|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/20
27.5.2020 9:59:24   
flamingos
Pari,sećna sam zbog tebe.❤


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Razgovori mama 05/20
27.5.2020 10:03:20   
Milena18
Dobar dan!
Pari, baš divno što uskoro putujete!
MS, je l' sada prvi put idete kod logopeda?
Mi smo za M kupovali sobu iz delova, kako nam se šta svidelo i uklopilo. Inače, mm joj sada pravi neku policu, to mu je prvi veći stolarski poduhvat user posted image Malo zapne ponegde, ali mislim da će na kraju biti ok.



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Razgovori mama 05/20
27.5.2020 10:18:09   
Mirko Svirko
Milena, nije nam prvi put.

Islj smo i sa 2 god na vezbice za progovaranje. A sada sa 5 god sistematski za predskolsko. Sta vi radite? Kako ste?
Pozdrav za sve ❤

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Razgovori mama 05/20
27.5.2020 10:56:28   
Maraj
Pari, putujete jos malo user posted image
Ja sam od ujutros upalila uljani radijator...bas je hladno.u stanu..

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Razgovori mama 05/20
27.5.2020 11:33:22   
pari
Hvala vam što se radujete za mene 🥰


Mi bili napolju,baš je hladno jer duva vetar pa je neprijatno. Mene je i sinoć bolela glava, i evo sad.
Ja naručila neki serum za lice i hidrolat (nešto kao tonik), a verovatno ću i neku kremicu. Ja volim da isprobavam, a sad ima baš dosta naših malih proizvođača koji svašta prave i vrlo lepe stvari. Piling za lice i telo sam kupila pre dve nedelje, super su.
Šta vi radite?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Razgovori mama 05/20
27.5.2020 11:50:54   
mati

IZVORNA PORUKA: Ana RR


Mati, ja ga pravim od testa za kiflice, ako hoćeš pišem ti na viber.

Anci, salji recepis na bibera... user posted image
Trazila svez spanac ali ga nema kod nas nigde. Imam smrznuti u briketima.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Razgovori mama 05/20
27.5.2020 14:08:53   
vonavoj
Gde ste mamike?

Ja u 6oj brzini od jutros..vodila sam M kod urologa za povlacenje piše,da zavrsimo i to pre nego sto pocnem da radim,plakao je,ali to je jako brzo.Inace,dobila sam,tacno u dan,i tacno prepoznajem polovinu,pre 2 dana mi se mantalo,to su sve znaci..hormoni.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Razgovori mama 05/20
27.5.2020 14:19:36   
Sanjica26 RR
Добар дан. Што каже Вон у шестој сам брзини. Водила сам С код зубара за пломбу. Ставио јој је лекић, па ће следеће недеље да јој ставља пломбу. Ајде кад смо већ ту, да погледа Т зубиће. Нешто се у последње време жали. Увек су јој беспрекорно лепи и здрави зуби. Кренуо је да је лупка шестице и она је баш на шестици рекла да је боли. Споља се не види уопште квар, али после ми је показао унутра да је дошло до квара. Каже дешава се приликом избијања да се поквари. Дао јој анестезију. Истраумирала се. Ставио јој је лекић. Ево сада дрема. Морамо ових дана и за протезу.
После тога смо ишли да се распитамо када да дођемо на систематски. Кад је био редован, Софи је била болесна.

Сад журим да завршим обавезе у електронском.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Razgovori mama 05/20
27.5.2020 14:29:45   
mati
Von, sta rade tamo, povlace na silu?
Mi se nadamo da da ce samo od sebe, obojici nece do kraja...
Sanjice, mi smo imali 18.marta zakazanog zubara, tog dana sam ga zvala, kaze bolje da odlozimo ali cim prodje sve da idem. Ja pre par dana zvala, sestra kaze tek od 1.juna. Samo hitne slucajeve kao rade. A dr je bas naglasio da posto je sestica i mali kvar bolje sto pre da se sredi..

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Razgovori mama 05/20
27.5.2020 14:32:42   
Sanjica26 RR
мати, ја сам их водила приватно. Не могу да чекам. Т сам за анестезију и лекић који јој је ставио платила 1000 динара. Само мислим да јој је наплатио само анестезију. Софи није наплатио лекић. Због тога ја нисам за заливање шестица. Ето, није се ни видео квар, а постоји. Морамо да идемо и за протезу.
А систематски се нормално одвија.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 27.5.2020 14:34:45 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Razgovori mama 05/20
27.5.2020 14:49:11   
vonavoj
Mati,nije na silu,dr je samo uzeo i polako,i ocistio sve okolo.tako smo mi trebali po malo od kad se rodio.

