|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 14:03:29   
Ivanka 75
I kod mm naposlu ima vise zarazenih.... Rekla sam mu samo cuvsj se, sklanjaj se i nosi masku. 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2101
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 14:48:04   
Andjelcicc
Nasu decu nisu stavili u izolaciju, iako im je uciteljica pozitivna... Svuda druga prica, a pritom u drugoj skoli takodje su neki prosvetni radnici pozitivni, decu su odmah poslali u izolaciju i prate online nastavu... 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2102
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 18:27:46   
branki*
i kod nas ima pozitivnih potvrdjenih u kolektivu.oni su na bolovanju,deca i mi ostali normalno radimo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Andjelcicc)
Direktna veza do poruke: 2103
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 19:21:07   
Maraj
Kolega mm pozitivan. Temperaturu dobio prosle srede. U petak mu stigli rezutlatu, kovid- pozitivan. Danas bio na snimanju pluca. Rezultat-obostrana upala pluca, ide u Arenu. Bas smo se smorili i mm i ja.
A jos gore...i mm od juce ne oseca miris i ukus. Juce je imao T 37.3, danas je nema. Bio je u kovid ambulanti, radili su mu pcr test, cekamo rezultat. Bas smo smoreni

< Poruku je uredio Maraj -- 10.11.2020 19:24:00 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2104
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 19:28:00   
pari
Uf Maraj, držite se! 



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2105
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 19:54:26   
Sanjica26 RR
Drzite se Maraj😘 cuvaj sebe i decu. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2106
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 20:15:57   
Maraj
Mm nosi masku po kuci...al koja je i to vajda. Do juce je mene, decu ljubio. Ne znam... samo da i ako pokupimo, da imamo tu blazu varijantu.
Smorili smo se sto je kolega otisao u Arenu.
On je odmah imao T preko 38. Pio je antibiotik. A zadnja 3 dana se zalio na suvi kasalj. I eto danas, obostrana upala user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2107
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 20:20:58   
pari
Maraj, kad će biti rezultat?

Kod svih je različito...Moja advokatica je isto pozitivna, njoj je bilo loše nekoliko dana, sad je bolje, kod kuće je bila sve vreme

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2108
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 20:31:52   
Maraj
Pari rekli su za 2- 3 dana. Mm kolegi su bili za 3 dana. Ogromne su guzve. Mm je jutros oko pola 8 bio ispred ambulante. Dobio je br 174. Ej za pola sata su podelili 174 broja, samo u jednoj ambulanti . Jezive su guzve...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2109
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 20:34:17   
pari
Uf, baš dosta



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2110
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 20:58:38   
Sanjica26 RR
Зато у другим градовима не тестирају те тек тако.

Људи чекају од ујутру и ништа специјално не ураде. Моја колегиница је нпр у мом граду била у ковид од ујутру и дошла кући тек у пола девет. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2111
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 21:02:45   
Maraj
Sanjice zavisi od simptoma. Kao i da li si bio u kontaktu sa zarazenim.
Prvo se radi krvna slika. Na osnovu krvne slike se odlucuje da li ce raditi pcr test.
Mm je pre mesec dana imao T. Dane je peovodio u kovid ambulanti. Non stop su mu zakazivali kontrole al test rada nisu uradili.
Sada jesu verov.zbog krvne slike, zato sto je izgubio ukus i miris a i bio je direktmo j kontaktu sa zarazenim.
A mozes misliti koliko se ceka u bg- u u ambulantama...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2112
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 21:11:10   
vonavoj
Uh maraj,bas mi je zao..jel dobio terapiju? Nema sta da se ceka..to je to..

Kod nas se isto ne vrsi testiranje,ne znam zasto....eto,koleginica nije testitarana..a kks joj dobra,a za antitela je rano 7 dana..po meni..ma luda kuca... ne zna se kome je teze,ljudim sto cekaju ili tim lekarima...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2113
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 21:20:58   
Maslacak15
dobro vece zene. zao mi je Maraj, ali deluje i meni da su velike sanse da je zakacio. Antibiotik nema veze, ne utice na koronu niti bilo sta pomaze. Nemojte da me pitate sto svima daju hemomicin, nije ni meni jasno ovde svakako ne daju ( u nemackoj). Ovde se daju samo intubiranim pacijentima koji imaju rizik o bolnickih bakterijskih pneumonija, acetobakter, pseudomonas itd. Za koronu je sve jedno hemomicin ili secerna voda.

Drzim fige da prodje bez ozbiljnih komplikacija!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2114
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 21:25:39   
Maraj
Von rekla mu dr da dok ne stignu rezultati uzima vitC i D, cink i selen. Da bude kuci i da miruje. To je to

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2115
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 22:27:47   
Ivanka 75
Maraj, da vas prodje sto pre. Juce mi drugarica iz Svajcarske rece da su i ona i myz i sin pre mesec dana pregurali koronu.

To volim da cujem. Ali, steze se obruc. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2116
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 22:31:40   
smeško
Joj, Maro, bas zvuci kao da je i on dobio. Zelim, ako je tako, da sve brzo i lako prodje. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2117
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 22:35:18   
Sanjica26 RR
Maraj, ne testiraju jer su u manjku. Ne pricam napamet.

Želim tvom muzu da brzo pregura to. Samo nek vitamine pije sto su mu dali

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2118
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 22:37:49   
smeško
Sanjice, kako su tvoji?


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2119
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 22:39:06   
Sanjica26 RR
Ide na bolje. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2120
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 22:44:03   
smeško
Izvini, nisam znala. Koliko dugo su u izolaciji? Kako izdrzavaju? Kako ti je mama?


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2121
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 22:45:25   
Ivanka 75
Koliko znam ovde ne testiraju one koji imaju ociglednu covid klinicku sliku. 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2122
   RE: Korona virus - 2. deo
10.11.2020 23:11:14   
Sanjica26 RR
Ko ce ga znati Ivanka kako su testovi raspoređeni.Evo danas mi kaze drugarica da se preko veze promuvala i testirala jer su navodno testovi odlicni koji su u nasem gradu stigli. Ona nije ni bolesna, nego radi fazona. Bila je sa nekim u kontaktu. Zamislite kad bi mi svi tako radili. A sto kaze moja drugarica smeško ko zna koliko ljudi i ima, a sretnemo se sa njima. To nisu prioriteti. Oni koji imaju temperaturu i druge simptome trebaju da se testiraju. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2123
   RE: Korona virus - 2. deo
11.11.2020 8:06:07   
Andjelcicc
Upravo to Sanjice, nasu poznanicu nisu hteli da testiraju, a zena pozitivna, testirali je posle nekih 8 dana... Ko zna koga je za to vreme zarazila... 



< Poruku je uredio Andjelcicc -- 11.11.2020 8:07:20 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2124
   RE: Korona virus - 2. deo
11.11.2020 8:07:45   
mama Jo
Maraj, sao da sto blaze bude. Javi kad stigne rezultat. Kako je tm?
Sanjice, i kod tvojih da sto pre prodje!!!

Kod mm u firmi pre 10 dana dvojica kolega se javila sa temperaturom, i nijednog nisu hteli da testiraju, ovaj jedan je na svoju ruku uradio test, platio, i pozitivan. Od tada su ih raspustili da rade od kuce, jer su se u medjuvremenu jos par njih javili sa temperaturom. Jedan stariji kolega zavrsio na respiratoru 😔 samo da budu svi dobro.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here