|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus - 2. deo
19.8.2020 8:59:03   
Sanjica26 RR
Emi, imas takve na svakom koraku. Ko zna koliko se ljudi tako motaju oko nas, a da ne znamo.
Koji sam ja lik. Sanjam juce neke poznanike koji su u karantinu da setaju gradom i prilaze miuser posted image Posle ove Dunjine poruke.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1526
   RE: Korona virus - 2. deo
19.8.2020 9:08:26   
Maraj
Strasno dunja!
Ima takvih neodgovornih zdravstvenih radnika....
Moja komsinica isto tako...a radi u kovid ambulanti... a tek kad su joj deca imala boginje urrdno je svaki dan sa njima bila napolju. Mi smo svi "bezali" tada od njih...ne znam...uma nas raznih....al dasu medicinari neodgovorni, to stvarno ne razumem

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1527
   RE: Korona virus - 2. deo
19.8.2020 14:24:55   
dunja RR
Nisam sinoć sve napisala, u stvari to je posledica pisane reči, ne možeš sve da kažeš odjednom :)

Mi im nismo rekli da dolazimo, tada kada smo mi krenuli iz Banje u Bosnu (bili smo prvo u Vrnjačkoj Banji 5 dana), ona nije bila pozitivna (tj. jeste, ali mi nismo znali, nisu nam rekli,, testirala se 2 dana ranije a simptome imala 4-5 dana pre), ali prešla je poečtkom avgusta na covid odeljenje i nije htele da se izoluje od roditelja pa je mm poludeo, jer je znao da će se zarazi (i zarazila se) i da će preneti na roditelje, koji su stari i bolesni, i sigurno ne bi preživeli. A m m nije video oca 2 godine, jer nismo putovali, dugačak put, prvo zbog moje trudnoće, pa posle M bila beba, a sada za slavu nismo išli u Bosnu zbog korone, bile zatvorene granice za Đurđevdan. Deda je tek sada video unuku prvi put, zato smo pre svega i došli, po cenu da se zarazimo od zaove, naravno da ne želimo to, ali zbog svoje neodgovorne ćerke deda možda ne video unuku, ako se zarazi. I dobro je da smo došli jer ona drugačije ne bi otišla u samoizolaciju.

Jutros je mm vodio svekra na vađenje krvi i posle na snimanje pluća (čista su sada), sutra će valjda i da se testira. Mora da se proveri iako je samo preksinoć imao T (38,5), posle više ne, tj. sinoć sam mu izmerila 36,9 ali nije išla preko.





< Poruku je uredio dunja RR -- 19.8.2020 14:30:57 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1528
   RE: Korona virus - 2. deo
19.8.2020 14:28:47   
dunja RR
Mi sa zaovom nismo bili ni ukakvom kontaktu za ova 4 dana ovde, osim što je eto to prvo veče, tj. samo 2 sata, dok se nije preselila bila u donjem spratu, a mi gore, ali je nismo videli.

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.8.2020 14:29:26 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1529
   RE: Korona virus - 2. deo
19.8.2020 14:37:27   
Sanjica26 RR
Dobro da je otisla. Ne razumem takve ljude da se ne izoluje, a imaju stare roditelje. Slusam neke doktorke koje su pricale koliko dugo nisu videle decu i roditelji bas zbog toga sto rade na kovid odeljenju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1530
   RE: Korona virus - 2. deo
19.8.2020 14:38:23   
dunja RR
Svekar je kul totalno. Sinoć krenuo da se oblači (podigli ga mi iz kreveta, bio već lego u pidžami) da se testira, i na kraju dobijemo info, ipak ujutru da ide, prvo krvna slika i snimak pluća, pa onda dan kasnije testiranje. Čovek se opet skine u pidžamu i legne. I mi skontamo da nemamo sliku dede i unuke još, a šta ako ga zadrže u bolnici hmmm, i opet dignemo dedu, ustaje dedaopet poslušno (u 22h), ali mrmlja u bradu "treći put se oblačim za 15 minuta" user posted image , i slikala ja dedu sa unucima, i opet u pidžamu i u krevet. U kući galama, a on viče iz sobe,, ljudi šta vam je, šta dižete prašinu, dobro sam ja videćete user posted image

Kažu od svih snimanih pluća danas, njegova su najbolja (ima 81 god, svi ostali bili mlađi).

