|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:42:34   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dunja

IZVORNA PORUKA: melania

Draga ne znam o kakvom znaku pricas,ja samo umem da kuckam poruke i to je to.


znak pored imena mi sve imamo ogledalce a ti strelu, na to je Tashke mislila


u stvari ja nemam nikakav znak, ko sam ja, mozda sam trandza( tek sada videh)user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:47:11   
lence

IZVORNA PORUKA: vodolija 82

,kada sam ga pitala,kad mi je ubacio tri blastociste,sta ce se desiti ako se zalijepi samo jedna a ove dve ne,jel idu sve tri,rekao je ne,ako se zalijepe dvije,a treca ne, sama ce ona izaci,a nikako mi nije pominjao da je najbolje 1,sto naravno ne znaci da sporim vase dr,nego se pitam koliko je moj upravu,mada kad poslusate svakog dr,svaki je upravu...

Mislim da je lekar u pravu, moze samo da se iscisti u ranoj trudnoci. Medjutim je kriticno nakon prvog tromesecja, cak mogu bebe jedna drugoj da ogranice razvoj, a veoma je tesko tada da se jedna odstrani a da se trudnoca sacuva. Meni dvoje zvuce idealno.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:49:31   
melania
Samo da proverim jel sam devojcice?Pa vi ste devojke super,hvala vam sto ste me obavestili?Pa nije valjda tek sad kapiram da su svi mislili da sam musko,koji blam.Ma nema veze,pa nisu oni bas tako strasni?

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:50:40   
lence

IZVORNA PORUKA: melania

Samo da proverim jel sam devojcice?Pa vi ste devojke super,hvala vam sto ste me obavestili?Pa nije valjda tek sad kapiram da su svi mislili da sam musko,koji blam.Ma nema veze,pa nisu oni bas tako strasni?

Ne znam da li se znak sam promeni ako nam poraste testosteron?user posted image

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:52:34   
vodolija 82
devojke lepo mi spavajte,pa se kuckamo sutra.,ja odohuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:53:54   
melania
Jao dobra fora,ko da znas da ga imam viska,ne mari za to znam da si se salila,zbog njega imam i bradu,uzas jedan.E pa mojoj user posted image cu biti i mama i tata,user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Vestacka oplodnja
22.9.2009 0:13:02   
melania
Pazi kad sam ustala iz krevete da bi ti rekla da u toj bolnici pitas da li zamzavaju embrione,a mislim da oni to ne rade.To i nije bas ok jer ces mnogo dati sebi vise prilike da ti uspe i pritom ces ustedeti,raspitaj se.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Vestacka oplodnja
22.9.2009 1:07:07   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: melania

Pazi kad sam ustala iz krevete da bi ti rekla da u toj bolnici pitas da li zamzavaju embrione,a mislim da oni to ne rade.To i nije bas ok jer ces mnogo dati sebi vise prilike da ti uspe i pritom ces ustedeti,raspitaj se.


ok, hvala ti Melani, saljem ti ujutru pp sa telefonom , nadam se da i ti meni posaljes svoj pa da se cujemo uzivo, treba mi koristan savet, a ipak si ti iz Beograda kao i ja, moram da donesem pametnu odluku, laku noc.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Vestacka oplodnja
22.9.2009 18:50:14   
melania
Danas sam se setila necega pa reko da vas pitam.O tom doktoru sam pisala na temi Tesica.Naime on se bavi akupunkturom pa tamo procitajte koliko mi je pomogao,pola zivota je proveo u Kini.Zaista ga jako cenim jer je retko mudar i ucen covek.Zapravo malo govori ali mi je sugerisao da nosim zlato koje ja ne podnosim,prosto ne volim da se kindjurim.Kada sam ga pitala cime to potkrepljuje prevrnuo je ocima u fazonu imam previse posla.Samo mi je reko da u arapkim zemljama devojcice dobijaju zlato na poklon iz odredjenih razloga i da ga nose odmalena,a ne muskarci.Danas sam bila dokona i mislila o svim ljudima koje poznajem i koje vole zlato i ukapirala da su sve zakevile.Mozda je to slucajnost,ali ja poznajem devojke koje nisu mogle da zatrudne i nijedna ne voli zlato.Sta vi mislite o toj teoriji,da li to pije vodu kod vas?Meni je isto bilo to smesno ali sad se vec pitam.Da li neka od vas stalno nosi zlato i da li poznajete nekog ko zeli trudnocu a voli zlato,da istrazimo tu teoriju!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Vestacka oplodnja
22.9.2009 20:28:54   
indy_25
Ja nisam mogla da zatrudnim 1 godinu i nikada nisam nosila zlato jedino vjencani prsten mi je od bijelog zlata ni to nisam htjela zuto zlato. inace nosim srebro i bizuteriju i ostadoh trudna.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Vestacka oplodnja
22.9.2009 20:55:32   
melania
E pa dobro,znaci da ne nosim zlato!!!!Meni je ova teorija bila malo smesna,jedino da saznamo koliko je sterilitet u arapskim zemljama zastupljen,a to ce bas biti lako,user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Vestacka oplodnja
23.9.2009 0:08:35   
melania
Jos sutra lekovi a onda i inekcijeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Vestacka oplodnja
23.9.2009 0:23:41   
marince1
IZVORNA PORUKA: melania

E pa dobro,znaci da ne nosim zlato!!!!Meni je ova teorija bila malo smesna,jedino da saznamo koliko je sterilitet u arapskim zemljama zastupljen,a to ce bas biti lako,user posted image user posted image


I ja nikad,ali nikad ne nosim zlato i zatrudnela sam lagano.

