|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
24.4.2016 9:06:53   
nikiteki
Mali mis zelim ti puno sreće.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
24.4.2016 9:11:02   
eca89
Mišu, želim ti da dobiješ posaouser posted image !

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
24.4.2016 11:31:40   
IvanaSK RR
Misu, srecno!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
25.4.2016 15:43:54   
Ministarka
Samo želim da podelim sa vama jedno moje iskustvo vezano za nalaženje posla: Posao uvek uspevam da nađem preko malo popularnih sajtova i/ili portala. Nacionalna služba za zapošljavanje i biro mi nikada ništa nisu dale, jer moje zanimalje i fakultetska diploma koju sam dobila u Srbiji, nisu na listi zanimanja u našoj zemlji. Pogledajte malo na društvenim mrežama, ukoliko na twitteru ukucate #posao u search-u, izaći će brdo poslova kojih nema na ostalim sajtovima. To isto važi za to da pratite LinkedIn postove. Ukoliko ste još u statusu studenata, i treba neki lagani posao dok ne prebregnete prvu adaptaciju na tržište rada posle trudnoće i porodjaja, ja bih preporučila omladinsku zadrugu http://ozeuropaptz.rs/poslovi/ jer nema veliku konkurenciju u radnicima, a ima veoma korektne i lagane poslove. Apsolutno imam užasan otpor prema NSZ i celoj državnoj priči. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
9.9.2016 21:17:17   
Valerie
jel se neko skoro prijavljivao za naknadu sa biroa? konkretno me zanima sta je potrebno od papira. da li je potrebno ovo "Potvrda poslodavca ili više poslodavaca o zaradi/plati, odnosno naknadi zarade/naknadi plate, isplaćenoj u skladu sa zakonom u poslednjih 12 meseci koji prethode mesecu u kojem je prestao poslednji radni odnos, odnosno osiguranje ili podatak o osnovici na koju je obračunat doprinos, ako u traženom periodu zarada nije isplaćivana, ili je isplaćivana u nižem iznosu od te osnovice (Dokaz se može dostaviti skeniran i u elektronskoj formi);"
ili samo radna knjizica, dokument o prestanku radnog odnosa i sl?

(odgovor članu Ministarka)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
20.10.2016 11:25:41   
mali_mis
Pitanjce: Nezaposleni se javljaju na biro na svaka tri meseca, koji mi je djavo ona tetka na salteru upisala da se javim za mesec dana, tj sad u novembru, kad bih trebala u januaru (ako na oktobar dodas 3 meseca)? user posted image Dosadno im je, pa me zaj****, ili je ona tetka "nova" pa ne zna kako to ide, ili su oni ludaci u vladi opet prckali i menjali nesto.
I da, od nsz ama bas nikakve koristi nisam imala, osim sto na svaka 3 meseca trosim 100 i neki dinar vise za kartu za bus. A zvali su me svega 3 puta, za Delfi kad sam isla i bola neke zice u neke rupice, to je kao test, pa me nisu zvali, namerno sam se trudila da budem smotana user posted image , za Lear to je isto sr.. kao Delfi, i za Novitet uz objasnjenje da necu biti prijavljena, nece mi uplacivati doprinose i plata ce mi kasniti o.O i tu sam onoj tetki rekla da nemam iskustva sa sivenjem.
I da, bila sam kaznjena 6 meseci, ali ne svojom vec njihovom greskom, jer sam u to vreme kad sam trebala da se prijavim bila u radnom odnosu, a oni me nisu skinuli kako su trebali vec mi lupili zabranu, pa kad sam isla da se prijavim onaj momak nije mogao da dodje sebi, valjda je u manjini onih koji tamo nesto stvarno rade.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
20.10.2016 13:17:58   
IvanaSK RR
Ja se nisam prijavila tamo, mislim, od novembra user posted image
Nemam pojma zašto mora za mesec dana user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
25.2.2017 11:31:12   
mali_mis
Vidim nisam pisala kako se NSZ i ja "volimo" user posted image
Onda kad mi je teta na salteru upisala u kartonce da se javim za mesec dana.
Odem, pa sa jednog saltera na drugi, bila guzva naravno, i cika na salteru mi kaze da sam kaznjena, i posalje me kod savetnice. Srecom bila je tamo, i nije bilo nikog kod nje. Zena ostala u cudu. Onaj bolid od tete sto mi je upisala javljanje za mesec dana umesto 3 meseca, me nije zavela u sistem, tako da su me oni automatski otkantali i pukli mi zabranu, iako sam se javila na vreme user posted image I savetnica mi sve lepo sredi. Srecom pa je zena normalna.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
25.2.2017 12:25:03   
mati
Misu, bitno da si resila. Nije bas moralo na tezi nacin, ali... Ko zna zasto je to dobro...user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
21.6.2018 14:29:26   
mama Jo
Ja sam jedna od milion sto joj je nsz nasla posao.... stvarno neverovatno user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
21.6.2018 17:23:06   
Ana RR
Ti i moj muž user posted image njemu čak dva puta user posted image a treći put kada su ga zvali odbio je jer je posao bio u firmi van BG.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
21.6.2018 17:24:52   
mama Jo
user posted image
Eto, veruj da je on drugi covek za koga cujem...
A nadam se da ce mi opet naci ☺

