|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 14:13:02   
Milena18
Pari, nadam se da će proći dobro u vrtiću. Koliko dugo će T trajati adaptacija?
Jess, baš je dugo to. Ja sam nosila 3 nedelje prošle godine i jedva izdržala, a kako li je tek njoj tako maloj.
Mama Jo, sanjala sam noćas da si pisala ovde post neki, kao nešto jesen je stigla pa udišeš slan vazduh, neka nebuloza user posted image

< Poruku je uredio Milena18 -- 28.9.2020 14:15:28 >

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 14:33:08   
pari
Sledeće srede mora da ostane ceo dan jer imam suđenje, tako da ima nedelju dana da se adaptira...šta da radim, moram tako...nadam se da će biti ok. Vaspitačica je stvarno divna i ista je kao što joj je bila i pre marta.

Ali ja baš imam tremu i zbog nje i zbog njega...bože, kao da ja idem...tako uvek, pred svaki odlazak kod dr, pred svaki polazak u vrtić, pred bilo šta što se dešava njima...Baš bih volela da sam opuštenija i stabilnija malo ali eto...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 14:43:04   
jess021
Milena, jeste dugo je bas, ali proci ce. Ja završila rucak, vezbala, njih dve se igraju. Gledam da li ce kisa, nismo bile napolju danas.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 14:53:28   
Ana RR
Hej drage, samo da vam mahnem. Ne stižem da pročitam šta ste pisale, nadam se da ste svi ok.

Meni je baka umrla prošle noći :( sutra je sahrana, pa sam u haosu oko svega.

Ljubim

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 14:56:58   
pari
Ana, bas mi je zao :( 



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 15:18:56   
mikica88
Ana, zao mi je.
Pocela je kisa. Vratila sam se u poslednjem trenutku u stan

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 16:17:49   
jess021
Ana, zao mi je.


Mi celo kanda biti kuci ceo dan, paducka kisa. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 16:23:10   
mikica88
Ovamo je pljusak u Bg i nevreme, a bilo je ok vreme.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 17:32:33   
Misha i Ljisha
Ja se vratila jos pre 17h sa "novog posla" 😂 


Kad sam videla pljusak nije mi bilo dobro. Nisam ponela kisobran. Srecom brzo je prestala da pada. Svi su preziveli bez mene hehhe...posao ko posao...odradjen. posteno. 
Ana zao mi je. Primi moje saucesce. 

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 17:49:37   
Maraj
Ana bas mi je zao

Ja dosla s posla. Rucali grasak, pa sad ispekla neke jogurt kocke. Svidwo mi se recept, pa bice nadam se i ukusno.
L danas super dan i po vec nema T. Tako da sutra ce u vrtic. On jedva ceka. S sutra prvi dan na spavanju

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 18:13:58   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja nista nisam uradila na faksu, jer nemam stari indeks. Otisao je sa poplavom. Moraju da traze po arhivi. Tako da sam gubila vreme. Jos cu razmisliti sta cu sa upisom posebno sto sam cula da moram opet iste ispite da polazem. Mislim da nemam energije za ponavljanje nekih ispita koji su me namucili. Videcu jos. Na cas nisam otisla, jer sam ih prebacila za petak. Skroz sam zaboravila na to. Sad mi preostaje da spremim rucak za sutra. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 28.9.2020 18:19:55 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 19:19:31   
mikica88
E, Sanjice , svasta.
Citala sam malo i opet mi se spava ali mi je bas rano.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 20:04:12   
Maraj
Pa kako to sanjice. To je bas glupo i ne fer. Kako da polazes nesto sto si vec polagala. Znam da kad prelazis sa jednog na drugi, slican fakultet, da priznaju ispite ...kako sad ovo kod tebe

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 21:30:38   
flamingos
Pari,baš se mučiš.Nadam se da što pre budeš dobro.Srećno u vrtiću.❤

Jess,samo da ptođe što pre i odete da sd ne mučite više.❤Zahladnelo,danas i kiša,vetar,haos.Oprala sam kosu i gledam kviz"Potera",pa da ispeglam detetu stvari sutra za školu.Ostale mame,kako ste?Pozdrav.Laku noć želim svima.❤

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 21:37:43   
mama Jo
Ne stigoh danas ni da pisem.
Hladno bilo ali nije padalo, deca ceo dan napolju, jedva ih uvedem uvece u kucu.

Sanjice, bzvze skroz... Ako ikako mozes, ne odustaj, u startu nije bas krenulo kako si zamislila ali mozda krene kako treba.

Milena user posted image to sam ti dosla sinoc u san jer smo juce pominjale tu zajednicku zelju o psihoterapiji, moguce zato.

