|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus - 2. deo
1.11.2020 16:22:59   
bokicak1
Tako sam i ja razumela za izlazak iz Pariza. Kolektivno ludilo.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2076
   RE: Korona virus - 2. deo
6.11.2020 8:17:15   
Maruska16
Dobro jutro. Juce sam saznala da sestricina mog muza ima koronu.  Moj muz je imao direktan kontakt sa njom u subotu kada je neko iz familije pravio festu povodom rodjenja deteta. Nata i ja smo bile u Srbiji. Vec je 6 dan,muz nema simptome. Mene interesuje ako neko od vas zna do kog dana se ispoljavaju simptomi ako se zarazio? Bas sam u panici. 27 nedelja trudnoce,čuvala sam se maksimalno iako sam u sred ove frke isla za Srb,i bas se bezveze osećam.. Posebno zato sto imam gestacijski dijabetes i primam insulin i heparin zbog trombofilije,znaci rizicna sam grupa.. 


(odgovor članu bokicak1)
Direktna veza do poruke: 2077
   RE: Korona virus - 2. deo
6.11.2020 9:12:55   
Ana RR
Maruska, ako sam dobro razumela, simptomi se mogu pojaviti i 14 dana nakon kontakta. Nadam se da će sve biti ok.

Tata moje najbolje drugarice je loše, na respiratoru je. Doktori su im rekli da je sve u božjim rukama. Mnogo mi je žao, ti ljudi su mi kao druga porodica. Nadam se da će se izvući...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maruska16)
Direktna veza do poruke: 2078
   RE: Korona virus - 2. deo
6.11.2020 10:46:56   
vonavoj
Maruska,neka nosi masku u kuci,udaljite se malo..

14 dana je dug period,moze i ne mora da znaci...Moja koleginica dobila hemomicin,ceka antitela u ponedeljak,jer njena dr ne veryje testovima..svako svoju politiku..A iz povezane firme,muz i zena,potvrdjena juce korona...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2079
   RE: Korona virus - 2. deo
6.11.2020 10:55:22   
marketing RR
Maruška meni su se javili simptomi 7. dan od kontakta, mom mužu 4. dan, svekru 5-6. dan, a mojoj svekrvi 10 dana od kontakta, ona je i preminula od korone, između ostalog i zato što se kod nje najkasnije reagovalo sa terapijom, zbog kasnih simptoma.

IZVORNA PORUKA: Maruska16

Dobro jutro. Juce sam saznala da sestricina mog muza ima koronu.  Moj muz je imao direktan kontakt sa njom u subotu kada je neko iz familije pravio festu povodom rodjenja deteta. Nata i ja smo bile u Srbiji. Vec je 6 dan,muz nema simptome. Mene interesuje ako neko od vas zna do kog dana se ispoljavaju simptomi ako se zarazio? Bas sam u panici. 27 nedelja trudnoce,čuvala sam se maksimalno iako sam u sred ove frke isla za Srb,i bas se bezveze osećam.. Posebno zato sto imam gestacijski dijabetes i primam insulin i heparin zbog trombofilije,znaci rizicna sam grupa.. 




(odgovor članu Maruska16)
Direktna veza do poruke: 2080
   RE: Korona virus - 2. deo
6.11.2020 11:01:22   
dunja RR
Ja pisah ovo gore, znate već ..
Kod nas u vrtiću otac drugara iz grupe je dobio koronu, dete povukli, javili svima nama, vrtić je dezinfikovan, a ostala deca sva idu, kod nas u grupi nikada nisu bili redovniji, i moj S ide redovno. Jes da donosi viruse sestri, ali njemu ništa hvala Bogu.

Par mama iz grupe mi je reklo da su se testirali zbog nekih putovanja i svi u porodici imaju antitela, preležali koronu a da nisu ni znali.

< Poruku je uredio dunja RR -- 6.11.2020 11:09:36 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2081
   RE: Korona virus - 2. deo
6.11.2020 11:34:34   
vonavoj
Prelezali,da nisu znali,odlicno su prosli...

