|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/20
27.9.2020 16:06:41   
Maraj
Jess igrate vas tri bose na 'ladnom betonu,videla sam user posted image
Mnogo ste slatke

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Razgovori mama 09/20
27.9.2020 17:23:32   
jess021
Maraj, pločice su😘 Hvala ti😘



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Razgovori mama 09/20
27.9.2020 17:38:28   
mikica88
Sta radite mame? Ja odmaram . Zavrsili obaveze za danas ,sad odmor.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Razgovori mama 09/20
27.9.2020 18:09:56   
mama Jo
Jeste jess preslatke ste vas tri 😍

Maraj, punite 5 velikih godinica? Bravo. Samo da deran ozdravi. Sigurno je neki virus, sad im je sezona posebno na ovim promenama vremena.
I ja sam ponela da me mama ofarba, videcu da li ce uspeti danas, ili ovih dana.
Moja deca napolju, ja zaspala. Ne pamtim kad sam preko dana spavala. Bas mi je prijalo. Sad mi hladno, ne mogu da se ugrejem

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Razgovori mama 09/20
27.9.2020 18:17:35   
Maraj
Mama jo, davelikih 5! Ja se salim, da mu je to prva petica user posted image
Izrazio je gospodin da hoce tortu plavi kamion...a ja imam jwdnu zenu koja mi uvek pravi bozanstvene torte , pa verujem da ce i ovaj put biti user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Razgovori mama 09/20
27.9.2020 21:27:36   
mikica88
Da , bude ta bozanstvena torta Maraj ukusna i lepa.
Bas je hladno, ove promene su bas teske.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Razgovori mama 09/20
27.9.2020 21:52:31   
Misha i Ljisha
Jess jes ti to mene blokirala kad ja to nisam videla😂


Sad cu morati na fb haha...
Mi bili danas na tvrdjavi. D isla sa hokejasima da istrazuju katakombe a P i ja je cekali vise od 3h 😁bio je super. Cak sam i popila kafu na miru. Crtali u nekoj svesci kojesta jos ja imala markere iz skole 😁 sedeo lepo malo se set_kao oko stola delio plazmu sa nekom devojcicom. Nije mi se upiskio ni ukakio. Alarmirao sve na vreme. Ljubi ga majka 
Bili i u brico s, i onda do sveki pa je spavao a za to vreme ja otisla i odrzala cas. Ma sve turbo danas.  Kakio veceras pa je za nagradu dobio lizu i kokice haha kakva vecera 😁 D se super provela. Bas nam je bio ekstra dan nekako. Jes da sam ocekivala katastrofu ja solo sa njim na djavi ali je danas bas bio dete za pozeleti. Mm ceka da s i zaspimo da nastavi da radi u kuhinji tako da odoh da ga ne uznemiravam 🙃

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Razgovori mama 09/20
27.9.2020 22:22:54   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Jess jes ti to mene blokirala kad ja to nisam videla😂


Sad cu morati na fb haha...
Mi bili danas na tvrdjavi. D isla sa hokejasima da istrazuju katakombe a P i ja je cekali vise od 3h 😁bio je super. Cak sam i popila kafu na miru. Crtali u nekoj svesci kojesta jos ja imala markere iz skole 😁 sedeo lepo malo se set__kao oko stola delio plazmu sa nekom devojcicom. Nije mi se upiskio ni ukakio. Alarmirao sve na vreme. Ljubi ga majka 
Bili i u brico s, i onda do sveki pa je spavao a za to vreme ja otisla i odrzala cas. Ma sve turbo danas.  Kakio veceras pa je za nagradu dobio lizu i kokice haha kakva vecera 😁 D se super provela. Bas nam je bio ekstra dan nekako. Jes da sam ocekivala katastrofu ja solo sa njim na djavi ali je danas bas bio dete za pozeleti. Mm ceka da s i zaspimo da nastavi da radi u kuhinji tako da odoh da ga ne uznemiravam 🙃



I ja sam to pomislila da me je Jess blokirala. 😁

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Razgovori mama 09/20
27.9.2020 23:09:43   
jess021
Ju zene, naopako. To je bilo u storiju na fb i na insta, cini mi se petak na subotu. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 7:12:45   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.


Hehe Jess propustila sam to. 
Evo spremamo se. P u vrtic,D kod pedijatra po uput, vracamo se nazad spremamo za skolu, onda ja u skolu i fajront. Danas bar prvi dan moram stici ranije 😁


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 8:02:55   
Milena18
Dobro jutro!
Ljišo, srećno na novom poslu!
Pari, kako si danas?
Evo i ja se vratih na posao. Tako bi mi prijalo da sam ostala kod kuće još par dana, ali šta da se radi... Već mi nedostaje moje mladunče, nismo se odvajale ovih dana.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 8:03:35   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Kuckam vam ispred pruge. Cekam da prodje voz. 🤣
Odvela S u skolu. Ostaje krace, jer me mm vozi na faks. Moram kolima jer treba da se vratim na casove. Tako da idemo svi cetvoro🤣

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 8:06:07   
Milena18
Sanjice, kad kreću predavanja? Baš je uzbudljivo to!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 8:21:15   
jess021
Jutro mame! Mi smo juce popodne bile napolju, vratimo se kuci oko 19h, a oko 20:30h ja zaspim u dnevnoj i do 22:30h, a i poslepodne sam spavala, nesto sam se komirala.


