|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/20
24.10.2020 20:19:12   
Ana RR
Dobro veče. Mi ovaj vikend provodimo kod kuće, Marko se nešto prehladio. Slinav je, sinoć mu je nešto malo bila povišena temperatura (37,2) tako da smo propustili treninge danas i uobičajeno druženje sa kumovima. A i ja sam dobila pa nisam ni za gde sem za kuću. Odlučili smo da ne spremamo ništa za slavu, još uvek smo u haosu, tako da sam i to skinula sa vrata. Sledeći vikend, nadam se, idemo po kucu user posted image

Maraj, e pa svašta. Pa čak i da je mislio da je plastelin besplatan i da ga ta animatorka daje deci, opet mu ni to ne daje pravo da ga uzme od drugog deteta. Neverovatno. Zaista mislim da je za ponašanje dece uglavnom kriv roditelj a današnji roditelji sve manje uče decu nekim vrednostima kojima smo mi naučeni. Iskreno se plašim sveta kojim će vladati ono koji su tako (ne)vaspitani.

Mama Jo, ja sam puštala Marka da deli igračke i i sama sam davala drugoj deci ali kada vidim da ne žele da mu vrate a on traži, obratim se roditelju i kažem Izvinite, mi bi sada da krenemo, da li možete da nam vratite igračku? I verovali ili ne ali bilo je roditelja kojima uopšte ne bude pravo što tražimo nazad SVOJU igračku user posted image ali iskreno me nije bilo briga. Lično nisam dozvoljavala Marku da uzima tuđe igračke u parkiću, imaš svoju i ćao zdravo.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Razgovori mama 10/20
24.10.2020 20:44:19   
vocicana
Maraj, strasno, ja ne verujem sta si napisala.
Ja sam danas imala dan nabavke sa klincem, isli po radnjama, sutra idemo na Zlatibor na jednu noc, moramo da slikamo apartmane, pa hajde. Sada sam na poslu, treba samo da cujete jednog sada i njegovo izlaganje, dakle ovaj narod bar polovinu treba zatvoriti da nigde ne izlaze, ovo je ne zna covek da li da kua na glas ili da se smeje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Razgovori mama 10/20
25.10.2020 8:03:48   
flamingos
Dobro jutro.Gde ste,mame?Hajde buđenje,skuvala sam kafu,izvolite.Nisam uspela da se odmorim.Kičma,stomak itd.Ali dobro,proćiće.Kako ste,kako dečica?Želim vam prijatan dan.Da ispijem kafu,pa odoh u kuhinju da spremam ručak.Planiram za danas i palačinke.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Razgovori mama 10/20
25.10.2020 8:07:09   
jess021
Jutro! Vec sam pisala  jedan post, ali mi je pobegao. Ja poranila da idem u nabavku, super mi je dodao jedan sat spavanja suze nocas.


Nama je juce bilo divno, svirali tamburaši, plesali smo... Bili od 11-16h, taman. 
Maraj, nemam reci, kazem deca nesto i ne mogu da me iznenade, ali roditelji itekako mogu. 
Ana, mm uvek kaze deca nisu nista kriva, sve su krivi roditelji. 
Kako ti je M danas? Uzecete onog kuci od prijatelja? Lagotto bese? Mm je obecao L za slede i rodjendan i to Akitu😉

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Razgovori mama 10/20
25.10.2020 8:13:04   
pari
Ja sam se probudila u 3 i taman dočekala da se promeni vreme na 2 🙄 i već u 6 po novom bila budna...Uradila moj pilates...

Bljak neko vreme danas.
Ana, kako je M danas?Druge mame, kako ste?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Razgovori mama 10/20
25.10.2020 8:51:47   
Ana RR
Dobro jutro. Ja sam se milion puta budila noćas, dobila sam pa imam podsvesni strah da će mi procuriti i onda se budim. Ne znam ni koliko puta sam išla do kupatila. Pari i ti si se baš naspavala user posted image

Hvala devojke što pitate, Marko je bolje. Malo ga nos zeza ali ništa strašno kako je bilo u petak. Ali je počeo da kašlje.