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Vestacka oplodnja
23.9.2009 21:34:56   
melania
Pogledajte ovo: http://www.youtube.com/watch?v=ycyAPKE5rbc

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Vestacka oplodnja
23.9.2009 21:50:28   
indy_25
sada sam gledala ovo i rasplakala sam se skroz da ima bog da da dobiju djete svoje.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Vestacka oplodnja
23.9.2009 21:57:32   
melania
Ja jos placemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Vestacka oplodnja
23.9.2009 22:07:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: melania

Pogledajte ovo: http://www.youtube.com/watch?v=ycyAPKE5rbc


To je forumašica sa rr.hr. Divim joj se.

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 692
   RE: Vestacka oplodnja
23.9.2009 22:24:44   
melania
Ovo me je izbacilo iz sina,placem sat vremena.Mozda hormoni cine svoje,ali mi je njihova prica slomila srce.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Vestacka oplodnja
23.9.2009 23:11:05   
Nensi*
Bas tuzno,nadam se da ce im se san uskoro ostvariti...

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Vestacka oplodnja
23.9.2009 23:41:00   
vodolija 82
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image molim Boga da im ostvari njihov san,kao i svima nama,a posebno nama kojima je vto jedina sansa,mozda bi ovu pricu trebali vidjeti svi oni koji odlucuju o nasim sudbinama i oni koji nam se mozda i podsmijevaju,jer zaista je tesko sve ovo podnijeti....

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Vestacka oplodnja
24.9.2009 0:50:08   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image molim Boga da im ostvari njihov san,kao i svima nama,a posebno nama kojima je vto jedina sansa,mozda bi ovu pricu trebali vidjeti svi oni koji odlucuju o nasim sudbinama i oni koji nam se mozda i podsmijevaju,jer zaista je tesko sve ovo podnijeti....


ma draga da tim BEZDUSNIM STVOROVIMA kojih ima svuda oko nas pustis ovu i jos xy ovakvih prica, njihovo srce ne bi nista osetilo , veruj mi....ja ni ne trazim da mi olaksavaju....ali mi smeta sto mi ....jos i otezavaju....nek gledaju sebe, ja im nista ne trazim.... a mi imamo nase muzeva i momke kao i jedne druge( ringerajke), da se isplacemo, razumemo, podrzimo, vise mi ne trebauser posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Vestacka oplodnja
24.9.2009 0:51:43   
dunja RR
naravno kao i sebi i ovim ljudima zelim sto pre user posted image user posted image ....zasluzili su posle ovolikih muka

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Vestacka oplodnja
24.9.2009 1:21:37   
vodolija 82
dunjice,nemas pojma kako me je potresla ova prica,a i imam vec tri neuspijesne oplodnje,bas so na ranuuser posted image no bice valjda jednog dana....

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Vestacka oplodnja
24.9.2009 1:50:11   
Verus
o boze sedim i placem!  dunjice moja, vodolijice moja, sve cure ovde ZELIM VAM OD SVEG MOG VELIKOG SRCA da vam se to sto pre desi, da mozete zaboraviti sve ruzno, da mozete zaboraviti svu bol i patnju i muku, kad dodje dan da pogledate u oci svoje bebe, a taj dan mora doci za sve vasuser posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Vestacka oplodnja
24.9.2009 9:25:33   
melania
Devojke zaista mi nije bila namera da vas rasplacem,ja jesam plakala kao kisa jer me je slomio njihov tuzan pogled,pogotovu onaj deo gde se spominje nada a na slicici je more.Tako me je restuzilo da sam i ustala misleci na njih.Muz mi kaze ajde nemoj molim te krecemo sa inekcijama,treba da budemo pozitivni.Ja stvarno ne razumem muskarce,ili bar mog,ko da je pao sa marsa pa se iscudjava.Mislim ja sam pod takvim utiskom da je to strasno.Nadam se i od srca nam zelim svima zenama ovog sveta da im se ispuni san,devojke srecno.Idemo do cilja svi zajedno,ja zelim i moram da verujem u to.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image [sm=

< Poruku je uredio melania -- 24.9.2009 9:26:40 >

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Rina za devojcicu? Da li vam se dopada?
pisuljica

Znaci pobednica! :)

ne (66%)

da (34%)


Ukupan broj glasova: 146

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here