|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vestacka oplodnja
24.9.2009 22:29:50   
lence
melania, moram malo da te korim pa makar se ti naljutila na mene. Procitah da pijes kafu, i to duplu?! Ne smes to ovih dana, bas je kafein veeeeliki neprijatelj implantacije. Izbegavaj kafu kako god znas, to ti je moj savet.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Vestacka oplodnja
24.9.2009 22:30:05   
melania
Pa svi su uspeli,ne znam zasto ti ne mozes?

(odgovor članu mamce)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Vestacka oplodnja
24.9.2009 22:30:33   
mamce
Klip ili sta li je, ali ne mogu?

(odgovor članu mamce)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Vestacka oplodnja
24.9.2009 22:33:50   
lence

IZVORNA PORUKA: mamce

Klip ili sta li je, ali ne mogu?

Jeste, klip je sa youtube, idi tamo i ukucaj Ovo je prica o nama...

(odgovor članu mamce)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Vestacka oplodnja
24.9.2009 22:34:54   
melania
Ej draga hvala ti na informaciji,nisam za to znala.Pijem inace samo jednu ujutru zbog pritiska posto mi je nizak,al sam jutos ustala sa glavoboljom,onaj klip me ubio u pojam,ne pamtim da sam tako plakala.Hvala ti na savetu,meni to niko nije rekao.Ja sam i prvi put kad sam radila pila kafu,sad se osecam krivom ali to je gotova prica.Sad znam pa cu paziti,hvala.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Vestacka oplodnja
24.9.2009 22:42:02   
melania
Laku noc devojke,kuckamo se sutrauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Vestacka oplodnja
24.9.2009 22:43:05   
mamce
Uspela sam da pogledam ali sa mm kompa jer moj nema neki plejer preko koga moze, josuser posted image user posted image user posted image , bas je jooooj..........

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Vestacka oplodnja
24.9.2009 22:45:07   
lence
Jeste, kafein je na neki nacin veci neprijatelj zatrudnjivanju od nikotina (ovaj vise steti razvoju bebe). Ja isto patim od niskog pritiska, prestala sam piti kafu ima skoro 2 meseca i ne primecujem razliku u pritisku, sasvim mi je OK. Napravi sebi caj od koprive, ne izaziva krvarenje ali jaca krv svuda u organizmu, ukljucujuci matericu.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Vestacka oplodnja
24.9.2009 22:46:49   
lence
mamce, idi nadji nesto da te oraspolozi, nemoj uplakana na spavanje.

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Vestacka oplodnja
24.9.2009 22:51:02   
mamce
Moracu, ovako necu ni zaspati.
Bas sam kao i ovo moje kucence.

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Vestacka oplodnja
25.9.2009 0:19:36   
vodolija 82
Melanijice,mozes procitai u ranijim postovima,Gogi 37 je i pila kavu i pusila,svo vrijeme,na svijet je donijela,predivne blizance,naravno ovo ti ne govorim da bi to nastavila,nego,beba je od boga,bar ja tako sebe tjesim,kad bude mislio da sam spremna za ulogu majke i dobicu je tad...

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu mamce)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Vestacka oplodnja
25.9.2009 10:24:54   
melania
Hvala Vodolijice,znam ja to sve.Moje drugarice su pusile po dve pakle i kad su dojile i u trudnoci.Ne zelim da ikog osudjujem ali po meni je to grozno,zasto im ne dati sansu da budu skroz zdravi.Ovaj put sam resila da dam sve os sebe,ostalo je u Bozjim rukama.Ukoliko to sve ne bude ne daj Boze uspesno znacu da sam dala apsolutno sve od sebe,a ovako bi se nervirala.I da,pricala sam sa drugaricama jutros koje su radile vto i sve su mi rekle da su pile jutarnju kafu,ja sam je skuvala jer bez nje ne mogu da dignem glavu.Videcu da li cu moci i bez ove jedne.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Vestacka oplodnja
25.9.2009 10:51:50   
vodolija 82
draga ja sam pitala dr,u vezi kafe i cigara,rekao mi je ako mozes prestati super,a ako ne onda smanji,mada kada bi se uspesnist po tome gledala onda ni jedna zena koja pusi ne bi ostala trudna ni prirodnim putem,mada ja stvarno nisam do bete,a posle sve sajm nadoknadila,a ujtro sam kavicu pila svakako,doduse malu soljicuuser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Vestacka oplodnja
25.9.2009 11:40:57   
melania
Draga meni je prosto doslo da ih ostavim i mogu ti reci da se jako bolje osecam.Mnogo mi je lepse pocev od stvari koje divno mirisu i sve mi je ukusnije.Primetila sam da vise nisam nervozna kao ranije i bas mi je prija bez njih,ma sad su mi skroz gadne.Sad mi svi pusaci strasno smrde pa i onaj njihov zadah,tek sad vidim sta sam ja sebi radila.Imam sistem da sve one pare koje bi dala za njih stavim sa strane i vec sam zadovoljna,lepa je to suma,pogotovu na godisnjem nivou.Imacu za jedno lepo letovanje,malo li je?Sad teram muza da on prestane zbog njegovih rezultata,ima oligoastenospremiu i stvarno mu nisu potrebne mada on kaze kao nema takav karakter kao ja,samo ih bacis i eto ti resenje,sta je tu strasno?