Jess, da stiže nam lagotto user posted image jedva čekam ali sam baš uplašena, ogromna je odgovornost. E naše komšije imaju dve akite, letos su dobili štence. Neverovatno su slatki, ja se topim svaki put kada prođu. Ali samo da znaš, teški za dresuru, vrlo su svojeglavi. Pre nekih mesec dana je jedno pobeglo iz dvorišta, ma okrenula se nije kada ju je vlasnik zvao. Morao je autom da je juri user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 25.10.2020 9:04:12 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Razgovori mama 10/20
25.10.2020 9:02:11   
Sanjica26 RR
Dobro jutro svima. Mi smo juce bili kod mojih. Nismo bas odavno. Decu cu uskoro tamo da se druze. Kad pocne raspust od 11, a ja da iskoristim dane za ucenje.


Meni prolazi ciklus. Bas je bilo grozno. Nas tri idemo u crkvu. Mm je vec otisao. Lepo provedite dan i ako je kisa. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Razgovori mama 10/20
25.10.2020 12:40:15   
pari
Nas dve smo bile na koncertu za bebe, bilo je baš lepo :) posle toga svratile na festival čokolade, kupile nešto malo, videle šta ima ...Ručale već jer smo se rano probudile i rano doručkovale.

Ne znam šta ćemo sad ni kasnije...
Ana, imaćete kucu :) nisam znala.  
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Razgovori mama 10/20
25.10.2020 12:51:52   
nata11
Dobar dan mame.


Mi kao cistimo nosic ali nikakve vajde. Non stop je pun.
Ana kaci slicice kada stigne ♥️Moj komsija uzeo pre par nedelja. Kako je zivahan.


Joj Akite su bas zahtevne, traze mnogo vremena. Rodjaci imaju, nisu je dresirali i sada je toliko agresivna da je jadna u boksu vecinu vremena.

_____________________________





(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Razgovori mama 10/20
25.10.2020 13:38:31   
flamingos
Lepo Pari,uživale ste.I mi ranije ručasmo.Ranije smo i ustali.Sad spremih krofnice i sedoh.

Nato,razumem te u potpunosti.Anđela kad krene da izbacuje iz nosića nigde kraja.Hajd da nosić bude poslušan i ne muči vas.❤

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Razgovori mama 10/20
25.10.2020 14:30:24   
jess021
Mi bile napolju, nije hladno, ali pada kisa. Mm je pravio sarmu🙂


Ja vezbala, pa cu da ispecem palacinke, ostalo mi sira pa da ih zapecem i rerni. 
Nato, najefikasnije je da joj onako sa punim spricem fizioloskog pod pritiskom ocistis nos. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Razgovori mama 10/20
25.10.2020 14:33:28   
flamingos
Jess,hajde kuckaj za Nuxe.Žao mi je što tortu nisi osvojila.Hajd sad da osvojiš ovu predivnu nagradu.Mmm,sarma,zapečene palačinke-sve po mom ukusu-stižem.Ponosim krofnice da se posladimo.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Razgovori mama 10/20
25.10.2020 14:54:01   
Maraj
Pozdrav mame. Ja oprala kosu. Sad cu da se isfeniram. Ja nesto jako losr spavam u poslednje vreme. Svaku noc se budim izmedju 1 - 2 i posle tesko zaspim. Ne znam sta mi je.
Nato...tako je to kad se krene u vrtic. Nos non stop pun.
Ja S lecim od kaslja. Al dzaba kad sva deca kaslju u vrticu
I to tako kruzi li kruzi

