|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 10:24:47   
Ana RR
Nama je slava ali nisam ni slobodan dan uzela. A juče sam ceo dan radila, do kasno uveče, baš sam umorna.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 10:45:22   
flamingos
Duša mila.Ljubi ga puno i da što pre i to prođe.❤


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 10:55:19   
emicaa
Anci srecna slava.

Milena ona je stvarno hit 😅Isteklo moje vrijeme,jos par minuta pa idem po srecna.Nadam se da je bio dobrica 😬

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 10:56:58   
flamingos
Ana,srećna slava.Da ste živi i zdravi.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 13:56:12   
Sanjica26 RR
Anci, srecna nam slava. 😘


Samo da mahnem. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 18:03:33   
Misha i Ljisha
I utvrdili smo da P ima mehanicki problem. Ne cuje dobro i ne moze ni danizgovori dobro. Problem je treci krajnik i konstantan sekret u usima. A nema upala usiju niti bilo sta slicno. Eto i ja treba da se veciti natezem da doktorima. Ako kazem da se dernja zbog hrane i alergije niko mi ne veruje ako kazem sa namerno prevrce ocima niko mi ne veruje ako kazem da ima problem sa progovaranjem NIKOmi ne  veruje. Znaci skrenucu. Ja sve na tezi nacin u ovom nasem sistemu. Majke sizove vec dobijam. A i sizove sa recenicom "nista pre trece gidine". Cekamo alergotest sa 3 sad operaciju sa 3 sve je sa 3. Brate mili odlepicu. Ok ajd alergija ne dajem sta mu ne prija kikiriki i sl ni u ludilu ne sme jer mu zadje koprivnjaca i sav se cese i crveni. Beli luk  pomalo sam pocela da dajem  i vidim da je bolje. Itd. Al sta cu sad sa usima i krajnicima? Danas cu skrenuti od obaveza. Sutra isto. Idem da pravim veceru.


Prijatno vece 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 18:13:48   
Maraj
Cek ljiso otkud ti to da ne cuje? Jel mu neko radio neki test?
Ja po tvojim postovima da izvrsava naloge, kao sto si pisala juce na treningu, ne zakljucih da on slabije cuje.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 18:14:59   
lesli
Ljisho, drago mi je da ste otkirili uzrok!A za sistem 👎👎👎Ne mogu da verujem da hoce da cekaju 3 godine da ga operisu?! Da li su oni citavi i znaju li koliku stetu nanose time pravom-zdravom detetu koje nece progovoriti dok god se to ne resi?!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 18:16:13   
lesli
Da li imate mogucnosti da se ta operacija uradi privatno?Kostace sigurno 1000€, ali sam sigurna da nece cekati da napuni 3 godine.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 18:33:46   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Maraj

Cek ljiso otkud ti to da ne cuje? Jel mu neko radio neki test?
Ja po tvojim postovima da izvrsava naloge, kao sto si pisala juce na treningu, ne zakljucih da on slabije cuje.



Kaze dr on cuje ali kao da mu pricamo iz bunara. Znaci ko zna KAKO on nas cuje. A cuje onako verovatno kako nam i kaze. Zato je necu kod njega neku,zato umesto deda kaze nena, umesto ćuću kaze kkkk....itd. znaci kaze dr on cuje oset_i ritam itd ali nas LOSE CUJE. A nadomestio je dosta toga svojim snalazenjem. Lesli sad vijam vezu da ga prime ranije u deciju bolnicu

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 18:43:14   
Misha i Ljisha
Ja se sad kao i i Jess pitam Boze kakav je njegov svet??? Kako on to nas cuje ili ne cuje. On zna sve kad mu govoris a kako to zvuci u njegivoj glavi pitam se. Dete koje zna sve, da pokaze nos usi zube mama tata sve pojmove, pazi auto, obuj se i sta sve ne. I kako je to on yopste sve cuo. Kao kineski? Ma totalno sam sad sludjena a na neki nacin i ponosna na njega jer je on moja pametnica. 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 18:57:58   
vonavoj
Boze,ljisho ne verujem..moj M je imao 20 meseci kad je operisan..bas zato sto sam ja instistirala,losa timpanometrija dovodi do loseg sluha i da ne pricaju..ali samo zato sto sam ja rekla ZELIM sad,necu da cekam..on je operisan...drugo dete od onda. Njemu je bila ravna crta,znaci cuo je 30% manje..nije razumeo glasove,tako mi je objasnio Baljosevic.