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
21.6.2018 17:28:11   
Sanjica26 RR
Poznajem nekoliko koji su se zaposlili preko službe za zapošljavanje. Jedna prijateljica sada radi u srednjoj školi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
21.6.2018 17:31:03   
mama Jo
Eto, ima nas 😊
A, na losem su glasu... eto, neopravdano user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
21.6.2018 17:32:09   
Sanjica26 RR
Moju drugaricu stalno zovu, ali ona ih uvek odbije jer nema ko da je cuva dete.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
21.6.2018 17:58:23   
MimaKos
Kod nas ima alinsamo preko agencije, sto je gore nego robovlasnickinsistem, od normalnoh poslova nista...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
21.6.2018 18:05:51   
IvanaSK RR
Mene su zvali dva puta. Prvi put sam ih odbila jer sam nameravala da zatrudnim, drugi put mi bio početak trudnoce.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
21.6.2018 19:26:56   
mama Jo
Nadam se da su vam ponudili ono sto bi, inace, prihvatili. Posto znam i ja da zovu mnoge za svasta...

Ali, stvarno imaju mnogo dobre obuke dokvalifikacije i prekvalifikacije. Preko njih mozete da odradite brojne kurseve jezika/zanata.... naravno bez placanja.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
21.6.2018 19:35:51   
Ana RR
Mm su zvali za posao u struci. Prvi put je bio super posao, drugi put onako a treći put je delovalo ok ali je bilo u Inđiji.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
21.6.2018 20:30:32   
mama Jo
Meni su, isto, nasli u struci, i to dva meseca posto sam se prijavila.
Hehehe, ja sam u Indjiji user posted image ali vama je to daleko dovoljno.

Ali, znam kad se prijavljes da se popuni neki upitnik da li zelis da te zovu samo za struku ili i sire, ako uzmes ovu drugu opciju onda te zovu bukvalno za sve, za neke sezonske, fizicke poslove cak...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
21.6.2018 20:44:43   
Ana RR
Ma da, daleko. Ne isplati se sem da je plata ogromna a nije sigurno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
21.6.2018 23:33:10   
MimaKos
Ne znam koji ste stepen strucne spreme, ali za nas sa fakultetom preko biroa ne postoji sansa za zaposlenje u struci, mozda, ali veliko mozda, za elektronce i masince, ostalo nema sanse. I mm i ja smo pokusavali, iz razlicih smo struka ali nemoguce je.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
22.6.2018 14:49:45   
mama Jo
Zavrsene Master studije. Nasli mi posao.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
22.6.2018 15:03:27   
Maraj
E i ovo da cujem.... bas sam htela da napisem da ne znam sta je njihov posao osim da im se nezaposleni javljaju na 3 meseca.
Al ajd sad vidim i da rade nesto

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
22.6.2018 15:06:51   
mama Jo
Kada sam se prijavljivala nema ko mi nije rekao da se ne nadam nista od njih. A posle 2 meseca me zvali. To nije bio posao na neodredjeno, ali opet je bio u struci.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here