|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/20
26.5.2020 9:36:04   
flamingos
Dobro jutro.Evo me u kuhinji.Vreme je užasno.Jeste li dobro?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Razgovori mama 05/20
26.5.2020 9:40:13   
Mirko Svirko
Flamingos,vrednice, super smo. Hvala na pitanju. Samo je vreme ocajno. 

Kako ste vi? Pozdrav za sve.. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Razgovori mama 05/20
26.5.2020 9:45:34   
emicaa
Dobro jutro,danas sam trkaca kokos.Odvela djecu,jedno u skolu a drugo u zabaviste.Posle pokupim jedno,pa drugo.Rucamo pa odvedem opet T jer ide i popodne,pa onda D ide na njemacki pa ih jos oboje vratim kuci 😅

Da ne citam sad sve,nego da pitam kako ste

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Razgovori mama 05/20
26.5.2020 10:01:33   
flamingos
Hvala na pitanju svima koji pitaju-dobro smo.Emica vrednica.Mirko,vreme me izluđuje.I smeta mi,a i ne volim kada je ovakovo tmurno,nigde ne može da se ide.Nadam se da je negde lepše vreme.Pozdrav svim mamama i svoj dečici.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Razgovori mama 05/20
26.5.2020 10:30:56   
Mirko Svirko
Mi juce kupili novi trotinet.

I sada moj sin ceka i vec zeli da krene da vozi. Vozio ga je i juce. Ali danas je nova tura -  nova avantura.Flamingos, mene ubija ovo vreme,  spava mi se i boli me glava. Cela sam suntava.
Danima pokusavam da iskljuvim fiksni prikljucak za tel. Danas mi je stigao mail napokon pa da vidim dalje sta cu...Pozdrav za sve

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Razgovori mama 05/20
26.5.2020 12:18:49   
smeško
Dobar dan!Ukljuciti masinu ili ne, pitanje je sad!😂 Ja sam juce kupila neko novo cvece za terasu, pa sam jos pod utiskom. Meni malo treba da budem vesela. Mili, proletese dve godine, vreme za novo dete.😂Salim se. Mislim da ne bih mogla vise. Osim sto stvarno i ne mogu.😂 Bas sam koncizna od jutros.Joca je krenuo kod logopeda. Navikava se. Ja nikako da se naviknem da moram da ustanem rano. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Razgovori mama 05/20
26.5.2020 12:24:20   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Kod nas svako sa svojim obavezama. T svira, S se igra. A ja za racunarom. Sredjujem e-dnevnik i pokusavam da pristupim online seminaru, ali naravno preoptereceno je. A navodno je obavezan seminar.

Ovo vreme je sucmurasto.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Razgovori mama 05/20
26.5.2020 13:03:49   
Ana RR
Dobar dan user posted image ja sam se smrzla, ne znam šta mi je. Jeste zahladnelo ali baš ovoliko da mi je hladno nešto mi je čudno. Mada već me lomi pms. Prekjuče me boleo želudac, juče glava, grudi bole, krsta... jbt. Sva sam kilava.

Juče sam počela da praznim kuhinju, danas da nastavim. Sutra rušenje.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Razgovori mama 05/20
26.5.2020 13:56:03   
jess021
Ana i ja sam se sinoc smrzla, produvao me vetar samo tako.

A sta radite sa kuhinjom? 
Ja gledam decije sobe, ne znam da li uzeti gotovu ili po meri?! 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Razgovori mama 05/20
26.5.2020 14:02:20   
Ana RR
Jess, baš je zahladnelo. Maj je nekad bio prelep mesec a poslednjih godina je stalno ovako promenljiv.

Renoviramo kuhinju, Jess, skidamo stare pločice, sklanjamo cevi od grejanja, menjamo cevi za vodu itd. Gomila prljavog posla dok dođemo do same kuhinje. A u isto vreme radimo i kuhinju kod svekrve tako da je veselo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Razgovori mama 05/20
26.5.2020 14:49:07   
Sanjica26 RR
Kao da je jesen. Uopste mi ne prija ovo vreme. Samo bih spavala, a ceka me brdo posla. Mozda bi trebalo malo da proset_am bez obzira na vreme. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Razgovori mama 05/20
26.5.2020 15:36:42   
vonavoj
Jess,uvek je po meri bolje.