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.8.2020 14:48:12 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1531
   RE: Korona virus - 2. deo
19.8.2020 14:39:08   
dunja RR
Pričali mi /tj. mm) to njoj 15 dana, ali džaba, to neodgovorno na kub.

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Dobro da je otisla. Ne razumem takve ljude da se ne izoluje, a imaju stare roditelje. Slusam neke doktorke koje su pricale koliko dugo nisu videle decu i roditelji bas zbog toga sto rade na kovid odeljenju.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1532
   RE: Korona virus - 2. deo
19.8.2020 14:42:39   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Svekar je kul totalno. Sinoć krenuo da se oblači (podigli ga mi iz kreveta, bio već lego u pidžami) da se testira, i na kraju dobijemo info, ipak ujutru da ide, prvo krvna slika i snimak pluća, pa onda dan kasnije testiranje. Čovek se opet skine u pidžamu i legne. I mi skontamo da nemamo sliku dede i unuke još, a šta ako ga zadrže u bolnici hmmm, i opet dignemo dedu, ustaje dedaopet poslušno (u 23h), ali mrmlja u bradu "treći put se oblačim za 15 minuta" user posted image , i slikala ja dedu sa unucima, i opet u pidžamu i u krevet. U kući galama, a on viče iz sobe,, ljudi šta vam je, šta dižete prašinu, dobro sam ja videćete user posted image

Kažu od svih snimanih pluća danas, njegova su najbolja (ima 81 god, svi ostali bili mlađi).


Kad je tako kul, bice sve dobro. Mozda je potkacio neki virus kao ja pre tri nedelje. U stvari kod mene je bila bakterijska infekcija. Sigurno radi puno i ako ima puno godina.

A za slikanjeuser posted image vi ste sou.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1533
   RE: Korona virus - 2. deo
19.8.2020 15:04:52   
nata11
A sta kazete na novu izjavu Tiodorovica da ukoliko krene novi talas automatski zatvaraju skole. Meni to lici kao da su već doneli odluku da skole rade mesec dana. Normalno da ce krenuti novi talas sa sezonskim gripovima i vlagom 



_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1534
   RE: Korona virus - 2. deo
19.8.2020 15:29:21   
Sanjica26 RR
I, meni tako deluje Nato. Meni je sad ovo igranje sa svima nama. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1535
   RE: Korona virus - 2. deo
19.8.2020 15:49:00   
dunja RR
Inače, ovo je mali grad, Foča, ali imam osećaj da svaka druga kuća ima ili je imala koronu, sada u drugom talasu, u prvom nisu imali zaražene uopšte.
Ljudi se sklanjaju jedni od drugih, baš je malko jezivo. Rcimo brat od tetke m prošao pored nas kolima punim gasom, pobego, a nismo se videli skoro 3 godine, brat os strica isto. Ni da se jave eto izdaleka. O komšijama da ne pričaam. Jedino su me prve komšije, neke nove, ne znam ih, prizvale na fol, kao uđite uđite u dvorište, na distanci ali daddoše M čokladu (prosledile mi to bati, ona još ne jede čokolade), i pose mi rekoše da su te komšije skoro imale koronu.

Doduše van centra, stariji tako rade, u centru kafići krcati.

