|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 22:12:39   
Ana RR
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 22:12:58   
Modessty
Kariotip je utvrdjivanje mogućih genetskih anomalija

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 22:14:43   
vodolija 82
IZVORNA PORUKA: Modessty

IZVORNA PORUKA: vodolija 82

user posted image iz tvojih u bozija,a reci mi znas li za sta su vezani ovi nalazi koje trebam raditi,on je meni rekao,ali ja totalno odlepila,ja sam vec b ila septembru,tako da nisam normalnauser posted image


Ja sam radila kariotip. Uzmu krv tebi i mužu i broje vam hromozome da vide dal ste normalniuser posted image



uuuuuuuuu onda bolje da neradimo taj nalazuser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 22:17:22   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 22:17:28   
Tara
JACOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jojjj ,bice bebica makar dveuser posted image user posted image user posted image user posted image

Vodolijo, videces da ce doci user posted image kad se najmanje nadas user posted image
Ja ti od srca zelimuser posted image user posted image

Prijateljica moje mame koja ima 40 god, odustala od user posted image
Isli su tri puta na vto , godinama pokusavali (udala se sa 18) , i na kraju su joj doktori
rekli da zaboravi na user posted image jer ne postoje sanse da ima decu,
sada je u 8 mesecu trudnoce! ! ! Preslatka je i presrecnauser posted image
Mozes da zamislis . nije joj ni na kraj pameti bilo da ce da zatrudni,a usput je imala i
i nenormalnih stresova u periodu pre nego sto je user posted image
I kako taj dr - mr moze da joj kaze da ne postoje sanse da ima user posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Vestacka oplodnja
24.6.2009 0:27:43   
Anoniman
Kariotip <-- KLIK

Jacke! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tara)
  Direktna veza do poruke: 406
   RE: Vestacka oplodnja
24.6.2009 0:33:04   
marijaci
jacaca jacaca......mislim na tebe i o tebi pricam evo celog dana...
kao da sam ja bila na transferu..
toliko je divno sto uvek smognes snage da se javis porukom......
lepo uzivaj ovih dana.......
i pisi kad budes mogla.......
pa da nam ti i tvoje bebice ispricate celu tu cudesnu pricu za neki dan.......
veliki pozdrav.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Vestacka oplodnja
24.6.2009 12:18:23   
Jacaca
Hvala vam puno imala sam bolove nocas jer imam hiper stimulaciju moji jajnici puni folikula i dalje rade nenormalno, zvala sam dr. rekla je da slobodno popijem brufen i sada mi je super, nista me ne boliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  gledam domacice.

(odgovor članu marijaci)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Vestacka oplodnja
24.6.2009 12:19:13   
Ana RR
Jaco samo odmaraj! Sve četiri u vis i uživaj user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Vestacka oplodnja
24.6.2009 12:27:25   
Jacaca
Jao Anci meni je to najgori deo ko ce mene bre da veze za krevet, jako tesko. Mada drugarica koja je radila u Moskvi i ostala trudna njj je dr. rekla nemoj slucajno da mi se ulezis, to nikako, polako po tri kratke setnje dnevno i lagani kucni poslovi-kuvanje, jer lezeci mi potpuno promenis metabolizam i nemas cirkulaciju materice onda i ako se zalepi embrion prestane da napreduje, znaci nikako strogo lezanje!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Vestacka oplodnja
24.6.2009 12:31:04   
Verus
Jacilauser posted image drago mi je da je hvala Bogu sve dobro...radi ono sto ti telu odgovara, ali ipak, samo lagano prva tri meseca, jupi!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Znas koliko nam znaci ovo sve za tebe?user posted image

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Vestacka oplodnja
24.6.2009 13:05:47   
barbara
jacaco izvini ako sam ti dosadna samo zelim da te podsetim da pitas drugaricu za br tel ili e-mail od te klinike u moskvi!jedva cekam kada ces nam javiti za tvoje dve crticeuser posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Vestacka oplodnja
24.6.2009 13:13:29   
Anoniman
Jao sve ne smem da napišem, jer ko sam ja da mislim o ovakvim stvarima? U principu, nisam za strogo mirovanje u smislu da ni po sok ne ustajem. Možda neka šetnjica po kvartu, lagano, šetati po kući. Ali pazi se majku mu Jacke, 12 godina čekaš na ovo! user posted image

(odgovor članu barbara)
  Direktna veza do poruke: 413
   RE: Vestacka oplodnja
24.6.2009 22:51:21   
Jacaca
IZVORNA PORUKA: barbara

jacaco izvini ako sam ti dosadna samo zelim da te podsetim da pitas drugaricu za br tel ili e-mail od te klinike u moskvi!jedva cekam kada ces nam javiti za tvoje dve crticeuser posted image


Nisam te zaboravila, kada sam pricala sa njom nisu bili kod kuce vec u setnji, rekla sam joj da hocu adresu i telefon, sada cekam da mi ona javi, ne bih da budem preterano navalentna, imala sam danas problem, bolove uzasne i stomak mi je otekao kao u 5  mesecu, javila sam se doktorki, rekla je da popijem brufen i sutra na infuziju zbog hiperstimulacije.