Ana,joj i mene boli zeludac,sva sam pijana..pms..sve pred M rodjendan,posao...bem ti zensko.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Razgovori mama 05/20
26.5.2020 17:27:25   
emicaa
Anci draga sta cete jesti dok nemate kuhnju 😅

Ja sam konacno gotova sa hodanjem danas,stavila veceru da se pece.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Razgovori mama 05/20
26.5.2020 17:35:42   
Ana RR
Emi, pa što moramo da jedemo? user posted image Malo ćemo na dijetu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Razgovori mama 05/20
26.5.2020 17:37:04   
mati
Sanjice vreme je katastrofa. Od 35C koliko je pre neki dan bilo, sada je celih 12C. Nema ni prelaza vise. Daleko od toga da treba da bude toliko toplo ali ovi skokovi smetaju ljudima.
I mi smo nasli vreme da odemo do drugara, jos pesaka. Nije daleko, ali zakacila nas kisica...
Anci, i to sto kazes. user posted image Prijace vam svima dijeta... user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Razgovori mama 05/20
26.5.2020 18:03:56   
Ana RR
Danas mesila rolat sa spanaćem i sirom i kiflice - razbili se. Mm jede i uzdiše user posted image Vala treba nam dijeta pod hitno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Razgovori mama 05/20
26.5.2020 18:52:17   
pari
Hehe Ana...

Ja više ništa ne mesim...dok ne odem u Ameriku pa ću tamo :)
Baš mi se odužio danas dan.. nikako da dođe noć i spavanje :)

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Razgovori mama 05/20
26.5.2020 21:11:25   
mati
Anci, dobaci recept negde za taj rolat... Ja volim slane rolate, ali jedino sam spremala onaj, tj dva rolata, jedan ide od belanca drugi od zumanca i filovi su razliciti...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Razgovori mama 05/20
26.5.2020 21:58:35   
flamingos
Pari,kad putujete?Verovatno si i pisala,ali zaboravih.Odgledah serije i spakovah se u krevet.Hladno.Jeste li vi dobro,šta radite?


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Razgovori mama 05/20
26.5.2020 22:21:02   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: mati

Anci, dobaci recept negde za taj rolat... Ja volim slane rolate, ali jedino sam spremala onaj, tj dva rolata, jedan ide od belanca drugi od zumanca i filovi su razliciti...


Mati, ja ga pravim od testa za kiflice, ako hoćeš pišem ti na viber.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Razgovori mama 05/20
27.5.2020 7:16:46   
pari


IZVORNA PORUKA: flamingos

Pari,kad putujete?Verovatno si i pisala,ali zaboravih.Odgledah serije i spakovah se u krevet.Hladno.Jeste li vi dobro,šta radite?




Putujemo 13og, jos dve i po nedelje...
Meni sinoc T zaspala pre 8 i naravno, lose je spavala plus se probudila u 5 pa lezala do 6, aonda je htela da jede...mislila sam to je to od spavanja, medjutim ona zaspala posle jela...I ja sad lezim i gledam net, hocu nesto za lice da porucim,neku kremicu na prirodnoj bazi...
Kako ste mame ovog jutra?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Razgovori mama 05/20
27.5.2020 8:28:01   
jess021
Pari, radujem se zbog tebe, ali stvarno. Bas dugo niste bili zajedno.


Ja evo pod cebetom, stoti put pregledavam slike na Pinterestu za uredjenje stana. Dizajneri su bas skupi, a ja nisam nesto esteta. 
Ako je neka od vas dizajner, neka mi se javi🤣

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Razgovori mama 05/20
27.5.2020 8:45:07   
emicaa
Dobro jutro,David i ja sad hocemo doruckujemo.Doru smo odveli pa smo sami.Ja sam nesto bas lose spavala,budila se ni sama ne znam koliko puta.

Pari mogu misliti koliko si nestrpljiva da krenete.
Jess odes recimo u ikeu(samo dajem primjer) nadjea sobu koja ti se svidja i porucis sve iz nje 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Razgovori mama 05/20
27.5.2020 9:50:19   
Mirko Svirko
Mi od 9h cekamo kod logopeda i nikako da stignemo na red. A inace inali smo zakazano u 9h. 

Za to vreme isli do zubara pa se vratili i dalje cekamo...Ovde je suncano napokon. Ali duva vetar. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Razgovori mama 05/20
27.5.2020 9:58:27   
Ana RR
Jess, imaš i razne aplikacije za uređenje prostora, možda će ti tako biti lakše. Ja nemam problem sa tim, tačno znam šta mi se sviđa i kako bih samo što uglavnom za te moje ideje i želje treba bar tri moje plate user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here