|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus - 2. deo
17.8.2020 13:53:14   
Sanjica26 RR
Uh Fil, pa sta kaže dr?


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1501
   RE: Korona virus - 2. deo
17.8.2020 13:58:39   
Filadendronka
Sanjice, bili smo juce u Tirsovoj posto je to dezurna klinika i prva njihova reakcija je bila gde nam je uput iz DZ. A Dz ne radi nedeljom, pa su morali da nas prime. Izvadili mu krv, cekali smo tri sata i rekli da je virusno. Nikakva terapija niti savet, sem da se javimo nadleznom pedijatru u slucaju potrebe. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1502
   RE: Korona virus - 2. deo
17.8.2020 14:01:22   
pari
A je l može privatno da se uradi test? 

Možda nije korona, može biti stvarno neki drugi virus ali za svaki slučaj

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1503
   RE: Korona virus - 2. deo
17.8.2020 14:02:55   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Sanjice, bili smo juce u Tirsovoj posto je to dezurna klinika i prva njihova reakcija je bila gde nam je uput iz DZ. A Dz ne radi nedeljom, pa su morali da nas prime. Izvadili mu krv, cekali smo tri sata i rekli da je virusno. Nikakva terapija niti savet, sem da se javimo nadleznom pedijatru u slucaju potrebe. 


S obzirom da ide u vrtic moguce da je potkacio neki virus koji ga je bas razdrmao. Mace malo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1504
   RE: Korona virus - 2. deo
17.8.2020 14:07:30   
Filadendronka
Ma 100% je pokupio u vrticu neki od virusa, ne sumnjam u strucnost lekara. Ali nadobudnost i bahatost su na maksimumu. Samo da njemu bude ok, bas me brine sve ovo. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1505
   RE: Korona virus - 2. deo
17.8.2020 14:48:35   
branki*
Kako mu je fil?jw l spada temp os brufena ili febriceta?sta mu dajes?




_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1506
   RE: Korona virus - 2. deo
17.8.2020 14:55:30   
Ivanka 75
Toliko o tome da ne treba slati bolesnu decu u vrtic, pogotovu u ovo vreme 😔


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1507
   RE: Korona virus - 2. deo
17.8.2020 19:16:37   
flamingos
O Fil,muke.Jesi li dobro?❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1508
   RE: Korona virus - 2. deo
18.8.2020 20:52:46   
dunja RR
Fil, kako ste?



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1509
   RE: Korona virus - 2. deo
18.8.2020 21:09:40   
dunja RR
Mi smo u Bosni,3 dana. Razmisljali smo se da dodjemo jer zaova je med.sestra,prebaca u covid ambulantu skoro. Zivi sa mm roditeljima koji imaju preko 80. Nije htela da se odvoji iako joj jw mm rekao da mora s stanovi su ovde svakako jeftini za izdavanje. Kada smo stigli saznali smo i da je pozitivna sto su naracno krili, ni tada nije htela da se odvoji samo je sisla u donji sprat i tvrdila da je to dovoljno. Ali je ona sugurno bila pozitivna i par dana ranije dok se nije spustila. Inace su ovde stanovi 80 eura na mesec. I na kraju je otisla dignutog nosa negde privatno. Svekar sinoc dobio T ali danas nema,0danas je ok.prosto jw cudo ukoliko ih nije zarazila a ako mm roditelji imsju imamo vec svi naravno.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1510
   RE: Korona virus - 2. deo
18.8.2020 21:18:08   
dunja RR
Zaova ima laksi oblik.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1511
   RE: Korona virus - 2. deo
18.8.2020 21:20:50   
Sanjica26 RR
Au, pa da li je moguce da je tako neozbiljna posebno sto jr zdravstveni radnik.

Ne mora da znaci Suzi da ce te i vi zakacili. Nas prijatelj je sedeo sa dvojicom prijatelja. Njih dvojica su se razboleli, a trecem nista nije bilo. Nema pravila. Nemoj da se brines. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 18.8.2020 21:21:49 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1512
   RE: Korona virus - 2. deo
18.8.2020 21:23:31   
Sanjica26 RR
Gledam neke ljude koji su prelezali koronu. Nisam sigurna da su trebali da izlaze normalno setaju bez maske. Možda ne razmisljam dobro, nek me neko ispravi zar ne treba oni da se i dalje cuvaju? user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1513
   RE: Korona virus - 2. deo
18.8.2020 21:37:18   
Ana RR
O Suzi pa ne mogu da verujem... pa zar nisu mogli da vam kažu, da ne dolazite..? Neverovatno.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1514
   RE: Korona virus - 2. deo
18.8.2020 21:46:13   
Filadendronka
Suzi, ne mora da znaci da je zakacio bilo ko od vas, bas nema pravila. Znam vise slucajeva gde je samo jedno u porodici bilo pozitivno. Ja se prebacih u temu o temperaturi, posto J nije korona 99.9%. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1515
   RE: Korona virus - 2. deo
18.8.2020 21:58:35   
Ivanka 75
Jao Dunja 😔 Daj boze da bude sto lakse! 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1516
   RE: Korona virus - 2. deo
18.8.2020 22:00:34   
lesli


