|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/20
5.9.2020 22:27:00   
Sanjica26 RR
pari, onako. Cas krenu napadi, cas se smiri.

Danaa sam se nakuvala. Nisam sela ceo dan i ako mi je mama nesto pomogla. Imam za dva dana rucak, stavila sam u zamrzivac. Napravila sam deci deci zdrav cips. Svideo im se, tako da ce i to za uzinu. Posle brauni sa tikvicama. Jos sredjivala kucu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 09/20
5.9.2020 22:59:12   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Oci mi se sklapaju za racunarom. Bas sam umorna. Valjalo bi rano ustati. Al ne znam kako cu i da li cu. Imam 100 poslova. P slini prilicno. Stavljam kapi izvlacim slince. Videcu kakav ce biti u ponedeljak. Ne znam.hoce li biti za vrtic. 


D danas uzivala. Igrala se ceo dan. Ja i dalje ribam. Mm bysi po kycu stavlja tiple kaci slike sat ilone. Ma spremanju nikas kraja

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 09/20
5.9.2020 23:12:11   
flamingos
Ljisho,hajd da što pre budete dobro.Pokušaj da odmoriš.Svima želim laku noć.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 09/20
6.9.2020 7:35:26   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Opet sam poranila. Decu sam ostavila da duze spavaju. Necemo nas tri do crkve. Posebno sto mi deluju da su prehlađene.

Mama mi je jos danas tu. Deca su se rastuzila. Mora da ide po neku terapiju. Sutra u nove radne pobede. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 09/20
6.9.2020 7:36:01   
nata11
Jutro mi se evo izlezavamo. I gleda crtac, ja kaficu. I juce i danas smo kuci. Pripremam se psihicki za ponedeljak 😣



_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 09/20
6.9.2020 7:46:52   
jess021
Jutro, ja pijem kafu, ostali spavaju. Kod nas spava od mm brata cerka, ima 8 godina, pa su presrećne.


M je isto, super otkad ima gips iako kaze da ce biti najsrecnija kad ga skine. Nato, jel imate neku drugu opciju za cuvanje? 
Sanjice, jel ti mama daleko zivi? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 09/20
6.9.2020 7:50:27   
Sanjica26 RR
Ma, ne zivi daleko. Blizu Beograda. Odoh do prodavnice da kupim jaja. Hocu neku pitu da probam da napravim



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 09/20
6.9.2020 9:41:54   
flamingos
Dobro jutro.Pozdrav iz kuhinje.Da završavam šta imam,pa da se pakujem za grad.Lepo je veeme.Želim vam prijatan dan,uživajte.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 09/20
6.9.2020 10:33:32   
Misha i Ljisha
Dobar dan vec. Evo jos jedan majstor nam u kuci. Ja dadiljam jer je i on poveo dete zena mu na poslu. Tj ako se secate to je onaj majstor za koga me zezate 😂 sto mi D iz vrtica kupio i td. Haha...


Ja imam domacu supu al sta cu jos pored nemam pojma. Mislila sam danas na salas da idem ali odustala sam. Imam gomilu stvari da poradim. 
Moram danizgubim koji kg teska sam sebi. Nikako ovih 5kg od posle karantina da skinem. Evo bole me ledja kukovi noge. Ko stara baba sam stvarno. Oblepicu se onim flasterima. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 09/20
6.9.2020 10:38:12   
Tiziana
Dobro jutro. Mi smo sinoc bili u parku do 22h..Sin ode jutros na trening, ona se razvlaci, gleda Bracu Kret, ja bila u prodavnici, na pijaci i tek sad pijem prvu jutarnju kafu.. Posle kuhinja i ruckovi za sl ned pa da odradim sta imam za posao... 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 09/20
6.9.2020 11:22:35   
jess021
Ljiso, znaci majstor je tu... Ccccc

Mi odosmo za Srbobran, posle imamo rodjus na igralistu. Inace, mnogo mi se dopada ova nagradna igra😁