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Razgovori mama 10/20
25.10.2020 15:41:23   
Sanjica26 RR
S i ja smo na crtanom. Prosle nedelje je T isla sa drugaricama na film. Bas sam nesto umorna, ali sam konacno raspoložena. Cim dobijem drugacije se osecam. Mm ne može da veruje da mi se tako ponasa organizam. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Razgovori mama 10/20
25.10.2020 19:30:25   
vonavoj
Sanjice,hormoni nam prave haos. Opet ne pijes virak?Ja pijem kapi za smirenje,makar uvece,i to mi utice na ciklus,evo ovaj mesec na 32gi dan..a prethodna dva na 40ti..ima hmelja a i stres utice.pa mi dobro dodju kapi...Ja danas vredna u kuhinji,mm opeglao ves,oprao sudove od rucka..odmah lakse.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Razgovori mama 10/20
25.10.2020 20:45:06   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Ja sam opet zaglibila sa vremenom. Haos kolko imam posla na SVE strane. Skrenucu. Sutra idem do dr da mi popuni zahtev za interresornu komisiju za P.

Imam sutra i cas. Valjalo bi da unesem sve ocene i aktivnosti u es dnevnik,da radim za sefa. Da skuvam i opeglam i da vodim sutra decu na trening. Sutra. Inace vodim P na trening 😂 bice haos

I onda da crknem uvece i opet da radim. Ludilo.
A i seminar jedan treba da odslusam plus kasnim sa planovima. Katastrofa. 
Citala sam vas. Ima nas raznih. Roditelja i dece. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Razgovori mama 10/20
25.10.2020 20:46:13   
mama Jo
Joj i ja sam i juce i danas provela dan u kuhibji, i opet nemam za sutra rucak, zato sam pripremila pasulj sutra da kuvam, bar je jelo koje se samo kuva. Imam kolace i to je to, sutra vise nista.
Ja sam tako nesto primenljivog raspolozsnja da izludjujem samu sebe... Cas mi je sve super, cas bih sve oko sebe lansirala na mesec 😭😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Razgovori mama 10/20
25.10.2020 20:47:17   
mama Jo
Ljisho sto uput za interresornu za P?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Razgovori mama 10/20
25.10.2020 20:51:12   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ljisho sto uput za interresornu za P?



Da ga vodim u centar za rani razvoj kos defektologa i logopeda u Milan Peteovic skolu. Oni su u NS neprikosnoveni.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Razgovori mama 10/20
25.10.2020 20:52:09   
mama Jo
Aaaaa, nisam znala. Super.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Razgovori mama 10/20
25.10.2020 21:48:37   
Sanjica26 RR
Von, napravila sam pauzu sa kapima.


Gde ste devojke? Dogovorili smo se mm i ja da ranije idemo na spavanje. Tako da odoh ranije. Ujutru jedva ustanemo. Laku noc svima❤️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Razgovori mama 10/20
26.10.2020 6:27:29   
Milena18
Dobro jutro!


Sanjice, jesi li uspela da zaspiš ranije? Ja sam isto planirala sinoć, ali opet sam tek oko ponoći legla. Večeras novi pokušaj. 
Budim dete, pa da idemo polako. Proleteo mi je vikend. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Razgovori mama 10/20
26.10.2020 7:20:44   
pari
Kako si Milena?

Sanjice, jesi se naspavala?
Ja sam rano legla sinoc, jedino sto sam se budila nocas sto zbog nje, sto zbog sebe ali dobro...i probudila se u 6.30, ona jos spava...Jedva cekam M da dodje veceras...
Ana, kako je M?Kako ste druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Razgovori mama 10/20
26.10.2020 7:21:23   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Milena, zaspala sam ranije. Ja cekam da S zavrsi dorucak, pa da ke vodim u skolu. Bas joj se spavalo. Ona gleda na sat da ne prekoraci vreme za spavanje. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Razgovori mama 10/20
26.10.2020 7:57:14   
mama Jo
Dobro jutro. Nadala sam se jos malo da cemo spavati ali dzaba, J se probudi bas rano, a U mi se nocas budila, kao da joj je bio malo zapusen nosic pa da joj se slivalo, a nije preko dana nista bilo. U svakom slucaju, opet nenaspavano 😊
Lep dan tako da ce opet biti akcija napolje ceo dan.
Kad vec pre prodje vikend?
Uzivajte drage zene 😍

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here