Milena, jesi ozdravila? 
Nema nam Emice? 
Smesko, ima li sta novo? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 8:25:21   
flamingos
Dobro jutro.Milena,stećno na poslu.❤

Pari,kako si?❤Smeško,kako ste vi?❤Dunja,mislim na vas.❤Ostale mame,jeste li dobro?Da popijem kafu,pa odoh do prodavnice.Zahladnelo,duva vetar.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 8:32:49   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Milena18

Sanjice, kad kreću predavanja? Baš je uzbudljivo to!



Milena, nemam obavezu da idem na predavanja s obzirom da na mom faksu to ne zahtevaju, jer radim. Zavrsila sam po bolonji tri godine. Imala sam diplomski. Verujujte mi toliko ispita sam polozila kao da sam zavrsila i cetvrtu. Sad upisujem cetvrtu da bi mogla master. Master razmisljam da ne upisujem na mom. Zbog toga i zavrsavam cetvrtu. Videcu jos. Inace, slusacu online predavanja. Sad su to ubacili zbog ove situacije. Moracu svakako grcki, jer njega pocinjen ispocetka. 
Bas sam brzo odlucila. Letos o tome nisam razmisljala. Nego, mm ajde, ajde. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 8:37:34   
mikica88
Dobro jutro. Kao da ce sneg, bas sam se nesto smrzla.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 9:44:20   
vocicana
Ovde nije , dobor jutro, toliko hladno jutro, ali sam detetu zaboravila duksic da ponesem u vrtic, tako da ce biti tvrdo, mada msm da nece napolje jer je kisno.
Meni se nesto ne radi, uopste mi se ne ide na posao.
Trebalo bi po kuci uraditi nesto, ali sta kako, koliko, videcu, bas nesto ne mogu da se pokrenem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 9:47:13   
mikica88
Meni se bas ne mrda da nesto radim. Hocu da skoknem do maxija .

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 9:50:38   
pari
Meni nesto muka, verovatno od slivanja tokom noci iz sinusa... Nisam jos uvek jako zapusena ali osecam sinuse i grlo grebe...

A vreme bljak...Sta cemo danas nas dve, nemam pojma...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 9:56:45   
vocicana
Pari, sve znam.
Odvratan osecaj, slivanja, grlo boli, fuj,prokleti septembar, dete se jos nije osugavilo kompletno ali tu smo, jos koji dan, ne mzoe me obici ni jednu godinu od kako se rodio.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 11:24:03   
Misha i Ljisha
Dobar dan. Sanjice i kod tebe frka.


Nesto mi svi zele srecan prvi dan na poslu😂 reko hvala po 100.put. haha jos dok su vazile one radne knjizice bile mi ispisane pune dve strane 2012 il koje vec haha..

Jutros mama pa kad nemas eto srece da se zaposlis za stalno pa jaooo pa jaooo...aman ... ja uopste ne patim za stalnim zaposlenjem. Mislim da je to lose za ljudsku psihu. Provesti 30 godina u istom okruzenju raditi jedno te isto i da te isti ljudi "dnrdaju". Majke mi.  Ja skroz kapiram ono da na svakih 5 god treba menjati posao 😁

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 11:56:59   
Milena18
Divno je što te muž tako gura i podržava, Sanjice.
Jess, ozdravila sam, ali sam još umorna, fali mi još koji dan da se vratim u normalu. Kako je vama nožica, kada beše idete na kontrolu?
Pari, nadam se da će ti brzo proći. Ti baš imaš muku sa sinusima, kao i ja.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 12:10:02   
jess021
Milena, jos 10 dana, svaki dan odbrojavam. 5 nedelja je bas dugo, i za odrasle, a ne za dete.


Ljiso, slazem se sa tobom. Uopste nemam problem da promenim posao, a imam poprilično staza, vise od 15 godina. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Razgovori mama 09/20
28.9.2020 13:56:25   
pari
Milena, da, baš se mučino sa sinusima...

Nadam se da ce i tebe brzo proci, probaj da se ne umaraš mnogo!
Ljišo, i ja mislim da treba menjati posao pogotovo u današnje vreme...
Nas dve bile malo napolju, duvao neki vetar iako nije hladno...
Popodne idemo kod dr po potvrdu za vrtić pa sutra kreću...   doduše ona samo 1h sutra... Ni M nije oduševljen što ide...Neće biti lako, dugo sad nisu išli

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dr Raičević: Male bebe NEMAJU ŠTA da traže...
Doktor Jovan Raičević, pedijatar koji živi i radi u Kotoru, podelio je jedan vrlo važan savet sa roditeljima koji ga pra...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here