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Gledam neke ljude koji su prelezali koronu. Nisam sigurna da su trebali da izlaze normalno set_aju bez maske. Možda ne razmisljam dobro, nek me neko ispravi zar ne treba oni da se i dalje cuvaju? user posted image



Sanjice, kod mene je bilo nekoliko kolega koji su prelezali.Svi su dobili kao direktivu jos 2 nedelje samoizolacije nakon 2. negativnog testa.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1517
   RE: Korona virus - 2. deo
18.8.2020 22:02:11   
lesli
Jao bre Dunja, stvarno su...nemam reci.I da nije korona, nego da je obicna prehlada, zasto da se svi porazboljevate?!Drzim palceve da sve bude dobro!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1518
   RE: Korona virus - 2. deo
18.8.2020 22:13:56   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: lesli



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Gledam neke ljude koji su prelezali koronu. Nisam sigurna da su trebali da izlaze normalno set_aju bez maske. Možda ne razmisljam dobro, nek me neko ispravi zar ne treba oni da se i dalje cuvaju? user posted image



Sanjice, kod mene je bilo nekoliko kolega koji su prelezali.Svi su dobili kao direktivu jos 2 nedelje samoizolacije nakon 2. negativnog testa.


Lesli, i meni je to logicno.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1519
   RE: Korona virus - 2. deo
18.8.2020 22:19:32   
vonavoj
Dunja,ne mora da znaci da su se zarazili...niti da cete vi..ali je zaista neodgovorno.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1520
   RE: Korona virus - 2. deo
18.8.2020 22:39:20   
Ivanka 75
Neodgovorno, zaista. Bezobzirno i krajnje bezobrazno. Ja bi joj se naj@@@@a svega po spusku. Pa decu ste doveli kod njih, sebicnost na delu. 😔


Izvini ali bas me pogodilo koliko je neozbiljna. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1521
   RE: Korona virus - 2. deo
18.8.2020 22:45:45   
flamingos
Joj Dunja,pa stvarno strašno.Nemam reči.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1522
   RE: Korona virus - 2. deo
18.8.2020 23:18:44   
Mirko Svirko
Dunja, pa neverovatno.

Gledam i kod nas u parku ima dosta med. Radnika i redovno izvode decu. U covid ambulanti su inace. Ja mog ne vodim sa decom. Vec sedi i bleji u mene vec mozda dva meseca i vidja se sa sestrom...Drugo, oni koji su prelezali videla sam slike da su u manjim grupama slave rodjendane i krstenja.Setaju gradom..Nemam pojma vise. Meni sin polazi h predskolsko i zao mi je jedino zbog dece i da bude drustven da ima nekj dozivljaj u svom zivotu.. imam osecaj da je sve ovako nekako bezlicno...Bas me vise ova korona nervira. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1523
   RE: Korona virus - 2. deo
19.8.2020 7:27:45   
Misha i Ljisha
Dunja stvarno je ispala neogovorna. Nadam se da se niko nije zarazio iz prostog razloga sto ljudi vise vremena provode napolju i sto su prozori preko leta skoro stalno otvoreni.
A eto imam i ja primer zena koja je pazila svog muza dok je bio bolestan (pozitivan na koronu) se nije zarazila niti njihova deca a zive u stanu od 40 mkv. Tako da... Javljajte se.

I mene nervira korona, ali zivot mora da se nastavi. Pa sad...JA cu se vakcinisati verovatno ali decu necu dati da vakcinisu dok ne prodje par gdoina

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1524
   RE: Korona virus - 2. deo
19.8.2020 8:02:38   
emicaa
Suzi ja ne mogu da vjerujem koja je to doza sebicnosti i bezobrazluka da precutis tako nesto.

Ma znas kad bi me opet vidjela,nikad.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here