Dunja,bas dugo nisi pisala..pitala sam se kako ste😁

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2082
   RE: Korona virus - 2. deo
6.11.2020 11:45:47   
dunja RR
Tu sam Von stalno ja, nego brdo posla na RR, a mi smo svi super, samo S donosi M iz vrtića svašta, sada je imala bronhitis 10 dana. Dobili smo i uput za bolnicu koliko je loše bila, ali je tu noć ne odvedoh, izvukosmo se polako inhalacijama, nekako.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2083
   RE: Korona virus - 2. deo
6.11.2020 12:55:33   
Maruska16
Joj,ništa.. moramo da sačekamo.  Ja se nadam da nije zakačio.  Ako jeste,Bog nek nam je u pomoći.  Ne znam kako utice na trudnice.. da nisam trudna ne bih se brinula.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2084
   RE: Korona virus - 2. deo
6.11.2020 14:11:05   
Andjelcicc
Nasa uciteljica je pozitivna, svi smo jako tuzni, i deca i roditelji...



(odgovor članu Maruska16)
Direktna veza do poruke: 2085
   RE: Korona virus - 2. deo
8.11.2020 8:52:30   
Sanjica26 RR
Desava se. Nasa nije obolela od korone, ali je na bolovanju do daljnjeg.


Inace, ovo se siri sve vise i vise. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Andjelcicc)
Direktna veza do poruke: 2086
   RE: Korona virus - 2. deo
8.11.2020 18:25:30   
Filadendronka
Oko mene se krug zatvara. Jos jedan kolega pozitivan. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2087
   RE: Korona virus - 2. deo
8.11.2020 19:07:01   
Ivanka 75
Uh Fil, ne zna covek vise... 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2088
   RE: Korona virus - 2. deo
8.11.2020 19:20:03   
Andjelcicc
Mene je uhvatila neka frka, cuvamo se, ali džabe jace je od mene..

Pogotovo od kad je uciteljica pozitivna 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2089
   RE: Korona virus - 2. deo
8.11.2020 23:04:05   
vonavoj
Fil,kakve simptome imaju? Bili ste u kontaktu..

Ja sam juce cula da jedna vaspitacica ima,sestra kaze jedan kolega u skoli ima...sto kaze fil,suzava se krug..ali jos sam optimista...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2090
   RE: Korona virus - 2. deo
9.11.2020 7:55:24   
Filadendronka
Uglavnom su kod svih blagi simptomi, mada ima i jedna upala pluca kod mladje osobe. Znam bas dosta pozitivnih osoba. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2091
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 8:52:52   
Ivanka 75
Sinoc mi mm prica da kod njih na poslu sve vise covid+ ima. Objekat u kom mu je kancelarija, kaze srecu se po hodnicima.

Reko nosi masku, da se cuvamo koliko mozemo. I mama mi sutra dolazi. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2092
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 10:17:14   
vonavoj
Ovo je luda kuca,moje koleginica ima opet temp..pije eritromicin vec 6 dana..juce snimala pluca,kao izrazena sara..kks u redu..radila antitela sve negativno..


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2093
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 10:24:53   
smeško
Von, da nije virusna upala pluca?


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2094
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 10:26:15   
Dragica Draga
Jeste zaista. Sada je sve vise ljudi u okruzenju dobilo ili vec prelezalo ovo cudo. A i dalje mi je fascinantno kako neki takvi slucajevi sa svum simptomima budu negativni a neki preleze bez ijednog simptoma. Ok, verovatno da zavisi od imuniteta coveka ali opet su krajnosti u pitanju

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2095
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 10:28:25   
smeško
Zato sto je to prehlada kao i svaka druga. I grip neki preleze na nogama, a kod nek8h se zavrsi letalno.


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 2096
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 10:31:33   
smeško
Mislim, kod nekih je letalan. Ne mogu ni da smislim ljudsku recenicu od ovih reklama koje iskacu.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2097
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 11:01:05   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ovo je luda kuca,moje koleginica ima opet temp..pije eritromicin vec 6 dana..juce snimala pluca,kao izrazena sara..kks u redu..radila antitela sve negativno..





Evo i kod mene na poslu ima. I moji su u izolaciji. Kompletno. Najvise me brine mama. Mada, ona je prva krenula sa terapijom. Dobro je. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2098
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 11:49:17   
vonavoj
U bre sanja...sta se desilo?


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2099
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 13:48:23   
smeško
I kod nas je dosta dece iz N odeljenja u izolaciji.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here