Operacija je privatno 500e,Baljosevic ima bolnicu i radi..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 19:04:01   
vonavoj
Lazem,22 meseca😂😂


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 19:06:32   
Misha i Ljisha
Ovde kazu da je praksa da se ceka 3 god. Eto ne znam. Videcu nadjoh sad preko nekih prijatelja doktora koji bi ga operisao vetovatno na moje insistiranje


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 19:10:19   
vonavoj
Ljisho,ne cekaj,moj savet..nema razloga da cekas..jel mu je radjena timpanometrija..kazem ti kako je meni dr objasnio...moja T je operisana sa 2g i 3meseca.od tad nikad nije imala upalu uha,sline..

Evo prijateljica se muci,klinac 6g,kao bilo im zao,nema upale usiju ali sline,zapusen nos...haos..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 19:10:24   
pari
E bože Ljišo,neverovatno da su to sad ustanovili...nadam se da ćete uspeti to da rešite što pre! Ako treba privatno, privatno



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 19:14:06   
Misha i Ljisha
Von njemu je radjena timpanometrija samo jednom i tad je bila ok. Posle jedne jedine upale uha koju je imao. Ali kaze dr da je kod njega verovatno ako sam dobro zapamtila kako je rekla "hronicni sekretorni otitis". Znaci posle sestog meseca nije imao upalu usiju ali su mu usi verovatno vecim delom vremena pune sekreta. 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 19:17:40   
vonavoj
I mom M je to bilo,ali nismo morali cevcice,pio je 2 meseca aerius pre operacije..da izbaci sekret,da bi izbegli cevcice..ali kazem ti kako je objasnio da ne cuje.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 19:17:51   
pari
Kako su to danas odjednom ustanovili?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 19:19:59   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: pari

Kako su to danas odjednom ustanovili?





Ja sam insistirala da nas dr posalje kod specijaliste pa smo danas imali zakazano. Trazila sam i Bera pregled. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 19:32:12   
emicaa
Ljiso neka si,i David je isao prosle godine.Jer kazu da djeca ako slabo pricaju moze biti povezano sa sluhom.A rodica mi je rekla da je njen mali isti problem imao i operisao nesto oko usiju.Kod njega je bas to bio problem sto ne prica



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 19:56:30   
Maraj
Ljiso pa kako je on zakljucio ako nije radio timpano, beru, OAE...bilo sta
Nekad je lekarima najlakse reci, operacija. Ja nisam uvek za to.
Ali kazem ti, on ako je zapusen,on onda losije cuje i ne izvrsava naloge. Meni nije jasno kako on izvrsava naloge a ne cuje

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 20:36:40   
vonavoj
Maraj,oni cuju,ali ne znaju kako da izgovore,jer nepravilno cuju,ja sam tako razumela.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 21:06:53   
Misha i Ljisha
Radili su danas opet timpanometriju naravno. Pregled i sve po pe esu. 



I ja razumela kao von. Cuju ali nepravilno 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Razgovori mama 10/20
27.10.2020 21:19:06   
Maraj
Ljiso ali onda bi nepravilno i izvrsavali naloge jel da. Ako kazes donesi cipelu, on ne bi to cuo, pa ne bi ni razumeo vec bih otisao npr da crta. Skroz nesto deseto. Ne znam da li me razumete sta hocu da kazem

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here