj ovde cene Klik

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: gde je sta povoljnije
25.8.2018 22:29:21   
vocicana
Sanjice hvalaaaaaa, nisam znala za ovo cudo. Opet mi DIS po njima jeste najpovoljniji.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: gde je sta povoljnije
11.9.2018 15:12:39   
pari
Mustella na akciji u lillyju

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: gde je sta povoljnije
11.9.2018 15:29:37   
vonavoj
Ovo je dobra tema😉

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: gde je sta povoljnije
14.9.2018 10:44:35   
IvanaSK RR
Devojke, videh na netu da je u Maxiju akcija za 15 menaz cokolada dobija se Delimano mikser sa posudom i par modli za kolace. Na sajtu Delimano je taj mikser 6500 din.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: gde je sta povoljnije
15.9.2018 14:18:08   
gagana83
Stvarno? Ja jutros bila do Maxija, nisam obratila paznju. Kakav li je taj mikser? 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: gde je sta povoljnije
15.9.2018 14:32:39   
jess021
A meni bas treba mixer! 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: gde je sta povoljnije
15.9.2018 16:30:24   
IvanaSK RR
Ali je 150w :( i moze samo u Beogradu da se preuzme.
Klik

Nece nesto link
user posted image

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 15.9.2018 16:45:59 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: gde je sta povoljnije
15.9.2018 16:39:07   
Sanjica26 RR
Nije ispravan link. Prijavljuje mi gresku.
Nista Ivanaa ako je u Bg damo ti pare, a ti nam uzmi. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: gde je sta povoljnije
18.9.2018 8:56:08   
vocicana
Idem danas u Maxi, obavezno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: gde je sta povoljnije
18.9.2018 9:00:40   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Devojke, videh na netu da je u Maxiju akcija za 15 menaz cokolada dobija se Delimano mikser sa posudom i par modli za kolace. Na sajtu Delimano je taj mikser 6500 din.


Stvarno?? Idem i ja u Maxi😂😂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: gde je sta povoljnije
18.9.2018 9:07:20   
IvanaSK RR
Pročitajte link sa pravilima sto sam stavila, radio je... Moze samo u Bg da se preuzme.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: gde je sta povoljnije
4.11.2018 23:54:34   
dekidaki0206
Ne vidim da postoji stranica za kupovinu u inostranstvu, pa mi je najlakše ovde da napišem. Prva velika kupovina za bebu (kolica, krevetac...) se definitivno isplati u Segedinu. Mi smo bili juče kupili kolica Bouragoo 3 u 1 za 280 € plus nam na granici vratili pdv 40 €. Tih kolica nema u Srbiji pa ne mogu da poredim cene, ali ostalo što sam videla (Inglesina, Cybex, Per-Perego, Hauck) sve je jeftinije oko 50-70€ nego kod nas. Pritom je i razlika u kvalitetu, u Aksi sam gledala Hauck 3 u 1 (28.000) koja izgledaju kao da bi ih jedan nalo jači vetar slomio, a ta ista kolica su u Segedinu oko 210€ +povraćaj pdv-a (znači oko 180€ ispadnu na kraju), a kolica izgledaju mnogo bolje i udobnije nego u Aksi. Garderoba je jeftinija za malo, hemija i kozmetika svakako. Za pelene nisam sigurna, mislim da je približno kao kod nas, ali ovo me je zgranulo 8 pakovanja Pampers vlažnih maramica-7€ (redovna cena, nije akcija) 😲 Što se tiče kreveca-imaju dosta veliki izbor, kreću se od 40€ do naravno 200-300€. E da, onaj 3 u 1 krevetac koji je u toj istoj Aksi 29.990 tamo je malo manje od 200€. Ljuljaške one za bebe (ne znam kako se to zove 😂 ) su tako od 30€ na gore. Eto tako, ispisah se ja ovde, nadam se da će nekome značiti, sve u svemu moje mišljenje je da se isplati otići. 😊

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: gde je sta povoljnije
5.11.2018 10:07:04   
Dora89
E, hvala puno na info! Baš nemam naviku tako da odem, a vrlo je povoljno! Nije daleko, i taman obiđete neki novi grad.

(odgovor članu dekidaki0206)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: gde je sta povoljnije
5.11.2018 10:50:45   
Ana RR
Dekidaki, odmah ste dobili povrat poreza? Mislila sam da moraš opet doći da bi ti vratili porez.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dekidaki0206)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: gde je sta povoljnije
5.11.2018 11:23:46   
dekidaki0206
Da, odmah na granici. Konktretno smo kupovali u Brendonu i za njih je ovakva procedura- u radnji tražiš da ti popune papire za tax free sa tim dolaziš na carinu, piše tamo Tax free, ima poseban šalt_er, predaš sve te papire, oni ti popune i vratiš se nazad gde se prodaju vinjete, piše Ibusz i tu ti odmah vrate, može u forintama ili u evrima, kako kome odgovara. Vratiš se pešaka, sve je tu na 100m. Za povraćaj pdva je minimum da potrošiš 170€ na jednom računu. Za prehrambeno ne znam kako ide povraćaj pdva, jer nismo toliko potrošili para u Tescu 😂 Ali da vam kažem da su im i namirnice jeftinije, to svakako. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: gde je sta povoljnije
5.11.2018 11:30:12   
dekidaki0206
Čula sam da ima opcija da ti uplate za par dana u Raiffeisen banku, ali nama su vratili odmah

(odgovor članu dekidaki0206)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: gde je sta povoljnije
5.11.2018 11:49:49   
vonavoj
Pelene violeta plus omeksivac u Rodicu 900din..60kom 4ka..meni su odlicne,od prvog dana mu koristim..od pampersa se osuo.

(odgovor članu dekidaki0206)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: gde je sta povoljnije
5.11.2018 12:27:36   
Ana RR
Ja sam razmišljala da odemo da vidimo laptopove a ako odmah vraćaju porez to je super.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dekidaki0206)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: gde je sta povoljnije
5.11.2018 12:46:27   
dekidaki0206
Najbolje bi bilo da proveriš cene na sajtovima nekim, i iskustva na nekim drugim forumima, ja sam tako za bebi opremu proverila i znala sam po šta idem. Ne znam da ti kažem da li je tako i za druge radnje. Na granici su mi neki ljudi sa kojima sam čekala da predam papire rekli da neke radnje odmah vraćaju novac na licu mesta, ne predaješ ništa posle na granici. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: gde je sta povoljnije
22.12.2018 11:01:07   
mama Jo
Jedan info za Ljishu 😊

Secam se da si pricala da hocea D da uzmes twister za NG i da je 3500 din., slucajno sinoc videh na sajtu dexy.co da je neko snizenje i kosta 2800... ako ti znaci 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dekidaki0206)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here