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Vestacka oplodnja
25.9.2009 12:20:06   
dunja RR
isto melani, ja sam prestala pre dve godine, kada smo poceli da radimo na bebi.....ali mi je smesno, sada ja skoro jedina ne pusim u drustvu....a ljudi, kada im kazem da sam pusila , zgranu se....kazu da ne licim na pusaca.... a koliko sam pusila, strasno....sada mi se isto gade cigare, prosto ne mogu da verujem da sam ja to nekada radila.....davno proslo vreme..user posted image

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Vestacka oplodnja
25.9.2009 12:57:22   
melania
Ma mnogo je bolje bez njih,nego htela sam vas sve nesto pitati.S obzirom na razlicita misljenje u vezi odmaranja posle embiotransvera sta vi planirate?Ja sam prosli put radila nesto malo po kuci,ustajala da jedem,ali uglavnom lezala.Ovaj put prosto ne znam kako bi,svaki doktor drugacije savetuje.Ja licno mislim da je cirkulacija bolja i psiha kad radite sve,to lezanje cini mi se da je bez veze pogotovu ako ste nervcik,a ima i takvih.Neki kazu da tad ne treba ni sedeti,vec iskljucivo lezati,a neki da treba setati!!!Pa ti budi pametanuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Vestacka oplodnja
25.9.2009 13:00:46   
dunja RR
pisala je Jaca , negde na prethodnim stranicama, da ne valja ni samo lezati , vec blago kretanje, pokusaj da nadjes , negde u periodu kada je ona radila , cini mi se da je bio jun...

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Vestacka oplodnja
25.9.2009 13:03:38   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Jacaca

Jao Anci meni je to najgori deo ko ce mene bre da veze za krevet, jako tesko. Mada drugarica koja je radila u Moskvi i ostala trudna njj je dr. rekla nemoj slucajno da mi se ulezis, to nikako, polako po tri kratke setnje dnevno i lagani kucni poslovi-kuvanje, jer lezeci mi potpuno promenis metabolizam i nemas cirkulaciju materice onda i ako se zalepi embrion prestane da napreduje, znaci nikako strogo lezanje!!!!!!!!!!!!!!!!


evo melani.....

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Vestacka oplodnja
25.9.2009 13:12:38   
melania
Pa to blago kretanje za svakog razlicito znaci,meni je blaga setnja dva kilometra.Pokusacu da nadjem,ali opet svako drugacije reaguje.Meni je recimo muz sve branio ono u fazonu samo probaj da se mrdnes i to me nerviralo,znam da je zeleo da uspe ali ne znam koliko je to bilo pametno.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Vestacka oplodnja
25.9.2009 13:19:00   
melania
Hvala Dunja,pravo si srce.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Vestacka oplodnja
25.9.2009 13:26:57   
melania
Meni je receno ovako:nema prostiranja vesa,nema usisavanja,nema kuanja jer vam nesto uvek treba sto je na visini a iztezanje nije dobro,nema brisanja prasine takodje zbog istezanja,kad ujutru ustanem bez iztezanja sto je meni bilo strasno jer ti to ne radis svesno.To su sve rekli mom muzu preda mnom,da ne smem podici nista teze od kasike,da on sve preuzme i da bude vredan,ali doslovce tako,da ne kvasim ruke,da se tusiram kratko i sa mlakom vodom,cak da mi donosi sve u krevet sto je meni bez veze.I sad kako ja drugacije da radim pred njim kad su ga oni isprepadali,videcu jos kako cu.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Vestacka oplodnja
25.9.2009 19:01:26   
melania
Nema vesticeuser posted image ni sa tabletama,strasno!!!!A bas sam danas zelela da pocnem da se bockamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Vestacka oplodnja
25.9.2009 21:02:58   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: melania

Meni je receno ovako:nema prostiranja vesa,nema usisavanja,nema kuanja jer vam nesto uvek treba sto je na visini a iztezanje nije dobro,nema brisanja prasine takodje zbog istezanja,kad ujutru ustanem bez iztezanja sto je meni bilo strasno jer ti to ne radis svesno.To su sve rekli mom muzu preda mnom,da ne smem podici nista teze od kasike,da on sve preuzme i da bude vredan,ali doslovce tako,da ne kvasim ruke,da se tusiram kratko i sa mlakom vodom,cak da mi donosi sve u krevet sto je meni bez veze.I sad kako ja drugacije da radim pred njim kad su ga oni isprepadali,videcu jos kako cu.


super, ovo su jako korisne informacije.....a pod tusiranjem sta se podrazumeva...da li se smemo dole prati, znam da je glupo pitanje ali negde sam procitala da se devojke nisu dole prale po nedelju dana?....

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Vestacka oplodnja
25.9.2009 21:17:45   
melania
Dunja kucala sam ti pola sata sve i svasta na tu temu kad ovaj moj glupi komp pobrljavio i nema poruke,a bas sam se nakucala.Kuckamo se sutra.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Vestacka oplodnja
25.9.2009 21:23:56   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: melania

Dunja kucala sam ti pola sata sve i svasta na tu temu kad ovaj moj glupi komp pobrljavio i nema poruke,a bas sam se nakucala.Kuckamo se sutra.


user posted image user posted image user posted image  znam i meni se cesto desava i poludim, a uglavnom kada roman ispisem....kuckamo se sutra, vazi.....

< Poruku je uredio dunja -- 25.9.2009 21:25:09 >

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here