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.8.2020 15:52:58 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1536
   RE: Korona virus - 2. deo
19.8.2020 16:10:20   
Sanchy


IZVORNA PORUKA: nata11

A sta kazete na novu izjavu Tiodorovica da ukoliko krene novi talas automatski zatvaraju skole. Meni to lici kao da su već doneli odluku da skole rade mesec dana. Normalno da ce krenuti novi talas sa sezonskim gripovima i vlagom 




U Americi,u Dalasu cini mi se,dve skole su zatvorene u prvoj nedelji nakon otvaranja.U jednoj je bilo 14 zarazenih ucenik a u drugoj 6 nastavnika i 3 ucenika...Mislim da start treba odloziti,pa videti sta se desava u okruzenju,oprezno..Crnogorci pomerili pocetak na prvi oktobar.Mislim da je to pametno,malo vise vremena da se smiri situacija a i pripreme nastavnici jer po svemu procitanom oni nisu spremni za start.

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1537
   RE: Korona virus - 2. deo
19.8.2020 16:13:59   
pari
U Nju Džersi državi u Americi počinju online za sad. Samo privatne škole koje mogu da ispoštuju određena pravila će početi i uživo.

I ja mislim da je tako najbolje

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1538
   RE: Korona virus - 2. deo
19.8.2020 16:15:29   
emicaa
Danas citam u jednom kantonu,oko 50 km od nas 6 odjenja skole je karantinu 10 dana.Ostatak odjeljenja normalno ima nastavu



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1539
   RE: Korona virus - 2. deo
19.8.2020 16:29:27   
Maslacak15
kod nas je pocela nastava normalno e sad videcemo koliko ce dugo da traje. Mislim da ako se pojave pojediacni slucajevi da zatvaraju odeljenje a ne celu skolu. Ja mislim da je jako vazno za svaku zemlju da prorade skole i sto se mene tice to bi trebalo da ima prednost nad svim ostalim i kafanama i klubovima i prodavnicama. Ok proletos je bilo sve malo na vrat na nos upanici, ta dva meseca je bilo pravdano ali odlagati skolu u nedogled mislim da je vise stete nego koristi.
Inace koroni treba vremena. SAmo da znate. Obicno tamo gde se komplikuje komplikuje se u drugoj nedelji od pojave simptoma. Ima mnogo drugaciji profil od gripa koji obara na keca. Moji tetka i teca su prvo imali uredan rentgen pluca ( i pozitivan PCR test) i tek posle 10 dana na ponovljenom rentgenu je konstatovana bilateralna pneumonija. I tad je hospitalizovan. Jako je dugo to sve trajalo, bas mrcvari virus. Sad su svi hvala bogu ok.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1540
   RE: Korona virus - 2. deo
19.8.2020 16:41:06   
vonavoj
Uh,ima mnogo varijanti korone..neko je prosao kao tvoji maslacak,tek posle 7 dana obostrana upala..a neko je prosao bez jacih tegoba..

Znam za onkoloski slucaj,mislili su gotovo je ako se razboli,kad nista,sve dobro proslo...zarazio se covek u bolnici,na kontrolama...Teracemo se mi jos sa koronom..

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1541
   RE: Korona virus - 2. deo
19.8.2020 17:59:24   
Maslacak15
ne naravno nisam to mislila. I kod mojih je kod decaka prosao za cas a ni sestra nije imala velikih problema. Ja samo kazem da kod onih kod kojih se komplikuje to je obicno u drugoj nedelji i to je pokazano i dokazano ne samo na primeru mog tece nego je on bio tipican primer. To se zove " second week crash". Bolest ima takozvanu bifaznu progresiju. Moj teca je prvih dana je imao samo malu temperaturu koja se vracala, mislim da nije prelazila 38 i to uglavnom uvece uspeo je brzo da je obara. solidno je i jeo i bio fino pokretan. Jedva su dobili test, pisala sam jel nisu delovali posebno bolesno. Samo upozoravam da treba biti strpljiv i sacekati bar nedelju dana da se dobro oporavite ako na ista sumnjate, narocito kod starijih ljudi.....

