|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/20
4.9.2020 8:22:22   
Milena18
Jutro!
Ljišo, nisi valjda celu smenu bila dežurna? Mom mužu su tako prošle godine stavili da bude dežuran u semni u kojoj nema časove user posted image
Jess, sigurno je bolelo bez gipsa. Sećam se da je i meni tako bilo prošle godine kad sam istegla tetive. Prva tri dana nisam nosila gips i bilo je baš bolno. Nadam se da će se brzo oporaviti dušica mala.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 09/20
4.9.2020 8:27:08   
pari
Joj jess, bas je nezgodno...dobro je sto je bol utihnula...


Moji jos spavaju...kasno legnemo. Moram malo pomeriti to spavanje...
Kako ste od jutros?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 09/20
4.9.2020 8:35:45   
flamingos
Dobro jutro.Pari,i moje dete spava.Jess,duša mila,sad kad ima gips manje je boli.Ljubim vas.Ostale mame,kako ste?Smeško,Dunja,mislim na vas.Budite mi dobro.❤Pozdrav svima.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 09/20
4.9.2020 8:36:23   
Misha i Ljisha
Jess brzo ce to proci samo eto vec bi joj bilo bolje da su odmah videli. 


Nisam celu smenu. Deli nas. Jedan nastavnik do posle velikog odmora drugi nastavnik posle velikog odmora. Celu smenu da budu ljudi dezurni verovatni bi je svrgnuli sa prestola 😂 
Haos sa ucionicama. Juce mi stavili taj cas u tehnickoj skoli pored u ucionicu koju oni ne koristw. Reset_ke na prozorima, paucina. Tabla zelena sa kredama toliko mala da moras briskati svaki cas  stolice za decu od praistorije. Nisam takvy ycionicu videla od detinjstva 😂 bas me nekako set_ilo na moje skolske dane haha...i klupe i sve staro. Mracna ucionica ma bas sad kad se set_im Boze u kakvim smo mi uslovima isli u skolu a u kakvim yslovima sad deca idu y skolu i oni su non stop nezadovoljni. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 09/20
4.9.2020 8:43:38   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam dosla u selo da predstavim roditeljima moj predmet i onda idem u grad. Imam jednu kratku pauzu, pa opet u skolu.

Meni je jutros zlo. Samo mi curi nos. Unisti me alergija. Ali stavila sam masku, pa mi je lakse. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 09/20
4.9.2020 8:45:04   
Sanjica26 RR
Maraj, izgleda je sa svim direktorima tako. 🙄



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 09/20
4.9.2020 17:09:48   
pari
Meni bila mama, pricuvala ih kratko, 45 min sam bila...T je jako plakala kad sam odlazila, bas se odvikla skroz da bude sa nekim drugim :( 

Mi sad kod Usca, bas je fino napolju...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 09/20
4.9.2020 20:14:38   
Maraj
Gde ste mame. Nema vas. Petak user posted image
Pari ona je non stop sa tobom, a baku redje vidja. Joj ja znam da ce moja S da pravi buku kad je budem ostavljala u vrticu. Malo prw nam vaspitacica poslala poruku da imamo prvi roditeljski sl.nedelje. Mi smo se samo upisali, pre neki dan, nije jos isla...verovatno i ostala deca iz njene sad novoformirane grupe

< Poruku je uredio Maraj -- 4.9.2020 20:15:26 >

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 09/20
4.9.2020 20:31:27   
flamingos
Pari,Maraj,Ivanka i ostale mame,pozdravljam vas.Mi stigli u selo oko 16 h.Lepo smo putovali.Pekla sam papriku,čekam da se ohladi i da je popakujem u kese i u zamrzivač.Zatopih pasulj da sutra kuvam.Napravih papriku sa belim lukom za salatu.Počistih dvorište.Danas sam turbo.Baš sam umorna.Šta vi radite?Pari,lepo,šetali ste.Ostale mame,šta radite?Prijatan vikend,uživajte.❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 09/20
4.9.2020 21:57:34   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Ja evo ribam i dalje. Tako sam nesto bzvz. Krenem nesto pa prekidaj. Pa ajd necu sad ro tu mi je P to cu kasnije pa kasnije zaboravim pa se set_im jos kasnije. Pa nesto preko reda ribam. Oribala kupatilo a nisam susac za peskire i prozorcic. Debil. Sad moram da ribam.prozor i da zuljam farbu sa prozora a vec sam sredila plocice i sve pa cu na to cisto da nakrunim. I td i td. Tako.mi sve ide ovo od starta. U prevodu nikako. Prekidaj sto puta. Ovih dana posao ili neke obaveze. Ali cak i da nije posao odvedi P u vrtic pa vodi D u skolu pa idi po D pa kuvaj rucak pa idi po P. Sve seckam. Sta god krenem da radim. I onda nije ni cudo sto zBoravim. Danas P kuci. Ajde daj dorucak. Kakilo mu se al nikako al je bio 16 puta na nosi. Scaki put ja pored njega. Ma haos sa mnom.