Kaze retko ko od roditelja moze,bojite se.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Razgovori mama 05/20
27.5.2020 18:42:18   
Maraj
Mi smo bili kada je L bio beba kod urologa u Tirsovoj. Ne da nas je nagrdio za povlacenje. Kaze da se to ne dira.... napisao ogromnim slovima da ne povlacimo...i nismo...sad kad se L tusira malo prevuce da ga operemo...i to je to...da li moze do kraja, ne znam... ne diram, i da ne moze, prevuci ce on vec sam kad mu dodje vreme...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 8:09:27   
jess021
Dobro jutro, moja deca su poranila jutros. Ja pristavila rucak i pijem kafu.


Juce smo prvi put bile kod zubara, L je popravila jedan zubic, bas je bila hrabrica. Taj kvar je moja krivica, od male tackice do bas velikog kvara. Sge sutra cemo, pa 3 meseca oko korone.  Ali resili smo. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 8:35:31   
pari
Super jess za hrabricu!


Moja deca danas okasnila :) tek malopre T ustala, a M još spava...
Mene baš boli levi kuk i zadnja leva loža.  Nešto sam zeznula u vežbanju :(

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 9:01:34   
Milena18
Dobro jutro!
Pari, T ti polako ali sigurno postaje pravi pravcati spavač, dočekala si i to user posted image
Jess, bravo za L!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 9:03:28   
Ivanka 75
Dobro jutro mame 😊
Pari, miruj malo danas, mada je to tesko, mozda prodje bol. 
Von, Jess, Sanjice, Mati i ostala druzina❤️ 
Ja da popijem kafu, doruckujem, pa idem na posao. Danas mi je ispunjen dan. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 9:37:59   
flamingos
Dobro jutro.Jess,bravo za hrabricu.Pari,super što spavkate.Ivanka,srećno na poslu.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 10:09:21   
pari
Jess, nećeš verovati, ja se i dalje budim ali dobro, spavam sa njima pa je i to zeznuto,nemam mesta uopšte...ali da, dočekala sam konačno spavanje 😊

Kad mi mm spomene još jedno dete, samo se set_im dve godine nespavanja i trudnoće...stvarno ne mogu...iako je divno imati što više dece 
Ja odradila vežbe ipak...valjda se neću raspasti 😆

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 10:52:36   
Mirko Svirko
Dobro jutro zene.

Da covek ne poveruje,  ali mi smo ustali u 09:30h.. Naspavali smo se vala.Kako ste vi danas?Pari,  napokon da spavas i ti.Ivanka,  srecno na poslu.Flamingos, kako ste vi?Pozdrav za ostale ❤

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 10:56:38   
flamingos
Hvala na pitanju Mirko.Dobro smo,a vi?Ako ste se naspavkali.Evo Anđela doručkuje,pa da prati nastavu.Ljibi mališana.Pozdrav.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 11:49:32   
vonavoj
Nikako da procurim,takve su mi i emocije..place M,placem i ja..boli ga pisa,nece da piski..uzas..sinoc i jutros..evo nekako je malo pre piskio i sad smo izasli.

Razbila sam i casu,kad sa jednom rukom drzim njega..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 12:03:10   
bebilule
Gdje ste mame, danima nista nisam čitala. Na odmoru sam još danas, M od sljedeće sedmice u vrtić. Mi iskoristili odmor pa na pet dana skoknuli do mora. Bilo nas četiri drugarice i četvoro djece. Bilo nam je divno. Nevjerovatno koliko je čisto, nema šta nismo vidjeli, čak i rakove od jedno pola kg. More oživjelo kako nema ljudi. Juče u šorcu, danas u jaknama, haos.  Nadam se da ste svi dobro, vratiću se koju stranicu nazad. 💓
Pari, kada idete? 





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 12:14:22   
Sanjica26 RR
Ola svima. Srecan praznik svima. Ja ubacujem u petu da spremim rucak. Posle kod prijatelja. Konacno. Sinoc sam odradila vezbe. Ako mi oslobode ove dve tv, pre polaska cu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 12:41:23   
Mirko Svirko
Von, mi isli kad amo bili mali i pedijatar nam je povukao do kraja. Doduse islo je skoro do kraja. Ja sam stalno povlacila ali jiakd bas do kraja. I kad je ona zena povukla on je bio ok. Ali posle toga. Svaki put kad bi piskio to je bilo plakanje. Davala sa mu brufen da ga manje boli. 

Bilo je crveno. I rekla je kad prestane bol da mazemo 5 dana didermal. Ali jednu malu tackicu.Sada je sve ok. Bebi,  vau, bravo za more. Bas lepo sto ste uzivali.Sto bi ja isla na more.... uh 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 12:49:38   
pari
Divno Bebi...ja obožavam more ...miris,boja,prostranstvo...

Možda uspemo da odemo malo na okean u julu, bilo bi divno...Mi idemo 13og, još 15 dana ☺️
Napravila sam male albume sa dečijim fotkama za bake i dedu, super je fora.  Nije baš neki kvalitet wau ali je slatko...to je onaj yolobook.
Mi već ručali iako oni strašno malo jedu. 
Sanjice, super što si vežbala!
Von, izdrži još malo. I plači kad ti se plače.
Sve ostale mame,puno vas pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here