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1542
   RE: Korona virus - 2. deo
19.8.2020 18:05:18   
lesli
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Svekar je kul totalno. Sinoć krenuo da se oblači (podigli ga mi iz kreveta, bio već lego u pidžami) da se testira, i na kraju dobijemo info, ipak ujutru da ide, prvo krvna slika i snimak pluća, pa onda dan kasnije testiranje. Čovek se opet skine u pidžamu i legne. I mi skontamo da nemamo sliku dede i unuke još, a šta ako ga zadrže u bolnici hmmm, i opet dignemo dedu, ustaje dedaopet poslušno (u 22h), ali mrmlja u bradu "treći put se oblačim za 15 minuta" user posted image , i slikala ja dedu sa unucima, i opet u pidžamu i u krevet. U kući galama, a on viče iz sobe,, ljudi šta vam je, šta dižete prašinu, dobro sam ja videćete user posted image

Kažu od svih snimanih pluća danas, njegova su najbolja (ima 81 god, svi ostali bili mlađi).



Idi bre dunja...nasmeja me. 😁
Deda je legenda! Drzim palceve da bude dobro i da jos dugo uziva u unucima 🤗

< Poruku je uredio lesli -- 19.8.2020 18:06:03 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1543
   RE: Korona virus - 2. deo
20.8.2020 8:38:22   
flamingos
Joj Dunja nasmeja me.Da je živ deda još sto godina.


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1544
   RE: Korona virus - 2. deo
20.8.2020 15:25:08   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: nata11

A sta kazete na novu izjavu Tiodorovica da ukoliko krene novi talas automatski zatvaraju skole. Meni to lici kao da su već doneli odluku da skole rade mesec dana. Normalno da ce krenuti novi talas sa sezonskim gripovima i vlagom 






Znaci prci mesec opet samo predajem i onda izmisljam ocene bukvalno na to smo spali

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1545
   RE: Korona virus - 2. deo
24.8.2020 9:21:37   
dunja RR
Mi smo se jutrios testirali, baba,mm i ja,jos dever nije mada ja verujem da svi imamo koronu. Zaova ideda su pozitivni i odvojeni. Jutros dosla hitna po nas, odveli nas u covid ambulantu na testiranje i vratili kuci. Izvadili su nam i krv sve u 5 minuta.Sve nam je besplatno,vazi knjizica iz Srbije ovde u Bosni.Popodnebimam snimanje pluca. Svi imamo za sada blage simptome mnogo blaze od drugih prehlada. Ja sam juce zvala moju dr i rekla mi da krenem sa sumamed to jw hemomicin,kaze da ne smeta dojenju jer je M velika. Juce sam popila prvi,ovde se kupuje bez recepta a uzela sam i deveru pa je i on krenuo da pije jer sam mu merila  T 37.4, i meni je tolika bila par puta ali uglavnom mi je 36.8.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1546
   RE: Korona virus - 2. deo
24.8.2020 9:28:25   
dunja RR
Ovde niko ne nosi maske ni u radnjama, sve taksiste u gradu su testirali jedan dan i svi bili pozitivni. Svi koji dobijaju kovid imaju navodno pocetak upale plzca i sve ih tako vode.mozda im je to neki sistem ovde.,sumnjivo mi. Jedino su svekru od 81 god pluca super.mm jw sada ok i on se vodi kao pocetak upale.
Ja sam par puta isla u apoteku i kazem im da mi je pola kuce pozitivno a apotekarka se nije ni strecnula.bez maske. Druga izaala ispred da mi cuva decu dok kupujem.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1547
   RE: Korona virus - 2. deo
24.8.2020 9:30:48   
dunja RR
Deca nemaju nikakve simptome a ja sami malo promuklost i tu blagu T ponwkad



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1548
   RE: Korona virus - 2. deo
24.8.2020 9:31:27   
Milena18
Dunja, ne mogu da verujem šta vas je snašlo, i sve zbog tuđe neodgovornosti. Nadam se da će ostati na blagim simptomima. Jesu li deca dobro, njih nisu testirali?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1549
   RE: Korona virus - 2. deo
24.8.2020 9:33:15   
dunja RR
Nisu nj8h test, oni su super.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here