|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 15:27:41   
Shishica
Juuu 15!!! user posted image
Je li to zbog neke terapije ili kako?
Meni je jednom doktorica rekla kako mi sazrevaju dve celije i moguce da mogu imati blizance..

Drago mi je Jaco da ti je bilo lepo i da je proslo super sve.. Nadam se da ce biti puno oplodjenih! I da ce se zakaciti bar dva za tebe!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 18:28:48   
barbara
IZVORNA PORUKA: Jacaca

Cucu se sutra sa njom pa cu ti dati telefon, danas nisam bas u tom fazonu, punim besiku pa u 14 i 30h imam transfer.

vazi,hvala ti!


_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 20:39:35   
Verus
nemoj da se bojis! user posted image moras da saljes pozitivnu energiju tvojim embrionchicima! A i kada urade transfer PRESTANI da strepis nego se opusti, relaksiraj, odmaraj, jer sto si vise u grcu teze ce se zakaciti.  Sve ci biti ur edu mila moja!!!user posted image
IZVORNA PORUKA: Jacaca

Draga moja ja ti se divim, ovo nije lako, svaka cast. Sutra imam transfer ako su preziveliuser posted image  bas se nesto bojim em, zato sto me i bez pipanja sve vec boli a o kateteru da ne govorim.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 21:19:59   
Ana RR
Jaco moja draga, jedva čekam trenutak kada ćeš nam javiti da ti je bebica u stomaku user posted image

Puno te ljubim user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 21:30:29   
Jacaca
Drage moje kazu za 14 dana bhcg ali ja cu ga uraditi za 10dana do tada strogo mirovanje.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 21:31:29   
Sneža

IZVORNA PORUKA: Ana80

Jaco moja draga, jedva čekam trenutak kada ćeš nam javiti da ti je bebica u stomaku user posted image

Puno te ljubim user posted image user posted image user posted image


Potpisujem!!
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 21:32:31   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Jacaca

Drage moje kazu za 14 dana bhcg ali ja cu ga uraditi za 10dana do tada strogo mirovanje.




Brojimo zajedno user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 21:40:03   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Jacaca

Drage moje kazu za 14 dana bhcg ali ja cu ga uraditi za 10dana do tada strogo mirovanje.


Jao Jaco, sva sam se naježila!
Mila moja, jedva čekam da nam kažeš da se zalepio smokić user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 21:40:41   
ljubičica
Ančiiiiii user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 21:42:11   
vodolija 82
JACOOOOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  SAMO UZIVAJ,NE BROJI DANEuser posted image (hm,iskustvo je cudo)

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 21:44:53   
Sneža

IZVORNA PORUKA: vodolija 82

JACOOOOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  SAMO UZIVAJ,NE BROJI DANEuser posted image (hm,iskustvo je cudo)

Uh,meni je čekanje bilo najgore,zbrajala sam sate,minute,sekunde,luda žena šta rećiuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 21:45:55   
vodolija 82
Snezo

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 21:50:12   
vodolija 82
I tako...evo ko je luda zena,ccccuser posted image bila sam danas na kontroli,sve mi je ok.rekao je da ne zna u cemu je problem jer su svi nalazi bili odlicniuser posted image Dao mi je da uradim sledece nalaze:GENETSKI:kariotip-oboje.TROMBOFILIJE:protein C,protein S,at 3.IMUNOLOSKI:LAC;ACAuser posted image ka dni dr.ne zna sta je ,onda jedino ako su mi nesto vracale ove vjestice oko meneuser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 21:50:42   
dunja RR
Jaco i ja sam se najezilauser posted image .....odbrojavamouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 21:53:17   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: ljubičica

Ančiiiiii user posted image



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 21:53:27   
Sneža
Ma mora biti da su vešticeuser posted image
Draga uspeti jednom mora,ne vredi nam razbijati glavu,šta i kako nije uspelo,jbg,ali zato kad prošetamo klince jednog dana Zmaj Jovinom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 21:55:10   
Verus
Srecno mila!!!  I onda STROGO miruj!  Nemoj da te sanjamouser posted image   Bice sve OK, jedva cekam da nam kazes evo moje user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Jacaca

Drage moje kazu za 14 dana bhcg ali ja cu ga uraditi za 10dana do tada strogo mirovanje.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 21:55:49   
Modessty
Jaco navijam za tebe svim srcem!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Koliko folikula si imala!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 21:56:23   
vodolija 82
user posted image iz tvojih u bozija,a reci mi znas li za sta su vezani ovi nalazi koje trebam raditi,on je meni rekao,ali ja totalno odlepila,ja sam vec b ila septembru,tako da nisam normalnauser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 21:57:13   
Ana RR
MOOOOOD user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 21:59:19   
Modessty
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

user posted image iz tvojih u bozija,a reci mi znas li za sta su vezani ovi nalazi koje trebam raditi,on je meni rekao,ali ja totalno odlepila,ja sam vec b ila septembru,tako da nisam normalnauser posted image


Ja sam radila kariotip. Uzmu krv tebi i mužu i broje vam hromozome da vide dal ste normalniuser posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 22:00:30   
Ana RR
I Mod, šta su vam rekli user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 22:01:50   
Sneža

IZVORNA PORUKA: vodolija 82

I tako...evo ko je luda zena,ccccuser posted image bila sam danas na kontroli,sve mi je ok.rekao je da ne zna u cemu je problem jer su svi nalazi bili odlicniuser posted image Dao mi je da uradim sledece nalaze:GENETSKI:kariotip-oboje.TROMBOFILIJE:protein C,protein S,at 3.IMUNOLOSKI:LAC;ACAuser posted image ka dni dr.ne zna sta je ,onda jedino ako su mi nesto vracale ove vjestice oko meneuser posted image

Genetsko slaganje je valjda kompatibilnost partnera,Trombofolija-začepljenje krvnih sudova-kažu da nekad zbog toga dolazi do pobačaja ili odbacivanja embriona,ovo zadnje neznam.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 22:04:51   
2002m
Jaco draga cestiam na broju jc.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 22:12:01   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Ana80

I Mod, šta su vam rekli user posted image


da smo normalni! user posted image Al genetski, a za onu psihološku stranu ne garantuju!user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...
Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here