Ljisho, jesi zadovoljna novim poslom? Kakve su kolege?
Ja cekam da se deca izigraju pa da polezemo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 21:50:22   
Sanjica26 RR
Dobro vece.
Ma, znate sta uopste se ne sekiram ako ne bude nista od toga. Odrasla sam da bih se sad nervirala oko toga. Posao imam za sada, platu isto.
I ovako ne znam gde mi je glava. Nisam odustala jos uvek, ali videcemo sta ce iskopati.

Elem, Sofi spava od 8. T je malo pre stigla sa engleskog. Ja spremala opet pite. Ostalo mi slatkog fila. Posle je ostalo korauser posted image pa sam napravila manju gibanicu. Kaze meni danas svekrva, ne mlatim se ja kao ti sa spremanjem. Nije ni pre, a sad tek kad je sama sa muzem nema druga posla.

Ja cu malo da kuckam za onaj privatni posao. Moram malo da pozurim, jer sad ako upisem mora mm to da preuzme.
Mnogo se nerviram zbog drugarice. Muz joj se dao u kocku. Velike probleme sa njim ima. Svaki dan mi place, a ja ne mogu da joj pomognem. user posted image A nema kod koga da ode. Ni pre roditelji nisu imali razumevanja. Tek sad ne bi imali. Ljudi su sa sela i brak je im svetinja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 21:54:18   
jess021
Sanjice, bravo za stav, naravno da se neces nervirati.
Mama jo, vi ste u selu? 
Flam, da znas da jedva cekam, samo da sve bude kako treba. Izguracemo i ovih 10 dana. 
Za vikend imam 100 obaveza, frizera, babine kod drugarice, uvece kod drugarice na rodjendan, u nedelju na punoletstvo u Novu Pazovu... 



Moje jos ni blizu kreveta, tatu radnim danom vidjaju tek posle 20-21h i onda mi zao da ih teram, bas ga se požele. 


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 22:05:06   
pari
Ajoj jess, on bas kasno dolazi...Neka ih, i tako ne idu u vrtic.

Moji jedva zaspali malopre a sutra moramo da se budimo ranije. M je plakao da nece da ide :( sutra ce biti veselo sa oboje...Ja sam kilava, sinusi bole, grlo grebe...
Laku noc mame, drzite se!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 22:58:51   
jess021
Pari, u vrtić?


Dodje on i ranije, ali uvek radi jos od kuce, a ako idemo napolje, vratimo se oko 19:30-20h, dok veceraju, kupanje... 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 23:21:49   
mama Jo
Mi smo u selu, da, do cetvrtka najverovatnije.

Pari, sutra oboje u vrtic? Neka bude sa srecom... Koliko ti T ostaje sutra u vrticu? Pisala si da ona treba opet da prodje adaptaciju...

Ja danas slusam vesti i za vikend opet najavljuju skoro 30 stepeni... Vec razmisljam gde bi mogli da idemo.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: Razgovori mama 09/20
29.9.2020 6:30:28   
pari
Da, danas oboje u vrtic. T ce samo 1h. M se ne ide jer nije isao 6 meseci, i on se odvikao skroz. 


Celu noc me sinusi bole, i sad isto...
Dobro jutro!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: Razgovori mama 09/20
29.9.2020 6:33:06   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

pari, ti bas imas muke sa sinusima. 
Kod mene standardno. Ustala sam rano da bi isla u selo. Bas sam umorna. Iz sela idem u grad. 
Napolju pada kisa. Grozan je dan. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: Razgovori mama 09/20
29.9.2020 7:16:59   
mikica88
Dobro jutro.
Pada kisa i bas glupavo vreme. Sta da radimo , obaveze cekaju.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: Razgovori mama 09/20
29.9.2020 7:48:25   
Milena18
Dobro jutro!
Ana, žao mi je zbog bake.
Sanjice, bez veze za te ispite. Ali šta god da odlučiš biće ok jer imaš takav stav, jednostavno si pozitivna.
Pari, je l' se inhaliraš, uzimaš li nešto da ti malo olakša?
Moje dete sinoć ostalo kod babe da spava. Taman da ona ne mora da dolazi kod nas danas da je čuva. Ali nedostajala mi je mnogo.

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: Razgovori mama 09/20
29.9.2020 7:59:43   
pari
Milena,razumem te za to nedostajanje, meni M nedostaje svaki vikend...


Inhaliram se uveče, preko dana stavljam kapi, mažem neka etarska ulja, pijem čajeve...ne znam ni sama šta da radim...uzeću da pijem Sinupret.
Sanjice, zaboravih da napišem...bravo za stav! Biće to dobro kako god da bude

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here