I tako u krug. Posla gde god mrdnem a i za kompjuterom

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 09/20
5.9.2020 7:55:40   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ljiso, kod nas je isto tako. Jos kad ja dobijem raspored. Kaže mm juce vise ni ne znamo kad koje dete uzimamo i odvodimo. Zamisli da imamo petoro. Juce nisam stala. Taman sam mislila da sam zavrsila sa obavezama. Petak konacno. Setim se da imam roditeljski u muzickoj. Barem mi je mama tu, pa na rucak ne mislim. A od ponedeljka kuku lele. U nedelju cu da spremim rucak i ostale obroke za ponedeljak. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 09/20
5.9.2020 8:02:04   
branki*
sanjice,je l zamrzavas?ja nisam do sad...mozda cu morati.kuvala sam nocu uglavnom.nekad me nervira taj ubrzani tempo,nekad mi godi,jer me radi adrenalin i nesto se desava..moracu da naucim da vozim ,moja tiha patnja.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 09/20
5.9.2020 8:05:32   
Sanjica26 RR
Videcu Branki. Za jedan dan deci imam grasak. Kad sam im skuvala dok smo postili jedan deo sam zamrzla. Mislim da sam za sredu mirna sto se tice njih jer se posti. Najverovatnije cu da zamrznem. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 09/20
5.9.2020 9:39:02   
vonavoj
Jutro..ustala sam sva slogirana..a kao spavali smo..sve me stiglo..a i pms. Isla bi u skitnju danas,malo u prirodu,mm otisao kod svojih, da im pomogne oko sredjivanja kuce..tako da sam sama..odneo mi usisivac,tako da danas nista od sredjivanja..


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 09/20
5.9.2020 9:44:45   
mama Jo
Jutro.
Ne pamtim kad sam se ovako umorna probudila. Cele nedelje posle ponoci lezem a rano ustanem, jutros nisam mogla da ustanem da kuvam, sad cu, neka jedno jutro ne idemo nigde.
Mala je sinoc zezala sa spavanjem, onda se upiskila u sred noci 😏 onda nije htela opet da spava bas me izmorila.
Nadam se da se po jutru dan ne poznaje...

Jess, kako je M?
Kako ste ostale mame i deca?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 09/20
5.9.2020 9:51:41   
vonavoj
Izgleda mama jo, da nas je stigao umor..

Mene jeste sigurno,i frka oko posla.svega..evo pijem kafu,mrzi me da se pokrenem..samo sam ves rasirila..Znate da sam za rucak,nasla mesaru koja pece na rostilju meso,ista cena kao i sveze..i peku i manje kolicine...samo narucim kad ne stignem..uzmem batkove,cevape... meni je kratak dan..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 09/20
5.9.2020 9:59:25   
IvanaSK RR
Dobro jutro mame drage. Evo i ja se prikljucujem klubu umornih. I to bas.
Sinoc smo isli da hranimo labude na 25. Maju i pozovem drugaricu da dodje sa decom. Posle u set_nji vidimo splav igraonicu skakaonicu. Unutra morala pratnju za decu ispod sest godina 🙄 udjoh ja budala zbog njih dve, i njihov sin od sedam godina. Uopšte mi nije prijalo,te umorna te skocih tamo sa skakaonice i verovatno se docekah na desnu stranu pa me rana posle zezala 😬 mislim,da nisam bila toliko umorna bilo bi mi super sa njima tamo. Al makar su deca bila oduševljena i mrtva izmorena.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 09/20
5.9.2020 10:01:13   
flamingos
Dobar dan.Von,mama Jo-ista situacija.Ništa nisam spavala koliko sam umorna.Evo me u kuhinji,kuvam pasulj,pečem hleb.Pustila sam mašinu da pere.Dete sad ustalo,pa da joj dam da jede.Da sredim kuću itd.Ostake mame,kako  ste?Pozdrav svina.Lepo je vreme,uživajte u vikendu.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 09/20
5.9.2020 10:05:38   
Maraj
Jutro i od mene. Ja evo slinavim. Standardna jutarnja boljka .
Flamingos, salji pecene paprike user posted image imamo isti rucak tj slican. Ja cu prebranac pa ili kupus salata ili sopska uz njega.
Ja isto sirila ves,namestala krevete...sad cu da usisavama, samo dok sepokrenem...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 09/20
5.9.2020 10:06:42   
flamingos
Maraj,stižu paprike.❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 09/20
5.9.2020 11:18:16   
Tiziana
Ja sam se probudila u 10.30. skupio mi se umor.Sin dosao sa treninga.. Cerka vec uradila domace zadatke i sama uzela da doruckuje 🤣
Toliko imam posla na poslu da cu morati i za vikend da radim. Ova prva nedelja skole je samo pokazala da nas ceka haos.. od 1-4 je jos manje vise ok organizovano, od 5-8 potpuni haos.. moramo da uhvatimo neki sistem da onim danima kad ne idu u skolu mogu samostalno da rade, a ne da mi izigravamo nastavnike jer to nije odrzivo. u suprotnom da dam otkaz i da se organizujem da pravim ruckove za nakoliko dana unapred da bih imala vremena da se bavim skolom.. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 09/20
5.9.2020 15:14:17   
nata11
Hello mame. I mi nenaspavane. 7 x je nocas trazila flasicu. A super jela. Jutros izbio jos jedan zub.


Lepo vreme, prava topla jesen pa smo napolju celi dan. 

_____________________________





(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 09/20
5.9.2020 15:57:36   
flamingos
Nato,,bravo za zubić,dušica mila.Uživajte.Pozdrav.Odoh da pržim palačinke.❤


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 09/20
5.9.2020 21:16:10   
pari
Mi smo imali danas divan dan, našli smo se u vikendici kod moje tetke, tetka, teča, moja dva brata od tetke sa decom, moji roditelji i mi, roštilj, priroda...baš nam je bilo lepo...


M otišao kod tate večeras, sutra i prekosutra smo same, treba da smislim šta ćemo da radimo...
Jess, kako ste?Von,išli ste negde na kraju?Sanjice, Maraj, kako alergija?Druge mame,kako ste?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 09/20
5.9.2020 21:56:23   
flamingos
Divno Pari,naš mi je drago da ste uživali.❤Mi išle do komšinice,sad se sredismo u kupatilu i odmaram.Šta rade ostale mame?


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here