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 09/20
6.9.2020 11:44:25   
flamingos
Jess,želim vam lep provod.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 09/20
6.9.2020 12:01:54   
mikica88
Lepo se provedite.
Trudicu se i ja da pisem. Eto sad imam vremena puno.
Kasnije idemo na Ub.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 09/20
6.9.2020 13:59:58   
jess021
Hvala, evo vratili se kuci, sad rucak, malo iskuliramo pa cemo na igralište. Ne znam da li sam pisala, ali verovatno ce i njih dve slaviti rodjus tako na otvorenom, iako je M u novembru ali naci cemo neki lep dan. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 09/20
6.9.2020 14:05:41   
mikica88
Bas je to lepo kad su proslave na otvorenom.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 09/20
6.9.2020 14:56:09   
jess021
Jeste, pogotovo sad zbog korone, a i proslih godina su drugari slavili, narocito ovi letnji, mi smo oktobar i novembar, pa nije bas zgodno zbog vremena. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 09/20
6.9.2020 17:01:43   
mama Jo
Masem mame ☺️
Mi od ,,necemo slaviti rodjus'' do nedelju dana slavlja 😊podelili ljude u pardana, a oni neki tad ne mogu pa mogu drugi dan... Evo i sad cekamo goste, naravno da sam opet pravila i slani i slatki program. Juce smo bili kod drugara na rodjusu, bas je bilo super.

Jess, zasto sam ja mislila da su tvoje devojke obe u februaru? Nemam pojma zasto.
Gde cete na otvorenom, igraonica ili onako neka livadica gde moze da se organizuje?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 09/20
6.9.2020 17:02:31   
mama Jo
P. S. Super je nagradna igra, jos jednom da kazem ☺️
Sad cete razumeti i nas kad krenemo da kuckamo za neke nagrade user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 09/20
6.9.2020 17:07:35   
Maraj
Kakva nagradna igra, nisam u toku user posted image
Moj L proslinavio. Dal je alergija user posted image kija ovih dana ujutru. Al danas mu nos zapusen. Deluje mi prehladjeno. Eto 4 dana je bio u vrticu. Lepo ja kazem da ne moze nedelju dana da sastavi u vrticu.
I sad ne znam sta da radim za sutra. Vrlo verovatno da nece ici u vrtic

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 09/20
6.9.2020 17:09:04   
mama Jo
Maraj Cake factory poklanja tortu.

Eno i kod nas u viber vrtickoj grupi vec u sredu 2 mame posale da su im deca proslinavila, drugi dan vrtica.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 09/20
6.9.2020 17:42:32   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Maraj

Kakva nagradna igra, nisam u toku user posted image
Moj L proslinavio. Dal je alergija user posted image kija ovih dana ujutru. Al danas mu nos zapusen. Deluje mi prehladjeno. Eto 4 dana je bio u vrticu. Lepo ja kazem da ne moze nedelju dana da sastavi u vrticu.
I sad ne znam sta da radim za sutra. Vrlo verovatno da nece ici u vrtic




Po zvanicnom dopisu ne smeju da prime decu sa bilo kakvim respiratornim infekcijama

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 09/20
6.9.2020 18:17:58   
Maraj
Mama jo, hvala user posted image nisam znala. Ja nemam vremena da tolikk budem aktivna user posted image
Ljiso nama niko nista nije rekao. Vec sam najavila b&d da L verovatno ostaje kuci sutra. Dacu mu veceras fervex

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 09/20
6.9.2020 20:00:08   
jess021
Mi dosli sa rodjus, super je bilo, mislim tu smo svaki dan, ali opet danas je bilo posebno.


Joj, ne znam sta da kazem za nagradnu igru, dugo je mesec dana, ne znam da li cu imati elana😁

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 09/20
6.9.2020 21:02:27   
mama Jo
Hahah user posted image jeste mesec dana bas dugo traje.

Mi imali goste, sad se razidjose, deca sad na kupanje i krevet. Bas bih pogledala neki filmveveras, nadam se da ce zaspati na vreme.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 09/20
6.9.2020 21:05:11   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Sofi spava jos od 8. T je malo posle nje otisla. I ja sam se bas naradila posle izleta. Dosla je sestra sa porodicom, pa smo isli do Golubca. Otisla je mama sa njima.

Laku noc svima. Odoh i ja polako

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here