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Vestacka oplodnja
24.6.2009 22:53:22   
Sneža
Jacouser posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Vestacka oplodnja
24.6.2009 22:53:29   
vodolija 82
jacooo,pa kako to,nije mi jasna ta hiper stimulacija...a pogotovu da pijes brufenuser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Vestacka oplodnja
24.6.2009 22:55:16   
Verus
Jaco!!!  Da li se ti osecas dobro?  Psihicki mislim?

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Vestacka oplodnja
25.6.2009 16:20:07   
marijaci
prvo da pozdravim jacacu....
nadam se da si dobro.....samo mi nije jasna ta hiperstimulacija usred usadjivanja emriona?
pa ako ti nije tesko malo nam to objasni bar nama novajlijama sa vantelesnom.....
e sad ukratko moje lepo iskustvo.....sa nasom prvom posetom bolnici za vantelesnu oplodnju....
i prvim kontaktom sa lekarom na tu temu.....
danas smo mm i ja bili u leskovac kod miodraga stojkovica....i odusevi li smo se...
a ja sam zadovoljna i presrecna..kao da sam ostala u drugom stanju.....
covek nas je primio kao da smo mu rod rodjeni i on i njegov tim....
a i ljudi sa kojima smo tamo pricali su takodje odusevljeni( vec su imali iskustva sa klinikama po srbiji)
i nema liste cekanja cim dodjes posle konsultacija pocinje sa analizama i ostalim stvarima...
mi krecemo za deset dana sa analizama....sem spermograma sve ostalo se radi gde god hoces....
i ako bog da srece i zdravlja ...vantelesna ce biti zakazana za oktobar ili novembar....
ja necu vise da vas gnjavim sa svojim ushicenjem ...
ako neko zeli neku dodatnu imformaciju nek pita slobodno......
i da......u leskovcu embrion vracaju 3 i 5 dana........to sam prvi put cula.....prvo ubace dva treceg dana pa jos jedan ili dva petog dana u zavisnosti kave su blastociste petog dana......
joj ja sam odusevljena.......
i da.....oni imaju svu terapiju koja je potrebna..nemora da s etrazi po apotekama...
pitali smo ih za cenu okvirnu celog ICSI postupka sa sve terapijom i rekli su nam da ce biti negde oko 3500e evra....e sad moze da varira ode te terapije...posta ja imam taj LF/FSH problem..... eto tako....
e sad ja ne znam da li je ova reklama protiv pravila...ali ja sam morala da to sve napisem....jer sam odusevljena.....


(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Vestacka oplodnja
25.6.2009 16:59:03   
dunja RR
marijaci da li slucajno znas da li je Leskovac na spisku za vto o trosku drzave...nisam jos pocela da se raspitujem?..

(odgovor članu marijaci)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Vestacka oplodnja
25.6.2009 17:30:49   
vodolija 82
marijaci super i hvala na obavjestenju,a i cijena je kao svuda,a kako bude za smjestaj,koliko se ostaje tamo,jeste li pricali sta o tome'

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Vestacka oplodnja
25.6.2009 20:04:14   
marijaci
zadnja informacija koju ja znam je da oni nisu dobili od drzave zeleno svetlo za besplatnu oplodnju!!!
o nasem ostanku nismo jos uvek pricali.....ali covek cija je zena danas bila na tranferu..kaze da su on i supruga dosli u
leskovacdva oko dva dana pre vadjenja folikula i bice tu jedan dan posle petog dana ubacivanja embriona ..zna ci od 7-10 dana
a klinika se nalazi u lepom kraju leskovca...i okruzena je kucama koje koliko sam videla izdaju sobe i apartmana i cena je 1000 dinara po sobi i apartmanu...u nekima je ukljucena i upotreba kuhinje....
dunja ne znam koliko imas godina...ali nama je miodrag rekao da je dobro sto smo na vreme i mladi shvatili da nas problem moze samo medicinski da se resi(u smuslu nismo se zavaravali godina sa kojekavim lecenjima) i bas nas je u tom smislu ohrabrio...inace mm ima 30 a ja 28.........

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Vestacka oplodnja
25.6.2009 20:09:15   
dunja RR
marijaci odakle si, poslacu ti pp pogledaj...

(odgovor članu marijaci)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Vestacka oplodnja
26.6.2009 12:26:31   
marijaci
imas pp........dunja!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Vestacka oplodnja
26.6.2009 12:29:38   
Ana RR
zadnja informacija koju ja znam je da oni nisu dobili od drzave zeleno svetlo za besplatnu oplodnju!!!



Šteta, imam utisak da su sjajni..



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu marijaci)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Vestacka oplodnja
26.6.2009 20:43:51   
Jacaca
Drage moje ja vas pozdravljam, stvarno ne znam da vam objasnim kako posle dva dana h.stimulacija, ali devojka koja sa mnom prima infuzije je dobila hiperstimulaciju 7 dan posle transfera kada su se embrioni zakacili za matericu i krenuo da se luci hcg, koliko sam ja shvatila trudnoca to komplikuje, zbog hormona i vezivanja vode.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here